» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
«
1 / 12
»»

world ::

Pozdravljeni

Temo sem odprl že v AE, pa ni blo ravno kej pametnih komentarjev, zato bom stvar povedal še tukaj.Ker to je res en problem človeka, v tem primeru mene ;).

Torej.Jst hodim v drugi letnik srednje šole, in v prvi letnik se je upisala ena res lepa punca.Od trenutka ko sm jo zagledu, si samo pasem oči na njej.Rad bi spregovoril znjo, tukaj pa nastane problem.Saj nevem kako priti do nje.Ona je namreč vedno v družbi 5 ali več prijateljic, in nevem kako naj pristopim do nje.Možnost da jo dobim na samem je res mikro majhna.Tako da če kdo lahko pove, kako naj sploh začnem pogovor z njo, kaj naj ji rečem, itd...

Do sedaj sem izvedel le njeno ime, pa še za to nism ravno 100% da drži.

hvala za odgovore

PS: Najbolš bi seveda blo, da bi nekako dobil njen msn, pa da bi tam začel pogovor al ne ?!
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

reči njej ali njeni kolegici

ali nekomu, ki pozna njo ali kakšno prijateljico, da ti zrihta msn
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

Temo sem odprl že v AE, pa ni blo ravno kej pametnih komentarjev
Kaj pa si mislil od oddelka, kjer se samo naklada.


PS: Najbolš bi seveda blo, da bi nekako dobil njen msn, pa da bi tam začel pogovor al ne ?!
Niti ne.

Pač stopiš do nje in začneš pogovor o neki tematiki, družba gor ali dol.

P.S.: tole ni ravno za med Probleme človeštva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

LapD ::

sm se spomnu na foro iz hitcha ... ko je s prijateljicami ji v roke porini 10EUR in reči naj ti prinese knjige v drugi štuk ter odkorakaj... tako jo boš ziher dobil na samem :D
web&motion designer

world ::

sm se spomnu na foro iz hitcha ... ko je s prijateljicami ji v roke porini 10EUR in reči naj ti prinese knjige v drugi štuk ter odkorakaj... tako jo boš ziher dobil na samem :D



In ti misliš da bo kar pristala na to ?


lol
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

sej jo drugače lahko kdaj počakaš pred šolo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Old Spice ::

Si samozavesten? Moški ki so samozavestni in so na nek način posebni (ne mislim bosančkov v šumečih trenirkah in lacoste teniskah) jih ženske zmeraj opazijo!

PS: Sicer pa preden se podajaš v bitko ugotovi če je sploh vredna, da ni še ena generiča deklina z izostrenim črednim nagonom

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

sm se spomnu na foro iz hitcha ... ko je s prijateljicami ji v roke porini 10EUR in reči naj ti prinese knjige v drugi štuk ter odkorakaj... tako jo boš ziher dobil na samem :D


Najboljš, da kar kakšno foro z Princ z Bel Aira sproba lol...

galu ::

Najboljš, da kar kakšno foro z Princ z Bel Aira sproba lol...


Lahko samo upamo da ni Carlton. :D
Tako to gre.

world ::

Pa lahko kdo pove za tako foro ? Kaj se zgodi u tej fori ?
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

stopi do nje in ji reči, če bi šla na pijačo s tabo

ne rabiš kake fore

če pa znaš ne vem, po rokah hodit ali pa salto naret, naredi to tako, da te bo videla, potem pa jo povabi na pijač
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Old Spice ::

Da ti povem iz prve roke, sam sem bil v tretjem letniku, všeč mi je bla pa ena iz drugega. Pa sem 1x šprical eno uro pa jo počakal pred njeno učilnico in ko je ven prišla sem jo prašal za telefonsko. Res da so ble še 3 kolegice zdraven nje, sm cifro sm pa še vseen dubu :)

Blinder ::

Če je lepa, pol ima okoli sebe že več ko 10 fantov, ki znajo bolje pristopit do punce in se ne sprašujejo kako in kaj. Po možnosti so tut lepši od tebe:)

Če stopiš do nje, ko bo ona v družbi s frendicami je precej nevarno, da te one začnejo zajebavat. Sploh če boš pokazal malo straha ali napetosti, se bojo samo posmehovale o tebi:)

Karkoli boš poskusil naredit s to punco pa da ti ne bo uspelo, boš moral potem za kazen za neuspeh jo še 3 leta gledat pa se počutit v zadregi ko te bo ona ali pa njene frendice videle.

