» »

Afera na kmetiskem ministerstvu RS

Afera na kmetiskem ministerstvu RS

mtosev ::

Član oz. frend od nekoga ki je nekaj pri SLS je dobil 75 miljonov subvencije. 8-O 8-O

Točno največje zneske so dobivali politiki in njihovi frendi oz. sorodniki.

75 miljonov je meni sumljivo.

Kaj pa vam?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Boeing ::

Neglede na to, kaj je bilo včeraj v trenjih in kaj se govori naokoli, so teli na kmetijskem ministrstvu za postrelit, prekleta banda...

... so gospod but doma zelo blizu mene in vem oz. slišim, da se "tam zgoraj" dogaja marsikaj... tako da tudi tista teorija o "stricu z ministrstva" niso čisto prazne marnje ampak prekleto resnična zadeva, pa če se gospodje še kako trudijo vse skupaj zanikati...

Kot že napisano, banda nesposobna. Eni kot drugi.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

d0rK ::

Men je bl sumljivo tvoje konstantno nabijanje postov in odpiranje cudnih tem.


Pa drugim?

Boeing ::

d0rK, to pa itak :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

mtosev ::

cudnih tem

In zakaj je ta tema čudna?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

christooss ::

Sej ni tolk problem da so dal enmu 75 milijonov. Bl je problem da NI evidence za ostalih par miljard. MIslm halo ://

Je pa res SLS je mel skoz kmetijstvo čez. Itak da so se okoristl. Jao jao
Gremo se vrint v visoke kroge SLSa. Kdaj pa majo kongres :>
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Utk ::

Seveda da ni evidenc, če so pa denar dobivali takšni, ki nimajo niti traktorja, imajo pa veze na občini (in ja, občine so vglavnem delile, ali pa je vsaj blo odvisno od tistih ki so "glavni" na občini). Ni se šlo če si v SLS ali ne, ampak še kaj drugega. Kje kakšno malenkost je pa dobil tudi navaden kmet, tudi malo več denarja, da se je zakrilo druge, ki so morda dobili kaj manj, pa zato res čist brez veze, ker so živeli praktično v mestu. Tudi takšni so ki so dobili pol milijona mark za kmečki turizem pred 10 leti, pa niso še danes enga turista sprejeli, niti ga nikdar ne bojo. Pa sej je vseeno, nihče ne bo odgovarjal, nihče ne bo nič vračal.

christooss ::

Ja sej jim ni treba vračat. Ker so dobil nepovratna sredstva. Sploh pa niso (vsaj jest jih ne bi postavil pred sodišče zarad tega razen...) oni krivi ker so dnar dobil. Krivi (tisti ki bi jih mogl postavt pred sodišče) so tisti ki so subvencije talal. Upam da ne bodo zdej zajnice na*ebale. Kokr na občini v Kranju se mi zdi. K je tajnica bla obtožena nevem če obsojena(sodni mlini meljejo počasi). Čeprav sta nadrejena oba podpisala nek dokument na podlagi katerega sta zoper njo vložila obtožbo
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Zgodovina sprememb…

gzibret ::

Tile SLS so IHMO eni navadni lopovi. Najbolj žalostno pa je to, da se je začel gospod Marjan spet neki štulit v politiko.

Pa izgubljeni arhivi. Ni jih, izginili so. Marsovci so jih odnesli. Pa kaj oni mislijo, da smo mi totalni idioti. IMO bi morale začeti padati ovadbe, samo na žalost je gospa vrhovna državna tožilka iz SDS, ta pa noče tvegati razdrtja koalicijske pogodbe s Kmjeti.

Žalost. Pa kdo sploh voli tele Kmjete. Ultra Kmjeti?
Vse je za neki dobr!

Keyser Soze ::

Ma edini dec v tej administraciji je Mate na MNZju. Pejte malo vprašat po ministrstvih, pa boste videli splošno stanje. SLS trdnjava je pa leglo vsega hudega in največjih goljufij. Kmetijstvo bi bilo treba malo prepucat.

P.S.: Glede na to, da govorim iz lastnih izkušenj lahko rečem, da je bilo prej bolje. Sedaj so prišli gor ljudje, ki se še med sabo en marajo, kaj šele kakšnega z drugega brega. En drugega šikanirajo in obtožujejo. Vsi so paranoidni in v vsakem vidijo smrtnega sovražnika. Če je pa normalno, da ima človek, ki je manj od ministra 100 tisočakov GSM računa na mesec (prejšni minister ga je imal v povprečju 20-25 tisoč) in od tega nič ne poravna on sam, potem pa ni nič čudnega to, kar se dogaja na kmetijstvu.

Gandalfar ::

Ne vidim korelacije med GSM racunom in stanjem na ministrstvu? Clovek je ocitno busy, kar se pozna na racunu. Meni se zdi normalno, da ima minister manjsi racun - saj ni tam zato, da po mobitelu klepeta ampak da misli in se pogovarja s svojimi neposrednimi sodelavci, ki potem klepetajo naprej namesto njega.

