» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
2 / 12
»»

imagodei ::

OK, OK, you had your fun. Dajmo kakšne bolj konstruktivne predloge... Je jeba, če si sramežljiv.
- Hoc est qui sumus -

Old Spice ::

Jebiga. Pejt v kino in si oglej film Državni sovražniki pa boš videl kako se osvoji žensko ;)

BigWhale ::

Pri telovadbi ji vrzi žogo v glavo. To je dobr icebraker ;).


Ej! To je moja tehnika! You stole my routine! :P

Ampak, dejansko je pa res, treba je preusmerit njeno pozornost nase. To pa lahko storis na vec nacinov. Zoga je sicer en nacin, ni pa nujno, da je najboljsi.

zverinca ::

Sramežljivost v kombinaciji s samozavestjo lako izpade zanimivo.
Drugače pa ne te bit strah, sej njej sigurno tud ni vseeno, kaj si misliš, tudi ona je na preizkušnji, mogoče ti pa sploh ne bo všeč :)

Sam ne se bat, tudi punce smo ljudje! In ne se postavljat v podrejen položaj v nobenem primeru!! To je odbijajoče! Pokaži zanimanje, ampak hkrati daj vedet, da ni najpomembnejša stvar v tvojem življenju.

opeter ::

Jaz sem to ze naredil ...

.. sosolki v tretjem razredu osnovne sole, pa mi ni nic rekla. V osmem razredu me je pa potem sprasevala, ce bi hodil z njo. Samo takrat je blo pa ze prepozn! :>


Jaz sem prvi dan, v prvem razredu osnovne šole, želel poljubiti najlepše dekle v razredu, pa mi je takšno primazala, da po tistem 20 let nisem upal navezati bližnje stike z ženskami.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

amigo_no1 ::

Trenutno si v fazi, ko si prepričan, da si videl najlepše bitje na svetu;
s tem da ne veš niti: kako ji je ime, starost, če se zna normalno pogovarjati&obnašati, kaj jo interesira, če je prosta (ter ali jo fantje tvoje starosti ali fantje sploh zanimajo), je mogoče le "volk preoblečen v ovčko" (-> eno zelo težko/tečno bitje; radodajka, ki menjava fante kot Beckham spodnjice) ?

Problem pri taki zaljubljenosti je v tem da si si v glavi o njej ustvaril idealno sliko, vendar ti povem da si/boš lahko precej razočaran ko/če jo spoznaš (z vidika transurfinga si si s takih pogledom o njen dvignil pomembnost v nebo, tako da začneš v njeni bližini igrati, se obnašati nenaravno, nesproščeno, zategnjeno in je zelo verjetno da dokler pomembnosti ne spustiš na normalni nivo ne bo nič).

.. pejd do nje (za začetek samo mimo) in pazi da osebni prostor (cca 2m razdalje) in kot je nekdo že rekel prvo eye-contakt (sprva se boš moral prisiliti da jo boš sploh pogledal, če si res tako sramežljiv, pozneje bo šlo lažje -> vaja dela mojstra), pa kakšen nasmeh na obrazu vsakič ko jo vidiš da te eventuelno sploh opazi, **fino bi bilo da se navadiš** čvekanja v ženski družbi, najlažje boš to prakso dobil s kako sošolko, ki ti ni nič zanimiva.

In ne računaj da bo ona storila prvi korak, tega še kakih 100 let ne boš doživel, naj ženske še tako govoričijo o enakopravnosti spolov.


Težava z msnjem: pogovarjaš se preko posrednika, nimaš pojma kako oseba na drugi strani reagira na določen del pogovora (se vznemiri, zardi, začne umikati poglej, zehati ... ni vizualne slike , ok lahko imata oba kamero samo velika večina začne pred kamero igrati) , ni tona pogovora kot pri direktnem pogovoru, ni drže telesa, ni telesnih vonjav, ni energije, ki jo oseba oddaja od sebe..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

T-h-o-r ::

they are called web-cams

"ni energije, ki jo oseba oddaja od sebe.."

msn samo potrebuješ, da se dogovoriš za srečanje :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

world ::

No sej glede nato da sva na isti šoli.Bi se prek msn-ja le dogovoril za kako srečanje mogoče ?
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

B & O ::

Samo pazi da se ne boš kje zakvačkal ker boš na tej SŠ še cel 2., 3. in 4. letnik!

