» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
77 / 77
»
»»

OldSkul ::

Ozadje zaprtja je slabo poslovanje kaj pa drugega. Firma je imela že 2020 skoraj 800 tisoč negativnega kapitala! Vsako leto so tolkli izgubo, tako da so še dolgo zdržali.

scipascapa ::

1.4 ?

Mlacom je tam kjer je AVTERA, Dobrunje.

Zgodovina sprememb…

Rias Gremory ::

scipascapa je izjavil:

1.4 ?

Dvomim, da je 1. april kriv. Vse TRRje majo zaprte.

Za Mlacom sem pa tudi presenečen. Niso bili še prejšnje leto v BTCju? So šle najemnine v nebo?
Zaradi varovanja Vašega duševnega zdravja,
Vas prosim, da mojih prispevkov ne jemljete (preveč) resno.

NejcSSD ::

Izvoz Bizovik/Sostro tik tak si tam, stokrat boljš kot gužvanje v BTCju, pa več placa majo tut notr. Je pa subjektivno mnenje ker sem čist blizu doma :)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

GregiB ::

Torej.... sodelavka je pri mimovrste naročila neko robo za firmo in pozabila vnesti, da naj se račun izda na firmo in seveda davčno številko. Firma je predračun plačala, nakar je seveda prišel račun... Smo vljudno posredovali, če lahko izdan račun stornirajo in pošljejo novega na firmo z davčno številko, a so nam odvrnili, da je pač treba paziti pri oddaji naročila in da oni takšnih zadev ne popravljajo... CRM at it's best... Bo treba menjat štacuno
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TehDucky ::

Večji kot so, manj so fleksibilni.

Pri Funtechu nikoli takih problemov. Z NBB se že 2 tedna dajem za nakup komponent, vzel tam ker sem mislil, da bojo imeli vse na zalogi.
Nepričakovane težave z dobavami. A ko sem naročeval je bilo na zalogi...

Machete ::

Živjo, a Bigbang vedno spletna naročila tensta več kot 2 dni, preden pošlje predračun? Neko malenkost rabim hitro, zdaj pa ne vem kaj naj naredim. Klicat se mi jih ne da in raje tu jokam.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S10+

Ok, nevermeind, sem vzel drugje, kjer imajo celo avtomatski generator predračunov.

Sam povem, da se tretji dan spletno naročilo še ni spremenilo iz v obdelavi. Big bang, zaprite spletno trgovino. Lp

darkz ::

Ma nekaj ni ok pri tebi, jaz sem prejšnji teden v ponedeljk po predračunu plačal disk. V 1min od oddaje naročila sem imel predračun na mailu. plačal in v sredo je bilo pri meni. Nobenih presežkov v hitrosti dostave ampak vse je potekalo ok.
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

scipascapa ::

Machete: kaj si pa naročil?

ziga1990 ::

Pozdravljeni,

ker že več let nisem kupoval računalniških komponent me zanima katere Slovenska trgovine so najboljše za nakup komponent edino katero poznam in sem imel odlične izkušnje je Funtech?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Rias Gremory ::

S trgovino Mlacom sem zadovoljen.
Funtech tudi hitro odpremi, a jim komunikacija (moja izkušnja) malček šepa.

Splošni trgovini s katerima sem zadovoljen, ki prodajata tudi računalniško opremo sta Enaa in Shoppster (bivši Ideo). Ne vem pa, kako konkurenčni sta s cenami rač. opreme.
Zaradi varovanja Vašega duševnega zdravja,
Vas prosim, da mojih prispevkov ne jemljete (preveč) resno.

Furbo ::

GregiB je izjavil:

Torej.... sodelavka je pri mimovrste naročila neko robo za firmo in pozabila vnesti, da naj se račun izda na firmo in seveda davčno številko. Firma je predračun plačala, nakar je seveda prišel račun... Smo vljudno posredovali, če lahko izdan račun stornirajo in pošljejo novega na firmo z davčno številko, a so nam odvrnili, da je pač treba paziti pri oddaji naročila in da oni takšnih zadev ne popravljajo... CRM at it's best... Bo treba menjat štacuno

Kje je problem? Pač vrneš vse nazaj v roku 14 dni. Potem pa vzameš drugje.
Lp,f
««
77 / 77
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 468 69 70 71 )

Oddelek: Kaj kupiti
3540634419 (3357) KiNgKoNgX

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

562119469 (59009) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

786108270 (39611) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

16528225 (17067) cholt45

Več podobnih tem