» »

Pristop k ženski, ki je ne poznaš....

Pristop k ženski, ki je ne poznaš....

«
1
2

Dekinio ::

Evo odpiram eno zanimivo temo in sicer kako pristopit k ženski, ki se ti vizualno dopade.

Povejte svoje načine...Verjetno imate kakšne extra stavke na zalogi.

Boeing ::

Kak dober kabrio ? >:D

Drugače pa sem enkrat slišal en zelo NOT stavek: Je v bližini letališče ali je vzletelo moje srce ?

Za bruhat :) Ne delaj tega.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Dekinio ::

Hahaha...narobe si razumel, ne sprašujem za nasvet ampak, da se malce izpovete.

BigWhale ::

Eni sploh ne rabimo pristopat, sam mail posljemo... ;>

A ce to deluje? Valjda da deluje, we're breeding! :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Tero ::

Enkrat sem šel do nje se "pomotoma" zaletel v njo, se opravičo in jo povabo na kavo:D
























Nažalost ni sprejela ampak me je samo nadirala...:'(
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Gandalfar ::

Dekinio: social engineering? :]

cryptozaver ::

Bleknes nekaj kar ravno takrat pase na sceno. Ce ne pase nic bleknes neumnost. Ce nic od tega cakas novo priloznost :)

sid911 ::

Nažalost ni sprejela ampak me je samo nadirala...

vsaj zapomnila si te je:P bolje išta nego ništa
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Elemen_T ::

Kako bi jest tole izpeljal...hm...
Glede na situacijo, bi verjetno navezal stik na podlagi tistega prvega, malce nerodnega dogodka...

Kako ? 1000 in 1 način....

BigWhale ::

Ce si dost pijan, gres, pa jo pobruhas... Potem se ji pa ponudis, da ji cunje operes... ;)

vrtnyka ::

tale tema pa ze obstaja in sicer ...nosi ime moski problemi z zenskami, ce me spomin ne vara ;)
Poglej spodnjo povezavo ;)

Moski "problemi" z zenskami :)
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Pa to ni isto vrtny, no! ;)

kixs ::

Brezveze tule nekaj pametovat, ker je vsaka sitacija drugacna...

V mislih imej samo eno, ko vidis nekaj kar si zelis, pojdi direkt do nje in zacni pogovor... finta je samo v tem, da to naredis velikokrat in se navadis na pritisk, ki ga tak direkten pristop naredi.

Po recimo desetih takih pristopih, bos tudi sam bolj vedel kaj naredit in kaj ne... in predvsem to, kako speljat zadevo naprej... do telefonske in podobno...

Najprej moras pa imet v glavi postimano kaj bi sploh rad, ker zenske to hitro opazijo! Zdej, ne me narobe razumet, vsaka ve kaj bi rad in to je tudi prav... tega pa vseeno ne smes direktno izrazit.

Najbolje deluje tak igriv nacin... in da je malo zajebancije vmes... da se malo delas norce iz sebe in seveda tudi nje :D

Morda najpomembnejsa rec pri tem je, katero zensko bos "napadel"... ene delujejo bolj hlade, druge vroce, tretje nedostopne... sramezljive, direktne, nezainteresirane ... itd... vendar naj te prvi obcutek ne zavede, ker ene znajo zelo dobro skrivat. Recimo, da izgleda sramezljivo, v resnici je pa pravi "devil inside" in obratno!

Z izkusnjami potem ves kaksen pristop mora bit pri kateri, ceprav vedi, da nekih 100% pravil ni, vedno lahko improviziras in bo izpadlo dobro, ce si ji vsec... ce ji pa nisi, pa ne bos mogel nic naredit - to si zapomni!

Edino kar lahko moski naredi in edino kar mora naredit je, da naredi prvi korak!

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Gandalfar ::

kixs97: in, si srečno poročen? :D

B-Stard ::

S pištolo, nobena še ni rekla ne

kixs ::

Gandalfar: se ni moj cas ;)

PS:
Je pa res zanimivo koliko fantov in punc je samskih, pa vendar ne bi bili, ce bi imeli jajca in se ne bi sprasevali teh in drugacnih bedarij! Pristopis in akcija, ce je je, ce ni ni... noben se ni umrl od tega (mende) :D

Zakaj vedno pri najosnovnejsih stvareh kompliciramo :\ Ja, tudi js vcasih :P

Thomas ::

Pristopanje neznanki te bodisi diskvalificira, bodisi diskvalificira njo.

Tak je genetski program, bolj ali manj.

Če lahko to prevladajo tvoji memi ... pa pač lahko.