MarkookraM ::

Poizvedi v kateri razred hodi, dobi urnik, počakaj jo pred šolo oziroma na poti domov. Pozdravi, naredi se neumnega in jo vprašaj če hodi na tisto šolo ker si jo večkrat že opazil tam in ti je zelo všeč, povprašaj če ima čas za pijačo?

zee ::

Tudi jaz sem sramezljiv, pa sem zdajsno punco na pijaco/pogovor peljal enostavno tako, da sem ji rekel, da imam rojstni dan in da jo zategadelj vabim na pijacko in klepet.

Vabilo je sprejela.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

PINki ::

Pri telovadbi ji vrzi žogo v glavo. To je dobr icebraker ;).


Ej! To je moja tehnika! You stole my routine! :P

Ampak, dejansko je pa res, treba je preusmerit njeno pozornost nase. To pa lahko storis na vec nacinov. Zoga je sicer en nacin, ni pa nujno, da je najboljsi.


Jst sm v osnovni zadel profesorco v glavo z odbojkaško žogo (nabil z nogo na polno), verjam da ni bil noben icebraker haha. Se je ženska kr zaklenla v kabinet zarad nevemčesa lol. Ampak je blo ponesreči :D

world ::

Tudi jaz sem sramezljiv, pa sem zdajsno punco na pijaco/pogovor peljal enostavno tako, da sem ji rekel, da imam rojstni dan in da jo zategadelj vabim na pijacko in klepet.

Vabilo je sprejela.



Jst mam rojstni dan čez 2 dneva btw ! Pol bi jo lahk povabu vn.Sam useeno bi blo mal čudno da bi jo kar tako povabu vn če me pa še ne pozna.!!
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

MarkookraM ::

Saj je vseeno kako izpade, sramežljivo, nerodno, neprimerno,... glavo je, da ji pokažeš da ti je všeč in bi jo rad spoznal. Pa če padeš na glavo in se posereš v hlače, važno je kaj boš delal in govoril kasneje ko pride na vrsto "spoznavanje".

Tody ::

World, ja če uletiš v skupino pa rečeš " jest častim k mam rojstni dan" pač nevem če boš dobil željen odziv.

Če pa si pripravljen malce denarja reskirat pa rečt 3 kolegom da gredo stabo na pijačo in greste slučajno mimo tiste skupine punc pa pač lahko še njih povabiš. Potem pa med pijačko zveš še kej o njej :)

PINki ::

World, ja če uletiš v skupino pa rečeš " jest častim k mam rojstni dan" pač nevem če boš dobil željen odziv.

Če pa si pripravljen malce denarja reskirat pa rečt 3 kolegom da gredo stabo na pijačo in greste slučajno mimo tiste skupine punc pa pač lahko še njih povabiš. Potem pa med pijačko zveš še kej o njej :)


Pa mu jo kateri frend prevzame haha

T-h-o-r ::

you snooze you lose
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ViperR ::

Ko smo ze pri taki temi mam eno vprasanje. O čem se pogovarjate pol s punco? Kaksne so teme?

T-h-o-r ::

samo poslušaj jo, kaj govori in se delaj, da ti je zanimivo (če ti pač ni)

drugač jo pa vprašaj o profesorjih pa povej kako foro od kakšnega profesorja pa to
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ABX ::

Ko smo ze pri taki temi mam eno vprasanje. O čem se pogovarjate pol s punco? Kaksne so teme?


Tipična moška napaka, tema pogovora je popolnoma nepomembna pri prvih pristopih. Osredotoči se na govorico telesa in pravilno podajanje debate med tabo in punco.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

world ::

A je mogoče no. Že cew popoldan čakam da pride ta prjatlca na msn in mi da njen msn. In je ni od nikoder !!!!


:(:(:(
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

M_T_M ::

Več potrpljenja :D

ZaOstali ::

Lulz, tell her a joke :D

T-h-o-r ::

samo ne kakšnih 4chan jokeov ali internetsnih memeov, ker jih ženske 99% ne poznajo ali ne razumejo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

rawlit ::

pozab msn, osebni pristop, zber pogum, pojdi do nje pa reč waaaw, hm kr mal sm se zmedu, amm kaj sm že hotu rečt, ojojj, greva na pjačo? mogoče se pa spomnim pa ti povem..

mal jo morš nasmejat pa je tvoja ;)

lp

amigo_no1 ::

A ti nisem rekel da prvo treniraj čvek s sošolko :) ?

