» »

Pristopi k osvajanju dekleta

Pristopi k osvajanju dekleta

1 2 3
4
5

Maria ::

Nič bat'.

Kar oba tako misliva. Je potrdil.

Maria

p.s. Je pa zagrozil, da mi bo omejil dostop do računalnika, če bom toliko visela na ST.:O

undefined ::

> p.s. Je pa zagrozil, da mi bo omejil dostop do računalnika, če bom toliko visela na ST.

Opa. Vajino življenje bo pa še "pestro". :P

Maria ::

Ice

Nč bat. Sem pozabila dati zagrozil med '' ''.

On pač ne mara forumov, ima pa zato svoje hobije, ki mu jih jaz ne branim. In obratno.

Maria

p.s. Pa saj ne visim tako pogosto tu.

undefined ::

> p.s. Pa saj ne visim tako pogosto tu.

Mišljeno je bilo le to, da ti že zdaj (na začetku) omejuje svodo. ;)

Maria ::

Ice

Ni na začetku, je že kar nekaj zgodovine za nama.

Tudi če bi želel (očitno do sedaj ni bilo niti potrebe, niti želje), mu prav nič ne bi pustila. Omejevati mene in mojo svobodo. Kot jaz ne omejujem njega in njegove želje.

Seveda do meja spoštovanja in pravil odnosa, ki sva si jih postavila (jih postavljava), ko greva skupaj skozi življenje. Ne rečem, da je vedno vse jasno in enoznačno, ampak do sedaj si uspevava povedati kaj kdo misli in želi.

Čas bo pa prinesel svoje...

Maria

undefined ::

Ok, samo da se zadeva porihta, kot je fer in prav.

> Čas bo pa prinesel svoje...

Pa veliko sreče. :)

Dr.Voice ::

Hmm, Maria, a lahko nekaj pojasniš.

Kakšna je bila ta "izjava" (kaj je rekel/storil) in kaj je bilo pred tem? (tisti mesec vmes ter tik pred "izjavo").


Moram reči, da sicer cenim tvojo in Gabyino pripravljenost deliti svoje izkušnje, vendar se še vedno izražata nekako nedoločno. Se pa zavedam, da takle forum ni čisto primeren medij za tak pogovor (klepet v živo je malo bolj dinamičen kot šibanje sporočil sem in tja).
Dr. Voice for President!

Tody ::

hmmm tole diši po slo-tech drink and spil your soul out partyu >:D :D

Maria ::

Dr. Voice

Ta ''izjava'' sploh ni imela teže in ni bila pomembna, ker sva oba vedela kje stojiva in kaj čutiva.

Vmes sva (smo) se še nekajkrat videla in ni bilo nobenih posebnih ''on-click'' dejanj. Ravno tista nedoločenost, ki jo vidiš iz najinih sporočil (z Gabi), je (kot je Heisi ugotovil tudi drugače in drugje) tisto pomemebno pri teh odnosih. Da sporočilo čutiš s telesom in vsem kar si.

Vse pač ne gre po izrazito digitalno - nezvezni logiki 0011011011 ali ja, ne, ja, ja....

Žal alli na srečo, kakor za koga.

Maria

G3GANT1C ::

Nikar pa se ne pretvarjaj o Geganticovi pesmici, ki vsi vemo, da je letela name, ti si mu pa potem rekla:

G3gant1c - delni dadizem v tvoji pesmi mi je všeč, vendar prosim, da ne prekoračiš meje dobrega okusa in sploh, da ne žališ drugih uporabnikov foruma, neglede na to, kako zgrešene poglede na življenje, vesolje in sploh vse, imajo.


OK, Marjan, tale pesmca ni letela nate, v bistvu se delno s tabo celo strinjam. Ta pesem izraža mojo bolečino zaradi ljubezenskih težav in nima veze s tabo. Zato prosm nehaj, ker te ne želim žalit, saj se mi zdiš prav v redu človek.
Če bil bi bog, bi rekel da me ni. (Janez Menart)

Marjan ::

Ma, dobro. Upam, da boš s tistim Marjanom razčistil potem... :\ :)