Myth ::

Thomas , očitno nisi na tem področju tako inteligenten. Moje izkušnje izpodbijejo tvojo trditev v sekundi trinajst. :)

Ampak o svojih izkušnjah sem že v tisti temi govoril, ko je vrtnyca dala link, tako da ne bom tukaj nič rekel. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

majerhold ::

Takole. Na glavo si postavte turban, kot kašen iranski mudžahid, na oči sončna očala iz leta 1954, progasta majica belo modra s črtami, korenček kavbojke, sive mokasine, verižica na desnici, zajameš sapo, pristopiš k njej in z milozvočnim glasom zakrakaš: "Oprostikste, moj piksalni stroj je poksvarjen! Sem uslužbenec srednjih let in vas vljudno sprašujem, ali gre pri vas tudi za nalaganje zobnega kamna!"

Uspeh bo popoln, zagotavljam vam!
My own comp ignores me like the plague, what a damned shame.

Stepni Volk ::

"ženska, ki jo ne poznaš" = neznanka

Matematično rešljiv problem, družbeno tudi. Do neznanke se pristopi z nogami. Lahko začnete z levo ali desno, katera vam je ljubša.

Vprašanje je, zakaj bi pristopili k neznanki? Bolj smiselno je torej vprašanje je, kaj vas je pritegnilo na njej?

A - vas zanima zaradi nečesa, kar je povedala, potem tako ni problem o tem, kaj govoriti
B - s stvarjo, s katero se trenutno ukvarja (recimo pes, avto, najnovejši iPod...) je problem prav tako rešen
C - če vas pritegne le s svojo lepoto... je enako kot zgoraj: zadevo poveste lahko odkrito, humorno a čim manj vsiljivo ali nasilno...

In ker gre v temi za privlačnost v smislu C, potem tudi to nekaj pove o vas samih.
Ali odreagirate na vsak vizuelni impulz?
Kako lahko potem katerakoli ženska zaupa takšnemu moškemu, ki takoj oblaja prvo lokalno krasotico?

Informacijo o dvomih, ki obdajajo lepo žensko, lahko pridobite pri znanki, za katero veste, da deluje na moške, kot luč za insekte.
Temu sindromu se pravi: Madonna kompleks.
Lepe, uspešne ženske imajo težave dobiti normalnega partnerja.
Zakaj?
Prav zaradi omenjenega. Do njih ne bo pristopil "normalen" moški, ker se bo bal. Njene lepote ali uspešnoti... počutil se bo manjvrednega in se ne bo upal pristopiti.
Zato je znano, da k takšnim ženskam najbolj pogosto pristopajo bolj egoistični narcisi, ki so bolj zaverani vase, kot žensko.
Zatorej, če ste pripadnik kolikortoliko normalnega dela moškega prebivalstva, znate zbuditi pri takšni ženski več zanimanja, kot si mislite. Seveda pod pogojem, da nastopite takšni kot ste in se ne poskušate pretvarjati, da ste nekaj, kar niste (npr. mačistični narcis).
Pristop naj bo osnovan na iskrenem zanimanju. Kako ga boste obaravali, je veša domena. Prav tako besede.

V vsakem primeru, če je res samo vizuelno privlačna, lahko mirno pri tem tudi ostane. Ni potrebno pristopiti vsaki roži, ki ti diši, ni potrebno vstopiti v vsako stanovanja ali hišo, ki vam je všeč, ni se potrebno vsesti v vsako vozilo, ki vam je všeč. Ali kot sem že nekoč nekomu zapisal:

Včasih se sprehodiš... ali pač si tam, kjer si... in zagledaš čudovito opremljeno stanovanje... takole na hitro skozi okno... seveda se to redko zgodi pri nas, kjer kraljujejo zavese in rolete... toda na Nizozemskem... ali v Angliji... tam bolj pogosto...
in kaj lahko storiš?
Uživaš v trenutku... to je vse... in morda še v domišljiji, ko pomisliš, kaj boš doma od videnega uresničil.
drugič spet prideš na obisk k prijateljem... so ti strašno všeč... kot ljudje in sicer... občuduješ sliko... predmete... razporeditev...
in kaj lahko storiš?
Uživaš v trenutku... to je vse... in morda še v domišljiji, ko pomisliš, kaj boš doma od videnega uresničil.
Nič ne moreš 'vzeti', nič ukrasti...
tretjič se prehajaš po naravi in ugledaš čudovito mavrico... oblake... sončni zahod ali le osamelo drevo...
Uživaš v trenutku... to je vse... in morda še v domišljiji, ko pomisliš, kaj boš doma od videnega uresničil.
Nič ne moreš 'vzeti', nič ukrasti...
Ne poseduješ.. ni tvoje... ni... lahko samo občuduješ nedotakljivo... kristalno krhlo resničnost pred teboj... dotakniti se je ne moreš...