Daedalus ::

Eh, jajca. SLS je bila in je koalicijska stranka. Ali kdo tu resno pričakuje, da se bo kaj korektno raziskalo dogajanje okoli tele miniaferica (ki bi v normalni demokratični državi verjetno že odpihnila vsaj SLS z oblasti, če ne kr cele vlade)? Upal bi si stavit, da bo dogajanje okoli kmetijskega ministrstva obsojeno na odstrelitev enega, mogoče dveh grešnih kozlov, vsi ostali akterji se bojo pa izognili sankcijam. Janša potrebuje SLS (hec bi bil, če bi tud njega spodnesla stranka Podobnih brothers & Co.), drugače bo vladal z manjšinsko vlado - česar si pa ne želi. Torej - ono žensko in še koga bojo namočli, But bo odnesel celo kožo, prav tako SLS in prav tako koalicija. Še ena taka afera in IMHO SDS na naslednjih volitvah popuši.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

christooss ::

SDS sigurno ne bo popušila zarad afere SLS. Še posebej ne ker LDS razpada. Cko da bodo zmagovalci. Razen če...
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Gandalfar.:D

Če verjameš. Je, je busy. On ažurira spletne strani ministrstva prego GPRSa:\ . Pa ni informatičar niti kvazi računalničar. Veze ma pa s tem, da je prišel s kmetijskega ministrstva.

Stepni Volk ::

Kmetijstvo ni edino, ki ga ima SLS v rokah od osamosvojitve naprej.
Se obeta nova avtocestna afera? >:D

Keyser Soze ::

Sam tam ni bilo Bratov. Al sta bila?:) Podirala kurje farme za gradnjo hitre 8 pasovnice.

Phoebus ::

V ENEM letu porabijo denarja za 2500 dvosobnih stanovanj v centru ljubljane. Naj za dve leti malo ukinejo subvencije (ki jih tisti kmeti ki so jih potrebni NE dobijo) in takoj bo rešen stanovanjski problem v sloveniji.

Hočejo rešit še nataliteto?

"Vsaka družina (par) ki se bo odloču za otroka (in nima kam it), dobi free flat".

mtosev ::

Leta 1991/1992 ko je bil Jazbinškov zakon so stanovanja bila poceni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gandalfar ::

Pa ves kaj se je zgodilo v Angliji ko so tole zadnje uvedli?

mtosev ::

Lukačič bo odstopila zaradi "zdravstvenih razlogov". 8-O

WTF?

"zdravstvenih razlogov" pa kaj še! 8-O

8-O :| Namišljeni bolnik je to. 8-O :|

Kaj si oni dovolijo (politiki).
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

christooss ::

Kaj je blo pa že s nesojeno ministrico zdajšnje vlade? K je odstopila še pred imenovanjem. A ni bla tud za kmetijstvo?

Mtosev: Kje pa si to zvedel?
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Lukačičeva naj bi odstopno izjavo že napisala

Tu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

christooss ::

Ja evo Buta za ministra

/offtopic Janša zgleda k Moprheus iz Matrix :)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

mtosev ::

LOL
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Daedalus ::

>Lukačič bo odstopila zaradi "zdravstvenih razlogov".

Evo, prvi grešni kozel leti. Kdo bo naslednji (čeprav mam občutek, da ga ne bo)?

Jaz bi mel predčasne volitve...takoj po tem, ko bi vse vpletene iz vrst SLS postavil pred preiskavo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

christooss ::

Predčasne volitve nevem če bi bile rešitev. Ne še. Je treba da se še kšna afera najde.Potem pa bomo mel SDS edino vladno stranko seveda s priveskom NSI). Ker kljub temu da se poavljajo afere to ne meče slabo luč na Janšo ali SDS ampak na SLS in LDS. Ker tud če se pojavi kšna afera z SDS v glavni vlogi (PR) potem to rešijo na eleganten način. Sej so bili še nekateri novinarji presenečeni kako lepo so to rešil.* Bum* takoj odstop takoj prevzem odgovornosti.

Ja cko je to treba delat

To pa dela vtis na javnost

Lukačička je res na*ebala ker je pršla na kmetijsko ministrstvo, ki je najbolj razsuto ministrstvo. Še Uprava bolj stoji kot pa kmetijstvo.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Daedalus ::

Itak da so predčasne volitve bolj moja pobožna želja, samo prav rad bi jih videl. Evo enega scenarija - SLS se uvali v kako hudo p*zdarijo (pravkar so se), letijo iz koalicije, sledijo predčasne volitve (ker manjšinska vlada itak ne more vladat). SLS zgubi večino volilcev, ki se preselijo k SDS. Po volitvah maš močnejšo SDS in totalno razsuto ozko interesno združenje kmetov, lovcev in kaj je še takega šodra (SLS). Pol se je treba sam še Desusa pa SNS znebit, pa bo:D

Ampak, to so itak zgolj pobožne želje in meditacije:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

christooss ::

Ja pa ne

Nevem če bi se kmeti preselil k Janši k je "njihove " liederje vrgel iz Vlade. Večja možnost je da bi dobil volilce SD ker zdj itak ne vedo več kaj je kaj. Najboljša opcija bi bla da bi lahko vodu janša koalicijo 3 strank. Kar pa kot praviš: Will never happen

Kje pa so najdl evidence o tem komu je blo podeljeno 75 miljonov in ostali par milijard. Če so ble evidence zbrisane.

