» »

Kako do avatarja?

Kako do avatarja?

1
2
3 4 5

strictom ::

>teoreticno primoz premetuje po postelji z eno bjondo

Heh. Pomojem redna kontrola serverja ne pa alarmi :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Brilko ::

Konec koncev pa se to ne zgodi vsak dan ampak N-krat. To je pa skor ziher manjše od 5. Pol se pa še naj vpraša kulkrat ga zuni fešta do ranih ur... ;)

veteran ::

Tajna policija ga pride iskat (ni važno, kolk je ura)...
Ziher en tajni policaj ves čas dežura zraven strežnika. Menda ne misliš, da imajo privilegije na forumu kar tako, to je prisluženo s trdim delom! >:D

V-i-p ::

No, ok, vas tri, dost smeha! ;). Ne resno me drgač zanima kako to poteka, da se stvar odpravi v najkrajsem moznem casu.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

perci ::

Vip: Primožev telefon nam ni neka huda tajnost. Če ST ne dela, Primož to izve za tren oka.

Primoz ::

SMSi prihajajo ;)) malo pogooglaj za ključno besedo "nagios".
There can be no real freedom without the freedom to fail.

V-i-p ::

Wow Primož, nisem niti v sanjah vedel, da gre to lahko tudi tako. Sem poguglal malo, dosti dober je tale program, marsikaj se da spremljat. Tud preko gsma :). Hvala za odgovor.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

sverde21 ::

Primoz ma naučene hrčke d ga pokličejo, če se kater od njih kej naredi :D Pol se pa po telefon sliš sam pi pi - pi pi - pi .... in se piše na ekranu opozorilo >:D Hehe pametni hrčki :)
<?php echo `w`; ?>

apachee ::

Moderatorji, moderatorji.

Kaj vas zgodovina ni nič izučila?

Če raja nekaj vidi da je cool, potem raja to hoče. In če raja tega potem ne dobi se upre. In če še vedno ne dobi kar hoče, potem sledi revolucija.

V vašem primeru. Avatarji so standard po vseh svetovnih forumih. In normalno jih mi tukaj zahtevamo. Vi jih pač nočete dat, ker hočete izstopat od navadnih userjev oz bit nekaj posebnega. Prvo kot prvo je to otročji razlog, drugo kot drugo slab razlog. Zato se raja upira oz. "teži".

Ampak kakor je bilo že napisano. Zapomnite si. Ni obstajamo mi zaradi VAS. VI obstajate zaradi nas. Mi gremo lahko kam drugam, forumov je mnogo. Vi pa nimate ravno velikega prostora za preživetje. Kar nas je ki nas ta forum zanima smo že tu. Ko bomo odšli, ne bo drugih. Forum bo "umrl". Pojavil se bo nov. Tako pač je. Zapomnite si to.

Hočemo avatar in sicer na tak način kakor je na voljo po drugih forumih.

Če pa hočete biti nekaj posebnega, izstopat od drugih ali pa celo želite NAŠE SPOŠTOVANJE, potem pa I got news for your : EARN IT !!!!

Ni druge poti!
You can't win without The Finn!

Jakka ::

Saj avatari so, poglej pod moj nick. ;)

Forum bo pa umrl, ker ljudje (bi rekel ene 50 osebkov) hočejo "klasične" avatarje, ja seveda. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

apachee ::

Tvoj "avatar" prvo kot prvo ni tisto kar definicija avatarja je. Če ne veš si preberi eden izmed prejšnjih postov.

Če so vam všeč v stilu "real picture", potem naj jih imajo tudi moderatorji in admini take. Zakaj neko neenakopravnost. Zato ker bi radi bili samo oni kul in faca? Mi bi tudi radi imeli cool pic za avatar. Ali mi ne smemo izgledat cool? Tole me spominja na nek slab ameriški najstniški film. Nogometaši (admini in moderatorji)so cool, vsi ostali ne (mi). Halo?
You can't win without The Finn!

Lucas ::

Mislm en folk pa zna najedat.
I was here...

apachee ::

Hvala za kompliment.
You can't win without The Finn!

Poldi112 ::

Saj tudi tajna policija, primoz in ostale izjeme bodo dobile avatarja, samo da so izpiti mimo (uradna razlaga).
Problem je samo da so izpiti vedno...

Sicer pa dobra ideja, a naredimo forum slo-tech-user-friendly.si :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

fahrenGONE ::

Saj ni treba da so avatarji! Je ze cool tako kot je... hehe.

apachee ::

Avatarji naj bodo in sicer dimenzije 60X60 in če je to slika tvoje stare mame al pa miki miške.

In tist ki ga hoče met naj ga ma, ostali pač ne. Možnost mora bit, drugače gremo korak nazaj s časom. Mislim da to za ST ni pametno.
You can't win without The Finn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apachee ()

Brilko ::

Ne pretiravi apachee...

