» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
58 / 78
»»

bluefish ::

Offtopic.

solatko ::

kmetek - Spet se vrtiš kot maček okoli vrele kaše. Vprašanje je bilo postavljeno, zakaj PCX (Avterina firma za sestavljanje PC-jev), odklanja sprejem, samo okvarjenega diska?
Testiranje se opravi preko interneta s Seagate-ovimi programi (vse skupaj traja dobre pol ure). Testni program ti vrže ven kodo napake in order confirmation, potem je pa samo še 30 dnevni rok, da jim vrneš pokvarjen disk, vrnejo pa v 3-7 dneh, po prejetju tvoje pošiljke. Uvoznik teh diskov naj bi bil ASBIS.
Glede na postopek, mi ni jasno, kaj hoče imet servis cel računalnik. Seveda je druga pesem, če disk nebi imel več garancije proizvajalca, takrat pa nastopi trgovina (bi pa itak cel računalnik dostavli).

Gre pa za to, da me pošiljanje stane 13€, Avtera pa bi to naredila preko garancijske pogodbe.
Delo krepa človeka

solatko ::

Ja Kmetek, treba je obsojat tak poprodajni odnos naših trgovcev. Kupec je kralj in, če ugotovi, da nek del v sestavljeni stvari ne dela, se vzame v zamenjavo ta del (tako se dela v tujini, ravno pri, s tvoje strani kritiziranem Medionu).
Poslali (po dogovoru v Nemčijo samo pokrov prenosnika, na katerem je crknil display - celo poslali so iz Hoferja) so nazaj popolnoma nov prenosnik, z opravičilom, da tistega modela ni več in naj ob priliki, nesemo v Hofer še preostalo.
Pa je šlo za prenosnik, ne pa disk iz namiznika ali prenosnika. Dajte se trgovci začet učit pri mojstrih.
Seveda je bilo poleg še dve strani dolgo opravičilo, zaradi nevšečnosti.........., pri nas te pa na večini servisov gledajo postrani, saj samo premišljajo, s kakšno finto jih misliš nategnit.
V tujini, pri reklamacijah ne komplicirajo, kadar jih prinese končni kupec, malo bolj tečni so, ko tja pošilja servis (so dobili veliko reklamacij, za katere je bil kriv, nestrokoven poseg servisa, mi je enkrat dejal prijatelj iz Avstrije, ki ima servis za BMW motorje)
Delo krepa človeka

Brias ::

itak da komplicirajo ..

ne da se mi na dolgo in siroko, pejte samo na prejsnjo stran ,,,,,



a mi zna kdo odgovoriti ali lahko naredim tako da malo pred iztekom garancije hočem nov HDD in starega po tleh vržem in ga reklamiram ter po sistemu kupec je kralj dobim popolnoma nov disk?


Ne, to je namerna poškodba in udarec se opazi :)


kaj pa če večkrat na dovolj mehko povšino, da se od zunaj ne opazi?

solatko je izjavil:

kmetek - Spet se vrtiš kot maček okoli vrele kaše. Vprašanje je bilo postavljeno, zakaj PCX (Avterina firma za sestavljanje PC-jev), odklanja sprejem, samo okvarjenega diska?
Testiranje se opravi preko interneta s Seagate-ovimi programi (vse skupaj traja dobre pol ure). Testni program ti vrže ven kodo napake in order confirmation, potem je pa samo še 30 dnevni rok, da jim vrneš pokvarjen disk, vrnejo pa v 3-7 dneh, po prejetju tvoje pošiljke. Uvoznik teh diskov naj bi bil ASBIS.
Glede na postopek, mi ni jasno, kaj hoče imet servis cel računalnik. Seveda je druga pesem, če disk nebi imel več garancije proizvajalca, takrat pa nastopi trgovina (bi pa itak cel računalnik dostavli).

Gre pa za to, da me pošiljanje stane 13€, Avtera pa bi to naredila preko garancijske pogodbe.


od pcx-a je ostal samo brandname, doo je v stecaju ... komplicirana zgodba :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

fosil ::

solatko je izjavil:

Gre pa za to, da me pošiljanje stane 13€, Avtera pa bi to naredila preko garancijske pogodbe.

Tole si u bistvu še drago plačal.
Disk lahko pošlješ kar kot "pismo" in te pride nekaj čez 7 eur, edino splača se doplačat tistega pol evra za prednostno.
Tako je!

bluefish ::

Načeloma proizvajalec ob postopku RMA zahteva določeno pakiranje. Ali pač?

fosil ::

Ja, ampak saj pismo ne pomeni da mora bit v kuverti, je lahko tudi paket.
Takole je definirano:

Navadno pismo je lahko težko največ 2 kg in ima lahko obliko pravokotnika ali valja.