Super Sonic ::

ok, k je že glih tema odprta.
dans sm bil na "pogovoru" z nekdanjima miss slovenje, pa miss hawaian tropic je bla tud:)
pa smo se mal pogovarjal glih o tem. Načeloma je tko (sklep:) :
če si ti punci všeč na prvi pogled, potem niti ni važen tolk pristop (ok, kšne hude scene in ekstremi vseen odpadejo :) ), ker si že določen da bo ja.
ČE je dekle mešanih občutkov, potem potrebuje cajt, je pa že znak da stvari ne bi smele biti takšne (oz. si v negativnem položaji).
v kolikor ženski nisi niti malo všeč po zunanjosti, te reši samo še banka slovenjie in njene rezerve:) -joke, pa lahko izumš nevemkakšenmegapristop.
pojdi drugam.

kr neki, bi jest temu reku
(oz. prodajanje buč)>:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Tomi ::

radeon power: do te misli smo se dokopali sami že tekom te teme. Sicer je bila zavita v to, da bo dekle, kateri si zanimiv, enako napeta kot ti, samo vseeno, končni izid je enak.

Sploh pa, mislim, da zadnje čase preveč kompliciramo glede pristopa eden do drugega. Kot da ne znano več vzpostaviti pristnega osebnega kontakta. Mogoče tudi posledica tehnologije, ker nam (cenovno ugodno) ne omogoča vizuelnega stika. Pa saj bo.
metrodusa.blogspot.com

Vesoljc ::

@tomi

cajt za uvedbo novega PnP standarda? :D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Super Sonic ::

"radeon power: do te misli smo se dokopali sami že tekom te teme. Sicer je bila zavita v to, da bo dekle, kateri si zanimiv, enako napeta kot ti, samo vseeno, končni izid je enak"

ja res sm bil off topic, amapak tko.. še vedno pod vtisom lepga večera, sm hotu povedat kaj si misljo "priznane" bejbe (čeprou, je men glih čist vseen kaj si kšna misle).



"Kot da ne znano več vzpostaviti pristnega osebnega kontakta"
only in slovenia.
all right reseved

nimaš kej-si pač rojen v tej državici.
vsak se vleče neki zase, čeprou ni potrebe. Prej nasprotno, so rekli.

"Mogoče tudi posledica tehnologije, ker nam (cenovno ugodno) ne omogoča vizuelnega stika"
ja mogoče pr tebi, pr puncah to v 90% ne pali, ker niti ne vedo kaj je internet.
pa še lahko dodam, da v življenju (edino le Natalija Verboten kot izjema) nism spoznal ženske, punce, žene, mame, ki bi bla luštna, pa bi vedla, kaj v kompu ima, kaj je net, irc, etc.,
tako da to odpade. Razen če si ciljal na mobitele. TI pa so zasukal način pogovarjanja. Da.

"Pa saj bo"
Mr. Bean prav:
Do you or do you not, have tattooed on your bottom
the words: ''Jesus is coming, look busy''?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Tomi ::

radeon power: ja, ciljal sem predvsem na mobitele in eno grozno zadevo, ki je znamo uporabljati prav. SMS-e. Ker se pošiljajo za vsako bedarijo, ne pa recimo, ko imajo smisel. In smiselno vsebino.
metrodusa.blogspot.com

undefined ::

> še vedno pod vtisom lepga večera, sm hotu povedat kaj si misljo "priznane" bejbe

Priznane od koga? Tistih nekaj članov žirije, ki jim je služba določit, katera bo uradna miss države? Blah. And blah again. Ima ena navadna cestna dečva več soli u glav kot pa ena od tistih missic.

> only in slovenia.

Misliš? Ali veš?

> pa še lahko dodam, da v življenju (edino le Natalija Verboten kot izjema) nism spoznal ženske, punce, žene, mame, ki bi bla luštna, pa bi vedla, kaj v kompu ima, kaj je net, irc, etc.,
tako da to odpade.

Ah. Sploh ni treba, da ve kaj o računalništvu. Vprašaj jo le za kaj živi, pa tud ne bo znala povedat. No ja, sicer pa niso le ženske pri tem izjeme, heheh. ;)

Jesus is coming, look busy! :D

Marjan ::

-- off topic (samo se navezuje) --

> Priznane od koga? Tistih nekaj članov žirije, ki jim je služba določit, katera bo uradna miss države? Blah. And blah again. Ima ena navadna cestna dečva več soli u glav kot pa ena od tistih missic.

Točno to jest že skoz govorim ljudem! Pa ne verjamejo in še kar naprej mislijo, da je tista miss prireditev res neki pomembnega...:O

> edino le Natalija Verboten kot izjema

Kaj, jo poznaš? Prsi si je dala povečat pa iz čistega biznisa... ne bi temu jaz rekel ravno svetel zgled...

undefined ::

> Kaj, jo poznaš? Prsi si je dala povečat pa iz čistega biznisa... ne bi temu jaz rekel ravno svetel zgled...

