» »

Kako do avatarja?

Kako do avatarja?

1
...
3 4
5
»

DonHonChi ::

In seveda ker pod tem imenom nisem znan pomeni da nikoli do sedaj nisem bil na S-T, to je izgleda splošno prepričanje "večvrednih" uporabnikov. Dragi CaqKa veliko več vem o S-T (ja več od tebe) kot se tebi dozdeva (verjameš ali ne sem tukaj dalj časa kot ti).

Vem da sta bila ti in Tic v teamu, Tic pač kot dežurni pothead in težak (ta del velja tudi zate) in ti seveda odstopiš zaradi impulzivnosti "ker te nihče ne mara in te jebejo vsi v glavo", seveda da ne omenjam tvojega kompleksa večvrednosti, ki pojasnjuje tvoje pizdenje vsepovprek od tvojega odstopa.

Seveda za vse krivice, ki se vama dogajajo je kriv team in ne vidva.

P.S. Tole je že fejst Offtopic gremo se malo na privat kregat fanta, če upata.
gluposti...

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Bom oblikoval en ZS.
persona civitas ;>

V-i-p ::

Žiga, pustiva zdaj kvaliteto novic ob strani. Vse kar sem hotel povedat s mojim postom, je bilo to, da ne drži tisto o avatarju pri 50ih novicah. Kar se pa tiče tvojih novic, sem ti pa že najmanj petkrat povedal svoje mnenje. Tvoje novice so bile dobre, zelo dobre in škoda te je, da si nehal pisat. Kvaliteta mojih novic se niti pod razno ne more primerjat s tvojimi, to veva oba, pa še kakšen verjetno, ampak hej, več kot 50 jih je pa vseeno bilo objavljenih, a ne? ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140307 (22870) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535018 (4256) kuglvinkl
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777653 (6237) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695356 (3836) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431339 (23767) Mr_Globus

Več podobnih tem