» »

Slo-tech Lan

Slo-tech Lan

PiKi ::

oziroma za 1 cloveka, k u mojga golfa do težko spravt 3 kompe pa folk...

MesniBurek ::

Fantje!
imam eno uprasanje star sem 14 let in zivim blizk kopra pa bi vas lepo prosil ce sem lahko prisoten na tem lanu brez polnoletne osebe kr sm biu ze na vec lanih pa nikjer se nism slisu za to pravilo.
LP

km- ::

jst vas pridem pogledat v petek, soboto in nedeljo in tud na vsa predavnja bom probaw pridet :D
ze ki sem iz portoroza.. (bom mogu vsak dan dat 200 sit?) :(

racunalnika se mi pa ne da nosit :D pa lani ko sm biu na lanu sm reku da ga bom letos prnesu sam nism meu casa modificirat nic.. tko da naslednje leto ce bo spet na obali..

tx-z ::

kaj zdej pomen NEST ??
tx-z

flipflop ::

vbistvu gre za neko kratico ki se slucajno izide potem kot nest -- gnezdo itd... ime pac. by BRAD3K.

Dami,dej poglej mail,no.

ali3n ::

MesniBurek - dobil si zasebno sporočilo...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BaRtMaN ::

Komu potožim, če želim spremeniti svojo prijavo?

ali3n ::

Bartman - še enkrat klikni prijavo in popravi...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

tony ::

Kje je ta seznam tekmovalcev?

BaRtMaN ::

ali3n: hvala! Se vidimo v soboto! Prepare to be shot down! >:D

R0K ::

Drugače, če ima kdo kako od teh iger (rezen soldata in Q3) nej prosim prinese dol, bi si jih sposodil za 15min tolko da si inštaliram. Ker nimam nabene, zdejle je pa prepozno 'da bi skočil v trgovino'.

Se vidimo na morju (no bliz njega :)!

ali3n ::

POSEBNO OBVESTILO: PRINESITE S SEBOJ ELEKTRIČNE PODALJŠE (dolžina JE pomembna>:D ) (lahko tudi kak switch)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

perci ::

Lahko tut kak generator in UPS :).

ru7 ::

Can't wait >:D

Tic ::

Fajn bi blo ce bo bla kak muzka da te naspidira. Kot naprimer u predstavitvenem filmu od stlana 2001 če se ne motim. Nej nekdo Hi-Fi prnese. Ce ne druk lahko jst... Sam mi morte resno povedat.

Btw.. jst mam level1 swič 5 port.. tko, za adsl doma. Pa tačas bi si ga lahko sposodu, pa če pride frend lahko prnese še 1 8 port. Sam takih vrjetn ne rabite....
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

zupo ::

Mene pa zanima, ce je na LAN-u slucajno prepovedano spajkat in delat manjsa dela na kishti. Ker mam se neki za nardit pa bi to raj tm naredu....


lp
zupo

perci ::

Ni prepovedano ;). Po vsej verjetnosti si boš lahko spajkalnik tudi sposodil, če ga ne boš imel s sabo - vidu sem, da ga ima owca (najbrz ni edini) - zahakli ga ;).

zupo ::

Ma jst bom itak mel celo delavnco s sabo ker pr men Murphy non stop deluje in gre na LANih vedno vse narobe (prejsn tedn mi je brez opozoril crknu proc in del ramov, tko da mam zdej ful pocasno kisto). Ce bo kdo rabu kej orodja nej se pa pr men zglasi...

lp
zupo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zupo ()

Jaka83 ::

A mogoče še kdo rabi prevoz? Če boste trije s kištami in monitorji, gremo s Scenicom, drugače se bom pripeljal z Micro. Samo pošljite mi e-mail na jjese20@siol.net, da se zmenmo. Malo daste zraven za benz in to je to. Cestnino častim, samo benza mi mal primanjkuje v Sceniku.

Prosim javite se čimprej, prvi trije ki mi pišejo grejo zraven.

LP
Jaka

Asgard ::

sm vidu de bodo lahko prisli samo prijavljeni, pa me zanima ker sem prijavil 3 ljudi prideva pa samo 2 tako de me zanima ce lahko pride ta prijatelj ki sem gaprijavil preko sebe ?
On bo pripeljal se mene tako de me zanima kako je s takim primerom ?