Pravokotna oblika najmanjša velikost: 90 x 140 mm, največja velikost: seštevek dolžine, širine in višine 900 mm, pri čemer največja izmed teh treh velikosti ne sme presegati 600 mm.

Oblika valja najmanjša velikost: seštevek dolžine in dveh premerov 170 mm, pri čemer dolžina ne sme biti manjša od 100 mm, največja velikost: seštevek dolžine in dveh premerov 1.040 mm, pri čemer največja posamezna velikost ne sme presegati 900 mm.

V tujino ga lahko pošiljate s storitvijo prednostno. V prenos ga lahko oddate na poštnih okencih, ga predate pismonošam na dostavi ali spustite v poštni nabiralnik.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Assass1n ::

RMA sem poslal WD disk v Nemčijo. Postnina je bila slabih 12€, pakiranje pa je treba izvesti po nekih standardih katere sem prebral na njihovi strani.
Disk so dobili 15. , odgovora kako pa kaj še nisem dobil.

Lp
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

solatko ::

Zaradi 5-ih €, ne bom reskiral zavrnitev RMA, zaradi neustrezne pakunge in posledično uničenega diska. Šli lepo po navodilih - original pakiranje (pač plastika od novega diska), škatla od neke druge pošiljke, 2cm okoli in okoli zaščite, lepo zavito, naslov in to je to).
Delo krepa človeka

fosil ::

solatko je izjavil:

Zaradi 5-ih €, ne bom reskiral zavrnitev RMA, zaradi neustrezne pakunge in posledično uničenega diska. Šli lepo po navodilih - original pakiranje (pač plastika od novega diska), škatla od neke druge pošiljke, 2cm okoli in okoli zaščite, lepo zavito, naslov in to je to).

Ponovno slabo bereš.
Pismo je samo naziv pošiljke in ima lahko tudi obliko paketa.
Torej disk zapakiran po vseh pravilih v škatli, obložen s stiroporjem ali peno, še vedno lahko pošlješ kot "pismo".
Tako je!

FlyingBee ::

najprej pred pošiljanjem česar koli spoznajte kakšnih 10 šoferjev in videli boste, da ni šala kar koli pošiljat

boolsheat ::

http://www.markosoft.si/

Sem kupil klasičen PC pri njemu in ga dobil relativno poceni. Prevzem je v Slovenski Bistrici.

amacar ::

To ima uporabnik Jaffa prek. Tudi sam pri njemu naročil pred kakšnim letom neke zadeve, plačal na TRR, ni bilo problema.

matonson ::

http://www.prenosnik.net/
http://www.supercene.net/

Ima kdo izkušnje s tema dvema trgovinama? Ve kdo, zakaj ima isto podjetje dve enaki spletni strani?

Snegec ::

solatko je izjavil:

Včeraj sem obvestil PCX - Avtero o odpovedi diska in so hoteli cel računalnik. Ker se mi ne da ukvarjat z našimi servisi, sem šel na uradno stran Seagate, podal podatke diska in je stekel postopek reklamacije (garancija do 18.11.1012), po preizkusu z njihovim programom, se je pojavila koda napake in možne lokacije za pošiljanje RMA. Odločil sem se z Dunaj. Danes sem odposlal, v 3-7-ih dneh, dobim novega.

Pri Avteri bi me verjetno čakalo nekaj tedensko čakanje.


Jaz osebno močno dvomim. Glede na to, da sem prejšnji teden odnesel v popravilo trdi disk Seagate velikosti 1 TB in sem dobil naslednji dan ob 10h obvestilo, da je "popravilo" zaključeno. Vse kar so morali narest, je da so ga dali čez program, ki jim je javil napako (tako kot že meni poprej).
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Rias Gremory ::

Prejšni teden sem naročil switch in sem jim danes poslal mail če ga slučajno že imajo in dobim mail, da jim je ravnokar prispel.
Na mailu, ko sem naročil piše in se tudi sam spomnim, da je bil okoli 26€ zdaj pa je čarobno 30€ (v njihovi spletni trgovini).
Imam pravico, da grem iskati in zahtevam da mi prodajo po prvotni ceni ali jim pošljem mail in vprašam? Nekako ne maram, da se izdelek podraži potem ko ga nekdo naroči.

Lep pozdrav.

P.S.: Ime trgovine povem ko se bo stvar rešila.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bluefish ::

Naročil v kakem smislu?

