» »

Kako začeti pogovor ?!

Kako začeti pogovor ?!

««
3 / 12
»»

ViperR ::

ok lahk se poveste kaj se z punco mente(na samem), razen tega da ji pravte vice?


Kako naj vam dopovemo da vsebina pogovora je skoraj nepomembna? Naj narišem?

In če nimaš pojma o čemu bi se pogovarjal z punco, zakaj sploh si jo želiš imeti?


Sej mam punco sam mal me moti ko sva kdaj tiho pa nevem, kaj naj ji takrat recem?

Avenger ::

A je treba res skos gobcat?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

opeter ::

ok lahk se poveste kaj se z punco mente(na samem), razen tega da ji pravte vice?


Lahko ji rečeš, da je lepa, samo ne preveč pretiravati, da ne bo potem preveč medu teklo.
Ker nekatere punce ne marajo, če se jim moški prilizujejo.

S čim se lahko s punco pogovarjaš? Hja, če hodite v isti razred, morda o pouku, kdo ji je všeč, če je zadovoljen s profesorji/učitelji, kaj rada dela itn.

Če pa je kolegica na delovnem mestu, hja, če je slabo vzdušje na del. mestu, potem delo in vse povezano s tem raje ne omenjat. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

;-) ::

Sej mam punco sam mal me moti ko sva kdaj tiho pa nevem, kaj naj ji takrat recem?


Ni prava zate.

lambda ::

Škoda ker se v takih temah avtor oglasi samo 1x (v prvem postu) potem pa ne duha ne sluha o izidu.


Če smo optimisti, lahko rečemo, da je računalnik zamenjal za punco :D

Tišina pa zna bit v fazi "spoznavanja" precej neprijetna zadeva, sploh če gre za prvi zmenek. Ko si pa dalj časa skup, je pa čisto nekaj drugega, včasih prav paše malce tišine (predvsem v primeru, ko sta oba malce gobčna) in se tudi nobeden ne počuti neprijetno.

;-) ::

Ko si dlje časa skupaj mislim da že prosiš tišino, včasih bi prav kaki štoplc mel pri sebi.

zcetrt ::

Mislim, da je v filmu Pulp fiction izrečena modrost, da za nekoga veš, da je pravi, ko v njegovi družbi, ko nastopi tišina, ne razmišljaš, kaj bi rekel, da ne bi bilo neprijetno. Torej ni neprijetne tišine. Je prijetna tišina.


In to drži.
4.

T-h-o-r ::

ja, samo v pulp fictionu to ni povedano tako lepo :)

Mia: Uncomfortable silences. Why do we feel it's necessary to yak about bullshit in order to be comfortable?
Vincent: I don't know. That's a good question.
Mia: That's when you know you've found somebody special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably enjoy the silence.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

WarpedGone ::

Prosim malo resnosti.
Zbogom in hvala za vse ribe

blackbfm ::

Moje je mela na začetku tok za povedat, da sm ji reku naj mal diha vmes:))

rok650 ::

al pa kak pir prej spij bo beseda lažje tekla :)

T-h-o-r ::

pa zadah bo tudi super ;((
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mitkos ::

Prideš do nje in jo vprašaš, kolk je težk severni medved? Ona tega ne ve, ti ji pa rečeš, da glih prov da prebije led :)....hehe morda pa vpali

xabre ::

Če se s punco ujameta, bo pogovor stekel sam od sebe. Dost pomaga če si simpatičen pa s smislom za humor. Če pa skoz premišljuješ kaj boš rekel in ti je tudi čez čas nelagodno, pol se je pa brez veze sploh matrat.

CaqKa ::

tota tema je pa tak kot da slepcu kažete slike kak bi se lahko naučil videt :>
jeba je ko ga moreš naučit še braile brat :>

enxtip ::

forum ne reši nič...kdorkoli ti bo tu svetoval po svojih najboljših močeh ti ne pomaga. Če naredim jaz napako ne bo isto veljala pri tebi. Vsak dela po svoje. Ni pravil, ampak si samo TI. Če boš ji povedal in imel pri njej uvod kot pri duhovniku da bo obnemela še ne pomeni da bo kaj iz tega....kajti v nadaljevanju ti bo zmanjkalo idej in nasvetov drugih in boš ostal kjer si. Na kratko, znajdi se...in ugotovi kaj hočeš. Pogum in samozavest v roke, ko boš to imel imaš vse.

atubbuta ::

Morda bi pomagal tudi kak psihoterapevt. Sicer ni takojšnja rešitev, v času nekaj let pa deluje.
:)

jureus ::

Domnevam, da je ta punca previsoka stopnja za tebe, če se ji ne upaš niti približat.