ZaOstali ::

A ti nisem rekel da prvo treniraj čvek s sošolko :) ?

S sošolko ? Pol je pa itaq fail (lahko probaš BMlevoJAJCE)
Raje vadi z sestrično :D
Najbolše pa je itak da greš osebno do nje (tak kot so zgoraj napisali)
Izgubit/zajebat nimaš kaj. Če pa že zajebeš, lahko spet probaš za par mesecev in spet........

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

alexa-lol ::

mah pogovor je drugotnega pomena...sam da ni o kakih geek stvareh...pac ji das vedt da ti je uredu.. pohvali njeno torbico oz. karkoli.. komplimentek

Avenger ::

Če je lepa, pol ima okoli sebe že več ko 10 fantov, ki znajo bolje pristopit do punce in se ne sprašujejo kako in kaj. Po možnosti so tut lepši od tebe:)

Če stopiš do nje, ko bo ona v družbi s frendicami je precej nevarno, da te one začnejo zajebavat. Sploh če boš pokazal malo straha ali napetosti, se bojo samo posmehovale o tebi:)

Karkoli boš poskusil naredit s to punco pa da ti ne bo uspelo, boš moral potem za kazen za neuspeh jo še 3 leta gledat pa se počutit v zadregi ko te bo ona ali pa njene frendice videle.

Msn se mi ne zdi slaba varianta, imo vidiš še kar hitro, al si ji vsaj priblizno zanimiv ali če te ne jebe pet postov. Če se na msn ne bo glih preveč rada pogovarjala s tabo boš pač vedel, da ne boš uspel dosezti nič in da je bolje, da odnehaš, preden se osramotiš.




Pa če to ni najbolj pussy odgovor v celi temi pa res ne vem.

Bistvo je, da stvari ne smeš jemat smrtno resno, ker tvoje življenje ni odvisno od tega, kaj bo ta ali katerakoli punca rekla in kaj si bodo ona in/ali njene kolegice mislile o tebi. Že samo to, da boš pristopil do nje in rekel nekaj besed, bo pomenilo da nisi pi*ka. Lahko boš izpadel kot idiot, ne boš pa mogel izpast kot pussy in verjel ali ne, ženske to spoštujejo. In če si že opazil, lepe babe se mečejo na idiote, tko v nobenem primeru ne morš zgubit. Tistele blodnje o MSNju in podobnem sranju bodo gospodični povedale tole: ne upam si pristopit do tebe, zato se skrivam tule za računalnikom, kjer se počutim varnega.

Pošteno pa je, da omenim, da ne smeš imet kretenskega nastopa, lahko narediš budalo iz sebe, ampak ne met v riti zapičen štil od metle, pa recitirat nekaj kar si prej 10 minut treniral. V bivšem Centralu je enkrat h kolegici v čisto enem zgrešenem momentu, pristopil model (izgledal sicer čist OK) in ji rekel dobesedno tole (razen imena): "Živjo. Moje ime je Marjan Kovačič, a bi šla plesat z mano?". Punca je bila sicer blazno odprta, samo rekel si "Bu!" pa se je že smejala, itd. ampak pri temu modelu je samo debelo pogledala in rekla, uhh... am.. ne hvala. Tip je potem malo prestopal, se dvakrat odhrknil in odšel.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

blackbfm ::

mah pogovor je drugotnega pomena...sam da ni o kakih geek stvareh...pac ji das vedt da ti je uredu.. pohvali njeno torbico oz. karkoli.. komplimentek


Če se delaš mal geja res kar vžge ja...mislm halo:D

r0b3rt ::


Bistvo je, da stvari ne smeš jemat smrtno resno, ker tvoje življenje ni odvisno od tega, kaj bo ta ali katerakoli punca rekla in kaj si bodo ona in/ali njene kolegice mislile o tebi. Že samo to, da boš pristopil do nje in rekel nekaj besed, bo pomenilo da nisi pi*ka. Lahko boš izpadel kot idiot, ne boš pa mogel izpast kot pussy in verjel ali ne, ženske to spoštujejo. In če si že opazil, lepe babe se mečejo na idiote, tko v nobenem primeru ne morš zgubit. Tistele blodnje o MSNju in podobnem sranju bodo gospodični povedale tole: ne upam si pristopit do tebe, zato se skrivam tule za računalnikom, kjer se počutim varnega.

