» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
78 / 78
»
»»

FireSnake ::

Mlacom: dolga leta moja priljubljena trgovina. Tudi cene so imeli vredu.


Wolverine: nič ne boš povedal, kaj si vzel?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

wolverine22 ::

wolverine22 ::

 stuff

stuff

FireSnake ::

Čestitke za nakup.
Tole pa bo za en čas ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

wolverine22 ::

FireSnake je izjavil:

Čestitke za nakup.
Tole pa bo za en čas ;)


Hvala, pa menda bo ;)

fulgur ::

Eno vprašanje, če mogoče kdo ve. Ali je spletna trgovina na spletni strani:

https://netscroll.si/

“legit” ali gre za kakšen nateg?

estons ::

Ne poznam, ampak imajo lepo zapisano podatke o podjetju na spletni strani: https://netscroll.si/pogoji-poslovanja/
Na AJPESu lahko tudi vidiš, da je podjetje normalno registrirano.

Sicer na prvi pogled zgledajo kot preprodajalci kitajske robe, ampak to so itak skoraj vsi.

fulgur ::

Lepa hvala.

tomzzi ::

Sam se že več let (vsaj 20) bavim za računalniki. Še pred nekaj leti so bili Mlacom ok in sem bil zadovoljen.
Zadnjič pa sem naročil en disk ki je bil na zalogi v trgovini. Plačal vnaprej (nakazilo) a so rabili mojo "spodbudo" z emailom, da so sploh zadevo poslali!
Takoj ko sem napisal, da bom naročilo preklical v kolikor ne pošljejo najkansneje naslednji delovni dan so odposalali še isti dan!

Precej pozitivne izkušnje pa imam zadnje čase s Funtech trgovino.
Zadnjič zvečer naročil hladilnik. Drugi dan dobil po 9 predračun. Takoj plačal preko klika in so še isti dan že odposlali. Tako, da je bil naslednji dan pri meni!
To je pa hitrost! Več kot zadovoljen.

Avenger ::

Shoppster: na davčno sem vzel 1 HDD, ki ni deloval. Po natančnem pregledu je imel en vogalček rahlo obtolčen - nekomu je padel po tleh. Nazaj sem ga nesel še isti dan, zdaj je že 3 tedne od tega, ko sem jih povprašal kdaj mislijo to rešit, so rekli, da so poslali proizvajalcu in je treba počakat, da bo dal uradno mnenje. Nimam pojma al lahko zdaj nabavim drug disk (očitno nekje drugje) in mi bo šopster vrnil kupnino, ali mi bodo dali drugega ali bojo rekli, da mi je disk padel po tleh - edina zaščita diska je navadna vrečka in jih skladiščniki premetavajo kot cegle, kriv sem pa jaz? Pomemben podatek je tudi - če vzameš na podjetje, te ne ščiti zakon o varstvu potrošnikov. Sem pa 100% če bi tole kupil v dejansko računalniški trgovini, ne bi bilo takole...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

MrStein ::

Avenger je izjavil:

Pomemben podatek je tudi - če vzameš na podjetje, te ne ščiti zakon o varstvu potrošnikov.

Ja, na to se marsikdaj pozabi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gregor P ::

Skrb vsakega Slovenca, ali naj vzame na podjetje za stroške ali pa rajši kot potrošnik zaradi večjih potrošniških pravic :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
78 / 78
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4419842153 (5441) delavec44

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132210 (71750) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116060 (47401) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531492 (20334) cholt45

Več podobnih tem