» »

Kako do avatarja?

Kako do avatarja?

1 2
3
4 5

Doman ::

Lahko imam tudi jaz svojo sliko?

V-i-p ::

/SARKAZEM ON/

Vsekakor lahko dobiš sliko :D. S-t teamu predloži svojo sliko (menda iz osebne izkaznice?), osebno se jim moraš narisat, da te prečekirajo, pazi da nimaš kovinskih predmetov v žepih, ker greš skozi detektor kovin in to je to, po zapleteni proceduri dobiš avatar. Nič takega, bolj enostavno ne bi šlo ;). Za vsak slučaj pa imej pri sebi še biometrični potni list, dve kredibilni osebi za pričo (najbolje, da pripelješ staro mamo in psa, obvezno zlatega prinašalca) in svoje najljubše hišne copate. Ne škodi pa niti original kartonček z davčno številko, notarsko overjeno številko tvojih čevljev in zobno ščetko za odvzem brisa DNK.

/SARKAZEM OFF/
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

mtosev ::

LOL :D :D :)) :))

obvezno zlatega prinašalca

Kaj labradorec ni OK? >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

fahrenGONE ::

Ja no, lahko se prilagodis, lahko pa izumres.

CaqKa ::

jaz bom še tole reko. imaš diskoteko v katero lahko prideš edino z reklcom. šef diskoteke se je pač tako odločil.
situacija je tukaj v moji očeh dokaj podobna. če pač misliš, da zaradi odsotnosti avatarja neboš dobil svoje odgovora imaš vso pravico it na drug forum. zaradi mene lahko tudi kopijo slotecha narediš.

Gooodspeed ::

Mater ga bluzite,bmk za avaterje nisn zarad tega tu....
Morem pa vseeno povedat da tele unikatne slike od enih res kazijo forum, pa ne zato, ker majo tolko jajc da dajo svoja lastno sliko na slo-tech .... Pol ti pa še s takimi pridajo naprej da če ti kaj ne paše pač pojdi na drugi forum... Mislim halo pa kdo so sploh ti ali morda nevedo da brez nas(kakršnikoli pač smo) slo-techa sploh ne bi bilo....

Cenim tvoje mnenje(kakršnokoli), daj še ti mojga pa ne bluzi...

fahrenGONE ::

Lahko grem(o) drugam? Hvala za idejo.

Ne se bat, ne bom kopiral ST.

CaqKa ::

Gooodspeed
sej pa lahko izklopiš avatarje. pa kdo je sploh reko da jaz ne rešpektam tvojega mnenja?

Poldi112 ::

>Slo-Tech ni vasa pravica, je vasa izbira.
>Get it?

Seveda. Zato ostaja pri prosnjah. Ce bi bila pravica bi bile demonstracije in jajca :)


>jaz bom še tole reko. imaš diskoteko v katero lahko prideš edino z >reklcom. šef diskoteke se je pač tako odločil.

Ena majhna razlika obstaja in sicer, da v tisto restavracijo zahajajo ljudje, ki jim je to vsec in nocejo videti ljudi v kratkih hlacah. Za razliko od Slo-tech, kamor vecinoma zahajajo ljudje, ki bi vecinoma imeli avatarje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

CaqKa ::

tista večina meni deluje bolj kot 5%
prej bi reko, da večina se jih nebi branla če bi imela možnost, je pa enih 5% uporabnikov, ki hočejo na vsak način enforcat avatarje, ker 'vsi drugi forumi to imajo'
no z izjemo tebe, ki tu in tam argumentiraš, da si lažje zapomniš s kom si se pogovarjal :)

mtosev ::

Vam na S-T še ni jasno da bo vedno boj dokler jih nebo?

tista večina meni deluje bolj kot 5%

Naredite anketo da vidite koliko % hoče.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

>tista večina meni deluje bolj kot 5%

Anketa bi resila to dilemo. Seveda bi bila popolnoma neobvezna (slotech vendar ni drzava:).


>hočejo na vsak način enforcat avatarje, ker 'vsi drugi forumi to imajo'

Ne zato ker jih imajo vsi ostali ampak ker so uporabni. To da jih imajo vsi ostali je samo posledica tega, da so res res uporabni.


>zaradi mene lahko tudi kopijo slotecha narediš.

Ali to pomeni da lahko dobim source?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

strictom ::

Vaše sporočilo z zadevo "Predlagam anketo" je vsebovalo naslednje besedilo:

Avatarji na Slo-Techu?

1. - Da.
2. - Ne.
3. - Kaj je "avatar"?

Agree?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

CaqKa ::

>>> >zaradi mene lahko tudi kopijo slotecha narediš.
>>> Ali to pomeni da lahko dobim source?

ne, to pa smo se malo napak razumeli. lahko narediš kopijo strani v smislu namena in funkcionalnosti. v stilu 'sej ti nihče ne brani da narediš ŠE ENO računalniško stran'

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Chronoboy ::

Predlagam rajsi tako:
1. -Da
2. -Mi je vseeno
3. -Ne
4. -Ni šanse!
5. -Kaj je to avatar?

Vote for 4.