Mogoče je pa sklepal, da si je dala v prsi vgradit A.I., namesto običajnega silikona. :D
Mislim, resno. Ženska, ki si da karkol večat, je patetična že po defaultu. Kot bi si moški dal tiča večat... no ja, tud take izjeme se najdejo. :)

gamer ::

... zadne cajte opažam da tud dekleta pristopajo k fantom... tko da bi lohk odprl tud kšno temo kot... Kako ženske pristopajo k fantom >:D

undefined ::

> zadne cajte opažam da tud dekleta pristopajo k fantom...

Ja, tudi jaz opažam podobno pri novi (mladi) generaciji. Stari trendi upadajo... počasi. :)

gamer ::

men sploh ni treba nč narest :)

undefined ::

> men sploh ni treba nč narest :)

Njej tud ne, ane? Vsak ostane na svojem koncu. :)

frenk ::

jah sam je zajeban če ženske k teb hodjo ker poj se jih je težko losat če jim tega ne poveš v glavo:D

noraguta ::

jah frenk :~)))) vcasih tudi lovec postane plen al ako gre ze tisto.
akoravno mlade(nedolzne) srnice.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Super Sonic ::

"Priznane od koga? Tistih nekaj članov žirije, ki jim je služba določit, katera bo uradna miss države? Blah. And blah again. Ima ena navadna cestna dečva več soli u glav kot pa ena od tistih missic."

Ice :) : odvisno kako jemleš lajf in kolk si ženeš k srcu to dejstvo da te ni med žirijo :)

"Ah. Sploh ni treba, da ve kaj o računalništvu. Vprašaj jo le za kaj živi, pa tud ne bo znala povedat"

ja spet. Govoril smo na temo mobilcev,tehnologije in žensk samih. Razen mobitelov, je težko najdt žensko, katera obvlada npr. net in podobne stvari, zraven pa je luštna.
NIsmo pa govoril kolk katera ve o lajfu. Tega pač ne vemo, ne? (lahko pa domnevamo)


Marjan : "Kaj, jo poznaš? Prsi si je dala povečat pa iz čistega biznisa... ne bi temu jaz rekel ravno svetel zgled..."

Poznam? Jo. Ne zdaj glih da sva best frenda, sm se pa že pogovarju. Ženska voz ferrari-ja. Govorimo o svetu biznisa, ne pa navadnem kmečkem življenju. Tam je ženskam vseeno kako velike imajo. V svetu dnarja je zelo obratno in če se je sama odločila za lajf s silikonom, potem ok. Briga me! jest z njo nimam nič. Govoru sm pa izkjučno o tem, koliko se spozna na računalnike. In se. V primerjavi z drugimi primadonami.
To lahko razumeš ali pa ne. Ti tega ne razumeš. Te pa vseeno razumem :)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

frenk ::

radeon power: a si s tatjano damjanovič tud kej govoru?:)

Super Sonic ::

hvala frenk mam polepšan dan. :D

ne nism-nič govoril s tatjano damjanovič :)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

undefined ::

> Ice :) : odvisno kako jemleš lajf in kolk si ženeš k srcu to dejstvo da te ni med žirijo :)

Hmm, kako jemljem lajf? Kolk si ženem k srcu, ker me ni med žirijo? Pa kakšne ti kvasiš, človek? Si mogoče blont™? ;)
Resno. Govoril sem o puncah, ne o žiriji. Če pa me že sprašuješ, ali bi bil med žirijo ali ne... seveda bi bil, dobro so plačani, pa še nič ne delajo. Kdor ne bi hotel takšne službe, mu manjka nekaj IQ točk. ;)

> ja spet. Govoril smo na temo mobilcev,tehnologije in žensk samih.

Jest sem pa govoril na temo žensk samih, bolj natančno missic in vseh podobnih "zvezd" v tem medijskem svetu.

> Razen mobitelov, je težko najdt žensko, katera obvlada npr. net in podobne stvari, zraven pa je luštna.

Ja, saj je tud težko najt žensko, ki zna popravljat avto, zraven pa je luštna. In? :)

> NIsmo pa govoril kolk katera ve o lajfu. Tega pač ne vemo, ne? (lahko pa domnevamo)

Govoril smo o inteligenci, kajne?

