» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
54 / 78
»»

Voranc ::

Rad bi pohvalil SOLO.si za hitro odzivnost in prijaznost. Ker izdelka, ki sem ga naročil ni bilo na zalogi in ga ni bilo več možno naročiti, so me še isti dan poklicali in se lepo opravičili, ter poslali na mail ponudbo z ostalimi podobnimi izdelki, ki so še na voljo.

Lp.

Muks ::

Pritožil bi se nad AGT. Naročil sem računalnik v začetku meseca, prejšnji teden sem jih pa klical in so rekli, da bodo danes odposlali iz Nemčije. Jih kličem danes (točno 1 teden od zadnjega klica) in rečejo, da imajo vse že na zalogi in odpošljejo v ponedeljek iz Nemčije. Torej bom čakal približno mesec na računalnik. Dostavni roki me niti ne motijo, bolj me motijo laži.

BALAST ::

Muks ti si buksel, če ne prekličeš naročila!!!

Take "laži" lahko preprečijo le zavedni kupci, ki se izognejo takim trgovcem!
S temi lažmi si šel že 2x na led, saj veš kaj pravjo o oslu, ki je šel enkrat na led? >:D
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Muks ::

Veš kaj je fora ane. Jaz sem pri njih že štiri računalnike kupil in nisem nikoli imel nobenih težav, dostavili so mi ga vedno v roku 10 dni in vse je bilo tip top. Večkrat so mi zamenjali komponente, ki sem jih prenavil kot mulc brez kakršnega koli doplačila. Kapo dol res.

Zdej sem jim dal pa avans, ki ni bil majhen. Sem reku evo fantje k ste tok dobri... no, potem me pa taka scena doleti. WTF.

Sicer pa a ni tako, da če jim ti delno plačaš ponudbo in potem prekličeš naročilo, ti trgajo ene procente?

šernk ::

če se oni ne držijo dogovora ti nimajo kaj trgat. v nasprotnem primeru ti v ponedeljek veselo lahko rečejo bomo poslali v torek.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

para! ::

Pa zakaj sploh še kupujete v tem AGT-ju no, lepo vas prosim? Ne morem verjet, da danes dejansko dajete AVANSE "trgovcem" z računalniško robo?? Zato pa čakaš na računalnik toliko časa, ker loleki čakajo, da se nabere toliko naročil, da bojo ja kaj zaslužli, stranke naj pa čakajo, ko jih jebe. E, super, res mi ni jasno kako lahko AGT še obstaja.

Nazadnje, ko sem spraševal glede nekih komponent po mejlu mi je odgovarjal polpismen amater in prav tako sanjal o več dnevnih dobavnih rokih. Včasih so bli kul, zadnjih nekaj let pa z njimi ni več za delat.

lp
Death before dishonor!

kmetek ::

e funtech moj ;)

para-site ::

kmetek je izjavil:

e funtech moj ;)

e kmetek moj :D

Brias ::

en znanec me klice da je kupil komponente pri FUNTECHU in da ce imam cajt da mu pridem sestavit komp ,,

pridem do njega ...

ok i5-2500
gigabyte h67
corsar 2*4gb kit
gigabyte 6770
neko LC kuciste z 420w enorailnim napajalnikom od 14A AT 12V :) brez pcix-a seveda ...

gledam ...

ok lahko ti to sestavim samo ne na ta napajalnik, a ti ni noben svetoval da to ne bo slo skupi ...

pravi on: ma sestavi, bom sel po drug napajalnik ...

jaz sestavim kisto ...

mu napisem listek da gre v COMSHOP po enga LC-ja ...

na listek napisme:

nad 500W
12V1 - 16-20A
12V2 - 16-20A



model me klice pol cez dve ure, ej komp dela, hvala ....

jaz prasam kaj so ti dal zaen napajalnik, kok si placu...

pravi on 550W LCja okrog 40 eur ... oznaka ...LC POWER SILENT 550W LC5550 V2.2


pogledam na net,,,
+12V1 (15A)
+12V2 (10A)



prasam pa kaj a niso mel bolj blizu amperazi ki sem jo napisal ...

pravi dva sta bla not noben ni sploh vedu kje bi se amperaza gledala, da je 550w dovolj za njegov konfig ...

