» »

GHD Gorjanci

GHD Gorjanci

snow ::

To nedeljo, 27.6. bo na dolenjskem gorsko hitrostna dirka - GHD Gorjanci.

Klub V-Racing, katerega član sem tudi jaz pa bo na tem GHD meril hitrosti.
Na www.vracing.info bomo objavljali meritve hitrosti in čase s te dirke.



Pa me zanima če kdo od Slo-Techovcev kaj spremlja rally/GHD pri nas?
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

mare_ ::

Drugače ne spremljam, ampak jutr pa skorej sigurno pridem :)) drugač sem bil pa dons že na prepihu, sem malo avtomobilčke šel pogledat :))

pa btw, eni so zgleda že mel dirko... je bla prometna nesreča tam blizu starta....

snow ::

Ma ja. Sem se vozil zraven kolega, ki je bil na koncu 3. v seicento pokalu, pa sva se peljala mimo tistega norca, ki se je potem zabil.
Je ze takrat tak divjal.. tak, prav nevarno.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

balocom ::

Tam sem bil- ej una formula je huda- za 20.000 Euru.
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Avenger ::

snow, a ti si bil tam pod unim belim šotorčkom, ki je imel ob vsaki strani pri cesti IR senzorje? Sem bil s kolegom tam, katerega punca je hčerka od Jerrya, grupa 3, temno moder saxo. Jazst sem ugotovil, da (še) nimam pojma o fotografiranju športa, heh :D

Škoda da je un špagetar s Ferarrijem prpa, pa ne upa na plin stopit. Tisto razbitje sem pa na žalost zamudil...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

snow ::

Hehe ja tisto sem bil jaz ko se je tam z fotocelicami delal.. pa z onim agregatom brnel.



Moraš rečt da Jerry vozi Saxo VTS! Tale Saxo mi je posebej ostal v spominu, ko sem meril hitrosti na GHD Rogla. Je bilo ful megleno, pa se je tip mel drugo hitrost na enem treningu :D


Ja naš klub ma tudi enega voznika v grupi III, sam se je na prvem treningu šel kotalit po hribu navzdol ene 100 metrov.
Pa ravno za ta GHD je dobil najetega Cliota RS iz Italije.

Za onega špagetarja sem mel občutek da je bremzal na začetku ravnine :) Jugoti so se hitrej peljal tam mimo!

Tista formulca od Stankoviča ma 460 kg in 221 konjskih moči, tam ko smo merili hitrost pa se je peljala 184km/h... drugo hitrost je mel Punto Kit Car - 160 km/h :)


Vse hitrosti/čase iz GHD Gorjanci najdete tukaj na V-Racing strani.


Naslednja in zadnja GHD je v Ilirski Bistrici... že pol leta žalujem ker ne bom mogu it, ker tam je pa res kaj za videt!
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Avenger ::

Jaz pa upam da bom lahko šel. Verjetno se bom do takrat naučil slikat in tko ne bo več kot 3/4 slik za zbrisat :D pa mogoče si bom lahko še kšn objektiv sposodil, tak ful dolg, da bojo bejbe čist očarane. Mimgrede, a tist ki se je kotalil, a sicer vozi puntota in ima eno tok hudo bejbo, da bi mu z veseljem pomagu odkotalit se v kšn prepad...? >:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

frenk ::

jest sm kšn let nazaj še spremljal rally, zdej pa večinoma sam še kšn ilegaln drag...bom pa skor 100% pršu u ilirsko ker tm je pa res zakon>:D

p.s.:snow a mogoče lahko zrihtaš press izkaznico:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Avenger ::

A da boš poziru naokol pa bejbe 'intervjuval'? :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

frenk ::

ne:D...rad bi samo prišel bližje avtomobilu...če hočeš kolikortolk kvalitetne fotke al pa posnetke delat morš bit bliz

Avenger ::

Er... jaz sem pri parih avtih (ko so bili parkirani, jasno) glavo in fotoaparat pomolil čez odprto okno in slikal notranjost. Ko so divjali mimo, sem bil tako blizu da bi lahko delal makrote, bližje bi lahko šel samo pod gume. Pa nisem imel niti karte okol vratu obešene. Tko da ne rabiš glih ne vem kakšnih akreditacij. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

mloncar ::

jst spremljam tako slovenski reli/GHD kot tudi WRC!!

letos sem bil na GHD Sevnica, kjer je blo zelo zanimivo!! mogoče bom šou še na reli maribor!

kaj je skrbinšek že kej pošlihtu svoj avto?? ker v sevnici, ga je vžig zajebavu, pa mu je v zadnji vožnji ugasnu! drugač pa ta 206ka zelo lepo zgleda, pa zvok ma taprau :D :D
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

frenk ::

avenger: ja sej parkrat mi je uspel, ampak maš pa recimo dirke na mobikrogu, kjer je vse okol ograja in varnostniki...kva boš pa tam:D

snow ::

Press se za vsako dirko tala posebej, to ma organizator čez... jaz sem bolj pri delavcih ;)

Ja Maribor bo pestra!! http://www.rally-maribor.com/

Kaučič je lani tam zmagal, letos ma nov avto, pa enega zelo velikega konkurenta z enakim avtom - Jereba. Oba vozita Subaru imprezo tweaked by Prodrive. :D


Hmja.. mam tudi licenco športnega funkcionarja, pa grem delat na rally maribor... bom nagajal ljudi dol s ceste(ja take ko hočejo nevemkako sliko iz 15 cm stran od avta ki gre 150km/h :\ ) pa mahal z zastavami.

