» »

F1 - pred sezono 2005

F1 - pred sezono 2005

««
2 / 13
»»

Modri dirkač ::

Zaenkrat o tem še ni nič odločeno kolko gumarjev bo v F1.

Bili pa so predlogi, da naj bi bil samo en opremljevalec.
Pri Michelinu pa niso zainteresirani, da bi bili edini opremlejvalec, saj tu odpade tekmovalnost med gumarji, kar je pa glavni razlog zakaj je šel Michelin v F1.

Je pa Kumho (al je bla Yokohama) izrazila zanimanje za vstop čez kakšni dve leti.
Zarad mene tud lahko Goodyear pride nazaj samo, da bo bolj pestro.:))
Everybody lies!

Tilen ::

Saj ravno tega se bojijo, vecih gumarjev. "Problem" vidijo v tem, da bi lahko eden od gumarjev razvil neko revolucionarno gumo in bi potem bilo prvenstvo spet prehitro odloceno. Ravno zaradi tega hocejo v ciklusu enega gumarja, enako za vse. Samo potem je pa vprasanje v razvoju in trudu. Ce si monopolist se ne trudis tako, kot da bi s kom tekmoval, to je jasno.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

OwcA ::

Meni se zdi to bedasto, potem lahko določijo tudi proizvajalca motorjev, razvijalca aerodinamike ... V končni fazi najboljše, da posedejo vse korenjake v simulatorje. Potem bo šele izenačeno, torej zanimivo. :\
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Modri dirkač ::

Ne, ni point v tem, da se FIA oz. kdorkoli drug boji, da bo prvenstvo prehitro odločeno.

Point je v tem, da so bolidi bili lani na zadnji dirki v Sao Paulo hitrejši za več kot 3 sekunde!!!, kot na isti progi pred enim letom.

Zakaj pa misliš, da je bil Žakec tak šokiran po prvih krogih v svojem Renaultu (poleg tega, da je R24 obupno podkrmaril). V svoji enoletni pavzi je normalno treniral kot vsak dirkač, in še zmeri je mel probleme z vratom.

Človek 3 sekunde!!!. Če si opazil kako so v Sao Paulo vsi postran držali glavo med dirka, si ugotovil, da se F1 bliža meji tistega kar človek lahko zdrži, pa ne na en krog ampak v 1uri pa pol.

Mislim, da je Ross Brawn prejšen teden lepo povedal, da je F1 potrebna korenita reforma.

Kot zgleda, bomo na koncu letošnje sezone v območju časov lanske. Se pravi so ble spremembe pravil kratkoročne ampak potrebne, če ne bi se verjetno časi spet izboljšal za kakšne 2 sec na krog.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

OwcA ::

Reševanje problema zmogljivosti z monopolizacijo ni ravno vrhunec premišljenosti. Saj ni prvič, da je na voljo "prehuda" tehnologija.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Modri dirkač ::

Sej ne bo prišlo do monopolizacije, ker se v tem biznisu (šport to že dolgo ni več) preveč denarja obrača, da bi lahko kar tako eno firmo fuknli ven.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

markec_ ::

zacne se z novimi pravili
nadaljuje se z predstavitvijo novih dirkalnikov
vsi so navduseni nad novimi mojstrovinami
vsi govorijo da bo letos konec prevlade ferrarija
vsi pravijo da imajo najbolsi dirkalnik in najbolse voznike
vsi pravijo da so proti ferrariju da ima letos najslabsi dirkalnik da ima voznika ki je najslabsi
potem se menijo ki so krilca levo desno nize vise
vsi nestrpno cakajo prvo dirko
na kateri so vsi optimisti
ferrari se ga udelezi z starim dirkalnikom
kot pravimo "prišli videli zmagali"
zmaga je se toliko bol sladka ker so prisli tja brez visokih ciljev brez novega dirkalnika
nakoncu pa sladko zmagali
takrat smo navijaci ferrarija veseli najbolse od vsega pa je to da so bili vsi premagani
ceprav so pred dirko zelo govorili kaj bodo kje bodo kaj so naredili
vse je bilo popolno le na eno so pozabili da je ferrari se s starim dirkalnikom najmanj svetlobno leto pred drugimi
zmagalo je veliko ferrarijevo rdece srce
:) carpe diem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: markec_ ()

