» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
9 / 12
»»

ursy15 ::

Kako stoji zadeva sedaj?
http://www.facebook.com/group.php?gid=136742334089 Bitka za Jasno!
http://www.facebook.com/group.php?gid=136742334089 Bitka za Jasno!
http://www.facebook.com/group.php?gid=136742334089 Bitka za Jasno!

hruske ::

@BigWhale: Hud post. Se strinjam.
Rad imam tole državico. <3

T-h-o-r ::

hruske posta tudi na forumu \o/
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

En pogled v oči... med seksom, ti pove več kot miljavžnt ur bluzenja po msnju.


Tud to je samo pogojno res. :>

Blinder ::

No kak se je končalo? Tudi na FB čakamo novice :D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ZaOstali ::

Lahko pa narediš tudi tako: Namesto da se družiš s frendi in osvajaš babe, vse (za en teden ignoriraš) ignoriraš in se posvetiš nečemu drugemu (npr knigam učenju) .

Offtopic:
@somebody//idon'tcare! :Ja, vidim, v šolah je čedalje več nasilja in malodušja. Celo profesorji se bojijo dijakov!
Če profesor ne more narediti reda potem ni vreden tega naziva. Folk moraš naučit kaj več, kot pa samo 1+1

Edit: Odstranjena "umazana" misel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

T-h-o-r ::

"Folk moraš naučit kaj več, kot pa samo 1+1 "

saj bi, pa jim politiki in starši ne pustijo tega
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jnzavrl ::

Lahko pa narediš tudi tako: Namesto da se družiš s frendi in osvajaš babe, vse (za en teden ignoriraš) ignoriraš in se posvetiš nečemu drugemu (npr knigam učenju) .


Ja seveda... Namesto da uživaš svoja leta se rajš zaklen v sobo.

Kar koli že da se ti kaj meniš z punco ki ti je všeč prek msnja/fb etc je brez k****. Dobr no uredu je če te ne zanima kaj si ona misle o tem, ampak če pa te je pa to čist druga reč, če to delaš iz oči v oči. Ženske pa neglede na to kolk velik govorijo še vedno ti največ povejo z telesno govorico, njenimi odzivi na tvoja vprašanja etc.

823483 ::

Si bom mal izposodu temo :P.
OK, fantje, kaj mislte o tem?
No, naj najprej mal razložim. Hodim na eno boljših gimnazij v Ljubljani. Ne, ne bom izdal na katero, in ne, ne bom izdal v kateri letnik hodim xD. Uglavnem, s puncami že kakšno leto nimam nobenih problemov. Včasih sem v bližini kakšne, ki mi je bila všeč čisto zašvical, nisem vedel kaj naj povem,... Zdaj lahko mirno sedim poleg, se celo objemam(ali še kaj več od tega) in pa hkrati ohranim trezno glavo in ne govorim neumnosti.
No in na mojo šolo hodi(paralelka) tudi ena, vsaj zame, res privlačna punca. In sedaj moj problem. Vsakič ko se vidiva na hodniku(skoraj vsak dan, včasih tudi večkrat) se spogledava in pogled drug na drugem zadrživa tako dolgo kolikor je le mogoče. Včasih se malo nasmehneva, včasih samo buljiva drug v drugega, ipd. Ampak to počneva že nekaj mesecev. Če bi jo prvič videl danes, jutri, in bi mi na tak način vračala pogled bi že po nekaj dneh stopil do nje in jo pač poizkusil malo bolje spoznati. Ampak, ko sem jo prvič videl kar dolgo nazaj še nisem imel jajc za to. Potem so bile vmes druge punce in zdaj, ko sem samski si mislim, da bi pa ona končno lahko bila ena mal bol resna.
No in kaj sm naredu? Lepo sm najdu njen fejsbuk ji poslou prošnjo za prjatlstvo in že sm načrtvou kako jo bom mal "potipal" preko fb-ja. In kaj se zgodi tisti dan ko sem ji poslal prošnjo? Moj računalnik umre :(. Potem, ko sem ga v kakšnem tednu zrihtal pa se mi je zdelo glupo pisat na njen zid v stilu "a si ti tista iz moje šole,...". Tisti k uporabljate fb me boste že razumel xD.
No in zdej razmišljam...a naj u šoli stopm do nje, mogoče uporabm še kšnga sošolca alpa sošolko k jo pozna al naj rajš usmerm svoje sile na eno drugo tarčo zdravn pa ohranm upanje, da se bova z njo spoznala čist po naključju.
Kaj vi mislte?

