» »

Volja - cenejši internet kot T-2?

Volja - cenejši internet kot T-2?

1 2
3
»

grvinar1 ::

Imam 3 kartice za popuste od Sinfonike.Paket 1/256 5990 sit.

wifi4all ::

Volja je pa za 3.990 SIT... kaj mi pol pomaga 5.990 sit za isti paket?
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

grvinar1 ::

Seveda če imaš dostop direktno do voljine centrale,drugač pa .....

dean444 ::

Ja jaz tudi čakam papirje že en teden, sem pa dal podatke telefonsko. Mi je rekel da je na mojem naslovu možen prikop. Jaz sem na amis že poslal da me s koncem meseca izkopijo- pa so me še klicali zakaj in če mi lahko ponudijo popust in preklop na hitrejše pakete, ki so še zmeraj dosti dražji kot drugi ponudniki. S tem da ko sem to prej sam klical njih in želel ni bilo možno, sadaj kar na enkrat je ko se želim odjavit.

Sem pa že trikrat klicaril zakaj še ni papirjev in mi je prvič rekla da je v obdelavi, pol da je že obdelano in sedaj spet da je v obdelavi in pa da najprej pri telekomu preverijo če je možen priklop in pol pošiljajo papirje, kao da ne zavajajo potrošnikov. In da pol ko ti pošljejo pairje jih izpolniš pošlješ nazaj, ti po pošti pošljejo opremo in inšlairaš vse in pol te priklopijo, da baje najdlje traje poizvedba pri telekomu.
Bom videl kaj bo ta teden in bom spet klical- mi je pa takrat rekel da max 14-21 dni da vse urihtajo- čeprav mislim da bi to lahko šlo veliko hitreje, sploh če ve da je na tem naslovu možen priklop.
xy

wifi4all ::

obstojeci so ful nefleksibilni... isto je z mojim ISPjem Telemachom.

sem jim uradno pisal, da se nameravam odklopiti, ce imajo kaksno drugo ponudbo. nista.
jih klicem in jim napovem, da razmisljam o odklopu, ce imajo kaksno ponudbo (ce bi imeli vsaj malo boljso ponudbo bi ostal). nista.

ja, pol pa naj nekam grejo... ampak ce se bodo tako obnasali lahko prezivijo zgolj ob pasivnem delovanju uporabnikov. kar je bilo (ker ni bilo konkurence in nisi mogel narediti skoraj nic), ni pa teh casov vec, eni pa se kar v njih zivijo...
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

dean444 ::

wifi4all in si poslal povpraševanje Volji al si še pri telemachu.
xy

wifi4all ::

zaenkrat sem se na telemachu, povprasevanje sem dal Volji, zdej bom pocakal se na ponudbo Siola, vendar...

en je spisal, da Volja zaenkrat tipa teren in da sploh ne bodo uspeli priklopiti nobenga... no, takrat (konec marca) bo pa imel po pricakovanju tudi T2 moznost delnega razveza... grem pa k njim... vezava za 2 leti mi je zelo antipaticna...

kako vam pa kaj dela T2 TV? da skenslam telemach se tam
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

Cinderela ::

Mene bol zanima kaj je z tem ADSL2+ sej po besedah Voljinih adminov ma volja tudi VDSL2 za pravne osebe in ADSL2+ za fizicne torej nas. ;(

luli ::

VERJETNO GRE ZA ZMOTO ALI?
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod...

Cinderela ::

Ne negre za zmoto. Volja ma definitivno VDSL2 vendar ne za fizicne osebe. Tisti se bomo dalje mogli ADSL2+ meti zaenkrat.
Vec o tem v Tehnologija in Znanost njihovem forumu od enega izmed Adminov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cinderela ()

wifi4all ::

@Ramzek: ali lahko posredujes link?
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

Cinderela ::

Wox ::

Po štirih letih pri SiOLu sem končno uspel "prebežati" h konkurenci. T-2 mi ni bil usojen, ker pa je bila volja sem pristal pri Volji. Imam paket 8/1, na priklop sem pa od poslane pogodbe čakal 20 dni, kar niti ni dosti. Zadeva deluje zaenkrat super. Nekaj testov sem že opravil:

Hitrost:


Odzivnost:






Download:


I AM HAPPY
Commodore 64

TyKee ::

Viharnik: Upload pa nekako ni najbolj blescec na Speed Testu :)
Mogoce je zato ravno download 0.15Mb/s vecji :P hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TyKee ()

DC- ::

Pozdrav,

Volja ima VDSL2 oz. so pripravljeni.
Cene so dražje kot pri T-2 vendar sprejemljive za pravne osebe.

Sporočim ko priklopijo.

DC-

shock ::

Volja ima VDSL2 oz. so pripravljeni.


A ti koga zajebavaš? Volja še zdaleč nima VDSL2, kajti še opreme ni ki podpira polni VDSL2

Big Poppa ::

Mene pa zanima,če se da pri teh novih paketih (konkretno 4/512) spremeniti fiksni ip v dinamičnega?

Klemenn ::

ka to od volje že priklapljajo*? adsl2+?

poznam ene, so jim od volje use že prnesl...vse je podpisano....sm pravjo da jih pa telekom še ni prklopu....pa so naročil pač internet, telefon pa tko ko so imel prej..se prav od telekoma...je pa kr od volje dslam, ker majo pač centralo zelo blizu...

a torej potem to pomeni da telekom drgač obravnava voljo kot pa t2? kar se tiče internet od nekoga druzga, telefon pa še naprej od telekoma?

ultras82 ::

Jst mam eno vprašanje; je to res, da Volja krije stroške preklopa (zamenjava ISP) in stroške pogodbene kazni (v primeru, da se še ni iztekla 2-letna pogodba s siolom) do 13.000 sit??
To sm mau prej zvedu k sm klical na voljo in reku, da mi pošljejo pogodbo za adsl2. Trenutno mam isdn (k ga bom obdrzau) in adsl prek siola, kjer se mi pogodba iztece 12.maja. Na volji je še reku oz. jst sm ga razumel, da glede odklopa od siola kao oni vse zrihtajo, da pol poteka istočasno odklop/priklop. Lahko to kdo potrdi?

Wox ::

Glede pogodbene kazni ne bi vedel. Stroške preklopa/priklopa krije novi operater, ampak le v primeru vezave za 24 mesecev. V nasprotnem primeru je potrebno plačat 22.000SIT.
Odklop/priklop je "istočasen", se pravi da te s telekomovega DSLAMa preklopijo na Voljin DSLAM istočasno. V mojem primeru je žal Volja zamudila in mi je poslala modem šele štiri dni po preklopu tako, da sem bil štiri dni brez širokopasovne povezave. Hvala bogu je telefon delal, tako da sem lahko uporabljal dial-up. To velja za preklop na Voljine kolokacije. Kako je s partnerskim programom, pa nimam pojma. Pa BTW, povezava je tipa ethernet, kot pri T-2, ni nobenega butastega PPPoE-ja :)
Commodore 64
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135865 (19811) Bug
»

Kaj je najbolje storit v trenutni situaciji?

Oddelek: Omrežja in internet
222441 (1707) roscha
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19117617 (9695) pizdindim
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036423 (15830) Primoz78
»

SiOL stari vs. novi naročniki

Oddelek: Omrežja in internet
182377 (1749) Primoz78

Več podobnih tem