Sycroft ::

hehe, hudo ze dogaja, sploh ne morm vec cakat bi su ze kr zdele dol:)
aja.. jest mam tut se plac, kontaktirite tm do ene 13h. aja.. jest mam tut 5 portn switch tko da ce rabte lahko prnesem.

vidmo

Sergio ::

Asgard, to ni problem, ker si se pač prijavil ter prijavil še dva poleg sebe. Samo to ob prijavi pač povej.

Res bi pa vas prosil, da LEPO LEPO PROSIM PRINESETE LASTNE PODALJŠKE ZA ELEKTRIKO IN MREŽNE KABLE, PO MOŽNOSTI TUDI KAKŠEN SWITCH.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jaka83 ::

Tist kabl od ADSLja bo dober, a ne? Podalške bom prnesu in razdelilce tud. A bo dost štroma za tolk compov na kupu. :D
Imam pa še 20m Sukanega kabla (UTP), za direktno povezavo dveh compov brez kakeršnegakoli vmesnika.(a prinesem, če bo kaj koristil)
Zanima me še to: Ali bo omogočen dostop do neta za e-maile, ker morm bit na zvezi s sestro iz Španjie, ker morm v ponedeljek na letališče v Benetke in morm vedet točno kdaj pride na letališče.
Hvala

Asgard ::

kablov mam dosti bom privleku, tud switch 8 portni lahko prvlecem pa tud podaljske bom privleku tak de nec bat ce zmankuje

Sergio ::

Asgard: thanx

Jakoslav: Kabel od ADSLja je lahko crossover, če imaš Iskratel črni modem, kar je pač slabo, ker rabimo regular network kable, ako razumeš, o čem govorim...

Dostop do neta bo omejeno omogočen, e-mail bo možen.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jaka83 ::

Bad. Imam dva cross cabla (rdečega okrog 1,5m od Iskratel modema in enega 20m dolgega). A bo mogoče tam nabavit UTP? A morm it v BOF iskat? No, sej bom šel verjetno v BOF iskat, pa še morpha bom pozdravil spotoma. :)
No, se vidmo ob 15h.

darh ::

Lahko tud tukej kupiš. Ni blema... Tudi mrežne..
Excuses are useless! Results are priceless!

bradek ::

Are you people having fun? :)

Sycroft ::

Kaj misls??:):D

madviper ::

Ka mislite kak se mamo tu?
Tak žur, ki se bo še lep čas pomno:D !
Celo leto, kr drugo leto bo pa novi lan-party>:D !
I'd like to do something crazy!

Ziga Dolhar ::

/me ze zaobljubi, da naslednje leto ne bo več pobiral naročil za pice. >:D Bomo raje izkoristili sodobne tehnologije :P.

Brad3k, kaj misliš, bi nam HP odstopil en mainframe za obdelavo naročil? [Moja Efektivna koda na čim slabšem morda ne bi delovala :P]
https://dolhar.si/

Asgard ::

Lan seka ko pes ceprav gre k koncu :'( se kak teden bi prav prisel :D

Jaka83 ::

A bojo ker rezultate objavl? Sej vem da prganjam, sam bo gut. (Jst sm bil drugi pr modanju :D ). - Ne da bi se hvalu.>:D

Drug let tud pridem na to prireditev, k je res dobr, pa kr neki folka spoznaš.

NO, držte se vsi, pa se slišmo/tipknemo.
AJT

frenk ::

ja res je blo ql:)...ampk jest sm pršu bl na predavanja in mal pogledat kašne kište ma folk in kako to v resnic zgleda

p.s.: nasledn let upam da bom zmagal vsaj v eni kategoriji ker bo kišta itaq cela iz plexija, not bom dal kompresor poleg tega pa še kšn led display za nadzor vseh temperatur....no ja do naslednga lana upam da bom skup spravu:\

p.p.s.: tist ftp je biu pa ena bolših:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

R0K ::

Po pričakovanjih je blo kul.