Tilen ::

Napoved za sezono 2005? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

markec_ ::

to je malo tezko napovedat :) isto kot lani ziher nebo :)
verjamem da bo ferrari se bolsi :) ker slabsi dvomim da je lahko :)
:))

ripmork ::

oh markec...rad provociraš,a?:\
Morda pa se res ponovi ta "deja vu" ,konec koncev nihče ne ve...
in po pravici povedano mi je res že vseeno kdo je prvak.
Hočem pa videt napete in izenačene dvoboje(vsaj med drugim in tretjim če ne drugače),pa tudi lepo bi bilo videt zmagat Webberja in Jensona,oba sta dobra dirkača ki se res trudita in ni vrag da ne bi kdo od njiju letos stal na najvišji stopnički.
Sicer pa ne bom napovedoval,zgodi se lahko karkoli...

Samo naj bo že čimprej dirka!:))

markec_ ::

nena se "dajem vun" je prevec mrzlo veni :) joke
ne sej samo sem ti hoto povedat realnost ker vidim da se slepite z necim kaj nikoli se ne more zgoditi :)
v bistvu zivite v sanjah :) v teh zadnih letih bi se lahko naucili da se sanje v formui 1 neizpolnijo
pac sem te hoto dat na realna tla ker letis nekje visoko
zdaj pa ce se boto sprijaznili z resnico pa se nehali slepiti s tem da imajo druga mostva kaj moznosti v boju za prvaka pa je vasa stvar :)
vsi pravijo kdo bo zmagal na koncu je vedno sumi prvi :)
lp

Microsoft ::

Heh, ti si se verjetno leta 2000 priklopu na televizjo. Zato si zaslpeljen z to sumijado. Sicer ne bi bil.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

njok ::

Jaz bi pa snemalno ekipo TopGear-a zadolžil za TV prenose. :)

markec_ ::

malo sem glih prej prebral pravila glede obnasanja na tem forumu ni jih glih malo :) samo se mi zdi da bi jih tebi tudi priporocal da jih vsaj preletis ker vidim da se nisi niti pokukal v njih :) ti razlozim s tem me zalis ko reces da mam tv od leta 2000 dalje pa se eno pravilo krsis to je obtozevanje brez dokazov trdnih :)
tak pise da tvoje mnenje brez dokazov je kaznivo da ti razlozim bol natancno :)
ne samo ce navijas za nekoga ne menjas svojega mnenja neglede na dobre ali slabe razultate :)
v dobrem in slabem navijas ne pa tako kot eni ko so samo v dobrih casih z njihovim "idolom"
pac v tem primeru ferrarija pol pa so malo za ferrari malo za mclaren :)
eni nismo taki navijamo za nekaj neglede keri smo :) pac trenutno zmagujemo mogoce bomo nekega dne zgubljali samo zaradi tega takrat nebomo zapustili mostva ali ga zamenjali :)

Daedalus ::

Itak da je Ferrari v prednosti. Zato so tudi lepo povedali, da bojo sezono začeli s starim, predelanim dirkalnikom in nato (na podlagi dognanj na stezi) razvijali novega, ki bi naj prišel na sceno bolj proti sredini sezone. Verjetno tud majo razlog, da se počutijo tako samozavestne, ne?