FlyingBee ::

cene veljajo ob naročilu pa četudi dobijo artikel šele čez 14 dni ... vsekakor pa preberi, če imajo napisano kako glede tega ... ne vem kako pri trgovinah, ki nimajo rok dobave napisanega kako tam?

Rias Gremory ::

Preko spletne trgovine. Torej naročil sem in sem dobil avtomatsko generirano sporočilo na mail z vsemi podatki o naročilu.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

FlyingBee ::

tebi ga morajo 26 EUR zaračunat, če ga prideš sam iskati

Rias Gremory ::

Na spletni strani jim piše: Pri nakupu veljajo cene v trenutku oddaje naročila. Vse cene vključujejo DDV. Cene se lahko spremenijo brez predhodnega obvestila.

Jim za vsak slučaj pošljem še mail?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Xserces ::

Velka pritožba čez Demise PC d.o.o ! Pretečeni 45-dnevni rok njih pa po domače povedano boli kurac. Na maile ne odgovarjajo, na telefon se ne oglas noben. K se mi bo snel se bom gor u MB zapelu pa enmu glavo utrgu.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

FlyingBee ::

no, saj v bistvu, zadnji stavek pojasnjuje ceno na njihovi spletni strani, tebi pa se v naročilu ni nič spremenilo, kar je v prvem stavku pojasnjeno.

lp

novinec09 ::

Rias Gremory je izjavil:

Prejšni teden sem naročil switch in sem jim danes poslal mail če ga slučajno že imajo in dobim mail, da jim je ravnokar prispel.
Na mailu, ko sem naročil piše in se tudi sam spomnim, da je bil okoli 26€ zdaj pa je čarobno 30€ (v njihovi spletni trgovini).
Imam pravico, da grem iskati in zahtevam da mi prodajo po prvotni ceni ali jim pošljem mail in vprašam? Nekako ne maram, da se izdelek podraži potem ko ga nekdo naroči.

Lep pozdrav.

P.S.: Ime trgovine povem ko se bo stvar rešila.



Prodati ti morejo po ceni, po kateri si naročil!

Velka pritožba čez Demise PC d.o.o ! Pretečeni 45-dnevni rok njih pa po domače povedano boli kurac. Na maile ne odgovarjajo, na telefon se ne oglas noben. K se mi bo snel se bom gor u MB zapelu pa enmu glavo utrgu.


Probaj jih nekako dobiti in jim povej, da zahtevaš vraćilo kupnine, drugače pa TIRS. ;)

Xserces ::

To tut probavam. V mailu sm jim napisu zanč da nej me prosim seznanijo z rezultatom. v nasprotnem primeru naj mi vrnejo kupnino...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Rias Gremory ::

Rias Gremory je izjavil:

Prejšni teden sem naročil switch in sem jim danes poslal mail če ga slučajno že imajo in dobim mail, da jim je ravnokar prispel.
Na mailu, ko sem naročil piše in se tudi sam spomnim, da je bil okoli 26€ zdaj pa je čarobno 30€ (v njihovi spletni trgovini).
Imam pravico, da grem iskati in zahtevam da mi prodajo po prvotni ceni ali jim pošljem mail in vprašam? Nekako ne maram, da se izdelek podraži potem ko ga nekdo naroči.

Lep pozdrav.

P.S.: Ime trgovine povem ko se bo stvar rešila.

Eto me, switch že imam. Plačal sem prvotno ceno, vse je bilo brez problema.
Naročil sem pa pri podjetju Mlacom in zagotovo še bom, ker do zdaj pri njih nisem imel nobenega problema.

Lep pozdrav
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

FlyingBee ::

ja, pri mlacomu so fajn in se vidi kdo kaj da nase

eric_cartman ::

jst sm bil pa pozitivno presenečen nad trgovino E-misija. Trgovina se nahaja v Kamniku.. Nimajo spletne dobave.. Imajo pa spletno stran... Pogledaš če je stvar na zalogi in jo pridš fizično tja kupt..

Men so dal ful popusta na gotovino in je reku še..no ker si lih prvič pri ns...ti dam iz 90 na 71 eurov.. Kupoval pa sem napajalnik za pc...


Skratka ful so prjazni..stvar dela BP... Sami so mi rekl da če karkoli ne štima nej prnesm nazaj..ampak s tem ni blo problemov...ker štima vse 100%..

Druga pohvala (če lahko temu tko rečm) je pa na trgovino ena A.. Tam sem namreč naročil grafično kartico ASUS GTX 660 ki stane 265 €... Pridem iskat.. Se mi je res mudilo.. Plačam tistih 260 €.. Pridem domov.. Pogledam škatlo in jo odprem..

