» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
4 / 12
»»

Genetic ::

World: Na katero šolo hodiš?
Tu na naši šoli je tudi ena Jasna, ki je zelo HOT =)

Word, podvizaj se! Konkurenca na vidiku.

Timmah ::

ja že u zelje skačejo mladi kunci =)
donde esta francesca

world ::

Stvari so težje, kot si jih zamislimo v mislih.

Torej, haha. Med odmorom se je eden izmed 2 prijateljev, kateri naj bi šel z menoj izgubil.In sem ga iskal.Tako je šlo pol odmora mimo.Ko sem že obupal, sem začel iskati Jasno, verjeli ali ne.Na noben način je nism dobil, pa sva z frendom celo šolo prečekirala.Na koncu odmora sm jo zagledal a takrat je bilo že prekasno.In takrat sem končno opazil tudi tega drugega frenda.Stvar ni stekla tko kot bi mogla.

Potem pa še druga stvar, ki dokazuje da res nimam "jajc".Po končanem pouku, je bila pred šolo in enostavno nism mogu it do nje.Pa tud če sta me prjatla vlekla.Seveda vem da sm velik idiot, ampak očitno imam določene težave glede uključevanja v družbo.

Kot sm že prej povedal, brez težav govorim s puncami, ki me ne zanimajo.Če mi je pa kakšna ušeč, moj um ne deluje več pravilno.Enostavno ne morem stopit zdraven.Ravno zato sm se odloču, da si moram v mislih zapovedati sam sebi, da je to le en navaden pogovor.Ki ne pomeni nič.Mislim da bom lahko le na tak način uspel.

in še glede stav.

Tale Jasna, me je stala že 35 evrov.Kako ?

S tremi prijatelji sem stavil da bom danes govoru z njo.Dvema sem bil dolžan 2 pici enemu pa pijačo.Skupaj znese okoli 35 evrov.A nism res glup ?

Pa še to: v tem tednu sm se res veliko naučil.Seveda v pozitivnem smislu.Na napakah se učimo.

lp
en mičken world
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

mitkos ::

Sej če boš potem s to jasno te bo koštala pa še več...hehe....

WarpedGone ::

Seveda vem da sm velik idiot,

Ne laskaj si, nisi nič večji idijot kot ene 98% moških. In žensk. Baje majo one pravzaprav še 100x večje probleme. To kar doživljaš, je žal del cele igre. V psihi mamo vgrajene ene nesmiselne zavore in asociacije, ki nam vsem delajo večinoma le štalo.

Najbolši nasvet okol teh zadev je dal nekoč jonas: smešen je boksar, ki misli da bo zmagal, brez da bi fasal. Al pa kot pravi nike: just do it.
Zbogom in hvala za vse ribe

world ::

No sej, za stvar sem bil na začetku preveč zagret.Sedaj pa sm ugotovil da bo treba use skupaj na izi vzet in bo.Za začetek prijateljstvo potem pa naprej...
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Uros!no ::

Pogosteje obiskuj slo-tech, baje da pomaga.

world ::

Am, nism obseden z računalništvom.Pravzaprav me to sploh ne zanima.Na slotechu sodelujem samo v loži znanost in tehnologija ter problemi človeštva, kdaj pa kdaj.To pa predvsem zato da zapolnim luknje v prostem času.Nič drugega.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

koyotee ::

hm, prijateljstva, ki se kasneje razvijejo v zvezo... to se ponavadi ne prakticira. Lahko si ob punco/prijateljico obenem.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

smoke ::

world, ko boš pristopal bo punc si zapomni si nekaj. Ta grozni občutek bo vedno prisoten ;). Neboš se ga znebil nikoli. Res pa je, da ti odločaš koliko časa se boš tako počutil. Načeloma je tak da maš 3 sekunde, da pristopiš od tistega trenutka ko jo vidiš :). Če to narediš nimaš časa bit živčen :D. Pa prosim.. ko boš pristopo ne hvali nje oz njenih oblačil, ker bo punca takoj vedla da se ji želiš prikupit in boš takoj padel v skupino "vseh ostalih ki bi jo radi dobili" (če je luštna, ziher nisi edini ki bi jo rad imel..) Bodi tak, da se boš takoj loćil od ostalih. V pozitivnem smislu seveda. Mej hrbtenico (pri tem mislim na neki svoj karakter od katerega ne odstopaš). Pri punci takoj zgubiš ves respekt če se ji pustiš manipulirat. ;) Bodi nepredvidljiv. Najbolj jih fascinirajo fanti, katerih nemorejo prebrat že takoj na začetku. ;) Najbolj pomembno izmed vsega pa je, da si ne ženeš vsega k srcu. ;) Vso srečo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smoke ()

world ::

Fantje in dekleta dobil sm njen msn.Končno.To mi bo zelo olajšalo stvar.Vsaj za se zmenit da se dobimo kje al kej takega...
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

way to go

samo tudi na msn morš nekaj napisat :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

world ::

Glede msn-ja nimam problemov.Na msn-ju imam 45 deklet.Govorim z vsaj 10 vsak dan.Tko da vem kej povedat.

lol
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Avenger ::

MSN jebač torej.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

world ::

Ne ne to pa ne.

Sam nej mi kdo pove zakaj se še ni upisala u msn!