Drugače pa upam, da se je McLaren iz lanskoletne blamaže z MP4/18 in kasneje 19 kaj naučil. Bi blo lepo spet gledat Kimija, kako preganja Šumaherja (po možnosti brez odpadanja raznih delov dirkalnika)0:)

Glede pravil pa to - nova Toyota je out-of-the-box okoli 2s počasnejša od ostalih na testiranjih. Grem stavit, da bojo na koncu sezone z novimi dirkalniki dosegali približno iste čase kot lani, recimo okoli 0,5/ max sekundo na krog počasneje...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tilen ::

Ja pol pa bojo rekli, tak zaj pa vsakemu gor 50 KG utez(Ferrariju 80Kg) pa samo 1 ono nalepko za na vizir. Pa se rocne menjalnike pa je to to. Pol pa se naj uvedejo da bojo samo 1x tankali - na zacetku dirke. Pa bo njihov namen dosezen. Mislim, idioti. ;((
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Daedalus ::

Eh, ne bo tako hudo... Samo tehnologija napreduje in brez res korenitih sprememb ne bo nič. Jaz predlagam naslednje:

Aerodinamika - širši dirkalniki z še širšimi slick gumami. Difuzor vsaj 3 cm višji, sprednja in zadnja krilca dvodelna, brez izrastkov. Prav tako brez izrastkov na trupu avtomobila. Jeklene bremze, ročni sekvenčni menjalnik, nič traction kontrole, dirkalnik bi lahko bil malo višji. Motor - obdržimo 3.0 litrske V10, dodaš turbopolnilnik, max polnilni tlak okoli 2 bara0:) Aja, en komplet gum za dirko in samo eno dolivanje goriva med dirko.

He he, pa me zanima, kdo bi se upal s tem vozit naokoli>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tilen ::

Glede traction controla se mi ne da spet razlagat. Ce povem na kratko, ne da se ga kontrolirat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tattoo- ::

@Daedalus:

Aerodinamika - širši dirkalniki z še širšimi slick gumami. Difuzor vsaj 3 cm višji, sprednja in zadnja krilca dvodelna, brez izrastkov. Prav tako brez izrastkov na trupu avtomobila.

Po izgledu bi se vrnili v konec 80-tih, začetek 90-tih...definitivno najlepše formule za oko...vendar napredka tehnologije se ne da zaustaviti

Motor - obdržimo 3.0 litrske V10, dodaš turbopolnilnik, max polnilni tlak okoli 2 bara

Končali bi z motorji, ki bi iz sebe iztisnili krepko preko 1500 KM! :)) Povej mi korenjaka, ki bi bil pripravljen voziti to...današnji mladci niso sposobni obvladati niti 900 KM + TC + LC :\
Racing is in my blood - Ayrton Senna

ripmork ::

sem tudi že sam razmišljal kako bi zgledal če bi v bistvu šli po tehniki(ali tehnologiji-kakor hočete) v preteklost,stare omejitve,stara pravila....le da bi bila varnost veliko večja.
Sicer pa formula ne more delat kakih velkih reform,drugače bomo še tiste ekipe zgubili,kar jih imamo.

Tilen:calm down,kaj te motijo nova pravila za letošnjo sezono ali ste tiffosiji že tako preobčutljivi na živcih da kar naprej igrate užalenost pa bes pa ferrari uber alles...
ko že omenjaš me res zanima kako bi zgledala dirka brez postankov.Kaka taktika neki,dirkanje>:D

morda kdo ve kdaj je naslednja predstavitev in katera ekipa?Ali pa ima kdo link kjer so predstavitve?Na alphaf1 že fejst zamujajo ker prikazujejo še datume predstavitev iz prejšnjega leta:|

Tilen ::

Tilen:calm down,kaj te motijo nova pravila za letošnjo sezono ali ste tiffosiji že tako preobčutljivi na živcih da kar naprej igrate užalenost pa bes pa ferrari uber alles...

Nene, sploh ne. Samo se mi zdi bedno. Ce bi hoteli dirkace zelo zblizat bi morali tako kot je bilo ze omenjeno vsem dat enake motorje gume ipd. Zdaj bo pac nekdo namesto z 30sec zmagal z 25 sec prednosti. A bo kaj haska? Pomoje ne., upam pa, da se motim.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

RIPMORK,

January 31
Launch: Williams:
FW27 will be unveiled at Valencia, Spain
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Denos ::

Testiranja v Barceloni napovedana za ta teden so odpovedana zaradi slabe (nove) podlage.