tilinho20 ::

Nabol pali če greš direkt do nje...sej lahko naredis to med tistim 5 minutnim odmorom..pa potem to bol na ihtro gre ker potem moraš k pouku..
sam nadaljevat boš mogel pa na msnju/fb..in potem čimprej spet v živo..bolj resno..recimo jo povabiš vn ipd.

Meizu ::

Simpl ko pasulj - Povabiš jo na pijačo v gostilno al pa mogoče celo na kak romantičen kraj, ki ni nujno da je gostilna... Najbolj pali če jo pelješ na kak kraj, kjer ni nobenega, je pa ponavadi zelo lep pogled v nebo ali pa na mesto. Po mojih izkušnjah je v takih primerih ostalo le še vprašanje - Do you kiss on a first date!? :))

BigWhale ::

Kiss?! :>

Meizu ::

Kiss?! :>


TO sm nalč zapisal, ker gre en komad tko... :) Tisti "kiss" si lahko interpretirate po svoje :)

P.S.: Če žensko čisto malce pripiješ se malce bolj odpre ponavadi. Wine always works ;)

tilinho20 ::

Ja najbolš če gresta najprej na pijačo..potem boš vidu če maš kakšne šanse..potem pa na tak kraj ja..da jo zaližeš.. :D

Thomas ::

Saj je en star način. Prineseš veliko klado ledu in jo pred njo razbiješ na kose. Potem rečeš: "Led je razbit, pogovarjajva se!"
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

PrimozR ::

Kiss?! :>


TO sm nalč zapisal, ker gre en komad tko... :) Tisti "kiss" si lahko interpretirate po svoje :)

P.S.: Če žensko čisto malce pripiješ se malce bolj odpre ponavadi. Wine always works ;)

Danko Jones? :D

Meizu ::

Kiss?! :>


TO sm nalč zapisal, ker gre en komad tko... :) Tisti "kiss" si lahko interpretirate po svoje :)

P.S.: Če žensko čisto malce pripiješ se malce bolj odpre ponavadi. Wine always works ;)

Danko Jones? :D


Jp :)

BlackHole ::

S puncami že kakšno leto nimaš problemov, potem pa začneš govoriti o preblemu s punco... Kaj si hotel poevdat?
Če nimaš problemov, potem pač uporabi oseben pristop.
LP Marko

CaqKa ::

Saj je en star način. Prineseš veliko klado ledu in jo pred njo razbiješ na kose. Potem rečeš: "Led je razbit, pogovarjajva se!"

tota je pa dobra :)
treba probat enkrat za intermeco na kaki pijači ko tišina nastane :>

BigWhale ::

Ne ne, takrat k nastane tisina pa reces: "Bom jest kej povedal, da naumo sedeli tle v neprijetni tisini."

BlackHole ::

Ko je tišina, rečeš:" res preveč govoriš, jaz še do besede ne pridem".
LP Marko

Tear_DR0P ::

fak kiri problemi - zves kje bejba zvi in ji posles kartico iz kakega res dobrega kraja in pripises, naslednic lahk gres zram :D
edit: pazi da ne bo postni zig iz tvoje vasi :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Ja in bejba bo čist mokra, ko bo prebrala neko kartico od nenzanca.
LP Marko

ZaOstali ::

@nejc@
najbolše da greš s frendom (-di?) do nje in blekneš karkoli ven- ok malo je treba pazti(najbolš, da je kre nje tud kera frendica), glavno da pustiš na njej nek vtis(dobro je tudi, da to frendico poznaš).
neboš padel ven kot glih pameten, ampak boš dobu njeno pozornost (če ritard ven spadeš, ni važano)
Kaj se zgodi pol - ni važno, ker bo ta punca (če jo boš srečal na samem?) kasneje zvedla kdo si pravi ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

BlackHole ::

Kaj se zgodi pol - je precej važno, če ne sploh več ne dobiš priložnosti oziroma za popravit vtis jih potrebuješ več, kar je pa težko verjetno. Punce so neprestano oblegane in verjemi, da imajo dovolj izbire.
LP Marko

T-h-o-r ::

le kako, če pa jih je več, kot fantov :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ABX ::

Samo ste pa res sposobni zakomplicirat še najstarejšo obliko komunikacije. Še živali ki ne znajo govorit se prej kot vi zmenijo za seks.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

perci ::

Če ne greš ravno v night, rabi vsak več časa kot živali, da se zmeni za seks.