WTF

lah bi mu pol vsaj enga 80 plus prodal ...

solatko ::

Brias - ne kritiziraj prodajalcev v Funtechu, ker se fantje dejansko posvetijo vsakemu kupcu in tudi svetovati znajo pravilno, če pa se kupec odloča na podlagi barve, oblike in cene ohišja z napajalnikom, pa ni nujno, da je to ohišje za kupljene dele.
Verjetno bi prodajalec povedal, da napajalnik ni primeren in naj vzame ohišje brez, ponudili bi mu pa tudi napajalnike, ki bi brez problema gonili to zadevo.
Jaz včasih pri njih vzamem komponente za tri ali štiri stranke, ki sploh ne pašejo, ker nič ne sprašujem, me tudi poznajo, lepo zapakirajo in fertik.
Kupec je tisti, ki mora vprašat, prodajalec da lahko informacije samo za celoto, ne pa če ti nekaj kupuješ po komponentah in sploh ne vprašaš, torej zadevo poznaš.

Zakaj pa ni šel po napajalnik v Funtech, kjer bi mu dali pravega, v comshopu se samo Kmetek spozna na sestavine, ostali so bolj tko.
Delo krepa človeka

kmetek ::

Jaz edini spamam tu :P Čudno, da res noben iz foruma tu ne pride v mojo poslovalnico, da kakšno rečemo. ;((

Ziga Dolhar ::

Ne vem, ne vem - jaz sem v leški Comshop že nekajkrat klical (in se vsakokrat predstavil), pa žal nikoli niste bili konkurenčni oziroma imeli izdelka / zadostne količine :-/. In sem se vedno odpeljal naprej do Jesenic.

(No, TBH, sicer si pa ne domišljam, da bi me bil nadvse vesel ;).)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

Glede cen ne primerjat z spletno, tukaj ne moremo, glede količine, kaj bi rad v 30m2? Si morda klical pred dnevi za DELL 23'' IPS? TBH? Zakaj pa kupca ne bi bil vesel? ;)

D3m ::

Mmmmmm DELL 23" IPS sem si prejšni teden kupil. Za 200€.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kmetek ::

sure, pri nas ne razen če so ti ga v minus prodal, MPC 239,90, po spletu cca 220-225.

Zheegec ::

ja če je v bigbangu 220eur na polici no :)
D3m bodi tiho, ti ga še plačal nisi!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

solatko ::

kmetek - je pač tako, da niti po cenah niste konkurenčni, niti po poprodajnih aktivnostih, zato ne pričaku obiskov, članov ST foruma, sploh ne tistih, ki se na te reči vsaj malo spoznamo.
Tudi mene v BTC-ju prinese v vašo trgovino zgolj naključje, ker imate velikokrat prazno parkirno mesto, ko se sprehodim do SWEDATE in Delkota, kjer velikokrat tudi kaj kupim, ker so pač konkurenčni (morda pa namerno poslujejo z zgubo, kdo bi vedu).
Pri vas sem samo nekajkrat vzel kakšen komplet DVD ali CD medijev, ker ste imeli veliko in dokaj konkurenčno izbiro, ostalo pa?
Nimate tudi velike izbire majhnih zadev, kot so konektorji, kabli, razširitvene kartice...., po kolikor toliko sprejemljivih cenah.
Delo krepa človeka

D3m ::

Zheegec je izjavil:

ja če je v bigbangu 220eur na polici no :)
D3m bodi tiho, ti ga še plačal nisi!


Sj vem. Bom ko bom, OK. ;)

Zaenkrat računa še nisem dobil, heh verjetno bom šele Februarja plačal. :))

kmetek je izjavil:

sure, pri nas ne razen če so ti ga v minus prodal, MPC 239,90, po spletu cca 220-225.