> Poznam? Jo. Ne zdaj glih da sva best frenda, sm se pa že pogovarju. Ženska voz ferrari-ja.

Uau! Ženska voz ferrarija! Ja pol je pa res pametna in oh-in-sploh. Zdaj se pa prav butasto počutim, ko sem rekel prej nekaj komentarjev na njo. ;)
[end sarcasm]

> Govorimo o svetu biznisa, ne pa navadnem kmečkem življenju. Tam je ženskam vseeno kako velike imajo.

Aja? Zakaj pa si jih je potem dala večat? Ker ji je vseeno? Ne bi rekel. Človek si ne da delat spremembe na telesu le zaradi tega, ker mu je "vseeno". Dala si jih je povečat le zato, da bo pritegnila še več podobnih suckerjev in bo posledično pridobila na popularnosti. :)

> V svetu dnarja je zelo obratno in če se je sama odločila za lajf s silikonom, potem ok. Briga me! jest z njo nimam nič. Govoru sm pa izkjučno o tem, koliko se spozna na računalnike. In se. V primerjavi z drugimi primadonami.

Še enkrat: ja in? Računalniki zaenkrat še niso alfa in omega tega življenja. :)

> To lahko razumeš ali pa ne. Ti tega ne razumeš. Te pa vseeno razumem :)

Ti po moje bolj malo razumeš, ampak s tem se sploh ne obremenjujem. :)

Super Sonic ::

VPRAŠANJE> Govorimo o svetu biznisa, ne pa navadnem kmečkem življenju. Tam je ženskam vseeno kako velike imajo.

ODGOVOR :ja? Zakaj pa si jih je potem dala večat? Ker ji je vseeno? Ne bi rekel. Človek si ne da delat spremembe na telesu le zaradi tega, ker mu je "vseeno". Dala si jih je povečat le zato, da bo pritegnila še več podobnih suckerjev in bo posledično pridobila na popularnosti. :)


Ice zdej pa mene zanima kolk ti razumeš- slabo kaže.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

Super Sonic ::

na tole :
VPRAŠANJE> Govorimo o svetu biznisa, ne pa navadnem kmečkem življenju. Tam je ženskam vseeno kako velike imajo.

ODGOVOR :ja? Zakaj pa si jih je potem dala večat? Ker ji je vseeno? Ne bi rekel. Človek si ne da delat spremembe na telesu le zaradi tega, ker mu je "vseeno". Dala si jih je povečat le zato, da bo pritegnila še več podobnih suckerjev in bo posledično pridobila na popularnosti. :)


se sploh ne da nč komentirat ker so tako slabi odgovori, da niso vredni niti tega da jim preberš, kaj šele odgovoriš.
To je ena stvar.

v drugo pa toliko samo; upam da veš da lahko odgovorim na vso to traparijo in ti nazaj, ne bo pa ne konca ne kraja.
Tolk časa pa tud nimam.

ostalega ne komentiram.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

BigWhale ::

> je težko najdt žensko, katera obvlada npr. net in podobne stvari, zraven pa
> je luštna.

Povprecna (no disrespect) zenska bo pa rekla, kje naj najdem normalnega tipa, ki zna govorit se o cem drugim razen o kompjuterjih in o tem kolk kanalov zna spilat njegov mobilc...

Sicer pa vprasaj Natalijo ali pa kaksno bivso missico, one ze vejo :P Sploh zato, ker so v showbizu... ;>

Res pa je, da je pa nekaj 'poklicev' ki si jih izbirajo ljudje s katerimi ne shajam in nikoli ne bom, ekonomistke in pravnice, frizerke recimo... Ne, tud s takimi tipi tezko shajam... Kako netoleranten in nestrpen sem jaz... ;>

PS: How many lawyers do you need to stop a runaway train? Heh, there are never enough! :P

undefined ::

> se sploh ne da nč komentirat

Potem pa mi le odgovori na naslednje vprašanje, ki (upam da) ti bo bolj razumljivo: Zakaj si je dala Natalija Verboten povečati prsi? :)

Super Sonic ::

lej Ice:
D O B R O P R E B E R I:
"V svetu dnarja je zelo obratno in če se je sama odločila za lajf s silikonom, potem ok. Briga me! jest z njo nimam nič."
tole sm napisu par vrstic nazaj.
Še enkrat: ne vem in čist vseeno mi je. Nimam z njo NIČ. Hotu sm povedat samo to, da se spozna na "računalnik", ve kaj je net, ve katero grafično ma, ve kaj ma zaen bord, zna sformatirat disk, pa še lušna je. In to je to.
Ne vem no.
Ne vem kaj nej ti še napišem.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

undefined ::

> Hotu sm povedat samo to, da se spozna na "računalnik", ve kaj je net, ve katero grafično ma, ve kaj ma zaen bord, zna sformatirat disk, pa še lušna je. In to je to.