ABX ::

Če ne greš ravno v night, rabi vsak več časa kot živali, da se zmeni za seks.


Pravila, pravila, pravila, ....

Sami si postavljamo omejitve v glavo. In skozi telesno govorico jih nevede sporočamo okolici.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

tony1 ::

Si bom mal izposodu temo :P.
OK, fantje, kaj mislte o tem?
No, naj najprej mal razložim. Hodim na eno boljših gimnazij v Ljubljani. Ne, ne bom izdal na katero, in ne, ne bom izdal v kateri letnik hodim xD. Uglavnem, s puncami že kakšno leto nimam nobenih problemov. Včasih sem v bližini kakšne, ki mi je bila všeč čisto zašvical, nisem vedel kaj naj povem,... Zdaj lahko mirno sedim poleg, se celo objemam(ali še kaj več od tega) in pa hkrati ohranim trezno glavo in ne govorim neumnosti.
No in na mojo šolo hodi(paralelka) tudi ena, vsaj zame, res privlačna punca. In sedaj moj problem. Vsakič ko se vidiva na hodniku(skoraj vsak dan, včasih tudi večkrat) se spogledava in pogled drug na drugem zadrživa tako dolgo kolikor je le mogoče. Včasih se malo nasmehneva, včasih samo buljiva drug v drugega, ipd. Ampak to počneva že nekaj mesecev. Če bi jo prvič videl danes, jutri, in bi mi na tak način vračala pogled bi že po nekaj dneh stopil do nje in jo pač poizkusil malo bolje spoznati. Ampak, ko sem jo prvič videl kar dolgo nazaj še nisem imel jajc za to. Potem so bile vmes druge punce in zdaj, ko sem samski si mislim, da bi pa ona končno lahko bila ena mal bol resna.
No in kaj sm naredu? Lepo sm najdu njen fejsbuk ji poslou prošnjo za prjatlstvo in že sm načrtvou kako jo bom mal "potipal" preko fb-ja. In kaj se zgodi tisti dan ko sem ji poslal prošnjo? Moj računalnik umre :(. Potem, ko sem ga v kakšnem tednu zrihtal pa se mi je zdelo glupo pisat na njen zid v stilu "a si ti tista iz moje šole,...". Tisti k uporabljate fb me boste že razumel xD.
No in zdej razmišljam...a naj u šoli stopm do nje, mogoče uporabm še kšnga sošolca alpa sošolko k jo pozna al naj rajš usmerm svoje sile na eno drugo tarčo zdravn pa ohranm upanje, da se bova z njo spoznala čist po naključju.
Kaj vi mislte?


Posluš ti mene fant: tejle bejbi se zdiš čist lušten. Pejt do nje in jo vpraš, če mogoče ve, kolk vaga en polarni medved. (Itak nima veze, kaj bo rekla.) In odgovoriš: "Glih prou d prebije led!" Skratka, važn je, da greš do nje (to je fuul pozitiven znak), sploh ni važen kaj rečeš, itak bo obema nerodn.

tadvet ::