Seveda, da sem ga pri nas kupil ne vidim problema zakaj ne. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

kmetek ::

Solatko: vedno se bom potrudil za vsakega, naj mi pošlje ZS, naj pride do mene v trgovino in se "dogovorimo" za boljšo ceno. Ne grizemo :))
V 33m2 pa res ne morem imeti vsega ;((

solatko ::

Ne dvomim, da se boš potrudil, samo vseeno mi ne boš mogel uredit pri kakšnem artiklu pol nižjo ceno, kar mi uredi konkurenčna trgovina. Dvomim, da bi lastniki na to pristali, pri nakupih med 2k - 5k na mesec ali dva.
Delo krepa človeka

joman ::

Pohvalil bi Enaa, 2x naročil 2x dobil že naslednji dan.

integral15 ::

Voranc je izjavil:

Rad bi pohvalil SOLO.si za hitro odzivnost in prijaznost. Ker izdelka, ki sem ga naročil ni bilo na zalogi in ga ni bilo več možno naročiti, so me še isti dan poklicali in se lepo opravičili, ter poslali na mail ponudbo z ostalimi podobnimi izdelki, ki so še na voljo.

Lp.

A se ti hecas ????? Jast poslal izdelk v garancijo 60 dni ga nism dubu s tem 3 tedne kreganja da so mi pod presilo vrnili denar pa se to komaj v posredovanju inspekcije.

Muks
AGT je res slaba trgovina nobene stvari nimajo na zalogi ko klices po 14 dneh kdaj bos dobil stvar ti pove da je bodo vec dobil ali pa morda ces kak mesc ce nebi klical bi cakal v nedogled.

Zgodovina sprememb…

Machiavelli ::

A ma do faking pravo cifro od AGT ??? Ker niti prodaja,niti servis telefonska nedeluje lol
Nigaaazz

Brias ::

resitev na moj post: 8. dec 2011, 11:56:08

po pogovoru z Kmetekom)( in morda tajanstvenim klicom :) hecam se ne vem ce je posredoval ), sem vceraj sel se v trgovino najprej lepo pojasnil in vprasal ...

ce lahko doplaca za boljsi napajalnik ...

so rekli ce je original embalaza in racun ... da ni pranike ...

in sem potem v relativno skopi izbiri nasel enega LCja za 49.99 ki ima deklarirana oba 12v raila cez 20 amperov... od 50 do 120 eur sta bila samo dva energona ( nein ) in za 120 en LC archangel ...


poklical znanca, ki je potem popoldne uredil zamenjavo in doplacilo za tega za 50 eur ......

kmetek ::

kewl :P

mihouca ::

Potem bom pa še jst malo pograjal AGT.
Pri njih sem naročil nekaj komponent, za katere je bilo rečeno, da so na zalogi.
Vse uredu, potem pa me klicejo, da nimajo vseh komponent, sem rekel, da pridem iskat kar imajo, nakoncu se je izkazalo da imaho samo grafo(naročen komplet računalnik, brez diska in ohišja.
Ok, rečem pridem iskat ko boste imeli vse, čakam njihov klic teden dni, niti glasu od njih, spet kličem, mi zatrjujejo naslednji dan bo. Tako so me nategovali en 6dni, vsak dan sem klical, vsak dan so mi rekli bo naslednji dan.

Naročim na enaa isten komponente dobavljena v dveh dneh.

Vseno ne prekličem naročila pri AgT, in uganite, kličejo po mesecu in pol, oz skoraj dveh, da imajo stvari na zalogi.
Sem jim samo povedal, da odstopam od nakupa in odložil slušalko.

dogo ::

Kupil nove komponente pri Funtech. Naročilo sem oddal v soboto zvečer in pričakoval komponente najprej v torek. Že v ponedeljek dobim mail, da me vse naročeno čaka na prevzem, res super hitrost naročanja in dobave, tako da samo kapo dol.

aiko ::

Rad bi pohvalil trgovino cool-pc. Naročil izdelek, ki je bil na zalogi ob 11h zvečer, zjutraj dobil mail, v stilu "Če želite, da vam izdelke pošljemo še danes, nam prosimo pošljite kopijo potrdila o plačilu." Poslal potrdilo, nasledji dan me je že čakalo na pošti. Super hitro in enostavno. Pohvala.

Superboyy ::

Pri AGTju sem kupil glavne komponente (Proc, RAM, Plata, Grafa). Proc in plato so dobil v enem tednu. Za grafo pa ram se je pa vsake 2 tedna, dobavni rok podaljšal še za 2 tedna. Tko da sm po ene 6ih tednih obupal, prevzel proc in plato ostalo pa preklical. Plata je bila odprta in še zdej se tepem po glavi, zakaj sem jo sploh vzel.