Msn se mi ne zdi slaba varianta, imo vidiš še kar hitro, al si ji vsaj priblizno zanimiv ali če te ne jebe pet postov. Če se na msn ne bo glih preveč rada pogovarjala s tabo boš pač vedel, da ne boš uspel dosezti nič in da je bolje, da odnehaš, preden se osramotiš.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

galu ::

Kakšen teden ali 2 je mal "sprobavaj", tako kot je rekel prejšnji post - po MSN-ju, lahko na easy flirtaš z njo, pa boš takoj videl pri čem si.:)- Če se ti bo smejala tko kot da so nek norček, ali pa ne pogovarjala z tabo - you should pass.
Tako to gre.

steev ::

Kaj pa FB? Tam jo najdi in se dogovori z njo za pijačo.
:|

world ::

Zdej se lih neki pogovarjam z njeno frendico, mogoče bom dobil še njen msn :D
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

samo napiši: a mi daš od one msn
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

world ::

Sej sm ji napisal, pa ga ne ve. Je rekla da jo bo ju3 u šoli prašala.

upejmo da res :D
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Thomas ::

A to ji ponujaš world domination?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

$%&/() ::

Lahko tudi kakšno debato o piramidah užgeta ... ;)

world ::

Lahko tudi kakšno debato o piramidah užgeta ... ;)



Se bom kar izogibal tega ;)
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

imagodei ::

world,

problem je samo v tvoji glavi, ker ti psiha narekuje, da je to ena čist drugačna situacija. Prisili se raje, v razmišljanje, da gre za družbo fantov in da je ta punca en tvoj sošolec, ki ti je kul in bi z njim rad navezal prijateljske stike. Za začetek.

Greš mimo skupine tistih deklet in rečeš Živjo, kaj se dogaja ali pa kaj podobnega. Se malo posmeješ. Počasi navežeš stik.

Samo ne imet v glavi ideje, da se že od daleč vidi, da ti je ta punca všeč. To ta hip veš samo ti in če se skuliraš, lahko čist običajno navežeš stik, tako kot z moško družbo.
- Hoc est qui sumus -

world ::

Bom počakal do ju3, da vidim ali bom dobil njen msn.Če ga potem ni noben problem nadaljevanje zgodbe.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

rasta ::

V mojih gimnazijskih časih je bilo parčkanje z osebki drugih razredov najlažje preko posredništev. Prosil si dobrega (in sposobnega) kolega, če kontaktira eno od njenih prijateljic, ki naj se pri punci pozanima, če jo zanimaš. Tako si se rešil "sramote" ob zavrnitvi in imel zagarantiran vsaj en zmenek.

Da sam pristopiš k (neznani) punci, sploh ko je v družbi, je sicer frajersko, ampak po mojem mnenju popolnoma neživljensko. Pričakovana uspešnost je zelo majhna (v bistvu gre za fikcijo iz filmov).

T-h-o-r ::

seveda ji v družbi ne boš rekel: zaljubljen sem v tebe, a grema na pijačo? takrat ji boš pokazal, da sploh obstajaš :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ZaOstali ::

Pozdravljeni

Temo sem odprl že v AE, pa ni blo ravno kej pametnih komentarjev, zato bom stvar povedal še tukaj.Ker to je res en problem človeka, v tem primeru mene ;).

Torej.Jst hodim v drugi letnik srednje šole, in v prvi letnik se je upisala ena res lepa punca.Od trenutka ko sm jo zagledu, si samo pasem oči na njej.Rad bi spregovoril znjo, tukaj pa nastane problem.Saj nevem kako priti do nje.Ona je namreč vedno v družbi 5 ali več prijateljic, in nevem kako naj pristopim do nje.Možnost da jo dobim na samem je res mikro majhna.Tako da če kdo lahko pove, kako naj sploh začnem pogovor z njo, kaj naj ji rečem, itd...

Do sedaj sem izvedel le njeno ime, pa še za to nism ravno 100% da drži.

hvala za odgovore

PS: Najbolš bi seveda blo, da bi nekako dobil njen msn, pa da bi tam začel pogovor al ne ?!

Če maš smisel za humor, si že na pol poti. Četrt poti nato naredi še ona in četrt ti.

ABX ::

Pozdravljeni

Temo sem odprl že v AE, pa ni blo ravno kej pametnih komentarjev, zato bom stvar povedal še tukaj.Ker to je res en problem človeka, v tem primeru mene ;).