Helow
piše world, sam z drugega acounta.V world ne morm več prit, kdo ve zakaj, pa sej ni važn, zdej mam tega.Ubistvu vam pišem samo zato, da vas malo razočaram ;).
Ker sem bil tisti prvi teden res obseden znjo, sem se odloču, da bom zdej zadevo umiril.In to mi je tud uspevalo, do sedaj.Zdej pa sm spet začel mislit nanjo kot neumn.Že sam vem da preveč mislim, in to mi tud škodi, pa kaj čmo.Uglavnem, tale mesc sploh nism govoru znjo.In zdej sm se odloču, da bom za wikend spet poskusu navezat kontakt, ter malo popravt prvi vtis, za katerga dvomim da je bil prow nevem kko dober.
Uglavnem, use se je začelo učerej, ko sm se kar naenkrat spolnil na njo, v tem času sm res skorej pozabu, zto kr sm še eno drugo punco začel "gledat", pa sm kasneje ugotovu, da sploh ni primerna zame.Torej učer zvečer, sem spet pogledu njene slike na fejsbuku in mene je prow razžagalo na pol.Sej pol sm se spet umiril, sam sm kar precej mislu nanjo.Aja pa še to povem, v tem mescu, sm jo tud zelo malokrat vidu.In kaj se zgodi danes ?
Ko čakam pred uhodom v mojo šolo, prije še ona s prjatlcami tja in gre mim mene notr.Oni imajo drgač svoj vhod tko da smi je zdelo mal čudno da je pršla skoz našga.Tko da to je blo prvič k sm jo vidu danes.
Drugič sm jo videl med odmorom.Ko sem se lih z frendom uzpenjal po stopnicah, je kar naenkrat ona pršla na vrhu stopnic z eno frendico in se ustavla sred stopnic, tko da ni blo druge kot da sm prow okol nje mogu it.
Tretjič sm jo vidu k je šla s šole.
Pa sej vem da malo preveč napihujem zadevo sam, učerej sm mislu nanjo in danes sm jo vidu 3x.Prej pa 1 mesc skor nč.Verjetn je čist naključje pa tud če ni.Spet je nism pozdravu !!!!!!!! sm en idiot od idiotaaaaaa, kreten debil budalo najrajš bi se ustrelu.

Uglavnem, sm vam malo osvežil dogajanje ;).

lp
tadej

BigWhale ::


ko sm se kar naenkrat spolnil na njo,


Spolnil si se na njo? :>

PrimozR ::

How does that look, gooey?

BlackHole ::

V glavnem World, dokler boš imel o sebi takšno negativno mišljenje, ne bo prav velikega uspeha pri puncah + mnogo ostalih stvari.
LP Marko

Meizu ::

tadvet, take it easy :) Ti lepo pridi naslednji dan sarmantno do nje in jo povabi na pijaco. Kot sem ze rekel. In nato vzpostavi neko temo, ki jo imajo zenske rade (ne pac nabijat o kaksnih spedenanih avtih in ne vem cemu se, ampak pac neke normalne teme - sej to ze zvleces iz nje, ni panike). Po pijaci jo odpeljes na sprehod ter jo odpeljes do tvoje najljubse tocke npr. ter jo tam pac vprasas o zvezi in to. Se posebej ce sta se prej toliko gledala en drugega, na prvem zmenku to ne bi smel biti problem, saj je ocitno, da sta si vsec. Al pa tista bejba nima kaj za pocet, pa kr gleda vate, kar je pa ze malo cudno ane? :)

BlackHole ::

Če jo je on trikrat videl, še tu ni nič očitnega, da sta si oba všeč. Po njegovem opisu sodeč, sem dobil filing da ga ona sploh ni opazila v teh treh srečanjih.
LP Marko

SmeskoSnezak ::

Na svetu ni naklucij :P Če si česa zelo želiš, opaziš vse znake, da to dobiš. Svet ti govori, da ti je ta punca na voljo. Ka še čakaš? A da bo ona prišla kar sama do tebe? Prej bo pekl zmrzno :]
@ Pusti soncu v srce... @

PrimozR ::

Dude, poglej datum...

Tody ::

Sej ga je samo se mu je zdel da more povedat kaj pametnega :D

PacificBlue ::

Haha, pa sj je pametno povedal. Na svetu ni naklučij, je samo sinhroniciteta. O tem berem zadnje par dni, pa sm čist not padu. .:D

Če bi bil jaz na Tadejevem mestu, bi jo že zdavnaj povabil ven..saj izgubit nima kaj:)

teoo ::

To so najboljše teme, ko mulc pride po nasvet na g33k forum, kjer itak noben ne zna z bejbami, mamo pa vsi ful enih nasvetov. Epic.

Word al tadvet, če si še aktiven tle: Tisti ki mamo bejbe/žene, smo jih dobili zgolj po naključju. Če bi naš trud štel, bi bli verjetno večni samci. G33k powah!
defying gravity

BigWhale ::

Moje geek metode so ble cist uspesne, se zmeri.