Upam samo da ni ena izmed tistih k se prkaže gor enkrat na 100 let, tko da je use skupi brez pomena.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

geek93 ::

World - s kje si ti? =)

world ::

Ti si tisti, ki mu je tudi ušeč Jasna.

Povej raje skje si ti?
Pol povem še jst !
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

geek93 ::

hehe =)
Severovzhod države, you?

T-h-o-r ::

a organiziramo prenos v živo za slo-tech, kako se fajtata za jasno?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

geek93 ::

a organiziramo prenos v živo za slo-tech, kako se fajtata za jasno?


HAHAHAHAHA
dobra =)

ZaOstali ::

hehe =)
Severovzhod države, you?

Jaz tudi vem za eno tako Jasno. Tudi iz SV Slovenije
Povej na kero šolo hodi....

geek93 ::

hodi v gimnazijo, Murska Sobota

world ::

O fantki moji.Moja Jasna je s primorske ;).
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

geek93 ::

O fantki moji.Moja Jasna je s primorske ;).


Good for you =)

world ::

Good for you toooooo ;)
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

geek93 ::

hehe :)

Old Spice ::

Jasna s primorske? Če se ne motim sem jo kresnu ta vikend :D Zgolj šala.

;-) ::

punca te veliko stane pa je še nimaš, kaj šele potem

world ::

Upajmo da ne bo hudo.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Old Spice ::

Če boš rabil vse randije 100% finančno krit ti se kr spel stran od nje.

Zgodovina sprememb…

world ::

Če boš rabil vse randije 100% finančno krit ti se kr spel stran od nje.



Upam da nikoli več nebom ponovil tako bedastih stav ! Nekaj so me le izučile...
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

vorantz ::

Če je iz piranske gimnazije potem jo boš sigurno prej al slej srečal kje po Portorožu zvečer :D

šernk ::

hm, prijateljstva, ki se kasneje razvijejo v zvezo... to se ponavadi ne prakticira. Lahko si ob punco/prijateljico obenem.


da se to ne prakticira imaš morda prav...vendar prej je pomoje problem da nimaš poguma zaradi strahu da bi jo izgubil to sploh spobat. kar sem pa z eno punco govoril o tem, mi je rekla da sem idiot da ne probam...ker potem te bo vedno mučilo...kaj bi bilo če bi probal. sam sem to spoznal vsaj 1 leto prepozno...zveze ki nastanejo takoj, so po mojem mnenju pa tudi v večini primerov obsojene na propad ko se začneš spoznavat ker ni vse v zunanjosti:)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

world ::

Ni iz Pirana.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

geek93 ::

Nova Gorica?

vorantz ::

Po hitrem pogledu mislim, da govorimo o obali :>
Tako, da mislim da ostane samo še Koper.

world ::

Nope.ni lih obala

Ja nekje tm okol Nove Gorice. Pa sej to ni pomembno skje je.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

BigWhale ::

A skoda, jest sem pa mislu, da bo Google Fight za jasno ...

world ::

Hehe, sej to bi blo zanimivo.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

a maš kako sliko, da vidimo, če je vredna

:P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

world ::

Ne še.Lahko pa bo kmalu.
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

geek93 ::

Kakšno glasbo poslušaš World?

world ::

World posluša vse kar se na world-u predvaja.

;)
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

vorantz ::

Ko mu uspe in bosta skupaj upam, da bo sledil članek na ST o tem dosežku :))

geek93 ::

:D

;-) ::

Pa pol ko bosta skupaj (če bosta) prosi moderatorje da zbrišejo to temo, ker te bo pustla ker nisi to ti :P

tey007 ::

hm, prijateljstva, ki se kasneje razvijejo v zvezo... to se ponavadi ne prakticira. Lahko si ob punco/prijateljico obenem.


da se to ne prakticira imaš morda prav...vendar prej je pomoje problem da nimaš poguma zaradi strahu da bi jo izgubil to sploh spobat. kar sem pa z eno punco govoril o tem, mi je rekla da sem idiot da ne probam...ker potem te bo vedno mučilo...kaj bi bilo če bi probal. sam sem to spoznal vsaj 1 leto prepozno...zveze ki nastanejo takoj, so po mojem mnenju pa tudi v večini primerov obsojene na propad ko se začneš spoznavat ker ni vse v zunanjosti:)

ubistvu je ta zadeva res smotana, če hočeš prakticirat. ker ponavad se na žensko kot na frendico lahko ful dobr navežeš. in pol ti postane ušeč, tebe pa je strah, da boš ob eno prjatlco in punco.. sam učas morš pač riskirat.. sam je pa pomojem bolš, če to prakticiraš na frendici, s katero se ne vidiš pogosto ipd.. pomojem

perci ::

Kva vam ni jasn? Ženska frendica (moškemu)? Kaj je že to? Nekaj kar ne obstaja. Kolegica ja...frendica NE. Razen, če je grda ko smrt. V tem primeru pa ti ne bo prijetno biti niti njen prijatelj.

SmeskoSnezak ::

perci, kje si se pa ti rodil, da nimaš ženskih prijateljic? :D

Jaz jih mam 3!!! In so stokrat bolše kot moški.
@ Pusti soncu v srce... @

perci ::

Aha. Šur.
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927565 (5899) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336311 (5502) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599739 (7026) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415582 (11166) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312747 (4724) Snegec

Več podobnih tem