Zgodovina sprememb…

Tear_DR0P ::

heh odvisn kaj hočeš - lažje osvajaš popolno neznanko, kot osebo ki jo poznaš, če zajebeš pri neznanki se še vedno lahko izvlečeš brez občutka sramote. poleg tega je važno kaj želiš. jst osebno sem mel manj težav z iskanjem zveze za kak teden, kot pa z zvezami za daljši čas

a kdo ve kako osvojiš prijateljico od svoje punce?>:D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Dekinio ::

a kdo ve kako osvojiš prijateljico od svoje punce?>:D

Ja ta pa bi znala bit zanimiva...gremo kr v to smer :D .

Myth ::

1. O tem ne govoriš svoji punci.
2. Kdaj je le možno, bodi z obema skupaj. (tako da te spozna)
3. Če in ko bo zainteresirana zate (ti bo itak dala vedeti, razen če si ne znaš razlagat govorice telesa ali da si celo razlagaš narobe... takrat si sam kriv za posledice) , daj punci vedeti da to več ni to (za izgovore si preberite kakšen Men's Health, ker se mi zdajle res ne da vseh izgovorov prepisovat... in pazite, da bo dober!!) in bi radi ostali samo prijatelj.
4. Zdaj se lahko brez skrbi družite z obema , ampak pazite... ne hitite!
5. Ko bo minilo nekaj časa (zdaj ne rabite čakat eno leto :) ) , povabite samo njeno prijateljico na zmenek (kino, pijača, etc.)
6. Naprej pa tako veste kak gre...

To je fairplay... kdor je pa pač kakšen "as" ali "car" oziroma po domače ni pošten (fair), se mu itak je** za to zgoraj in bo hotel biti z njo , še preden bo s punco končal. Pamet v glavo in ne roke. :) Pa veliko sreče.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

iskra ::

Ma z babami je križ ... V zadnjih par letih v Ljubljani (ki naj bi bila f*klandija za študente) sem flirtal na riziko z recimo 25 ženskami, od tega jih je blo 20 v stilu "Najprej štalca, potem kravca," if-you-know-what-I-mean. Zdaj pa ali:
a) imam jaz tako nesrečo
b) so bile premalo vinjene
Nemogoče je dobit žensko, brez da bi drugi dan začela nosit kufre h tebi (ali pa sem jaz tako lep, da se želijo vse postarati z mano :\)

Sploh pa so tiste, ki so za moje pojme vredne rizika sramote vedno obkrožene z
a) tipi, ki imajo 1,5kg Mercatorejvega gela v glavi in so prišli s prijateljevim BMWjem na žur
b) prijateljicami, ki jih težnost 2x bolj privlači in dobesedno služijo kot strašila
c) prijateljicami enake kvalitete, ki pa se hitro užalijo, če ne dobijo tudi one družbe in jih je potrebno nato tolažiti v WCju cel večer.

Sem pa v vsakem primeru uporabil metodo direktnega pristopa ("Čuj, kak si? Ka pa te ti tu delaš?").

Priznam, da sem malo nataknjen zaradi 25. ženske, s katero sem flirtal 38 ur nazaj ;( ... Tako da dekleta brez zamere prosim ;)

[Zakaj samo 25 flirtov v treh letih Ljubljane? Pri dveh metrih višine ostane bore malo deklet, s katerimi lahko klepetam brez asistence kosmodiska ali stopnice.]
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

ReBi ::

Definitivno dobiš telefonsko in datum za kavo, če nekako poskrbiš da neznanka opazi in sama pride do tebe. Sicer se pa potem že naprumu dejtu vid a je sam lepa, al je tud pametna.
Ne vem načina, to se je treba naučit s prakso. 100 jih povabš, pa bo med temi zihr ena k ne bo mela tipa, ne bo imela bolnega kužka in bo imela čas.

Nazadne k sm se spustu v to, se je izkazal da je ženska rahlo preveč odvisna od alkohola, oziroma tok kot sm biu do par let nazaj. Blo je preprost. Vidu sm jo u baru, biu sm pa tm s sošolcom. Sm reku, da mi je določena oseba všeč, on pa je predlagu nej grem na WC, se ustavm pred njeno mizo, z bokom obrnjen prod njej in se zaderem če ma kdo fajr. Zlajnana fora sicer, ampak je bla med tistimi k so mi ponudil fajr. na srečo je biu zippo. nesu sm ga sošolcu, d si je pržgou čik (čeprov sva mela vsak svoj fajr). pol sm ga nesu nazaj in prašu, kje ga je kupla.... blablabla. Priznam pa, d sm meu srečo: zmankal ji je čikov, zato je šla do mene, češ, prej sm ti dala fajr, zdej ti men čik. in spet blablabla... k je že hotla it sm ji pa še reku nej da cifro, če bom slučajn kdaj na kšni kavi fajr rabu, pa bo ona u bližin... in to je blo to. dva dejta, sicer zabavna, na tretjem je bla pa nalita k mamba. pač nism več tak tip človeka d bi mi blo to ql.