Grafo in ram sem potem vzel pri Mlacomu (s katerim sem imel pred leti probleme z njihovimi debilnimi nalepkami). En modul rama mi je crknil po dveh mesecih (blue screeni). Nesem nazaj. Brez kompliciranja dobim novo.

Pri funtechu sem naročil miš in sd kartico. Brez problemov. Prodajalec me je še par minut čez 5 počakal, ker sem obtičal v gužvi na dunajski.

Pred leti je bil AGT dost bolš, zdej pa ne vem kaj se dogaja z njimi. Oglašujejo izdelke, ki jih še dobavitelji od njihovih dobaviteljev nimajo.
Mlacom se je zgleda mal popravil (razen tega, da sem prišel v tisto sobo kjer naj bi bili svetovalci pa pol ure ni blo nobenga).
Funtech pa kar se storitev tiče, ostaja uredu, kot so bili vedno.

kuglvinkl ::

Funtech + Techtrade za čudaške stvari + tujina. Vse ostalo se lahko odjebe.

PNG ::

+ dinokomp, z njimi osebno še nisem imel nikoli nobenih problemov.

delavec44 ::

Fleksibilnost največjih se slabo kaže. Tako izgleda tudi pri enaa. Nočem nič zastonj samo vseeno bi se lahko vsaj v čem oddolžili za nevšečnosti. Sicer pa to ni nič kaj takega. (beri od spodaj navzgor)


3.2.2012 11:54:45
dogovorjeno.
EnaA Tim

3.2.2012 11:51:32
Kar prekinite naročilo in vrnite kupnino. Bom pač vedel za drugič.
(censored)

3.2.2012 11:49:13
Nosilec lahko pošljemo, strošek pošiljanja ostane enak, 3,90 €.

Vsi monitorji so v oddaljenih skladiščih in jih danes ne moremo več odpremiti.
EnaA Tim

3.2.2012 11:45:47
Pa saj če je na zalogi ga lahko pošljete danes in pošta Slovenije dostavlja ob sobotah. Ali se motim? Če ne gre potem mi prosim še danes vrnite kupnino in bom šel pač drugam.
Bi mi lahko vsaj nosilec poslali brez stroškov pošiljanja ali tudi to ni možno?

Lp, (censored)

3.2.2012 11:42:16
Do jutri vam naročenega ali nadomestnega monitorja ne moremo zagotoviti.
EnaA Tim

3.2.2012 11:40:21
Pozdrav,

Naročil sem ga ravno zato ker je bil na zalogi in še potrdili ste mi izdobavo v enem delovnem dnevu. Prav tako je predračun že plačan. Mi lahko ponudite drugega s podobnimi karakteristikami (LED, 1920*1080, DVI, VESA zidna montaža) na zalogi za enako ali podobno ceno s popustom? Pomembno mi je, da jutri prejmem paket.

Hvala in lp, (censored)

3.2.2012 11:10:27
Pozdravljeni!

Pošiljamo Vam obvestilo v zvezi z nakupom v enaA.com.

Šifra naročila je HKMZUCUWR0WS38TIW5BL6499Q0.

Za ogled vašega naročila kliknite tukaj.



Obveščamo vas, da vašega naročila ne moremo izvesti v predvidenem roku. Novi predvideni rok za izdajo izdelka LCD monitor AOC E2250SWDA 54.7 cm WLED je 12 -16 dni. Lahko pa vam ponudimo kakšen drug izdelek iz našega prodajnega asortimana. Prilagam povezavo do izdelkov: http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Prosimo, da nam vaš odgovor sporočite na naš kontaktni naslov http://www.enaa.com/postaviVprasanje.as...

Za nevšečnosti se vam posebej opravičujemo.


S spoštovanjem

enaA.com ekipa

www.enaa.com - majhen klik za velik prihranek

Zgodovina sprememb…

kmetek ::

kje je problem?

delavec44 ::

Ni problema sploh. Le da je najprej na zalogi, potem dobiš potrdilo o dobavi v enem delovnem dnevu nato pa te na dan prejema obvestijo, da je pač potrebno počakati 2 tedna in ne pokažejo nobene fleksibilnosti pri iskanju druge rešitve brez mojih dodatnih stroškov in čakanja. Če ni možno pač ni možno, se pa manjši po mojih izkušnjah bolj potrudijo. Le to sem želel povedati. In pa ažurnost podatkov, samo to je težava povsod zaradi dobaviteljev.

amigo_no1 ::

Očitno kupuje monitor, in ga imajo/nimajo, kakor veter piha.