Vec o tem.

dëych ::

Z/H-eh, z gumami za mokro cesto so po suhi cesti dosegal boljše čase, kot pa z gumami za suho cesto, po suhi cesti. :D

Tilen ::

dëych, kje to ? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Alexius Heristalski ::

V Barceloni?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

dëych ::

Ooopsi, pnevmatike za delno mokro stezo so ble, ne pa pnevmatike za mokro stezo. Moja napaka.:8)

Citat :
''S pnevmatikami za delno mokro stezo smo bili celo hitrejši kot s pnevmatikami za suho stezo,'' razkriva testni dirkač Anthony Davidson.


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dëych ()

Denos ::

Se en datum predstavitve novega dirkalnika:
24 Jan. McLaren

ripmork ::

Kaj mislite kak se bo obrstovala tale kombinacija Montoya:Kimi?
Imam občutek da se že zdaj grdo gledata...bomo videli8-)

Tilen:omenjal si da bodo najverjetneje minimalne razlike na dirkah (kar se prevlade rdečih tiče),jaz pa ne mislim tako...mislim da bo letos kar precej bolj izenačeno...zakaj?
Torej menjav gum letos ne bo več,varnostni pogoji so sicer še pod vprašajem,a to bomo tako še videli.Torej guma bo morala zdržat celotno dirko.Poglavitnost bo v konstantni vožnji-tako kot sedaj a le še v večjim poudarkom.Kar pomeni da kdor si bo hotel naredit fejst rezervo v začeku dirke(ponavadi Schumacher) bo moral dosti bolj paziti na gume v zadnjih desetih ali dvajsetih krogih dirke...torej teoretično gledano če bodo vsi vozili karseda premišljeno in taktično-se minuta prednosti ne bo več ponovila...še vedno pa so možnosti da ima letos Ferrari na starem dirkalniku še vedno dobro osnovo in močno orožje v izdelavi,kar pomeni da jim nihče ne bo prišel dosti blizu....but there is a trick:hitrejši bodo od drugih,bolj se jim bodo gume nucale>:D

no ja,bomo še vse videli...še cel februar bo treba potrpet.:(

Daedalus ::

Pri McLarnu bo zanimivo... Sicer bo na daljši rok verjetno boljši Kimi, ker je precej bolj konstanten voznik, bo pa vseeno zanimivo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tilen ::

Kaj mislite kak se bo obrstovala tale kombinacija Montoya:Kimi?

Jah Montoya bi ga rad šil sam na zacetku še to IMO ne bo šlo, ker Kimi je le dalj casa tam. Kasneje pa bi skor upal rect da ga bo neso :)

hitrejši bodo od drugih,bolj se jim bodo gume nucale
Lol, to spljoh ni nujno >:D

In ja prednosti like 25/30 sec se bodo spet ponavljale. Zakaj? Saj nekateri "norci"(npr. Schumacher) bodo kljub ze zelo obrabljenim gumam vozili na polno in izzivali odstop. Drugi bodo pa recimo "varno" odvozili za 2 ali tretje, ... mesto saj bodo raje imeli 8 tock kot pa nic (odstop). Glede na ta nova pravila okrog gum se mi zdi, da bo na prvi dirki kr odstopov zaradi slabega predvidevanja. Odvisno tudi od testiranj in od tega kaksno gumo bo pripravil posamezni proizvajalec. Upam da bo Bridgestone uspel napravit kar se le da dobro gumo, ker je to IMO najbolj riskantna zadeva v zmagovalnem paketu(Ferrari)>:D

Mene bolj zanima, kako bodo resevali konflikte glede teh menjav gum saj pravila pravijo da ce se guma poskoduje jo lahko gres zamenjat. Naceloma bi potem nekdo izkoristil rahel "dotik" za menjavo koles in s tem pridobil kaksno dirko saj bi z novimi gumami lahko vozil spet na polno in seveda varneje od ostalih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Daedalus ::