Tic ::

Ok, ce nam ne dajo ankete, pa odprite eno temo v lozi in razlozite, da je to anketa. Vsak lahko odgovori 1x in samo z številko. Potem se to prešteje in voila, rezultati so na dlani.


Chronoboy, dve pomembni stvari bom popravu na tvoji anketi:


ST avatarji z možnostjo izključitve v profilu:
1. -Zelo da.
2. -Da.
3. -Mi je vseeno.
4. -Ne.
5. -Zelo ne.
6. -Kaj je to avatar?

Moreš met liho številko izbire (6. ne šteje ker je čist x) In če si imel "4. -Ni šanse!" moreš imeti tudi "Zelo da", ker če ne že sama anketa vprilva na kandidata, ki glasuje ;)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Poldi112 ::

Tic, tvoja ideja je odlicna. Grem takoj narediti temo.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

strictom ::

Samo ne pa da. Nič drugega. Kaj je avatar mogoče.:\
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

CaqKa ::

mislim da vam manjka še: avatarji v trenutni obliki so mi dovolj
;)

strictom ::

z drugimi besedami sem proti drugačnim avatarjam kot pa zaj. Se pravi "Ne". :\
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BigWhale ::

Vip:

Napisal si, da MORAS poslusati.

Moras? A to je uzakonjeno, morda je celo v ustavi? V bistvu ni. Ce se ti zdi primerno lahko na prvo stran napises, da so vsi obiskovalci kreteni, tepci in retardirani enocelicarji.

Se najmanj pa jih moras poslusati, ko ti jokajo, da bi imeli ene avatarje ali karkoli drugega pac.

Ne, ne rabis. Ce pa to pusti potem kaksne posledice, je pa drugo vprasanje.

V-i-p ::

BW, ja... ne bom trdil da "dobesedno" nimaš prav. Imaš, pa še kako! Ni treba poslušati. Kot tudi ni treba poslušati vsako jutro vrsto tečnih starih bab v vrsti za kruh, prodajalcu BMWjev tudi ni treba poslušati zafrustriranega bogatega smrkavca ki ga ata pošlje v salon po novega bimerja, smrkavec pa si sedaj izmišljuje kaj vse bi v vozilu imel. Takisto ni treba poslušati prodajalca cdjev, kako mu jaz in ti najedava, da kje nov CD atomičnih harmonik, ker če ga ne dobiva, bova umrla brez brhkih deklin, itd... Kot rečeno, nobenemu ni treba poslušat, ampak pameten človek BO poslušal. Ne vem kako ti naj še drugače povem, recimo takole: kdo bo imel več zadovoljnih stran, BW ki ima takšen pristop: Gospa, marš ven iz moje štacune z usranimi čevlji, smrkavec, še enkrat prideš v trgovino po usrane čigumije, pa ti jih nekam zatlačim in vi gospod, vi starček pa hodite počasi, kot pokvarjen polž. Ali jaz, ki bom rekel: Gospa, ne sekirajte se zaradi umazanih čevljev, bomo že počistili, fantek, vidim da imaš rad čigumije, le pridi še k nam po njih, izvoli, enega zastonj, vi starejši gospod, pa se le počasi razglejte, v miru poglejte kaj bi kupili, da česa ne pozabite, pa pokličite me, ako kaj rabite. Get it? Ampak sej pravim, v bistvu se mi ne da več debatirat okoli tega, ampak upam da boš razumel.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

SebaR ::

Kaj pa takšna anketa:

Želim:
1.trenutne avatarje(lastna slika)
2.avatarje po želji z gif
3.avatarje po želji brez gif
4.brez avatarjev

:)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Ziga Dolhar ::

> ampak pameten človek BO poslušal.

Če je pameten, bo verjetno tudi razmislil o slišanem.

Ampak ti impliciraš "poslušal" => "ubogal slišano".
https://dolhar.si/

V-i-p ::

Žiga, ne UBOGAL, ampak USLIŠAL. Sej oba veva, da prodajalcu tudi ni treba UBOGAT strank, ampak pameten prodajalec jim BO USLIŠAL želje, ker je to za njegovo dobro. Takisto je za s-t dobro, da posluša svoje obiskovalce in ne da je proti njim.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Chronoboy ::

Saj ni proti obiskovalcem. Saj jim uslisa zeljo, ko recejo naj ostanejo avatarji taksni kot so.

BigWhale ::

Vem!!! Prisel sem na idejo! Vem kako lahko vsak dobi avatarja.

Registrira se na www.poljub.com

Ali kaj podobnega... :P

Keyser Soze ::

Uuuu, ker hud forum. Ampak odgovori so pa čisto v slogu BWja. :D

Avatarje imamo in beži ga no, forum se ni sesul, niti ni nič kaj počasnejši. Torej, dajte anketo, ki jo je predlagal SebaR in vsaj vključuje oz. malo točneje definira celo dilemo tule.

V-i-p ::

BW, jaz imam še boljšo idejo. Vsak si naj da delat eno sliko za osebno in jo po ekranu vozi gor in dol poleg svojega nicka, pa bomo vsi videli samo svoje avatarje :P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

fahrenGONE ::

Jaz sem jih blokiral z AdBlock, ker ne morem vec gledat teh frisov tukaj, pa tudi zato ker nimajo vsi moznosti imet avatarja. Vidim pa da se lahko tudi pod nastavitvami izklopi.