Dali so mi za 260 € grafično kartico ki stane 360 €.. Isto od Asusa.. Le da ji piše na koncu še Asus gtx 660 Ti 2gb OC... Tako da.. Grafa dela normalno.. (edino za garancijo me mal skrbi če jo bo treba gdaj uvelavlat)...ampak upam da ne... :D

bluefish ::

eric_cartman je izjavil:

Druga pohvala (če lahko temu tko rečm) je pa na trgovino ena A.. Tam sem namreč naročil grafično kartico ASUS GTX 660 ki stane 265 €... Pridem iskat.. Se mi je res mudilo.. Plačam tistih 260 €.. Pridem domov.. Pogledam škatlo in jo odprem..

Dali so mi za 260 € grafično kartico ki stane 360 €.. Isto od Asusa.. Le da ji piše na koncu še Asus gtx 660 Ti 2gb OC... Tako da.. Grafa dela normalno.. (edino za garancijo me mal skrbi če jo bo treba gdaj uvelavlat)...ampak upam da ne... :D
Tu pa se pokaže dvoličnost mnogih. Če bi bila namreč situacija obrnjena, bi se trgovino na forumu vlačilo naokoli in grozilo s pravnimi sredstvi,... Ker pa je stvar v korist stranke, nenadoma ni problema.

Priznam sicer, da bi bil verjetno tudi jaz tiho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

freesty ::

Dobr, da tu objavljas glede na to, da ta forum prebirajo predstavniki te trgovine.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Xserces ::

mau psiho post ampak ja. DEMISE PC d.o.o JE TREBA ZAKURT! ;(
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

eric_cartman ::

Eh dej no dej... Lej ni bla moja napaka... je bla njihova.. in so si čist sami krivi...

Jst sm tut opazu šele doma... in jim nism dovžn vrnt blaga...sej sm ga plaču..sej ga nism ukradu..


če bi blo pa obratno... da bi plaču 360 € za gtx660ti pa bi dobil slabšo verzijo.. je pa SPET NJIHOVA napaka in ne moja.. tako da logično da bi šel nazaj...


pa dvomim da bi kdo naredu drugače kot jst.. ali pač... sam še vseeno..napaka pač ni moja.. sej nism jst reku nej mi dajo tistega... + ne bom nabiju potnih stroškov zaradi njihove napake...

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Hmm....razmišljam, da bi jaz naročil kakšen računalnik pri njih. Bi bilo dobro, da pomotoma zamenjajo za kaj boljšega. :D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

eric_cartman ::

končno en k se je pošalu na ta račun... xD me je pa že začela vest dajat...pač k nism taka oseba da bi koga nategnu...

Sam pač res tut sam nism opazu dokler nism odpru škatle pa si uzew paperje u roke in tko naprej.. :D

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

Zdaj pa le glej, da kupiš še kaj pri njih. :)

Saj kar se mene tiču so bili EnaA zmeraj v redu, edino spletna stran oz. njen izgled mi je neurejen. Bi bilo fajn če bi za pomlad spremenili videz spletne strani in naredili malo reklame, vsaj po mojem mnenju. :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zheegec ::

meferdzo - tega ne bi pisal po javnih forumih, glede na to, da si dolžen po zakonu stvar vrnit, če je napačna. že z garancijo boš imel ogromno težav (ne boš je imel)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

medenko ::

Kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade, a ne meferdzo? Tukaj se vidi, kako lepo so te starši vzgojili. Pokliči jih in pohvali.
Če pa še živiš pri njih, pa se čez sobo zaderi.

FlyingBee ::

čakaj malo, na škatli piše 660 brez ti, v škatli pa je bila grafična 660ti?

to pomeni, da se kode ne ujemajo ali so pri proizvajalcu zamenjali ali pa so odpirali v trgovini in zamenjali, tukaj ni kar tako ... a samo jaz vidim to

eric_cartman ::

ojojjojjojjooojj....

Pa dobr a se vi hecate?? Ne vem.. A sm slučajno kšnega človeka nevede ubil?? Sm mogoče vlomu v enaa trgovino in ukradu grafično??


čakam na poštenjakarje.. kdo bi plačal 260 €.. prišel do doma.. in ugotovil, da so mu dali napačno grafično kartico (posledično si ostal brez garancije).. plačal 15 € za pot po grafično kartico in 15 € za bencin nazaj... da bi jim lahko vrnil robo.. se pravi sem zaradi poti preplačal grafično kartico 30 €..


