» »

Slo-tech Lan

Slo-tech Lan

Sergio ::

Po prvem alkoholnem napitku, ki ga bomo dobili pri tebi, boš na mrzlem.

Alkohola tukaj NE bo. Kdor misli drugače, naj se gre drugam nacejat.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

Smo resni. Včasih kar malo preveč. Ni treba vsega vzet kot resnico.

frenk ::

jah fantje kebr pa športna prireditev pa to:D...no ja kva pa zadn dan oziroma noč...loh use pospraumo za zjutrj pa gremo mau ukol(a si predstavlate gručo slo-tech-arjev, ki se vali po cesti)...to bi se ga pa loh skupj mau natoukl...sj ni nujn da do konca...loh tud sam kšn pir:\

p.s.:se pa strinjam, da se pred koncem ne sme pit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

alien-w ::

Ko ste skupaj z opremo in vsem kar je vasega zunaj se ga lahko napijete do mrtvega -- sam ne v blizini sole ce se da.

IR Babun ::

A tut zraven kosila ne sme bit pira (enga)?
SCREW THE GOVERNMENT

frenk ::

alien-w:al se bo dal zvečer mau ukol hodt...kva pa poj k mo hotl nazaj not?...do kdaj bojo vrata odprta?

Ziga Dolhar ::

Za prehod bodo menda skrbeli varnostniki [poklicni].
https://dolhar.si/

ReSpEcT ::

Zakaj pa bil na LAN party-ju moral biti alkohol? Mi ne potrebujemo alkohola. Kdo ve kaj vse bi se potem lahko zgodilo! LAN party bo in je!!!

frenk ::

sj ne na lan partyu, ampak tazadno noč...gremo mau po obali pa kšnga spijemo...da namo sam za računalniki(da se mau spočijemo):)

torej jest sm mislu nekak tkole...tazadno noč use pospraumo, gremo vn, k pridemo nazaj gremo spat in nasledn dan gremo na vlak oz. karkoli že...koza cela in volk sit:D...sj tisti k pa raj kšnga spohajo pa pač to nardijo;)


p.s.:uh matr sm jest en nekulturn slovenc...kulturn slovenc alkohola tud pogleda ne, travca mu je pa španska vas

p.s.:sj če se pa ne bo dal pa pač ne bomo...sam diplomatsko poizkušamo...z varnostniki itaq nben ne bo češenj zobal:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

bradek ::

O alkoholu sploh ni in ne bo nobene debate. Kaj pa pocnete po cetrti uri v nedeljo ko niste vec pod nasim okriljem pa ni nasa stvar.

Jebiveter ::

@Brad3k: Se strinjam.

Varnostniki pa bodo Gymco Security? E, z temi ni zajebancije! Verjetno bodo konstantno tam, ampak dam kot primer:
V primeru, da se v racunalnici v Secovljah sprozi alarm, so Gymcoti v roku < 2min ze tam! Je pa centrala oddaljena cca. 6-7km.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

HardwareMaster ::

O.k sm prebral celo temo do zdaj in me zanima ena stvar. Slo-tech in warez nikol ni su skupi, kar mi je jasno, zanima pa me, kako bo ko bomo (če bomo) igral igre? Valda ne bo me usak svojega originala, ali pač? Ker u tem primeru bo bol težka (da Jrk0 hod ukol in vsakemu zalaja parkrat No warez.:D :D )

bradek ::

Strezniki bojo tekl, spile boste mel vi svoje. Ce bodo pa vasi originalni pa mi ne bomo mogl vidt ker ne bomo stikal po vasih pcjih... ne smemo. :>

Zheegec ::

Ja saj boste varnostne kopije tja nosil, originalov raje ne ker ni varno:D
Samo upam da ne bo več folka imel isti CD-key0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matek ::

Alkohol je za take stvari res brezveze. Vse kar rabiš je Coke, kava ali kaj podobnega, da laže prebediš noč (in naslednji dan spiš v avtu do LJ, looking like a fookin idiot :D ).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Tero ::

Kaj zaj imate ze tocn datum? In ostali podatki kot so kje..kdaj ... In ali se treba prijavit itd... Boste kaj vec povedali o tem?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Ziga Dolhar ::

Ni znano,Ni znano, ni znano.

