» »

Nov web projekt.., php,mysql, in java mojstri :)

Nov web projekt.., php,mysql, in java mojstri :)

MeGreat ::

Odločil sem se za nek nov web projekt, stran podobna podnapisi.net, to se pravi custom coded vse, forumi, pm system blabla tongue.gif
Sam poznam php in mysql programiranje web design pa mi ne gre najbolje, zato sem se pač odločil da poiščem še nakaj drugih "pomagačev" , ki bodo pomagali pri web designu, in tudi malo pri kodiranju itd..
Če je kdo zainteresiran naj se oglasi tukaj ali pa piše na megreat.re@gmail.com

Stran bo pač kot neka "download" baza , podnapisi, šolske naloge, opisi filmov, članki itd,
Gledal sem že tiste narejene portale forume, ampak najbolj všeč forum mi je bil ipb pa še ta je plačljiv sad.gif, večina drugih forumov in portalov je pa preveč potratna z queriji in bi kmalo prišlo do overloadov..

Lp

root987 ::

Ok, recimo da lahko pomagam, sam kako lahko ti zagotoviš vsebino? Ker programiranje in web design bosta še najlažji del vsega - da boš ti privabu nekoga, da sploh začne pomagat, boš mogu met že nekaj vsebine, da bo vedel da je nekaj osnove na vsem skupi.

Da ne omenjam uporabnikov, ki bodo, ko bodo ugotovili da stran nima podnapisov za tri njihove najljubše filme, ostali na že obstoječih straneh...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Loki ::

se strinjam z rootom.
zakaj se kar ne prikljucis skupini podnapisi.net?

Tody ::

sicer off topic ampak a je folk že tok navajen na smiley da zdej samo še imena datotek piše ?

Ja zelo teško boš dobil eno tako veliko bazo, kt jo imajo veliki sploh pa za slovenske podnapise, kje je zelo majhna delovna sila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13333741 (2070) donvito
»

Sublight - program za samodejni prenos podnapisov (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Zvok in slika
579106575 (11179) Morison
»

Kako prevajati serije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8017582 (14585) maxa2maxa
»

Linki s podnapisi za filme (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
50177031 (54227) Dead_Meat
»

Maco se igra (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
26124209 (13915) MaCoFaCo

Več podobnih tem