Avatarji bi bli, če bi biu folk normaln (in tako bi ble normalne slikce). Ampak je dosti lepše vsaj z mojega očesa in tudi koga drugega videti forum brez avatarjev. In tudi jaz ga kmalu dobim. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

Poldi112 ::

Stokrat je bilo ze povedano da obstaja moznost da si jih izklopis.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Brilko ::

Stokrat je že blo povedano, da ne bo avatarjev po želji, pa še kr težite... ;)

Poldi112 ::

Upanje umre zadnje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

apachee ::

In stokrat sem že ugotovil da so ljudje owce in vi mi to samo potrjujete.

Vsi brez hrbtenice, žalost.

Kar so rekli so rekli in jaz bom lepo tiho in priden.

woce
You can't win without The Finn!

Ziga Dolhar ::

Ne se zatipkovavat.
https://dolhar.si/

Chronoboy ::

Na forumu je zadosti ljudi, ki lahko prezivijo brez avatarjev (enim je se boljse tako) in, ce noces, da bi bili moderatorji nekaj posebnega, si lahko avatarje izklopis in karnaenkrat bomo vsi enakopravni.

P.S.: MadManMato se mi je zameril, ko je zamenjal Zoidberga. Joke:D

Tic ::

apachee: Sej si vidu da so glupi. Just ignore stupidity ...
persona civitas ;>

CaqKa ::

apachee v svojem postu z dne 29.09.2005 17:39:42 si 4x uporabil besedo 'raja'. a hočeš naznanit, da si kaj več? a se sklicuješ na lastno avtoriteto? pojdi in si preberi pravila. Kakšni so pogoji za avatarja je tudi napisano. Kdor sam sebi ni dovolj všeč, da bi se dal za avatarja, ga pač nebo imel. Anonimen itak ni nihče.

in še en primer sklicevanja na lastno avotiriteto:

>>> In stokrat sem že ugotovil da so ljudje owce in vi mi to samo potrjujete.

Tic ::

Kdor sam sebi ni dovolj všeč, da bi se dal za avatarja,


A to je main reason? Haha, dej preberi sebe še enkrat.
persona civitas ;>

fahrenGONE ::

Anonimen ni nihce? LOOOOOL!

CaqKa ::

se popravljam, na internetu ni nihče anonimen.

Tic ::

Aja, in zato moreš okol kazat svojo zgubano faco. CaqKa, razocaral si me, glede na prejsne tvoje branje, mi je zdej kr slabo rata.


Bok
persona civitas ;>

fahrenGONE ::

V praksi si anonimen, saj ti ne bo ISP dajal podatkov zaradi kaksnih neumnih zadev in brez naloga. Ce pa se to zgodi, pa so kazensko odgovorni. Da ne govorim o proxyjih ipd...

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Anonimnost je le precej velika iluzija... Tudi na internetu. :)
V real-life si bolj anonimen kot na internetu. :)

Do avatarja pa pridete tako, da nastejete vseh 48 imen nasih hrckov. Po abecednem redu. Ali pa po starosti, vseeno. Pa nimata dva hrcka istega imena. Tako da morate biti pozorni.

mtosev ::

Saj obstajajo proxyji. :P :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fahrenGONE ::

Jaz vem za se eno boljso varianto kot tisto s hrcki - naredis novo stran in forum, LOL. :D

|CyGNUS-x ::

Verjamem, da ti dela ne bo zmankalo. Zato kar brž.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

fahrenGONE ::

Vsaj avatarje bo mogoce imet. Tukaj pa dobis neke filozofske odgovore nazaj, ce vprasas zakaj jih ni...... :(

drejc ::

IMO je blo se najbolj, ko neben ni meu avatarja razn S&T teama.

Mam rajs tko kt je blo, ko pa da dej te fike na rendom vsake deset postov gledam. (no offense)

Apn 6 je tole, ker slikca svoja pac ni avatar.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

CaqKa ::

ja kak bote te ženske ljubli, če pa še sebe nočete?

hočete neke supermane ali pa nevem kaj imet za avatarje.. a za žensko se tudi vsak dan oblečete kot da je pust?

Tic ::

Zdaj si me pa res nasmejal :))
persona civitas ;>

fahrenGONE ::

Jaz se cudim, ampak res cudim, kako komplicirane odgovore podajate tukaj na enostavno vprasanje okoli avatarjev. Ne samo ti CaqKa ampak malodane vsi pri ST, saj so bile podobne debate ze prej... Ze vec let nazaj, hehe.

Kaj je narobe z vami?!

CaqKa ::

aja?
pa poglejma:
na slotechu lahko dobiš za avatar svojo sliko (podobno kot v osebni, torej slika obraza), tako da se z osebno identificiraš nekomu iz osebja slotecha.
druge slike ne moreš dobiti. kaj ti tukaj ni jasno?
kaj je tukaj komplicirano?
z nami ni nič narobe, le trudimo se za tako dobro stran kot je slotech.

fahrenGONE ::

Ja, to kar si napisal mi ni jasno. Vem kaj je treba narediti, ampak ni mi jasno zakaj je treba to delati. Zakaj ni mogoce imet slike po izbiri in zakaj je treba posiljat dokumente!? A ste vi malo cez les?