Zalezovanje se prej ali slej obrestuje!!! :>

moj_nick ::

Moje geek metode so ble cist uspesne, se zmeri.

Zalezovanje se prej ali slej obrestuje!!! :>


Sploh, če se vzajemno zalezujeta ;)
110111001001010001010000

tiga325 ::

Ježeš marička....

...tole bi bila ena dobra geekovska limonada na youtube... Ali pa 1000 in en nasvet kako osvojit
babo po geekovsko... :))

Pobeci...direkten in odkrit pristop še vedno najbolj pali, nič ne stane in kmalu ti je jasno
pri čem si. Izgubit pa tako nimaš kaj. Če je zainteresirana zate, gresta dalje, če pa ni pa vsak
po svoje... Z leti pa itak pridobiš grif in nivo samozavesti, tako da rata vse skupaj avtomatsko...

Ma dej dej...kakšni fejsbuki in podobna potuha za skrivanje in zalezovanje...eh, današnja mladina...

BigWhale ::

Ma dej dej...kakšni fejsbuki in podobna potuha za skrivanje in zalezovanje...eh, današnja mladina...


Ja. Mi tastari smo bolj prekaljeni v tem! Najprej si sel 40km dalec v solo, bosih nog, po 1m globokem snegu! Najprej celo pot tja v breg, potem se 40km nazaj domov, spet v breg, poleti je kaksen od sibkejsih deckov se kar zgrudil in smo ga moral pol domov nest. Skupi z njegovo torbo, ki je imela vsaj 20kg. Po soli je bil pa cajt za babe jagat! Nikol ni blo problema o tem kaj bi ji rekel in kako bi zacel pogovor, sam zagrabil si jo, pa si jo odvlekel za grm, pol jo pa nagnal v kuhinjo za stedilnik (prej je, jasno, sla se po drva).

smoke ::

tiga325, direkten pristop glih NE pali. Zakaj ne? Ker majo luštne punce tak naval da lahko majo itak bilokoga. Zakaj bi pa glih tebe izbrala? Ker si lep? Ker si imel jajca prit do nje? Tota bo ja.. :)) Stvari se je treba lotit na drugačen način.. bolj premišljen način.

Chelios ::

Aja smoke? Takšen, da boš 2 mesca skakal okoli nje pa se skrival za vogalih pa po facebookih pol pa nič nebo s tega, tak pristop? :)
Just juice me!

BigWhale ::

Drzte se pametnih, ne pa lepih! :>

tiga325 ::

tiga325, direkten pristop glih NE pali. Zakaj ne? Ker majo luštne punce tak naval da lahko majo itak bilokoga. Zakaj bi pa glih tebe izbrala? Ker si lep? Ker si imel jajca prit do nje? Tota bo ja.. :)) Stvari se je treba lotit na drugačen način.. bolj premišljen način.


Premišljen način? mhm, seveda....premišljuješ 6 mesecev in se skrivaš za vogali in se topiš ob njenih
slikah na fejsbuku...medtem ti jo pa 5 drugih spelje spred nosa...

Govorim ti o tem, da jw 100x bolje bit direkten in it do nje... Seveda ne tako, da izpadeš kot budala iz
senika, ampak tako, da pustiš vtis... Kakšen vtis, pa je odvisno od dekleta in od tega kakšen pristop
imaš. Eh, kok je načinov prit do ženske, da te opazi in ji vzbudi zanimanje... Praviš, da imajo lahko
bilokoga...res je, zato pa moraš stopit iz povprečja, ne pa se skrivat v grmovju.

Drzte se pametnih, ne pa lepih! :>


A bejž no? Take klestijo tisti, ki lepih ne morjo imet... :)) Hecam se, ob pametni ženski je
dosti lepše preživeti življenje, kot zraven barbike, ki je sama sebi všeč...to je pa tudi vse kar zna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tiga325 ()

ABX ::

Drzte se pametnih, ne pa lepih! :>


To jaz razlagam spodnji glavi samo nekako ni komunikacije.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!
««
9 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927537 (5871) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336300 (5491) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599725 (7012) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415565 (11149) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312737 (4714) Snegec

Več podobnih tem