Pošteno pa je, da omenim, da ne smeš imet kretenskega nastopa, lahko narediš budalo iz sebe, ampak ne met v riti zapičen štil od metle, pa recitirat nekaj kar si prej 10 minut treniral. V bivšem Centralu je enkrat h kolegici v čisto enem zgrešenem momentu, pristopil model (izgledal sicer čist OK) in ji rekel dobesedno tole (razen imena): "Živjo. Moje ime je Marjan Kovačič, a bi šla plesat z mano?". Punca je bila sicer blazno odprta, samo rekel si "Bu!" pa se je že smejala, itd. ampak pri temu modelu je samo debelo pogledala in rekla, uhh... am.. ne hvala. Tip je potem malo prestopal, se dvakrat odhrknil in odšel.


se strinjam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0b3rt ()

dfajt ::

Karkoli boš že naredil, zavedaj se tega, da bo to čez 20, 30, 40 let le še en spomin na tak ali drugačen dogodek.
Če jo povabiš dirkektno in te zavrne pač izpadeš kot butelj, a verjetno ne prvič in sigurno ne zadnjič v življenju.
Če jo povabiš in te ne zavrne, gresta pač na kavo, v kino, ipd. Iz tega se lahko morda kaj razvije ali pa tudi ne. Najboljši je tak pristop, pri katerem od dekleta ne pričakuješ ničesar in pač počakaš, in vidiš, v katero smer se razmerje razvije.
Če pa je ne povabiš, pa se boš verjetno naslednjih n let spraševal, za kaj zavraga je nisem povabil in kaj bi se lahko razvilo iz tega.

amigo_no1 ::

16-letniki imajo spomin omejen max na 1 mesec, ne sanjaj o 20 letih :))

Da stvari ne smeš jemat smrtno resno pomeni znižati sedaj zelo povišano pomebnost..

dfajt ::

16-letniki imajo spomin omejen max na 1 mesec, ne sanjaj o 20 letih :))


Morda. A tudi jaz sem nekoč bil star 16 in se še sedaj spominjam vsega. Spominjam se deklet, ki sem jih povabil zmenek in spominjam se tudi tistih, ki bi jih lahko :8).
Je pa res, da življenje nikakor ni neka blazno resna stvar in je zato stvari treba jemati na easy. A to ne pomeni, da ne zgrabiš priložnosti, ko se ti ponudi, le truditi se ni treba in takoj planirati hiše in družine s petimi otroki.
Zadeve naj gredo svojo smer, le tu in tam potisneš krmilo v vodo in obrneš, da se zasuče v pravo smer, potem pa spet dalje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dfajt ()

buneech ::

Je zajeban, če si sramežljiv.

Magar pa prideš do nje, pa prbiješ kšno krepko, ala "Kvaj teta, sm vidu, da me neki opazuješ..." (Ta je prevečkrat prjela), al si pa po možnosti s kšnim sošolcem podajata kako žogico, in jo on ponesreči do nje vrže, pa ti pač do ke skočiš, karkoli rečeš zna potem debata stečt. :)

perci ::

Prijatelj mi je povedal, da si se prek njega zanimala zame. Greš na kofe? ;)

PINki ::

Ne

perci ::

Sicer pa v bistvu sploh ni treba ničesar rečt. Sam flirtat je treba, pa je vse povedano.

ViperR ::

ok lahk se poveste kaj se z punco mente(na samem), razen tega da ji pravte vice?

@nny ::

Osvajaj njeno najbolj glasno kolegico. Takoj se bo začela zanimati zate.

Vanquish ::

ko jo vidis v soli in gres mimo nje, direktno glej njo in jo pozdravi - obvezno z nasmeskom, ampak taksnim, da ne ve tocno kaj pomeni.

v vsakem primeru bos pritegno njeno pozornost - ce ne druga, te bo naslednjic gledala zakaj si jo pozdravil :P

malo jo navuci s takimi forami, malo glej proti njej, potem se na1x malo ohladi - da menjas rutino, njej pa bo se manj jasno.

ob naslednji priliki spet lepo pozdravis in mogoce ob pravi priloznosti dodas - kak smo kaj, ampak to seveda v "drive by", nikakor ne v stilu, da se ustavis in pogovarjas. Ce prides do sem mas dobro iztocnico, da jo naslednjic zacnes malo zajebavat in lahko nadaljujes brez, da se po nepotrebnem izpostavljas.

zapomni si samo eno stvar - nikoli ne postavljaj vprasanja, ce nisi siguren da zelis slisat odgovor in nikoli se ne postavi v pozicijo ko te zenska lahko z odgovorm zabije ;)

aja se to - ne prodajaj jih for kjer nisi domac ker bos zgledal nespontan in zategnjen :P

boljse manj izviren in iskren/spontan kot pa nekaj naucen. Ce mislis da psi vohajo strah cakaj da vidis kak take stvari vohajo zenske :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanquish ()

ABX ::

ok lahk se poveste kaj se z punco mente(na samem), razen tega da ji pravte vice?


