» »

GHD Ilirska Bistrica

GHD Ilirska Bistrica

Avenger ::

Trening v soboto, tekma v nedeljo, začne se ob 9h. Če vas kej več zanima pogooglajte oziroma ponajdi.sijte, hehe. Jaz bom tam (grem slikat) pa me zanima če bo še kdo od tuki.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

speacker ::

Zdravo. Jst tudi imam namen prit pogledat. Kak aparat pa maš, a slikaš za kak časopis? Če mi uspe usposobit digitalca do nedelje bom tud jst kej posliku ker drugače je pa trnutno na kosih...:) Če ne pa upam da bom dobil vsaj kakega kolega da bo šel zdraven, ker je vedno fajn če kaj pokomentiraš dogajanje..
lp
''...''

Avenger ::

Nič za časopis, samo za lastno zabavo... Canon 10D mam. Zanč sem slikal na Gorjancih s 50mm objektivom, ker druzga nisem mel, pa se je kar obnesel... zdej bom šel pa s Tamronom 28-75mm kar bo po mojem še bolje. Mogoče se pa vidmo... 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

speacker ::

Še neki me zanima. Kdaj so pa danes treningi? Danes sem mislu po kosilu uletet gor, me zanima če bo še kaj al je blo vse zjutraj? Lep aparat maš, lahko te bom celo prepoznal :)
lp
''...''

Avenger ::

Tukile vse piše, če boš pohitel boš ujel drugi tek, ki je ob pol dveh. Mogoče mi lahko priporočiš kakšno kul pozicijo kjer se splača bit...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

speacker ::

Ej, meni danes ni uspelo it, ker bi bil prepozen, tako da bom najbrž šel jutri. Se splača it, oziroma je kaj za videt? lp.
''...''

Avenger ::

Evo vam eno sliko:
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

LapD ::

na kir ovink si se postavu to? mi smo norel v trinajstki :D :D

Avenger ::

Jaz nič po številkah ne vem itak pa v tej vročini se nam daleč gor ni dalo lazit... ta slika je iz pozicije na travniku takoj za prvim ovinkom. :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

LapD ::

Aja mi smo pa dol lezli :D Stric iz šembij pa smo meli tam bazo:)) Glavno da sta fičota dirkala :D

zee ::

po tekmi se je baje vnel pretep md varnostniki in publiko v prvem "serpentinastem" ovinku. ve mogoče kdo kaj več o tem?

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

LapD ::

V tem ovinku sm biu jst sam ko je zadna formula odpelala smo sli pocas gor. Sumim pa skupino ki je bla v takem stanju da bi se "skregala" z varnostniki :D dva sta hotla kr na cesto skoct


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GHD Gorjanci

Oddelek: Loža
242857 (1187) weasel

Formula 1 2010 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Na cesti
1189177423 (140668) WarpedGone
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178975 (46298) Microsoft
»

Slo-tech Lan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Slo-Tech
36020751 (13650) Gandalfar
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157641 (6663) rookie

Več podobnih tem