Moj nasvet, kako bi se jaz lotil zadeve, dobil bi njeno telefonsko in ji poslal sporočilo.
Če ti punca po drugem sporočilu še vedno odgovarja, pomeni da je po vsej verjetnosti zainteresirana za tebe in da bi se dalo kaj zmenit, če punca ne odgovarja več ali zamiki med posameznimi sporočili trajajo uro ali več, žal nimaš možnost :)... Maš še sigurno kakšno drugo lepo marjetko, mojco, špelco... na šoli

Malajlo ::

Cagav fant še nikol ni pri punciu spal. Jajca moraš met, če nisi "naravni" talent za privabljanje pogledov osebkov nasprotnega spola.
Sicer pa ja, nasmešek, pozdrav. Potem bo naslednjič že "o, nova barva las!". Potem postaneš takorekoč stalnica, dnevni pojav. Da jo potem povabiš na zmenek, pa ni daleč.
Je pa možno, da se izkažeš kot popolnoma nezanimiv in so tudi odzivi mlačni. Bebec ravno ne izpadeš, si pa pridobiš nekaj izkušenj ;) Če te zavrne, pri 16ih letih ni konec sveta. Če pa upali, pa tudi ni dosežen življenjski cilj.
Kakorkoli, jaz sem svoji prvi resni punci težil in najedal skoraj tri mesece, da je šlo skozi. Trma in kaprica - jaz ali pa nihče drug >:D

donfilipo ::

yupe>>Vidim, da PROTOKOL še ne deluje.

Deluje kot ura:) Stavim da poba žlajfa kot teufel:) Stokajo od Sabrine do Ljubljane:) Medtem ko on s pomočjo na windows 7 in na novem pentiumu že kalkulira ali se da, brez prevelikih stroškov barione navižati v kontakt:)
word ker vem, da hormoni špricajo obilo, bodi pameten in glej da je baba bolj pri tleh, da hitro delo najde in da se ne zatakne v vsako izboklino na poti, to zna tebe boleti:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Timmah ::

Povej ji, da bi zanjo šel tankat tudi v Italijo >:D
donde esta francesca

echo ::

A se sam men zdi malo čuden vrstni red vaših nasvetov? Najprej gledanje ok, to gre. Nato pozdraviš. Pa kje ste to vidli? Hodiš po hodniku šole, pride ona nasprot, rečeš: "Bok," in greš naprej. ??
Če meni kera to nardi, bi se prvo vprašal, če ima vse v glavi prav zvezano. Stik z realnostjo, navidezni prijatelji ...

Bolje da imaš direkten in iskren nastop - začneš z mini uslugico, npr. spustiš mimo vrste s kakšno duhovito pripombo, vprašaš, če se ji vedno tako mudi, in če ima zadnjo uro kaj časa. Works like a charm, every time.
Še bolje je, če prej pogledaš na njen urnik, da točno veš kdaj ima frai, da ni potem mučnega iskanja skupnega termina.
Pa imej v mislih, da si leto starejši, kar ti takoj da določeno prednost. Ti si glavni, ne ona.
Pa glej v oči. To je večna napaka, gledanje v njene noge ...

T-h-o-r ::

you mean tits
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

world ::

Torej se bom oglasil ponovno.

Pa še malo obrazložil zadevo.Prvič sem tole dekle po imenu Jasna videl v soboto.In seveda sem takoj želel navezati z njo kontakt.Tako sem prosil neko drugo prijateljico, če mi lahko zrihta njen msn.Za uslugo sem jo prosil v ponedeljek, a ga na žalost do danes ni dobila.Priznam da sem sramežljiv, sicer pojma nimam zakaj.V osnovni šoli sem stalno nastopal, pred velikimi množicami, ampak vedno sem imel v sebi nek "strah", tremo.Ravno zaradi tega tudi nisem želel osebno pristopiti do nje.Predvsem zato, ker je še ne poznam, in sem najprej želel z njo navezati kontakt prek msn-ja.Danes sm jo ponovno videl, zdela se mi je pa še lepša kot v soboto ;).ZATO SEM SE ODLOČIL NASLEDNJE. Tale prijateljica, ki mi mora zrihtat njen msn, pride na msn pač okol osmih in pol zvečer.Če mi takrat še vedno ne bo izročila njenega msn-ja, bom pač jutri osebno stopil do te lepe osebe ter začel govoriti.Seveda bom mogu imet res VELIKA JAJA za naredit kej takega.