Kako naj vam dopovemo da vsebina pogovora je skoraj nepomembna? Naj narišem?

In če nimaš pojma o čemu bi se pogovarjal z punco, zakaj sploh si jo želiš imeti?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

tey007 ::

ja pač mal se menš. o šoli, bla bla bla. pol pa že zihr ona kej reče in pol poveš kej na to temo. nesmeš preveč razmišlat kaj boš povedu, pa boš zihr kej povedu :D. js mam pa en drug problem, k ga tut slučajn neznam rešt, pa me zanima, kaj nardim u takm primeru :D. pač, ženska mi je ušeč največ 1 dan. če mi je kul 1 dan je že fuuuul dougu... uglavnm. recimo z eno sva ful dobra frenda, pa mi je ušeč, kdr sva skupej na busu al pa kje. pol (ker nisva na isti šoli), me mine, ker vidm ogromn drugih žensk na naši šoli in pol nimam želje do nobene več. in tu je en tak problem. ker ubistvu sploh nimam želje do ženske. če jo pa že mam, me pa mine v nekaj urah... kaj nardim u takm primeru? ubistvu nimam niti časa, da bi flirtau s kakšno, ker me prej mine :/.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tey007 ()

Tody ::

probi z moškimi

BigWhale ::

Sicer pa v bistvu sploh ni treba ničesar rečt. Sam flirtat je treba, pa je vse povedano.


Ja, prides k njej pa rece. Nudge-nudge, wink-wink, you know what I mean, nudge-nudge!

;-) ::

Nevem zakaj bi sploh hotel navezati pogovor če ga neznaš, ker dvomim da če začet neznaš da boš znal nadaljevat. Pa če te do drugega letnika niso tega naučili za zapečaten, sprijazni se.

atubbuta ::


boljse manj izviren in iskren/spontan kot pa nekaj naucen. Ce mislis da psi vohajo strah cakaj da vidis kak take stvari vohajo zenske :D

Ja ženske zelo dobro zaznajo strah in ogroženost, ki ga nosiš v sebi. V nadaljevanju ga poistovetijo in se same počutijo ogrožene, saj ne vedo, da so te vibracije prišle od zunaj. Najmanj kar je, lahko začnejo "lajat". V tem primeru stvar ni kritična. Huje je, če se potem začne podzavestno izogibat in bežat. Potem je pa stvar kar precej težja za popravt. V tem primeru je rešitev le popolna indiferentnost do nje, a ne le zaigrana. Potem pa naprej da fura? svoj lajf z veseljem. Spraviti se je potrebno s sabo, najti stvari v življenju, ki te osrečijo in biti srečen. Če si jo boš potem še vedno ?elel, pomeni da se je vredno potruditi. Ona bo v tem času itak vidla, da si ql in ji boš zanimiv. Takrat bodi hladen a prijazen. Prepričan sem, da če si njen tip, bo potem ona iskala poti do tebe. Ampak ostani miren in vesel.

Pa še nekaj: da nebi bluzil s kakimi darili, to je najbolj annoying in odbijajoča stvar.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

ABX ::

Sicer pa v bistvu sploh ni treba ničesar rečt. Sam flirtat je treba, pa je vse povedano.


Ja, prides k njej pa rece. Nudge-nudge, wink-wink, you know what I mean, nudge-nudge!


Ne rabi da pristopiš do nje, če jo zanimaš te bo čekirala in jo mirno osvajaš iz varnostne razdalje. Ko se ti nasmeje pa si dobil povabilo da prideš bližje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

;-) ::

Škoda ker se v takih temah avtor oglasi samo 1x (v prvem postu) potem pa ne duha ne sluha o izidu.

jype ::

Vidim, da PROTOKOL še ne deluje.
««
2 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927537 (5871) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336301 (5492) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599725 (7012) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415565 (11149) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312737 (4714) Snegec

Več podobnih tem