Torej.Jst hodim v drugi letnik srednje šole, in v prvi letnik se je upisala ena res lepa punca.Od trenutka ko sm jo zagledu, si samo pasem oči na njej.Rad bi spregovoril znjo, tukaj pa nastane problem.Saj nevem kako priti do nje.Ona je namreč vedno v družbi 5 ali več prijateljic, in nevem kako naj pristopim do nje.Možnost da jo dobim na samem je res mikro majhna.Tako da če kdo lahko pove, kako naj sploh začnem pogovor z njo, kaj naj ji rečem, itd...

Do sedaj sem izvedel le njeno ime, pa še za to nism ravno 100% da drži.

hvala za odgovore

PS: Najbolš bi seveda blo, da bi nekako dobil njen msn, pa da bi tam začel pogovor al ne ?!


Prvo vzpostavi "eye contact", če te punca ne gleda jo ne zanimaš in je brez veze silit naprej. Ko se začneš spogledovat z njo, se ji lepo nasmej, tako da bo vedela da ti je prijetna oseba. Enkrat ko imaš reden "eye contact" in nasmeh, jo pozdravi ko greš mimo. Ne kompliciraj, en "čau" je dovolj. Ko tudi ta faza pade v rutino štartaj kakšno krajšo debato. Sploh ni važno kaj praviš, ampak bodi pozitiven. Point je v temu da sploh ni važno kaj praviš, telesna govorica je glavni faktor pri flirtanju.

Več info pa imaš na:
Flirting @ Wikipedia
http://www.sirc.org/publik/flirt.html
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Bethrezen ::

mah te "čau" pa "eye contact" fore so za enga plašnga fanta nekam težke...
ena od bl lahkih metod je da na papir napišeš svojo cifro pa recimo "piši mi kdaj, rad bi te spoznal ;)" in jo enkrat sam opozoriš pač da ji je en listek padu iz torbice al pa neki, ji daš listek, in greš še preden pogleda, da ne padeš v zadrego al pa kej :)
vretn ma đabest, zgubit nima kej :))
www.urbanterror.net

ABX ::

mah te "čau" pa "eye contact" fore so za enga plašnga fanta nekam težke...
ena od bl lahkih metod je da na papir napišeš svojo cifro pa recimo "piši mi kdaj, rad bi te spoznal ;)" in jo enkrat sam opozoriš pač da ji je en listek padu iz torbice al pa neki, ji daš listek, in greš še preden pogleda, da ne padeš v zadrego al pa kej :)
vretn ma đabest, zgubit nima kej :))


Pa recimo da sprejme pisno povabilo. Ko boš šel z njo na kavo kaj boš počel če ne znaš gledat v oči in pozdravit?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

world ::

No sej ubistvu sm jo prvič vidu včeraj.Pa mislim da sva se kar nekajkrat pogledala.No sej ubistvu sm jst v tisti uri gledu njo cew čas (hehe). Ampak tudi ona je men pogledla parkrat, vsaj mislim da.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Bethrezen ::

Pa recimo da sprejme pisno povabilo. Ko boš šel z njo na kavo kaj boš počel če ne znaš gledat v oči in pozdravit?


ona opazi da je sramežljiv in da mu je res všeč. to pali 8-)
usaj pri taki punci k bi jo hotu met za punco
www.urbanterror.net

ABX ::

Pa recimo da sprejme pisno povabilo. Ko boš šel z njo na kavo kaj boš počel če ne znaš gledat v oči in pozdravit?


ona opazi da je sramežljiv in da mu je res všeč. to pali 8-)
usaj pri taki punci k bi jo hotu met za punco


Težko, ker če je sramežljiv bo dajal napačne znake in če je tudi ona nesposobna flirtat zadeva se ne bo premaknila.
Sicer pa kdo je zdaj dec tukaj, ona ali on? Moški mora vodit igro.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Blinder ::

veeeeeeeeeeeš kok je en tip hud iz 2. letnika :-O:-O


Tak moraš bit, da bi jo zanimal.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BigWhale ::

Vprasi jo, ce jo zanima fizika in kaksna se ji zdi teorija superstrun. Ce je pa fizika ne zanima, pa jo vprasaj, ce jo zanima biologija in pol eno debato o genotipu in fenotipu udarita. Lahko probas tudi s kemijo in o tem kako bi bilo na najbolj enostaven nacin obdrzal nitroglicerin v stabilnem stanju.

