» »

Siol tv

Siol tv

exdrumer ::

Sedaj imam kabelsko omrežje telemach pa nisem najbolj zadovoljen z njim in me zanima, če mi lahko kdo iz prve roke pove kaj o siol tv.
Hvala

Vesoljc ::

kaj te pa zanima?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

exdrumer ::

Zanima me če so vsi programi ki jih ponujajo v brošuri (okoli 100 programov) brezplačni, da ni cena 3100 osnovna potem moraš po doplačevat ali kaj takega , in kakšna je kvaliteta slike, koliko televizorjev v hiši lahko priključiš na en TV komunikator? V bistvu bi rad zvedel če se splača.

pelican ::

Zakaj pa enostavno ne pokličeš na njihovo brezplačno telefonsko številko za pomoč uporabnikom 0801000 ??

Stepni Volk ::

SIOL TV ima eno veliko napako: nima dvolj "širine" (telefonska parica proti coax cablu)... Zakaj gre, pri kablu lahko en program gledaš na TV in drugega snemaš na VCR... dovolj "širine" torej. Pri SIOL-u lahko gledaš samo enega, ni dovolj široka podatkovna cesta, da bi hkrati prenašal dva programa...

pitbul ::

no in še odgovor dejansko na tisto kar si spraševal. Naročnina ki jo trenutno plačuješ SIOL - u vključuje vse programe, ki jih maš v brošuri.

Res pa je da pri trenutni ponudbi lahko zaenkrat SIOL TV gledaš le na eni televiziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pitbul ()

Tody ::

za tadrugič bo ko boš imel možnost nakupa VDSL :D

pitbul ::

Ali ADSL 2+

Redkvica ::

Da ti ne pišemo vsega še enkrat, ti priporočam, da si prebereš zelo obširno temo o tem:
ADSL TV in SiOL

exdrumer ::

HVALA

d4r3 ::

Mene pa zanima kaj sploh je adsl 2+ ali deluje na kaj večji razdalji ali v čem se razlikuje od adsl.

pitbul ::

Adsl 2+ je adsl naslednje generacija. Bistvena razlika je v hitrosti prenosa podatkov, ki bo pri ADSL 2+ do 24Mb/sec. Razdalje pa bodo podobne kot pri navadnem ADSL - u.

VDSL pa zaenkrat ne pride v poštev, ker so razdalje več kot premajhne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135927 (19873) Bug
»

Siolov ADSL 2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9113484 (7487) Jan987
»

SIOL TV da ali ne?!

Oddelek: Omrežja in internet
252414 (1903) Primoz78
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036493 (15900) Primoz78
»

Volja - cenejši internet kot T-2? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11916661 (9117) Wox

Več podobnih tem