Uporabna fora: fukneš pred njo po tleh k slon, se potoučeš in popraskaš, ženske majo pa itak vedno robčke sabo... pol pa:"uaaa paloma(...)! to so najbolši..." in v nadaljevanju:"ej, ful hvala za robčke, a se ti lah s kavo oddolžim?"

iskra ::

Ja no, za ta zadnjo foro moraš bit že malo kaskader :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

urkoman ::

HE he, ampak mene nebi preprical na tak kaskaderski podvig (ce bi bil bejba), ce bi pa "Isrka" padu po tleh, bi mogu pa ze resilca klicat :)
2 metra je lahko ze smrtonosno, se ne splaca take obupane varijante prakticirat :)
Urko Žurko

Vesoljc ::

ja, ti gres raje do nje pa zacnes nabijat kt zmesan :P

se NE nima cajta rect :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

DominusSLO ::

Rebi
Škoda da nisem kadilec:D

perci ::

Izgubio sam svoj broj, mogu da dobijem tvoj?

Ja se tebi sviđam. A ti meni?

iskra ::

offtopic: urkoman :\, in ni potrebno dajat mojega nicka v "", ker mi vsi tako pravijo :)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

cryptozaver ::

Ja, treba je predvsem met jajca (Eni znajo to celo znanstveno utemeljit)!

Ena od taktik je tut ta. Uletis na hitro, glih tok da vidis ce si ji zanimiv. Ce da, potem na hitro tko mimgrede dobis stevilko ali mejl. Led je prebit in to je najhujsi del naloge. Potem se preprosto poslovis. Nadaljujes cez kaksen dan - ne vec ne manj. Tako imas lepo priliko da vrzes vabo in opazujes odziv. S tem se elegantno izognes nabijanju v 3-krasne (diskvalifikaciji samega sebe).

Zenske imajo rade da si jim dorasel in jih presegas. Kljub emancipation crap-u.

Myth ::

Da ne boste nove znanosti odkrili. Stepni Volk je bil dovolj jasen. Pa tudi jaz sem povedal kako prid do njene prijateljice. :) Have phun, guys...

pa ne pozabit, mogoče katera slo-tech obiskuje pa vas bo prebrala! :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

iskra ::

Še dobro, da nimam slike gor, kot nekateri :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Stepni Volk ::

Lahko preverite svoje teorije v praksi in to s sponzorskim kariolejem Peugeot 307CC

iskra ::

Moj prejšnji post Še dobro, da nimam slike gor, kot nekateri se je nanašal na zadnji post Mr|ce-a pa ne pozabit, mogoče katera slo-tech obiskuje pa vas bo prebrala! - da ne bo kake pomote pri razumevanju: s tem sem hotel reči, da bodo ženske še najlaže "prebrale" tiste obiskovalce foruma, ki imajo svojo sliko v avatarju.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Myth ::

V bistvu je moja želja po prepoznavanju na daleč. :D Če ne morem uspeti drugače, pa na nek drug način, torej z izstopanjem. Pa dosti o meni. O meni že preveč veste. :D
(se opravičujem za tale offtopic)

Dekinio , kaj zdaj? A si že začel kakšno osvajat, glede na to da si ti "odprl" temo? :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

SebaR ::

We all know that love is in the air :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

urkoman ::

Vesoljc ma krasno strategijo. Na zurih ponavad zgubi ocala in potem se kar zaletava v bejbike. Drug dan se pa baje nicesar ne spomni in ne vidi tut ne :) hehe
Urko Žurko

glinik ::

Poglejte si malo Hitcha, hecn film :)

V njem je kar nekaj zanimivih napotkov, ampak to je vse teorija. V praksi je malo drugace ... :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

poweroff ::

Kako pristopit k njej? Pristopiš in načneš pogovor o računalnikih. Obvezno je treba omeniti Linux, pa kako iz konzole zalaufaš mplayer. Pol pa še malo o SP2, pa o primerjavi kakšnih grafičnih kartic.