Adapipika... V vednost še tebi! V življenju nisem nikomur vzel niti centa.. In moraš vedeti, da tudi to ne smatram kot krajo ali kaj podobnega, saj je bila napaka pri njih... Starši so me vzgojili tako, da sem pri svojih 23 letih popolnoma finančno neodvisen in se z vsakdanjim delom (tudi danes in čez praznike - lahko pogledaš iz kje prihaja moj IP - službe - naslov ti bo znan) trudim prislužiti čim več denarja poleg vsega pa zraven še študiram... in če se lahko za karkoli zahvalim staršem potem je to le, da so mi pomagali pri mojem šolanju in vsakemu evru ki so ga namenili za le-to.

zdaj pa prosim ... čakam na komentarje.. ampak le pravične.. kdo bi bil tak, ki bi šel v svoj minus (konec koncev mi potnih stroškov ne bo vrnil nihče) zaradi njihove napake... Adapipika.. ti si očitno definitivno med temi pravičnimi ljudmi.. Kajne?? Morda pa se vseeno motim...

Xserces ::

bla bla bla ampak garancije nimaš to si zapomni.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

eric_cartman ::

se pravi si eden teh ki bi takoj vrnil grafično?? :D

boolsheat ::

Eh ne sekiraj se, tudi za garancijo se ne sekiraj, je njihova krivda se boš pač izgovoril, da nisi opazil zamenjave.

Noben tu ne bi nazaj nesel grafične... Samo ne obešaj tega na velik zvon...

Dr_M ::

Uf mater, kaksna fousarija :))

meferdzo: cestitke, dobil si 660Ti po kar precej realni ceni :)

D3m ::

Če bi bil na tvojem mestu se nebi sekiral. Napaka ni bila tvoja (ampak njihova), vse je odvisno od volje ali vrneš ali ne. Jaz sam nebi vrnil, ker sem za malo denarja pridobil veliko. :D
Ko gleda garancijo, itak bo čez par mesecev grafična zastarala. :)

Uživaj dokler lahko potlej pa kupi HD 8850 ali podobno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

eric_cartman ::

mah na živce mi gre to k je to tipično slovensko.. nakradš miljone pa poberš dnar delavcm..pa se mirno sprehajaš po cesti...

daš za neko stvar premal dnarja po njihovi napaki... si pa direktno za pred strelski vod al pa že kr za izgon iz države.. in vsi na temu forumu so pametni do nebes...

u resnici pa jih 98 % nebi vrnil te stvari nazaj.... in pol sm jst badd badd guy...

Dr_M ::

D3m: ti me pa vedno nasmejes s svojimi tezkimi umotvori :))
Ko bi le imel se smisel za poznavanje racunalnistva tak, kot imas smisel za humor :)

D3m ::

Vem, da ti je težko Dr M :)) ampak sem podal tako smešno banalno misel. :) Ne skrbi glede mojega poznavanja računalništva.

meferdzo ti pa uživaj ob igranju, take napake so redkost (ampak se zgodijo) :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

Če ti na bančni račun nakažejo nekaj denarja, za katerega veš, da ni tvoj, si tudi lepo tiho?
Če bi dobil slabšo kartico (kar bo dobil kupec tvoje kartice), bi bil tudi tiho ali bi po vseh forumih, pisal kritiko šalabajzerjem iz enaa.
Seveda, če bi te starši naučili tudi poštenja, potem bi zavrtel telefon, bi verjetno njihov šofer prišel k tebi domov, s pravo kartico.
V trgovini, dobro vedo, komu so prodali napačno, saj so na računu tvoji podatki, pa še tale forum čitajo.
Pravno ti verjetno ne morejo nič, vseeno pa to ni fer s tvoje strani.

Pa ne gre zato, kdo bi na tem forumu tako napako priznal, dejstvo je, da si ti tisti, ki jo je zatajil.
Delo krepa človeka

Xserces ::

eric_cartman je izjavil:

se pravi si eden teh ki bi takoj vrnil grafično?? :D


dvomim da bi jo vrnil :)) ampak potem nebi jokal če nebi imel garancije...
In ne nisem nič fouš...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

FlyingBee ::

opozori se jih in na njihove stroške ti morajo grafično zamenjati in tako je prav, vse drugo pa kakor pač kdo misli, kakorkoli že, vsaj 20 eur preveč imajo 660 in 50 eur 660ti od Dinokompa tako da niti nisi izbral najboljše trgovine
««
58 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4419842206 (5494) delavec44

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132210 (71750) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116063 (47404) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531492 (20334) cholt45

Več podobnih tem