» »

Se zadnji popravki pri nakupu amd 3500

Se zadnji popravki pri nakupu amd 3500

mahi ::

ze nekaj casa kupujem eno masino za 400+ ksit. bi jo ze imel, ampak se je zapletlo pti osnovni ASUS A8V deluxe WiFi varjanti ... slovencki smo tko boji kar se tice mal bolj zahtevnih stvari.
skratka nekako se napravljam da bi kupu tole:

Hipomedia ohisje HC-MR05B
Enermax Colergiant 485 napajalnik 30ksit .... A SE SPLACA? in kaj je boljsi nakup in kvaliteten!?
Asus A8V Deluxe WiFi plata
AMD 64 3500+
Corsair TWINX 1024-3200C2 PRO KIT 2x512 - Kaj menite o tem ramu, a ga kdo ima???

GeForce 6600 GT grafuljo na AGP vodilu ... to bom dobil ko bo prisla in ko bodo narejene. Kaj pravijo pri Nvidiji, a bodo kmal zaceli delat te kartice???????

disk: Maxtor 2 x 160GB SATA 150 .... kaj bi bil boljsi nakup, razen hitachija ker IBM diskom ne zaupam :( A se tile maxtorji GREJEJO, a so GLASNI??? help me!

Pioneer dvd-rom 121 ... baje so full dobri?

pomagajte, svetujte kaj boljsega.

Dr_M ::

Asus A8V Deluxe WiFi plata

tuki pusnes v nekaterih aplikacijah vec kot 10% hitrosti (via chipset) napram nf3 250.

Corsair TWINX 1024-3200C2 PRO KIT 2x512

za NEnavijanje bo uredu, ceprov zelo drag ram.


GeForce 6600 GT grafuljo na AGP vodilu

upam, da si zelo potrpezljiv. glede na to, da se niti pci-express se ne da dubit, bos se kr en lep cas caku.
uzem raj 6800 navadno ali GT.


disk: Maxtor 2 x 160GB SATA 150 .... kaj bi bil boljsi nakup, razen hitachija ker IBM diskom ne zaupam

hitachi 7K250 nima popolnoma nic vec skupnega z IBMom. bojazen povsem odvec.
boljsi nakup od hitachija je pa verjetno maxtor maxline 3, zacne se pa pr 250GB in ima 16MB predpomnilnika.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

flisko ::

mam za prodat a8v pošlji mail če si zainteresiran,na plati dela agp/pci lock.Mam pa tud 3500 amd če rabiš bojan@flisko.com

mahi ::

hmmm, ce recimo gledam tale ZELO obsezen test diskov, je situacija malo drugacna ... ni glih vprid hitachiju in drugim glede prenosov.
maxtor ima najvec mb/s hitachi pa je najtabuljsi pri raznih web serverjih, itd.

http://www.xbitlabs.com/articles/storag...

ne vem no lgede teh diskov ... full sm v dvomih. Ucasih se nisem sploh oziral na to, ampak to je se kako pomembno.

@flisko: a to imas WiFi varjanto??? in box proc? a si kaj navijal to stvar? do kolk gre kej? kak ram pa si imel?

@Dr_M: Kake rame pa nej kupim?? malo bom seveda tudi navijal, brez tega ne gre. kaj je the best nakup??

flisko ::

mal poglej v rubriki navijanje vse moje score ki so nareti s to plato in procem .

Zheegec ::

Hja, vzameš enega novega Maxtorja (če so spljoh v Slo), ki ima (kolikor sem s tem seznjanjen) tudi NCQ ali pa 2x Hitachi 7K250 (glej temo na Slo-tech)
Plata MSI K8N Neo2 Platinium (ima tudi WiFi)
Grafa pa itaq 6800GT.
Pekač pa seveda NEC (glej temo na Slo-tech).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

mahi ::

tudi to plato sem ze gledal, ampak nima WiFi.
za 6800 pa ni gnara!

@alien na podlagi cesa mi predlagas hitachija? a mas kaksne specificne teste, si kaj primerjal, s cim?

kaj pa ram?

Dr_M ::

za 6800 pa ni gnara!

kako hudica si pa potem lahko privoscih procesor za ogromno dnarja??
pol pa pocas se par tednov, pa kup A64 3000 al pa 3200 za socket 939. 0.09 um seveda :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mahi ::

hja, mam limit tm okrog 400 - 410k sit :( ma sej je kull tudi 6600 se mi zdi, zacasno dokler ni agp verzije pa mi bodo dali eno rezervno :)
to ni masina glih zame osebno ampak za en dom, delam pa jaz vecinoma na njem.

kako zdej z diski? alien3001

naj se kdo pristavi kaksno mnenje.

flisko ::

ja jaz mam wifi varianto

mahi ::

kako zdej sz rami? dejte mi se kej svetovat

mahi ::

flisko: kako se ti je ta plata obnesla? kake rame si imel? zakaj pa jo prodajas? kolk hoces zanjo in za proc?

mahi ::

damn! tile enermax coolergiant je full drag (pomoje predrag). Kaj se bi splacalo kupit, da bi blo v podobnem kvalitetnem razredu?

kaj porecete na Q-Tec 500w silent with PFC? ne vem no, samo predlagam.