@Tilen - če si kdaj gledal MotoGP, pol ti je lahko jasno, kaj se vsake tolko dogaja z norci, ki celo tekmo tišijo na polno. Gume se jim obrabijo in so v zadnjih nekaj krogih tudi po sekundo in več počasnejši na krog. Sicer vozijo "na polno", samo jim gume več ne dopuščajo biti hiter. In tole se bo dogajalo tudi v F1, ker pomoje ne bo ratalo nobenemu naredit gume, ki bo konstantna celo dirko. Poleg tega se je že zdaj videlo, kako so vozili nekateri z obrabljenimi gumami. Sej lahko izzivaš odstop, sam boš pri tem bistveno počasnejši, kot nekdo drug, ki bo gume šparal za zadnjih 5-8 krogov. Sicer se bo čez čas situacija popravila (gume bojo vzdržljivejše), samo na začetku bo IMHO tako...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Myth ::

Upam, da bo letos res zanimivo, ker lani nisem niti ene dirke gledal, ker sem slutil kdo bo zmagal.. ;(

BTW, kolikor vem je McLaren lani vozil z predlanskim modelom? Ker so izbolševali motor & stuff? Torej bodo letos z novim modelom štartali in ni bog, da nebi kakšne dirke zmagali, če so bli Ferrariju za petami z starim modelom.

Nisem pa vedel, da je tudi novo moštvo : Red Bull??? Ma kdo kakšen link do obširnejše novice?

en LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Daedalus ::

Red Bull je kupil Fordovo moštvo, ker se je Ford umaknil iz F1... Za novice iz sveta F1 pa pejd sem.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tattoo- ::

BTW, kolikor vem je McLaren lani vozil z predlanskim modelom? Ker so izbolševali motor & stuff?

Na začetku sezone so res vozili z MP4/19 (ki je bil v bistvu samo nadgradnja leto preje predstavljenega 'revolucionarnega' MP4/18, ki nikoli ni doživel dirkaškega debija) s katerim pa so imeli obilico težav predvsem z pregrevanjem zadnjega dela dirkalnika...Zato so že sredi sezone predstavili evolucijsko različico, pri kateri so uspeli odpravili večino težav :|
Racing is in my blood - Ayrton Senna

ripmork ::

pa tudi tale stran ni slaba f1 magazin
res vsak dan frišne novice.

prva dirka bo itak pravi "spektakel" če me razumete>:D
Vsi bodo zmešani,novi dirkalniki z manj oprijema,kaki novi dirkač,...prvi ovinek bo povedal kaka je situacija:D

sam bi bilo pa interesantno gledat kako bi se par vodilnih boril v zadnjih krogih s cvilečimi gumami in opletanjem dirkalnika...rally>:D

Daedalus ::

Pomojem bomo na uvodnih dirkah videli tudi par primerov razpadanja gum... Pa večino jih bo vozila z rezervo, ker se še ne bo vedelo, kolko bojo gume pripravljene prenesti. Kake taktične poteze v stilu počasnejše vožnje na začetku in pol na nož v zadnjih nekaj krogih pa itak ni za pričakovati na prvih dirkah.

In pa seveda bo pravilna izbira gum igrala odločilno vlogo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Tilen ::

A nismo ze ne vem kdaj rekli, da ce hocete debatirat o motoGP, da si odprite novo temo?

Drugac pa ja, tisti sajt je kul, vse je gor. :) Redno obiskujem.