Tu ga imajo:
http://www.pctrgovina.com/trg/detajl.ph...

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Pokličem takoj. Hvala za info.

amigo_no1 ::

Iz neznanega razloga jih (sweedata) ni na ceneje.si , zato jih je malce težje najti ;).

fosil ::

Zaloga je relativen pojem.
Pri večini trgovin to pomeni da je na zalogi pri uvozniku.
Ker pa se stanje pri uvozniku ne updata na spletni strani trgovine v real time, lahko zadeva zmanjka.
Tako je!

solatko ::

Prijetno presenečenje -V sredo, ob pol osmih po internetu naročim MB, CPU in RAM-e, ob devetih pa pokličem, ker sem rabil še DVD RW, mi prodajalec na drugi strani žice pravi, pridite po robo, je že pripravljeno. Kje se dogajajo čudeži - seveda, pri Funtech. Ob dvigu naročenega, mi pove, da on pride okoli 7,30 in pogleda, če so nova naročila, to posreduje na Avtero (kjer večina robe nabavijo) in po navadi je roba ob 9-ti uri že pri njih.

Temu se reče ažurnost in podjetnost, upam, da ga lastniki tudi plačajo temu primerno. Pri večini trgovcev se začne delat točno ob določenem času, to je ob 9-ih ali 10-ih.

+5 za Funtech

Poleg sprejemljivih cen, še taka ažurnost, pri reklamacijah so pa tudi O.K.
Delo krepa človeka

fosil ::

Če se ne motim je tist "prodajalec" lastnik ;)
Tako je!

solatko ::

Ne vem, tam sem videl vsaj dva prodajalca, mogoče sta tudi lastnika, nisem nikoli vprašal, ampak dvomim, lastniki takih trgovin, po navadi ne delajo v njih.
Delo krepa človeka

kuglvinkl ::

Delajo. Ampak, ali je to važno?

Not really.

modicr ::

A ima kdo kakšne izkušnje s trgovino OSKAR VELIKI http://oskarveliki.si/
(c) nisem patentiran

Dr_M ::

kuglvinkl je izjavil:

Delajo. Ampak, ali je to važno?

Not really.



Hja, direkten feedback, ce jim je kaj mar za trgovino in kupce. :D
Se bolj potrudijo, ce ne drugega.

kuglvinkl ::

To pa, sure.

Reycis ::

Jaz mam kar uredu izkusnje z Mlacom. Pri njih sem nabavil ze ogromno eksotike. Pri kaksnih izdelkih direkt povedo, da bo 3 tedne za cakat pa potem vseeno pride teden prej. No vcasih tut kasnej. Dva tedna nazaj sem pri njih narocil 3 izdelke na predracun. Vsi trije so imeli rok dobave "preveri". Potem tezim zeni, da placa in v nedeljo zvecer koncno placa. V ponedeljek zjutraj me obvestijo, da en izdelek ni vec dobavljiv. Recem zeni, da naj jih vprasa za plosco s podobnimi karakteristikami. En teden kasneje v ponedeljek koncno poslje mail. Seveda po peti uri. V torek zjutraj imajo neko drugo plosco, ki je malenkost boljsa (ima USB 3.0) in cena je ista. Vglavnem so zrihtal, da mi ni blo treba se dodatno cakat po temo ko sem ze jaz cel teden zavozil.

Enaa uporabljam za stvari, ki jih imajo obcutno cenejse od mlacoma. Pri nakupu na predracun me moti, da s prstom ne mignejo dokler ne placas racuna. Kljub temu, da v opombe napises, da naj pohitijo. Vsec mi je drive in. Samo zvonec je treba porihtat, da ni treba iz vozila vstajati. Pa bilo je eno obdobje, ki ni bilo telefona. Komunikacija samo preko enega debilnega online obrazca. Hvalabogu, da so dal telefon nazaj.