Ce je pa nic od tega ne zanima, pol ti bo pa itak dolgcas z njo. :>

Tody ::

No no če je iz FDV lahko vprašaš zakaj ne hodi na faks :)

ČE pa je iz ekonomije jo vpraša kaj o današnji svetovni krizi in gibanju nafte na tujih trgi in kako to vpliva na našo inflacijo

Če je iz Upravne jo vprašaj kako kaj plačni sistemi in zakaj niso sposobni zračunat par številk :D

hruske ::

Ok, če se zresnim, ne rabiš nekaj blazno komplicirat, sam da se pogovarjaš.

Pri meni so še kar dobro upalili mešani signali. Recimo en "typo" je spremenil pomen pozdrava v kompliment.
Rad imam tole državico. <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

BigWhale ::

Hruske! Niso vsi tasni geeki k smo eni. Eni grejo clo kdaj ven! Nam na sreco ni blo treba... :P

st0jko ::

Ce dobis njen msn ji daj link do te teme.




NE ne zebavam se. ;)

GL
keks?

xabre ::

Vedno vžge tista fora, da jo s kolom po buči, zvlečeš v svojo votlino in ko se zbudi rečeš: Zdaj si pa moja. :)

black ice ::

Vedno vžge tista fora, da jo s kolom po buči, zvlečeš v svojo votlino in ko se zbudi rečeš: Zdaj si pa moja. :)

Pali 100% že od prazgodovine :D

BigWhale ::

Ja, fritzlu je clo za vec generacij uspel obdrzat zadevo!

Tody ::

Sam glej da jo vlečeš za lase ne za noge :)

BigWhale ::

Ja... Ce jo za noge potem je doma ne bos vec spoznal ... :>

enxtip ::

hh....si predstavlja kdo kako je, ko punci pošlješ pismo po pošti da si zaljubljen vanjo....tako je moj kolega teden dni nazaj naredu,...za zdaj še ni dobil odgovora.
Ko sem to slišal sem se režal kt svinja :D Vem da ni bo prav, vendar s težkim srcem bi skril smeh...

BigWhale ::

Jaz sem to ze naredil ...

.. sosolki v tretjem razredu osnovne sole, pa mi ni nic rekla. V osmem razredu me je pa potem sprasevala, ce bi hodil z njo. Samo takrat je blo pa ze prepozn! :>

atubbuta ::

reči njej ali njeni kolegici

ali nekomu, ki pozna njo ali kakšno prijateljico, da ti zrihta msn


To ni dobro. Virtualna poznanstva ponavadi tudi ostanejo na tem nivoju.

Kaj če bi reku: "A lahk kr prsedm, pa mau počvekam z vami?"

Res, da bi sprva čudn zgledal, ampak možno, da bi jim poprestril njihov enakoličen vsakdan. Pa prvič ne smeš ostati predolgo pr njih, ker lahko, da si jih prekinil pri kaki zasebni debati, katero si želijo tudi same nadaljevati.

Aja, pa morš bit 100% spontan in samozavesten. Če nisi, potem tega raje ne počni.
:)

atubbuta ::

Če stopiš do nje, ko bo ona v družbi s frendicami je precej nevarno, da te one začnejo zajebavat. Sploh če boš pokazal malo straha ali napetosti, se bojo samo posmehovale o tebi:)


Žalostno a resnično, tako pa zgleda neskončna ženska foušija.
:)

T-h-o-r ::

reči njej ali njeni kolegici

ali nekomu, ki pozna njo ali kakšno prijateljico, da ti zrihta msn


To ni dobro. Virtualna poznanstva ponavadi tudi ostanejo na tem nivoju.

Kaj če bi reku: "A lahk kr prsedm, pa mau počvekam z vami?"

Res, da bi sprva čudn zgledal, ampak možno, da bi jim poprestril njihov enakoličen vsakdan. Pa prvič ne smeš ostati predolgo pr njih, ker lahko, da si jih prekinil pri kaki zasebni debati, katero si želijo tudi same nadaljevati.

Aja, pa morš bit 100% spontan in samozavesten. Če nisi, potem tega raje ne počni.


ma mi smo v gimnaziji fehtali za msn naslove in če hodita na isto šolo se itak ni noben problem v živo srečat :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

perci ::

Pri telovadbi ji vrzi žogo v glavo. To je dobr icebraker ;).

Old Spice ::

Ali pa na avtobusu prisedi k njej in jo "nehote" polj s kokakolo, sigurn se bo začel pogovor. :D
««
«
1 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927476 (5810) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336278 (5469) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599687 (6974) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415531 (11115) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312684 (4661) Snegec

Več podobnih tem