Treba razumet, da če kakemu gledalcu kaj zgodi, nekdo za to odgovarja...v prvi vrsti je to sodnik, ki je zadolžen za določen del proge. Tak da mal previdnosti ni odveč. ;)


Glede slikanja.. ja te avte je z kakim bolj cheap digitalcem prava umetnost vredu slikat. ;)


Ja Skrbinšek je poštimal avto... vedno boljše rezultate dosega. Nekateri časi na dirki so bili že zelo blizu Valantu. Drugo leto...bo napeto :) Dekleva, Skrbinšek, Valant.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

mloncar ::

res je... ...troboj Slavko dekleva, valan in skrbinšek bo zelo zanimiv!!

s. dekleva ma od super touring mašino notr (300km), ne? ka valant ma pa puntota razreda S1600 (215KM) al se motim?? kolk konjev ma pa skrbinšek??verjetn okol 300, ne?
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

snow ::

Ja punto kit car (super 1600 razred) ma tam ene 210-220 konjev (ne vem točno ker letnik ma Valant).

Dekleva ma kr celo alfo ST varianto! :) Ene 300 konjev po moje ja.
Skrbinšek ma pa pod tistim men ful lepim peugeotom 206 mašino od 405 ST. Tud ene 300 konjev po moje.

Sploh ne najdem na googlu nič o teh dveh ST izvedenkah... v kerem pokalu to dirkajo drugače ti avti?
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Avenger ::

No... bi rekel, da bi bilo to, kar sem jaz slikal, skoraj nemogoče poslikat s cheap digitalcem, moj je pa precej drag, ampak kot rečeno, fotograf rabi še nekaj športne prakse.. :D

Za nekaj zadnjih fotk sem se postavil prav res ene 15 cm od ceste, hehe, res pa je da je bla čista ravnina in so vsi vozili po drugi strani ceste, tko da tisti zastavca-ljudje v bližini niti obrvi niso dvignili. Bom uploadal slike, ko jih bom končno obdelal in bom postal link...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

mloncar ::

v enem časopisu sem zalsledil, da ima slavko 301KM!!

to so super touring dirke (na evrosportu jih lahko vidiš - LG super touring racing - alfa 156, bmw 320, seat toledo, honda accord in civic type-r, ford focus, 307 GTI in to je mnde vse kar v tem klasu tekmuje)!!!

kokr sm slišu ma skrbinšek od S1600 šasijo, podvozje, vpetja... motor pa od 405 ST!!

res je lep avto!

neki slik iz sevnice!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

mloncar ::

Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

snow ::

Čedne slike.

Ja v Sevnici so meli ful lepo poštimano tole progo. Lepo z belo pobarvani robi, pa belo-modro na robnikih. Je ful bolj noro zgledalo vse skupaj :)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

balocom ::

A kdo ve če bo leto GHD Gorjanci? Nekaj se govori da bo odpadlo;( 8-O :O
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

SkIDiver ::

Ja to pa tudi mene zanima.

Izak ::

Letos sploh niso bili v kolednarju Gorjanci. Prejšni vikend je bila predzadnja dirka GHD v Trbovljah, zadnja pa bo v Lučinah.

Partyzan07 ::

Lep pozdrav letos sem imel namet obiskati GHD Gorjanci 2014. Do sedaj še nisem bil na kakšni gorsko hitrostni dirki, bil sem samo na dveh rallyijih za avstrisko državno prvenstvo. Ker sem iz koroške mi je pač avstrija relativno blizu. Nekaj sem si bral na drugih forumih da so na taksšnih prireditvah vstopnine, ki za moje pojme niti niso poceni. Sedaj me pa zanima ali je ta vstopnina obvezna ali se da tudi kako drugače pogledat to zadevo, ker da se peljem čez 200 kilometrov v eno stran in potem še plačujem vstopnino da lahko potem stojim nekje ob cesti se mi enostavno ne splača. Zanima me mnenje tistih ki imate z GHD-jem že iskušnje. Hvala.

weasel ::

Je vstopnina ja, po navadi okoli 10€ (vsaj prejšnja leta je bilo tako). Stojiš pa lahko potem skoraj kjerkoli, razen na tistih mestih, kjer avtomobili ponavadi letijo ven (zunanja stran ovinka, itd.). Zastonj lahko prideš "na črno", če te varnostniki ne vidijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WRC Rally (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6912254 (2009) Buggy
»

Manjši poskočen avto za na stezo. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17426125 (9437) krneki0001
»

karting-rekreativni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
779740 (5826) mastah
»

GHD Ilirska Bistrica

Oddelek: Loža
111497 (1340) LapD
»

Kaj pomeni GTI?

Oddelek: Loža
354006 (3225) Binji

Več podobnih tem