Jaz mam kar uredu izkusnje z Mlacom. Pri njih sem nabavil ze ogromno eksotike. Pri kaksnih izdelkih direkt povedo, da bo 3 tedne za cakat pa potem vseeno pride teden prej. No vcasih tut kasnej. Dva tedna nazaj sem pri njih narocil 3 izdelke na predracun. Vsi trije so imeli rok dobave "preveri". Potem tezim zeni, da placa in v nedeljo zvecer koncno placa. V ponedeljek zjutraj me obvestijo, da en izdelek ni vec dobavljiv. Recem zeni, da naj jih vprasa za plosco s podobnimi karakteristikami. En teden kasneje v ponedeljek koncno poslje mail. Seveda po peti uri. V torek zjutraj imajo neko drugo plosco, ki je malenkost boljsa (ima USB 3.0) in cena je ista. Vglavnem so zrihtal, da mi ni blo treba se dodatno cakat po temo ko sem ze jaz cel teden zavozil.

Enaa uporabljam za stvari, ki jih imajo obcutno cenejse od mlacoma. Pri nakupu na predracun me moti, da s prstom ne mignejo dokler ne placas racuna. Kljub temu, da v opombe napises, da naj pohitijo. Vsec mi je drive in. Samo zvonec je treba porihtat, da ni treba iz vozila vstajati. Pa bilo je eno obdobje, ki ni bilo telefona. Komunikacija samo preko enega debilnega online obrazca. Hvalabogu, da so dal telefon nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Reycis ()

delavec44 ::

Reycis je izjavil:

Enaa uporabljam za stvari, ki jih imajo obcutno cenejse od mlacoma. Pri nakupu na predracun me moti, da s prstom ne mignejo dokler ne placas racuna. Kljub temu, da v opombe napises, da naj pohitijo. Vsec mi je drive in. Samo zvonec je treba porihtat, da ni treba iz vozila vstajati. Pa bilo je eno obdobje, ki ni bilo telefona. Komunikacija samo preko enega debilnega online obrazca. Hvalabogu, da so dal telefon nazaj.


Jaz sem iskal telefon včeraj pa ga ni bilo. Le ta spletni obrazec. Saj odgovorijo hitro vendar se po telefonu lažje in hitreje zmeniš v manj iteracijah. Da ne govorim, da ko enkrat zaključijo s tabo ne moreš več pošiljati novih sporočil. In ja, na vračilo kupnine še vedno čakam, pa sem jih prosil naj včeraj nakažejo.

Za enkrat me še niso razočarali sestavi.si, Funtech pa tudi swedata sem uporabil 2x in so zelo v redu. Mogoče poskusim spet še z Mlacomom, kot slišim so se kar popravili.

Robertos664 ::

Reycis je izjavil:

Jaz mam kar uredu izkusnje z Mlacom. Pri njih sem nabavil ze ogromno eksotike. Pri kaksnih izdelkih direkt povedo, da bo 3 tedne za cakat pa potem vseeno pride teden prej. No vcasih tut kasnej. Dva tedna nazaj sem pri njih narocil 3 izdelke na predracun. Vsi trije so imeli rok dobave "preveri". Potem tezim zeni, da placa in v nedeljo zvecer koncno placa. V ponedeljek zjutraj me obvestijo, da en izdelek ni vec dobavljiv. Recem zeni, da naj jih vprasa za plosco s podobnimi karakteristikami. En teden kasneje v ponedeljek koncno poslje mail. Seveda po peti uri. V torek zjutraj imajo neko drugo plosco, ki je malenkost boljsa (ima USB 3.0) in cena je ista. Vglavnem so zrihtal, da mi ni blo treba se dodatno cakat po temo ko sem ze jaz cel teden zavozil.




kaj tudi drugače ureja vse žena namesto tebe?

Babel ::

modicr je izjavil:

A ima kdo kakšne izkušnje s trgovino OSKAR VELIKI http://oskarveliki.si/



Pravkar sem pri njih naročil gorenjev sušilnik, ki je €230 cenejši kot če bi ga vzel pri gorenju samem.. :O

Kot razlog za nizke cene so navedli "direkten uvoz od glavnega dobavitelja v Nemčiji", karkoli že to pomeni.

Javim, kaj bo s tem mačkom@žaklju.si ...

M-XXXX ::

Ko smo pri malem oskarju: ima še kdo drug kakšno izkušnjo? vse štima?
««
54 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4419842158 (5446) delavec44

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132210 (71750) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116061 (47402) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531492 (20334) cholt45

Več podobnih tem