Predvsem sem prišel do spoznannja, da mi je težko spregovoriti z njo zaradi tega, ker sem zaljubljen v njo in me je nekako sram pač it k njej. Z ostalimi dekleti, ki me ne zanimajo govorim brez problema, če mi je pa kako ušeč pa izgubim moč in pač ne gre.

Torej jutri bom stopil do nje, tako ali drugač.Če dobim njen msn- pa sploh.

Pogovor pa sploh ne razmišljam kako bom začel, mislim da je tole zelo nepomembno predvsem zato, ker bi zagotovo pozabil moj _" govor" in bi se osramotil, ker mi nebi nič pametnega padlo na pamet.Zato bom začel govorit kar tako.

Seveda so vedno okoli nje tudi 4 prijateljice, a sm pogruntal tudi to, da če govorim s punco in so okoli pač prijateljice, se le teh med pogovorom sploh ne zavedam.

Aja in še en problem mam. Mislim da med tem ko govorim s punco ne morem usmerit pogleda v njene oči.Spet "sram" mogoče.


lp

PS:Sporočim kasneje, kaj in kako ;)
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

sončne špegle:P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

world ::

? kaj misliš s temi špeglami
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

T-h-o-r ::

ja, da te ne vidi, kam gledaš
:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

world ::

glede nato da dežuje bi mislna da sm malo out !

Čene pa sm se spomnil enga dobrega pregovora: " Če hočeš neko stvar dobiti, ne čakaj da to storijo drugi ampak naredi to sam"

Ampak to se nekako ne sklada z pregovorom " Pomembno v življenju je da poznaš nekoga, ki pozna nekoga"


lol kero fantaziranje
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: world ()

ZaOstali ::

Torej se bom oglasil ponovno.

Pa še malo obrazložil zadevo.Prvič sem tole dekle po imenu Jasna videl v soboto.In seveda sem takoj želel navezati z njo kontakt.Tako sem prosil neko drugo prijateljico, če mi lahko zrihta njen msn.Za uslugo sem jo prosil v ponedeljek, a ga na žalost do danes ni dobila.Priznam da sem sramežljiv, sicer pojma nimam zakaj.V osnovni šoli sem stalno nastopal, pred velikimi množicami, ampak vedno sem imel v sebi nek "strah", tremo.Ravno zaradi tega tudi nisem želel osebno pristopiti do nje.Predvsem zato, ker je še ne poznam, in sem najprej želel z njo navezati kontakt prek msn-ja.Danes sm jo ponovno videl, zdela se mi je pa še lepša kot v soboto ;).ZATO SEM SE ODLOČIL NASLEDNJE. Tale prijateljica, ki mi mora zrihtat njen msn, pride na msn pač okol osmih in pol zvečer.Če mi takrat še vedno ne bo izročila njenega msn-ja, bom pač jutri osebno stopil do te lepe osebe ter začel govoriti.Seveda bom mogu imet res VELIKA JAJA za naredit kej takega.

Predvsem sem prišel do spoznannja, da mi je težko spregovoriti z njo zaradi tega, ker sem zaljubljen v njo in me je nekako sram pač it k njej. Z ostalimi dekleti, ki me ne zanimajo govorim brez problema, če mi je pa kako ušeč pa izgubim moč in pač ne gre.

Torej jutri bom stopil do nje, tako ali drugač.Če dobim njen msn- pa sploh.

Pogovor pa sploh ne razmišljam kako bom začel, mislim da je tole zelo nepomembno predvsem zato, ker bi zagotovo pozabil moj _" govor" in bi se osramotil, ker mi nebi nič pametnega padlo na pamet.Zato bom začel govorit kar tako.