Definitivno bo super izpadlo. :D >:D

aja, na koncu ji lahko ponudiš še GMail invite... :D :P
sudo poweroff

Gandalfar ::

Matthai: it just might work ;)

Dekinio ::

Mr|ce - ta svarca me je zanimala na splošno in ne, da nimam pojma o ženskah.Kar se pa tiče vaših nasvetov in pristopa pa vam povem, da niste povedali nič...

Najtežje je pristopit k popolni neznanki.Zakaj?Ker moraš izrazit kakšen komentar o trenutnem dogajanju.
Primer: Si v "šopingu" in malo gledaš cote...zagledaš lepotico, ki pravtako kupuje...vzameš kakšno majčko in stopiš do nje in rečeš:"Jaz se opravičujem, vidim, da imaš zelo dober okus in me zanima žensko mnenje o tej majci?"

Pristop k znanki, ki jo poznaš na videz.Jo srečaš, lepo pozraviš...vprašaš kak je in, če ima čas nato povabiš na kavo.


Edini bad je, če te ženska zavrne, ker zgubiš na samozavesti in te je strah novega pristopa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dekinio ()

Dekinio ::

Aha povdaril bi še to...Ni važno kaj rečeš ampak KAKO rečeš.Če pristopiš in si miren in jo ogovoriš z lepim in sproščujočim tonom si v igri...če pa pristopiš in si prestrašen, se ti zatika,...s tem pokažeš nesigurnost.Lahko je bit pameten v teoriji samo ko si enkrat pred neznanko je zelo težko ostati miren, pač odvisno od posameznika.

nevone ::

>Edini bad je, če te ženska zavrne, ker zgubiš na samozavesti in te je strah novega pristopa.

Če čisto realno pogledaš, moraš imeti izredno srečo, razen če nisi res nek magnet za ženske, da boš uspel pri popolni neznanki. Tko da pri neznankah je treba računat na precej velik osip. Samo zato še ni za obupat. Samo vedet je treba to. Potem je treba vedet, da so tipi žensk različni. Nekatere nikoli ne bi šle z neznancem, nekaterim je pa to občasno všeč.

Smo pa ženske po večini, ne vse, bolj na to sorto narejene, da nam ni ravno do vsakega neznanca, ki nas nagovori. Sicer ne bom rekla, da če je pristop dovolj posrečen, da so nam takšni poskusi neznancev všeč, samo to še ne pomeni, da smo takoj za.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Dekinio ::

Do neznank stvari ne potekajo na hitro.Naprej jo ogovoriš, se zahvališ...nato jo čez čas vidiš in se pozdravita, mogoče celo kašno rečeš in tako naprej....Tak kot si rekla, jedino, če si res magnet za ženske pol se stvari hitro odvijejo.

BigWhale ::

Najprej treba pritegnit pozornost nase. V osnovni soli se je to pocelo tako, da si sosolki v glavo vrgel zogo ali kaj podobnega. ;)

Stepni Volk ::

Takole je najlažje a ne najcenejše >:D

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

BigWhale: a zdej pa vec ne mores? (seveda ne kosarkaske)

username ::

Sploh pa so tiste, ki so za moje pojme vredne rizika sramote vedno obkrožene z
a) tipi, ki imajo 1,5kg Mercatorejvega gela v glavi in so prišli s prijateljevim BMWjem na žur
b) prijateljicami, ki jih težnost 2x bolj privlači in dobesedno služijo kot strašila
c) prijateljicami enake kvalitete, ki pa se hitro užalijo, če ne dobijo tudi one družbe in jih je potrebno nato tolažiti v WCju cel večer.
Ad a) počakaš, da tisti tipi odjebejo, nakar greš do njih še sam in ne ponoviš njihovih napak (sicer ni nujno, da želejčkar odjebe, pa včasih tudi precej časa traja, ampak med čakanjem se lahko še malo razgleduješ okoli)

Ad c) ta je težka, večinoma tu ne gre brez wingmana. Možna je sicer tudi aplikacija metode pod Ad c), ker dejansko nikoli ni "kvaliteta" povsem enaka.

Ad b) to je potencialno idealna situacija. Najprej "napadeš" ta grdo kolegico. Ta luštno boš s tem vrgel iz tira ("wtf? zakaj se pa ni lotil mene, a nisem tolk lušna kot sem mislila?"). In se bo slednja bolj zanimala zate v nadaljevanju, ko boš vendarle namenil nekaj pozornosti tudi njej, ter bolj verjetno dala cifro -že samo zaradi popravljanja lastnega ega.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684656 (76723) bluefish
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56858121 (36643) strictom
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20422999 (15759) Tody
»

nasplošno osvajanje deklet!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16916394 (11906) madviper

Več podobnih tem