Trenutna rešitev je samo to to da prestrukturira vlado tako da da NESLSovca na kmetijsko ministrstvo.

Desus je pa tud razsut

Jelinčiča za kmetijskega ministra. On bi pa res čistko naredu>:D Bi vse zbrisu
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

mtosev ::

Kje pa so najdl evidence o tem komu je blo podeljeno 75 miljonov in ostali par milijard. Če so ble evidence zbrisane.

Nope od leta 2000 so evidence. Pred tem jih ni. 8-O
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

christooss ::

Hm pol manjkata "samo" 2 leti. Ker je treba take evidence imet v rokah vsaj 7 let;((

Sej se v Sloveniji vse kr zgubi.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

mtosev ::

Sploh niso smeli uničit info o nepovratnih sredstvih. To se RABI HRANIT po zakonu je določeno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Utk ::

Sej niso kmeti spet tako neumni da bi v nedogled volili SLS, če samo bluzijo nekaj kako so dobri do kmetov. Če bi ble zdej volitve, bi SLS težko čez prišel. Volili ga bi samo še tisti ki imajo kaj direktne koristi od tega. No, pa tako je, da ima SLS še zmeraj kar nekaj županov, to jih rešuje po moje.
Jaz bi takšno stranko, ki naredi tolko sranja kot ga SLS že je, enostavno prepovedal.

Stepni Volk ::

CrniE - vsi, ki so dobili nepovratna sredstva bodo spet volili SLS!
Problem je samo v tem, da zaradi uničene dokumentacije, ne vemo, koiko je teh plačanih volilcev...
niti kdo so tisti, ki so bolj enaki...

christooss ::

Vsi ljudje so tolk neumni da volijo stranko ki dela peezdarije. Samo poglejte LDS.

Kako je zdej z odstopom ministice?

mtosev: nevem zmerm je določeno kolk časa je treba hrant. Eveidence o nepovratnih sredstvih. Ne morš ti hrant enga papirja miljon let. res pa je da je 7 let premalo. Sploh pa ker so si kr prilaščali pravico do izbrisa evidenc. PM
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

mtosev ::

Lukačič ni odstopila. 8-O
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Kako je pa s trajnimi arhivi. Tistimi, kjer hranijo tvoje teste od prijav za štipendije, šolska poročila, poročila o teh grobiščih, ipd... Vse na mikrofilmih.

mtosev ::

@cHRü$tooß

Komu in koliko sredstev so dobili se rabi trajno hranit.

No vsaj tak piše v zakonu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

christooss ::

OK sej ni to moj point da se more zmetat. To o sedmih letih pa pišem po častniku mladina.:8) Pa ne se zdj na mladino vršt zarad tega prosm :)

mtosev kater zakon. Ker me zanima bl natančno.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

mtosev ::

mtosev kater zakon. Ker me zanima bl natančno.

Vem da piše ampak kje to piše oz. kateri zakon je to nevem.

Poglej na stran kmetiskega ministerstva.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

christooss ::

ČE niso kr zakona zbrisal :)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

mtosev ::

ČE niso kr zakona zbrisal :)

LOL :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

christooss ::

kyser a slučajno veš kje so ti mikro filmi spravljeni in kakšen je postopek da prideš do njih?
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

mtosev ::

a slučajno veš kje so ti mikro filmi spravljeni in kakšen je postopek da prideš do njih?

Smem vprašat zakaj to rabiš?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

christooss ::

Samo zanima me:8)
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Keyser Soze ::

Nah, se nikoli nisem pretirano zanimal za to. Slišal sem, da obstajajo te zadeve v arhivu RS, kje je ta arhiv in kako je z vpogledom v te podatke se pa ne spomnim/ne vem.

christooss ::

Ja sej en arhiv je v eni stari vojašnci. Tm k so snemal patriota :) V rovu notr. Ampak tja ni vstopa.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

perci ::

Kako je pa s trajnimi arhivi. Tistimi, kjer hranijo tvoje teste od prijav za štipendije
Afaik ti tvoje podatke morajo dati na vpogled, če to zahtevaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588163830 (135852) Ziga Dolhar
»

SLS - gremo v opozicijo

Oddelek: Problemi človeštva
352739 (1641) jrtjtejtt
»

koga volit? (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
94645085 (27156) poweroff
»

Prigode in nezgode nove vlade (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
905953 (4571) Ziga Dolhar
»

Rezultati državnozborskih volitev 2004 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
49027368 (17407) iration

Več podobnih tem