Ne vidim nič posebnega v tem. Maybe it's just me. Maybe you're in love. ;)

> Ne vem no. Ne vem kaj nej ti še napišem.

Kar si prvotno želel. :)

msmiha ::

IceMan in radeon power idita se vidva privat to kregat. Drugače pa IceMan če nisi upazu je napisal v narekovajih "najlepša". Tema je zašla čisto v druge vode0:)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Eschelon ::

IceMan:
Večje prsi so ji omogočile/olajšale preboj v ospredje slovenske glasbene scene. Predstavljajo investicijo, ki se dobro obrestuje. Riziko za zdravje je pri novejših implantatih minimalen.
Zakaj misliš, da si je NV povečala prsi? ;)

undefined ::

odiedog, to sem želel od radeona slišat. ;)

Super Sonic ::

" Večje prsi so ji omogočile/olajšale preboj v ospredje slovenske glasbene scene. Predstavljajo investicijo, ki se dobro obrestuje. Riziko za zdravje je pri novejših implantatih minimalen"

to naredi vsaka.

sigurno si ne da povečat prsi zato da bo manj zaslužla, oz. jo ne bo noben pogledu.

Od mene si hotu slišat to.Ja pa ne boš, ker me čist nč ne gane kolk ma kera velke.
Na žalost.

Sploh pa to nima nobene veze z njenim znanjem in vedenjem o računalnikih.

Tko da Ice, samo prcaš.

Prci še naprej.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

undefined ::

Radeon, če si sprcan, to le pomeni, da si nekje pri svojih trditvah v kontraditku.

Ampak smo pa res že off topic, tko da... naj raje še kaj ženske povejo o prvotni debati. :)

ziga1 ::

A se tle lah dobi kŠne nasvete kako se lahk osvoji dekle. Že 2 meseca sm zalublen u eno soŠolko pa sm ji Že povedu da sm v njo pa se je sam smejala pol je pa to usm povedala pa so se mi usi reŽal. In kako sploh loh osvojiŠ dekle če so pa tok zajebane pa tok truda morŠ ulagat da jo sploh osvejiŠ! Kako sploh osvojiŠ dekle?

Zgodovina sprememb…

c0dehunter ::

Svoje si naredu IMO. Če si tudi ti njej všeč, ti bo že dala vedet.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

c3p0 ::

oneitis

Often confused with love, this is the feeling that a particular woman is actually special. This is just an illusion; she is the same as the other three or so billion. "Go fuck ten other women" is the most commonly prescribed treatment for this "disease" (hence the "itis"), as it tends to show quite quickly how very alike people are.

http://www.urbandictionary.com/define.p...

bibip ::

Maxtor, si že oženjen? (6 let je dolga doba)

SmeskoSnezak ::

Človeka že več kot dve leti ni tu gor, dvomim, da ti bo odgovoril bibip. :)
@ Pusti soncu v srce... @

Urc ::

Mogoče je pod kakšnim drugim nickom, nikoli ne veš >:D

bibip ::

Upanja nisem imel. Čudeži se pa dogajajo.:D

-=aVa=- ::

hm.. kak nasvet mi ne bi škodil če je keremu :)
kaj narediš če si zaljubljen v zelo dobro prijateljico, ki je hkrati tudi prijateljica tvoje bivše + ona je razlog da sta bila z bivšo skupaj..
direkten pristop? po ovinkih? dolga leta osvajanja? kaj se vam zdi?

Blinder ::

napij jo, pof**** in pol ti ne bo vec zanimiva.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

-=aVa=- ::

hvala za nasvet.. kaj pa v primeru da ne pije alkohola?
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako na zmenek s punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5711854 (10115) Tic
»

Feministke - kdo so? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
776991 (5847) undefined
»

Slotech-ovci & Punce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
938067 (4700) Spajky
»

Računalniška delavnica za dekleta

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
412180 (2180) nicjasno
»

dekleta na forumu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
674767 (3646) Klemenn

Več podobnih tem