» »

zamenjava imena

zamenjava imena

Izak ::

Pozdrav! Ker je od moje prijave tukej minilo že 5 let in sem v tem času odrasu v malo bolj zrelejši osebek, bi prosu za zamenajvao mojega dotrajanega in otroškega imena. S kom na kontaktiram za zamenjavo up. imena?

Hvala za odgovore, Iztok

perci ::

sej maš možnost spremembe - poglej v svoj profil - če še nisi spreminjal, imaš to možnost (je pa enkratna)

Izak ::

Žal sm enkrat (na vsem začetku slo-techa) spremenil ime iz ufo v U^F^O (ki pa btw ni nikoli imel nič opravit z kakim vesoljem). Zato bi prosu za ponovno spremembo imena. :8)

Danke, Iztok

Athlon 64 ::

Dajmo mu priložnost, ko že tako lepo prosi.:)
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.

Poldi112 ::

Sem proti. Potem beres stare teme in pise nekdo recimo
@ufo: kaj si mislil s tem

Ti pa gledas in se sprasujes komu on to govori. Sprememba imena bi morala biti prepovedana. Ce hoces zamenjati nick se pac na novo registriras.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Izak ::

Ja no... Mogoče ma prav Poldi112, sam tko pač je. Eni prerasemo svoje cyber imena in se pojavi želja po zamenajvi ne glede na okoliščine.

SodVina ::

Jaz pa mislim, da ce je izrecna zelja, bi mu lahko moderator ime zamenjal. Ce pa nocete zmede s prejsnjimi posti, pa je potem potrebno izklopit tudi tisto eno menjavo, ki vsakemu uporabniku pripada, ne?

BigWhale ::

Poldi, potem treba tudi spreminjanje imen na upravni enoti ukinit...

Ker, ce se jaz zdaj preimenujem iz Davida v Lovrota, bojo vsi clanki v casopisih in drugih medijih, ki me omenjajo obsolete. Pol pa nobenmu nau nic jasno! :P

A ne? ;)

R33D3M33R ::

U^F^O: jaz te podpiram pri spremembi nicka, tudi jaz sem si ga spremenil. Recimo trenutni nick uporabljam povsod, le na slo-tech sem imel |generator|, to je bil vsekakor povod za zamenjavo.
Ta možnost zamenjave je vsekakor uporabna in prav je da je možna samo ena menjava (drugače bi kdo verjetno to pošteno zlorabil).
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Poldi112 ::

Bigwhale, ni cisto tako. Ker v starih casopisih tvoje staro ime ostane, tu pa se spremeni. Ravno zdaj je ena stara tema prisla na povrsje, kjer se je spet videla ta zmeda. Poglej si svoj prvi odgovor (na prvi strani) v temi Zakaj v linuxu (se) ni virusov in ti bo jasno v cem je razlika.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

OwcA ::

Najhitrejši odziv bo, če Prmozu pošlješ ZS.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Izak ::

Urejeno, hvala!

CaqKa ::

iceman še torej živi...
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sprememba osebnega imena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6818353 (15750) dzinks63
»

Kršenje znamke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510868 (9397) neskoncno
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777655 (6239) Poldi112
»

Zakaj persona rudis dodelujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1218933 (6003) Caligula
»

Sprememba oblike foruma (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
533486 (2737) Mercier

Več podobnih tem