Bomo -- ko bodo osnovne stvari 100 % dogovorjene.
https://dolhar.si/

bradek ::

Datum: 18, 19, 20 julij (7) 2003
Prijave bodo potrebne. Vse in se vec pa kasneje.

jRk0 ::

jaz itak ce bom tam, bom nadzoroval vse:D bomo spyware nalozli pa se bo kar samo izpisalo no Warez. ce bo kdo poganjal kaj sumljivega:D

hehe, ne saj ne;)

jaz bom tudi mel varnostne kopije:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Tero ::

jaz bom tudi mel varnostne kopije:)

8-O

Jrk0: od tebe pa res nisem tega pricakoval...
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: alien-w ()

Tero ::

No... Je danes znano ze kaj vec?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

alesrosina ::

hehe, odpres kisto (ce mas big tower se tolk bols) in not stlacs cim vec pirov .... sestavne dela racunalnika pa prneses u ruzaku (ce ti varnostnik pregleda ruzak) :P

anyway, a je datum tko cist okvirno znan? Se zna zgodit, da pridem kej pogledat (brez kiste sicer), ce nau med casom mature.

bradek ::

Pozdrav.

Kar se tice lana je vec znano ampak boste obvesceni o tem ko bo cas. Trenutno imamo malce probleme glede datumov o katerih pa ne bi prevec diskutiral da ne bo potem pol ljudi zmedenih. Ko bo cas boste vse zvedeli, vsekakor pa pravi cas.

Mimogrede, ce se upas s kolegom Pivom zoperstavit dvem gorilam, be my guest. Za posledice ne odgovarjamo.


lp :)

frenk ::

Brad3K:sej pomoje se pjačo brez problema prešverca not tud mimo dveh goril...ampak jest se ne misl zajbavat ker nism odvisn...bi pa mogoče čez dan kšn radler al pa pirček odpru pod kšnmu boroucm...al bo tud to prepovedano?

Ziga Dolhar ::

"Mimo" ne bo dovolj.
https://dolhar.si/

bradek ::

Torej v tej temi so nekateri posti malo za salo malo za res... kar se pa tice alkohola pa vam povsem brez kancka smisla za humor povem zdele, da vsak ki bo poskusal prnest kej alkohola, droge, cesarkoli v prostor al pa da bo kazal kakrsnekoli znake neprisebnosti al pa cesa podobnega, bo letel vn z vsem svojim imetjem. Pa dejte ze nehat spekulirat okol tega "kaj pa ce..." k dobr veste zakaj je tako. Hvala.


lp

frenk ::

no nam več omenjou alkohola ker je zgleda zlo strupen:D

alien-w ::

frenk: u bistvu je res ... :D Čist kemijsko.

monster-x ::

prebral celo temo, pa bo zgledal kr kul. sam zanima me zakaj ste eni tok obsedeni z alkoholom. tist čas lan party-ja pa boste že zdržali brez tega, kajne? drgač pa ne vem zakaj bi mogl uničit cel lan, če bi se ga nalil:\

lp

Matek ::

Al pa da bo kazal kakrsnekoli znake neprisebnosti al pa cesa podobnega, bo letel vn z vsem svojim imetjem.

Jes zgledam ob 5 zjutraj po nočnem quakanju divje nepriseben >:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

frenk ::

monster-x: jest ti predlagam da se enkrat u času sončnega zahoda(seveda poleti) usedeš pod kšn drevo in odpreš en pirček...je zlo uredu filing(tak bl na izi), je pa seveda zelo daleč od pijanosti...ampak se mi ne da več zajbavat...pač ne bomo pil:D

monster-x ::

...pač ne bomo pil


no kul:D

trillian ::

v cem je sploh problem... v piranu je dovolj lokalcicev, da lahko gres na pivo se ohladit in vrzt v morje... in potem prides nazaj.. igrat...

pijan (prevec) pa itak ni dobro bit, ker vas pol vsak zadnji luzer sesuje v igri.
vam je cast res tako zelo nepomembna?

:)

se vidimo na lanu.

trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

bradek ::

Trillian, zadeva bo zaprtega tipa, kdor bo sel ven/notr bo prekontroliran s strani ogromnovelikega varnostnika. Predvsem se gre tukej za 15 letne mulce ki jim je alkohol prvotnega pomena. Sej ves na kaj mislim in zakaj smo se tako odlocil... itak pa tist k bo hotu pridt do piva bo prisel, tuki mu nc ne mormo... cim bo pa kdo kazal znake alkoholiziranosti al pa prinesu kako alkoholno zadevo notr bo pa pac letel vn. In ne, denarja ne bomo vracali :)

jRk0 ::

ah, mene pa itak ne bo:(

pa ne bo nic iz piva PO koncnanem lanu:\
You fuck up once, you loose two teeth.