Seveda so vedno okoli nje tudi 4 prijateljice, a sm pogruntal tudi to, da če govorim s punco in so okoli pač prijateljice, se le teh med pogovorom sploh ne zavedam.

Aja in še en problem mam. Mislim da med tem ko govorim s punco ne morem usmerit pogleda v njene oči.Spet "sram" mogoče.


lp

PS:Sporočim kasneje, kaj in kako ;)

Povej mi prvo:
Si v OŠ dobil kaj ukrepov?
Če da, potem povej zakaj si jih dobil!

Na podlagi teh 2 vprašanj ti bom jaz najlažje odgovoril

world ::

Torej v osnovni šoli sem dobil samo 1 ukrep.In sicer v 3 razredu.Pa še takrat je bil popolnoma brezvezen.Namreč v šoli smo imeli s starši neke delavnice in smo z špreji, tistimi kot za grafite pobarvali drevo pred šolo, ubistvu skoraj nič.Mogoče smo 2x pihnili gor.

To je to.

Pa še to povem.V 4 razredu sem imel punco. trajala samo 1 teden nažalost, ker se punci ni dalo več. Kar neki.Tisti teden pa je bil lep :D

Pa še to.Pojma nimam kaj ima ukrep veze s tem ! upam da boš obrazložil
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: world ()

Vanquish ::

ko se pogovarjas s clovekom ga glej v oci nikakor nekam dol v brado ali kam, ker je nevljudno in vsaj meni gre izredno na zivce ;)
ce bos pokazal dovolj samozavesti bo prej ona umaknila pogled. Ko prides, poglej njo v oci, ce razlagas ali se zajebavas z vecimi glej tudi ostale v oci - vsakega malo. Ce se pogovarjas z njo, bos ze najdel razloge da tudi naokoli malo pogledas.

Vsekakor pa je ocesni kontakt najpomembnejsi in se ga nikakor ne izogibaj!

atubbuta ::

Vanquish, res je.
:)

world ::

Aja, pa še to je.Običajno se one sprehajajo gor in dol po hodniku, zdej pa nevem kko nej bi jih ustavu ?

kakšna ideja ?

seveda sem mislil začet pogovor pa nekako takole.Z vsemi uklučno z njo.Torej:


oj, a ste ve iz tega in tega razreda...(potempač odgovorijo upam), nato prašam kko pa gre kej... pa se razplete pogovor.Tko sem nameraval začet

a bo uredu ?
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

atubbuta ::

Aja, pa še to je.Običajno se one sprehajajo gor in dol po hodniku, zdej pa nevem kko nej bi jih ustavu ?

kakšna ideja ?

seveda sem mislil začet pogovor pa nekako takole.Z vsemi uklučno z njo.Torej:


oj, a ste ve iz tega in tega razreda...(potempač odgovorijo upam), nato prašam kko pa gre kej... pa se razplete pogovor.Tko sem nameraval začet

a bo uredu ?


Nekako mi ne diši to preveč. Ne vem zakaj, ampak občutek imam, da ne bo to teklo spontano. Pismu jaz bi na tvojem mestu ji ušpiču kako malo bedarijo. Npr. bi ji vsakič na torbo nalepu kako nalepko, ko bi šel mimo. Sam spet je to neka taktika, ki bi bla mogoče men pisana na kožo. Morda vsakič ji pokaži palec (v smislu "dobra si"), ali pa karkoli, ki bo nepovprečno a ne tudi preveč odbito.

Če pa jih boš nagovoru spontano, pol je pa ql. :up
:)

world ::

Ja no sej sm nameravu začet spontano. Pol bi jih pa prašu kdaj končajo pouk pa tko, pa da se kej dobimo pred šolo itd...
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

Vanquish ::

sem ti ze v enem izmed postov prej napisal - ko gres mimo se sam "skrivnostno" nasmej pozdravi vse, na trenutek pa njo poglej v oci. Na tak nacin bos potegno njeno pozornost in bos takoj videl naslednjic ko bosta nekje skupaj (na odmoru?) ali gleda proti tebi in se sprasuje zakaj si jo pozdravil...

world ::

Jutr grem zagotovo do njih.Bosta šla še 2 prjatla z mano tko da ne bo problema .


jeeeee
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

ZaOstali ::

Torej v osnovni šoli sem dobil samo 1 ukrep.In sicer v 3 razredu.Pa še takrat je bil popolnoma brezvezen.Namreč v šoli smo imeli s starši neke delavnice in smo z špreji, tistimi kot za grafite pobarvali drevo pred šolo, ubistvu skoraj nič.Mogoče smo 2x pihnili gor.