Glede razpadanja gum se mi zdi, da bi to bila lahko samo posledica slabe gume za dirko saj bodo dirkaci pred prvo dirko opravili veliko testiranj in bodo videli kako se gume obnasajo in kje se da kaj pridobiti proti konkurenci.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Microsoft ::

A nismo ze ne vem kdaj rekli, da ce hocete debatirat o motoGP, da si odprite novo temo?
Tilen, ne pozabt, da kle nisi moderator.:P :D

Ok, jst sm pa dan sanjal, da sm gledu prvo dirko v Avstraliji. Blo je tako, da je Sumaher preganjla Alonsa (bla sta prva dva), ta pa je mel rumen dirkalnik in na zadnjem spojlerju je imel napisan Why me.:P


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

markec_ ::

Microsoft pozabo si rečt da ralfa ker michael ga se dolgo nebo :) dvomim da bi lahko vozil za alonzom :) vsaj ne sedaj ko je v ferrariju :) drugace pa sanjas res lahko o tem :) na stezi pa bo vse kaj prej drugega kot pa to :)

markec_ ::

sicer pa se meni zdi da se tukaj gre o f1-2005
:)
nevem koga bi zanimale tvoje sanje :) mislim da si za sanje mores drugo temo odpret :)

Tilen ::

Jimi, v dobrobit! Moderator gor ali dol :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

markec_ ::

bolse da te Tilen opozori kot pa moderato oznaci za kaj :) al pa ti kaj izbrise :)
sej mogoce bi ti mogo da pol nebi ponavljal napak pa bi se drzal pravil :)
lp !

Myth ::

markec_: men se zdi, da ti človek, mal pretiravaš in provociraš. Meni gre to pošteno na živce že. Pozabi, da navijaš za rdeče, pa kakšno pametno reči.

back on topic: Kaj so samo meni grdi novi bolidi? :\

Pa kje najdem novi pravilnik? Thanks za ova linka, sta ze v favorites ;)
Me pa res zanima kaj bo McLaren pokazal. :\
Kakšen občutek ste dobili tisti, ki ste gledali te predstavitve novih bolidov od drugih? Verjetno bodo trenja letos...
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Chronoboy ::

Ne samo za MotoGP, tudi za komentarje like "ferrari je ze zmagal letosnjo sezono", "Schumacher ne bo nikoli vozil za Alonsom" ... si odprite novo temo.

Microsoft ::

Ja, recimo odprite si novo temo "Sumaher se nikoli ni vozil za Alonsom v Monaku 2004".

Ok, gremo k McLarnu. Predstavli bi ga naj 24 v ponedeljek, ce se prav spomnem. A ze obstajajo kake slike?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tattoo- ::

Kaj so samo meni grdi novi bolidi?

Ne vem, meni sta se pa Sauberjev in BAR-ov dirkalnik kar močno dopadla :)) Toyoto pa tako ne morem šteti, ker je dirkalnik v bistvu skoraj identičen lanskemu |O

Pa kje najdem novi pravilnik?

FIA.com I guess

Ok, gremo k McLarnu. Predstavli bi ga naj 24 v ponedeljek, ce se prav spomnem. A ze obstajajo kake slike?

Nope...še uradno predstavitev bodo lahko spremljali samo povabljeni novinarji! Testi, ki bodo sledili drug teden pa bodo prav tako na zaprti stezi :\
Racing is in my blood - Ayrton Senna

TribesMan ::

Ok, gremo k McLarnu. Predstavli bi ga naj 24 v ponedeljek, ce se prav spomnem. A ze obstajajo kake slike?


Mogoce ne ves, ampak fora predstavitve je v tem, da se pokaze nekaj, kar so prej skrivali pred konkurenco ... tako da nic slik... do ponedeljka.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

kuglvinkl ::

markec_: topic je F1-2005, ne pa to, kdo ima končano kakšno izobrazbo in katero ne. Udarci pod pas, beri spuščanje na osebni nivo na tem forumu niso dovoljeni.

Če se z ukrepom ne strinjaš, imaš Pritozbe.
Your focus determines your reallity

markec_ ::

kaj je bolj verjetno da bo sumaher zopet zmagal al da bo kdo drugi? :) mislim da bo ker pri tem da bo sumaher zmagal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: markec_ ()
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778473 (50793) 'FireSTORM'
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876622 (34160) Alexius Heristalski
»

F1 - pred sezono 2006

Oddelek: Loža
152784 (2539) Daedalus
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681396 (40311) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178671 (45994) Microsoft

Več podobnih tem