V-i-p ::

Wow, čisto sem pozabil na funkcijo neprikaza avatarjev, šele sedaj sem prvič probal. Prav luštno je videt Primoža & Co. brez tistih nagravžnih slik zraven ;P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

TribesMan ::

Jest bi predlagal nekaj... če lahko.

Glede na to da govorimo o novih fićrih bi jest predlagal se enga. Slo-Tech nujno rabi funkcijo ignore... še posebej če dejansko mislite omogočiti poljubne avatarje. V tem primeru bi ignore ubil dve muhi na en mah...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

fahrenGONE ::

Saj ne bo nic iz tega, tako da lahko gres naprej navijat pc ki ti dela KVIKKVIK. :D

waLkeR^! ::

mi gre to na kurac da sam neki izven pravte pa se kurcate pa jebete zarad ene mašine, nmes da bi dal navodila do avtarjev : :(
Don't annoy me. I can be really really strange.

OmegaBlue ::

Ki so na 1. strani teme?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mtosev ::

To niso avatari. To so slike uporabnikov.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

strictom ::

Kaj je pa avatar kaj drugega?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Poldi112 ::

Direkt iz wikipedie:
Among people working on virtual reality and cyberspace interfaces, an avatar (sometimes AV or av) is an icon or representation of a user in a shared virtual reality.

Fotografija je samo ena od moznosti, ki pa naceloma ni razsirjena. Ne vem zakaj je treba take gole osnove znova in znova razlagati.
Avatar je predstavitev uporabnika. Ce so ti vseč avtomobili si bos dal sliko Fičota, če so ti všeč pc-ji boš dal sliko c64. Daš tisto kar te predstavlja, ne tisto kar samo kaže kako izgledaš, nič na ne pove o tvojih interesih, ...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

kuglvinkl ::

Z avatarji smo zaključil. Za doooooooolgo časa.
Your focus determines your reallity

BigWhale ::

Avatara dobis tako, da gres na en drug forum, si postavis cache streznik in napises ene par rewrite pravil... ;>

veteran ::

Z avatarji smo zaključil. Za doooooooolgo časa.

Zaključili? Ni videti. Pod tvojim vzdevkom je namreč še vedno avatar. ;)

kuglvinkl ::

Točno. Za doooooooooolgo časa ohranjamo sedanjo ureditev.
Your focus determines your reallity

strictom ::

"Persistency is a fool's best asset"
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

veteran ::

Za doooooooooolgo časa ohranjamo sedanjo ureditev.

... so nekoč rekli partijci. Pa smo potem le nekako prilezli v demokracijo. :P

Hja, očitno so se tipčki odločili, da bodo ignorirali rezultate ankete o avatarjih. Pred anketo so pa trmoglavili, da sploh ni razloga za anketo in da je itak velika večina uporabnikov proti avatarjem, obenem pa masovno spamali temo o avatarjih z bedarijami o hrčkih... In ko dokončno zmanjka argumentov, pomahaš z rdečo knjižico in poveš "smo se že na CK odločili, kako in kaj". Včasih smo temu rekli "neznosna lahkost oblasti". Al pa "neznosna lahkost sprenevedanja", sem že pozabil; ampak saj vsi dobro vemo za kaj gre, anede? :-)

kuglvinkl ::

Večina nas je starih tolko, da smo o partiji in knjižicah samo brali.

Sicer pa, do avatarja lahko pridete dokaj enostavno. Objavit vam moramo 50 novic. Simple.
Your focus determines your reallity

Tic ::

Ne dobimo pa CUSTOM avatarja.

Sploh pa to je feature foruma, in ne nek "I am so 1337 'coz I gut that pic!!11one"
persona civitas ;>

OwcA ::

Dan danes je feature, če forum nima avatarjev. Mi, vedno trudeči se izboljšati uporabniško izkušnjo, smo se seveda odločili, da vam to omogočimo. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

BigWhale ::

Jest sem glih hotel rect, da ce bi videl avatarje na slo-techu, da bi verjetno poslal bug report... ;>

mtosev ::

Na drugih forumih so avatarji al jih sploh ni. Tu pa vodilni majo navadni uporabniki pa ne. Iz tega lahko sklepamo da nismo vsi enakopravni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tic ::

mtosev: Bluzis. Enakopravnost ali ne, tukaj ni bitna. Seveda nismo.


mtosev: Ej Primoz, dej zbris pol baze za foro!
Primoz: Jaz nebi, ampak kjer vlada demokracija... dejmo anketo.


Henivej, gre se za to ker imaš lahko svojo slikco (KATERA SPLOH NE SOVPADA Z STRANJO/BARVO/DIZAJNOM, ali karkoli drugega) in pet likov iz futurama.

Po domače, kar neki.
persona civitas ;>
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140270 (22833) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535005 (4243) kuglvinkl
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777636 (6220) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695345 (3825) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431307 (23735) Mr_Globus

Več podobnih tem