CaqKa ::

>>> zakaj je treba posiljat dokumente!?

kdo pa je reko da jih je treba pošiljat?

V-i-p ::

Nekako bi rekel temu, da se mi jebe za avatarje, ampak vodstvo, vi se pa res smešno obnašate :). Pa dajte no, če raja prosi za avatarje, jim jih pač dajte, jebiga. Če pa je mnenje deljeno, jim pa dajte anketo, pa naj ljudstvo samo odloča, kot na referendumu kaj bi imeli in kaj ne, ne vem zakaj res tako komplicirate in se delate pametnega. Drugje imajo posluh za svoje ljudi, vi se pa res ignorantsko obnašate... Ajde, sem vam poslal predlog in osnutek ankete, da vidim, ali ga daste v anketo...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Ziga Dolhar ::

Lej, V-i-p ... Slotech ni "organizacija obiskovalcev", kateri je vodstvo po volji ljudstva odgovorno za vse svoje delovanje. Da bi pa zgolj s popularnostjo kakršenkoli projekt tak postal, je mal "komunistično". Neko vsiljevanje zavezujočih anket vodstvu se meni tako zdi precej neokusno. Čeprav je Slotech odvisen od obiskovalcev, to še ne pomeni, da jim je tudi dejansko podrejen do te mere, da bi moral upoštevat vsako p*******o, ki si jo mularija zaželi.

Se lahko kot enakovreden partner odloči po svoje, obiskovalci pa tut. Enako si vsaka stran lahko po svoje razlaga, kdo ima prav.

Zdej pa že nehi[te] tolk fanatično vsiljevat to 'ljudstvo' ... Slo-Tech _NI_ država.
https://dolhar.si/

mtosev ::

Mene zanima česa vas je strah če bi jih omogočili?

Samo to me zanima. LP
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Poldi112 ::

Zakaj je zmerjanje z mularijo tako popularno (btw, tako jaz kot vip sva starejsa od tebe, pa verjento se marsikdo ki bi si zelel avatarja).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Ziga Dolhar ::

Poldi: ne vem ... V-i-p govori celo o raji.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Slo-Tech ni vasa pravica, je vasa izbira.

Get it?

:)

mtosev ::

@BigW

Kak pa da drugi forumi imajo S-T pa ne? To razloži.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

V-i-p ::

Ccc, Ziga, razočaral si me s svojim odgovorom. Tebe sem imel za pametnega moža ;), pa BW tudi ni boljši s svojim odgovorom ;P. No, glej, ne gledat to dobesedno, raja, ljudstvo, s-t ni država, ipd... Kot vodja ene strani pač MORAŠ nekako znat POSLUŠAT kaj si TVOJI obiskovalci želijo. Dej si prosim zapomni, da mene striktno MOTI samo to. Ignorantsko in vzvišeno obnašanje vodilnih do svojih obiskovalcev. Ne vem no, ali pa imam jaz drugačne izkušnje. Vem samo, da po drugih forumih (mobisux, avtomobilizem, slo-igre, slo-reactor,...) se s takimi stvarmi gredo drugače. Imajo posluh in če je v njihovi moči in če obiskovalci ne prosijo ravno za nago pamelo v logotipu strani željam ponavadi ugodijo. Ali pa vzemi tole štorijo z avatarji isto, kot recimo tole izmišljeno zgodbico: Dragi POP TV, sem mamica 5 letne hčerke in zadnjič smo se mamice v vrtcu pogovarjale, kako je mučno za naše malčke, ko morajo na vaši televiziji čakati na risanke do 20h. Kot smo mamice skupno ugotovile, je to težavo opazilo že veliko mamic, vsaj tako pravijo, ko se s kolegicami pogovarjajo naokoli. Ker nas je očitno veliko mamic, ki smo opazile ta problem in verjetno še več naših malčkov, vas skupno vljudno naprošamo, če lahko risanke prestavite na bolj zgodnji termin. Hvala lepa in lep pozdrav! Mamice iz Ljubljane. Odgovor: Drage mamice, če vam kaj ni prav, oz. če vašim smrkavcem ura risank ne paše, se lahko gladko potegnejo spat, ali pa jim prestavite na drug kanal. Kaj misliš, bi bil tak odgovor "pameten"? Ali ni bolje, če si že toliko neumen, da ne poslušaš tistih zaradi katerih "si" blekniti vsaj diplomatski odgovor: Drage mamice, zelo nam je žal in vas povsem razumemo, da so risanke precej pozno, ampak moramo vam povedati, da smo se zelo potrudili dati risanke na bolj zgoden čas, pa nam žal zaenkrat to še ni uspelo, kajti v "prime time" spadajo oddaje z bistveno večjo gledanostjo kot risanke. Iskreno se vam opravičujemo in obljubljamo, da bomo storili vse, da težavo rešimo in risanke damo na čas, ki bi bil bolj primeren vašim malčkom. Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vas prisrčno pozdravljamo, bla, bla, bla,... in tako dalje... ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140027 (22590) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534969 (4207) kuglvinkl
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777589 (6173) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695311 (3791) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431159 (23587) Mr_Globus

Več podobnih tem