To je to.

Pa še to povem.V 4 razredu sem imel punco. trajala samo 1 teden nažalost, ker se punci ni dalo več. Kar neki.Tisti teden pa je bil lep :D

Pa še to.Pojma nimam kaj ima ukrep veze s tem ! upam da boš obrazložil

Ja če imaš tolko jajc, da nekaj pred xx/-x ludi narediš, pol maš tudi pogum! //Hec. Ne me jemat resno!
Lahko narediš še eno finto:
iztegneš prste na rokah, kot da bi hotel narediti "peace" (iztegnes kazalec in sredinec) in skoznju porineš jezik ter migaš,
ženske(skoraj) zmeraj nasmeji xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

Tody ::

ja in te ima za totalnega debila :D

Bodi to kar si in to je to.

blackbfm ::


Bodi to kar si in to je to.


To je pa res debilna izjava. Saj ITAK ne morš bit nekaj kar nisi. Tudi če se delaš karkoli si še vedno to ti:P

Tody ::

Jah ne igrat nekega frajerja če nimaš jajc da si :) To pomeni to. Če hočeš pičko samo podret je to dobra taktika če pa kaj več boš mel prej al slej težave zarad tega.

Avenger ::

Zakaj bi imel potem težave? Če jo bo podrl, si jo bo mogoče potem upal pogledat v oči...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

vorantz ::

Lahko predvidevamo, da bo zdaj enkrat/je že izvedel akcijo :)
Wish him luck.

Blinder ::

Dejmo raje zbirat stave.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

koyotee ::

1:0 za bejbo
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BigWhale ::

Sicer pa v bistvu sploh ni treba ničesar rečt. Sam flirtat je treba, pa je vse povedano.


Ja, prides k njej pa rece. Nudge-nudge, wink-wink, you know what I mean, nudge-nudge!


Ne rabi da pristopiš do nje, če jo zanimaš te bo čekirala in jo mirno osvajaš iz varnostne razdalje. Ko se ti nasmeje pa si dobil povabilo da prideš bližje.


Ah, you failed to see the point... Po mojem si se premlad. Hehe.
---
Fixxed:

Lahko narediš še eno finto:
iztegneš prste na rokah, kot da bi hotel narediti "peace" (iztegnes kazalec in sredinec) in skoznju porineš jezik ter migaš,
ženske(skoraj) zmeraj nasmeji xD


Eh? To je najbrz kaka srednjesolska finta, ki srednjesolke nasmeji zato k zgleda trapast, ne zato k bi vedle kaj to pomeni. :>

šernk ::

Nevem zakaj bi sploh hotel navezati pogovor če ga neznaš, ker dvomim da če začet neznaš da boš znal nadaljevat. Pa če te do drugega letnika niso tega naučili za zapečaten, sprijazni se.


s tem se ne bi strinjal sem imel podobne težave ravno nekje do drugega letnika. pol sm pa prek msnja eno spoznal, je stekla debata...2x sva se v real life vidla...pol je pa steklo z vsemi in ni več teh težav.

najlažje mi je pa začet pogovor na kakšnem žuru ali pač nekje zunaj. s frendi se pač postaviš blizu njeni družbi, pa ob pravem trenutku kaj rečeš, pol pa hitro dve mali družbi postaneta eno in steče debata. naslednjič potem tudi na šoli postane lažje se ustavit in kako rečt.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

profii ::

kako je šlo?

vorantz ::

kako je šlo?


Po moje je že pri njej doma v sobi :D

geek93 ::

World: Na katero šolo hodiš?
Tu na naši šoli je tudi ena Jasna, ki je zelo HOT =)
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje človeka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927540 (5874) Gandalfar

Všeč mi je ena punca

Oddelek: Loža
336301 (5492) imagodei
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599725 (7012) Karaya 52

kako dobit punco ?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11415565 (11149) Gandalfar
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312739 (4716) Snegec

Več podobnih tem