Dr_M ::

uzem tagana 480 al pa enermax noisetaker.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kockish ::

Najprej pomisli, zakaj rabis vse to. Drugace meces denar stran za nepotrebne stvari. Najboljse stvari so vedno precenjene.
Jaz bi na tvojem mestu:
- kupil brand-name masino ali
- prisparal vsaj 150k za kaj drugega (naslednji pc?)

Caligula ::

LC POWER silent 550 w je v vseh testih prehvaljen v nulo, na eni strani so v istem casu na enakem sistemu testirali tudi Tagana 480 in rezlultati so bili enaki ali boljsi. Saj je bil enkrat link na forumu.

Stane pa 10 jurjev pri Mlacomu.

mahi ::

a ima tudi tiste konektorje za SATA in ali je kompatibilen za novbe plate z 775 socketom?

KATERE RAME naj kupim???
se mi ze full mudi! prosim!

pa ce imate kaksne primerjalne teste kje, bi mi full prsli prow.
nasvete prosim

mahi ::

jutri moram narocit sistem, pa nobenih idej kaj naj uzamem. al naj bo to OCZ, Corsair, Kingston, Geil ... pa seveda katere oznake naj bodo.

please, help me

MEDENA ::

Za AMD64 so najboljši OCZ EB 3500/3700...samo jih ne dobiš

Potem so dobri OCZ EL REV 2 oziroma Samsung TCCD...

Mam pa jaz še 2 modula KHX3000/512...res da sta default samo 185/370Hz ampak z dovolj voltaže. beri 3+ VDIMM delajo dobro nad 220Mhz...


beri kaj je napisal GUFY v Hlajeneje in modifikacije/VOLTMOD...

mahi ::

kdo je zastopnik za OCZ v SLO?


sem se mal pri enih distributerjih pozanimal za 3200 Rev2 platinum in je cena 88.000 sit, kar je kr mal full.
zdej pa ne vem kaj naj nardim.
rad pa bi zvedu se cene za otale GOLD serije ramov in navadne platinum ne Rev2.

sonac ::

Lahko pa kupiš tudi 2x 512MB Crucial Ballistix 4000 rame, ki imajo enake Micron čipe, kot OCZ 3500/3700EB in te s poštnino iz UK pridejo 72k (če se kaj pokvari ni problemov z garancijo, meni so takoj ko so prejeli pokvarjenega poslali nov modul).

Krofojed ::

LC POWER silent 550 w je v vseh testih prehvaljen v nulo

Hm, mojemu prijatelju je prvi ropotal, zato ga je zamenjal in drugi mu je eksplodiral (OK, niso ravo kosi napajalnika leteli po sobi, samo grdo je pocilo in stvar je crknila). Verjamem pa, da ce dobis delujocega, ima dobro razmerje cena/kvaliteta.

flisko ::

mahi dej email da se zmeniva ne bo ti žal moj eemail je bojan@flisko.com

Boki_ ::

Če rabiš rame ti js prodam Corsair TwinX 3200LL 2X512MB za kar dobro ceno. moj mail
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

MEDENA ::

kurba flisko si hiter nazaj :D

flisko ::

hahahaha,tud ti si bil hiter doma,drugič bom mel pa več časa ,pa dam za PIVO in PIZZO.

MEDENA ::

okie...jaz pa vmes zberem za mobi 1000 kartico :D LOL

mahi ::

se vedno pa mi niste povedali kjre rame naj kupim.
@tom: zakaj pa prodajas? a so slabi? nazalost jih ne morem kupit, ker je ta masina za podjetje, tko da brez racuna, itd. ne gre. oz. direktor nebi sel v to stvar.

OCZ, Corsair, GEIL, Kingston??? WHAT?

mahi ::

Kaj pravte na OCZ GOLD PC-3700 rev.3 1gb KIT cena 83k sit? a je dober nakup? al je bolj v originalu kupit pc-3200??

please

MEDENA ::

ouch 83k :D

so dobri nimaš kej....primerni za AMD64...še bolj bi bili kaki OCZ EB 3500/3700 samo jih nema više...

drugače pa OCZ EL REV2...nekdo prodaja 2*256 za 36k kar je še dobra cena....

mahi ::

katera je home page za LC Power napajalnike?? ne morem je najt v googlu :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DDR ram z Samsung TCCD chipi! (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61134273 (18691) Tilen
»

RAM RAM RAM ... nujen nasvet

Oddelek: Kaj kupiti
242144 (1745) VASkO
»

Pomoč pri odločitvi nakupa novih komponent (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684288 (3054) maticm
»

kateri ram za amd64 3500+

Oddelek: Kaj kupiti
8884 (699) sonac
»

athlon 64 + plata

Oddelek: Strojna oprema
91205 (940) Boki_

Več podobnih tem