SleepLess ::

kdaj bodo kakšne bolj točne informacije?? pa prijave pa to, pa kolko bo vstopnina, pa ki TOČNO sploh j eto ????

bradek ::

Torej da malo osvezimo zadeve in povemo par novih, uradnih informacij.

Slotech NEST 2003, kot se zadeva uradno letos imenuje, bo potekal od petka, 18.7.2003, do nedelje, 20.7.2003. Odvijal se bo na slovenski obali. Vstopnina bo 1500 sit za sodelujoce (za petek, soboto in nedeljo skupaj, hrana ni vkljucena v ceno) in pa 200 sit za dnevne obiskovalce. Prav tako se izdeluje nacrt za SloTechBUS iz smeri MB-CE-LJ-obala.
Na kraju dogodka si boste lahko ogledali 5 zelo zanimivih predavanj (katere, vam se ne bom zaupal, lahko pa mi verjamete da bodo prava pasa za oci/usesa), udelezili organiziranih LAN tekmovanj, si ogledali nekaj najnovejsih filmov in se veliko, veliko (res veliko) vec, vse to vam bomo razkrili v javnem obvestilu. Skratka dogodek, ki ga ne smete zamuditi. Natančno lokacijo in vse ostale potrebne podatke boste izvedeli v obvestilu, ki bo se pravi cas, brez skrbi.

Na tem mestu bi prosil eventuelne interesente za SloTechBUS iz stajerske smeri preko ljubljane do obale da napisejo sem svoj komentar in vse interesente da se javijo.

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bradek ()

Mercier ::

Lahko začnemo ugibat kdo bo tisti "profi" vunbacač? >:D

jRk0 ::

Sergio si bo nataknil ono pustno masko, ko je bil enrkat na sliki:D

ultimativenvarnostnik:D
You fuck up once, you loose two teeth.

perci ::

Lahko začnemo ugibat kdo bo tisti "profi" vunbacač?

Ziggga bo - Visok je, pa še obljubil je, da bo zdej en mesec kvihtal in jedel visoko kalorično hrano oz. veliko le-te.

Mercier ::

Vsi troublemakerji bodo verbalno razmontirani.

monster-x ::

kul tole, ni kej:D vendar pa mene verjetno ne bo, ker bom takrat že na morju

jRk0 ::

Jaz tudi na morju ze bojda:(

monster-x : gres mogoce v bol na bracu?:D se vidima?:))
You fuck up once, you loose two teeth.

monster-x ::

jRk0, saj bi šel jaz tja sam v familiji noben noče tja dol rint v vročini. Sicer pa grem na Pag, natančneje v Mandre:)

Arkadij ::

jst sem tudi že na morju :'( , ni kej pa naslednič :).

smilyxx ::

JSt grem pa ravno 22. 7. tko da se bom lohk še mal spošil po LANu. :D

Lp
Save water.
drink beer.

bradek ::

Saša in ostali... bodo kar uradni, placani. Pa pls ostanmo v temi, ne o tem kdo gre kdaj na morje :) Torej interesenti za SloTechBUS MB-CE-LJ-obala javite se!

Tero ::

Ok jaz sem interesent za bus iz Maribora....
Heh tezko si sicer predstavljam kam bom kisto pa monitor dal...8-O
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

frenk ::

če bom jest dobu dnar za pretočno pumpo, pa če bo dnar za vlak pa vstopnino bom sigurn šu, ampak zaenkrat slabo kaže...če bom šu bi biu jest tud interesent za avtobus...bi u lj gor stopu če se da:\

jest upam da bo tale pa nasledn mesc še štipendija:) sicer sm oplel

bradek ::

Tero, to bo bil SloTechBUS, samo za ST ljudi, z prostorom kamor bi dal kisto in monitor in vso prtljago, tko da naj te to ne skrbi. Drugace pa ja, plan se dela, vstopne tocke pa v MB, CE, LJ, mogoce se kje vmes, povejte interesenti. lp

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: alien-w ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123173 (15078) frenk
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820309 (13491) Nejc Pintar
»

Prihaja NEST 2004

Oddelek: Novice / NEST
482616 (2616) Jeebs
»

Napovedujemo NEST:2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
594798 (4798) Primoz
»

Slo-Tech NEST.2003 -- tretjič

Oddelek: Novice / NEST
242743 (2743) bradek

Več podobnih tem