Admini face (sergio a še maš kako majčko za prodat? ;>) kot ponavadi, folka veliko, fajn k jih velik spoznaš. Škoda k ni na našem delu skoz mreža vredi delala, no pol nekak je (ko smo že mislal, da ne bo nikol več, je prišla ena dobra ideja ;>) in smo ob 5ih zjutraj dljali s 1.5mb/s :> ko je večina sladko spala.. :P

Skratka. Se vidimo naslednje leto nekje na štajerlendu :>>

darkolord ::

/me je strašno jezen, ker se mi je OS sfukal, ko je štroma zmanjkal (bogve zakaj, sej imajo telovadnice vedno dovolj štroma (NOT)) :\ ;( ;((

frenk ::

haha...jest sm 4x nalagou xp-je ker je zmer umes štroma zmankal...no v četrto je ratal...aja pa še enkrat je crknu k sm inštalirou dodatek za warcraft3 in sm poj mogu še enkrat warcraft3 inštalirat, poj pa spet dodatek...upam da bo naslednič kej več štroma:\ :)

Asgard ::

Ma zakon je blo ane (Sergio a so se majce po 2500 :D ) . Velik smo spilal se vec vlekli, na splohsno smo se ql mel, se drug let ane :D Samo moram pa povedat da je bil predzadnji varnostnik (uni blond model) totalen idiot. Enmu je pregledal karto zmerom ko je sel notri :D Tip je tko zabit da si ni mogel zapomniti oseb ka so hodile not. Pa celo nekaj zensk je blo tak de sem fasal headshot zmerom ko je sla una blond bejba (slo-tech ekipa) mim. Kar mal mi je zjebala koncentracijo vsakokrat ko jo je prineslo mimo. Dobra bejba ni kej. :D

Jebiveter ::

Mislim, da je vse skupaj "dost ql" (povzeto po Gandalfarju :D ) izpadlo. Kar se stroma tice je pac tako, da telovadnica ni bila zgrajena za take masovke, pa ce malo razmislis ugotovis, da 12 racunalnikov na eno (10A I think)) varovalko ni malo (cca. 400W * 12 = 4,8kW 8-O 8-O ) .

Brad3k: "No zdej pa bo se Sergio neki povedal."
Sergio: "Imamo majčke po 2500, zenske za fantke in moske za puncke...."
:P :D :D :D :D :P

V glavnem je zelo dobro izpadlo, predvsem po zaslugi pozrtvovalnih adminov in organizatorjev, ki jim udelezenci kar nis(m)o dali miru! Mislim pa, da poleg stroma ni bilo vecjih tezav, vsaj tako je izpadlo.

Rad bi se zahvalil, vsem, ki so se dogodka udelezili in na njem aktivno prispevali sebe in svoje znanje. Se posebej bi se rad zahvalu vsem, ki so na koncu prijazno pomagali pri pospravljanju miz in celotne dvorane. Good job! :D

@Gandalfar: Tenx za uvod v svet linuxa. Verjemi, da se me sedaj ne bos zlaha spravil z vratu :D

@Brad3K: Good job! :D 8-)
@Sergio: Kolko stane Squarehead-Sergio(tm) majica? :D

Slike bodo kmalu, upam, da tudi posnetki ipd.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Jaka83 ::

A bi se mogoce dalo vse slike zbrat v en pack in omogocilo DL za vse registrirane uporabnike? Jst (in verjetno veliko drugih) bi zelo rad imel posnetke spravljene, da se bomo se dolgo spominjali najhudejse comp prireditve letos.:D
Res je blo zakon, samo pic sem se prenajedel.>:D

frenk ::

Ja jest bi tud mel slike:)

bradek ::

Nepozabno.

Glede slik, po mojih informacijah se bo odprl FTP kamor se bojo uploadale vse slike, potem jih bo pa Gandalf spravil cez skripto lepo v albume in objavil tukaj v forumu... Za vse info je najbolj da se na njega obrnete, tisti k bi imel kej za uploadat.

bradek ::

Kar se pa tice predzadnjega varnostnika... imel je taka navodila in je bil edini ki jih je dejansko tut uposteval... Po njegovi zaslugi je bila preprecena kraja GSM aparata (tako sem bil obvescen) in se mi zdi da je edini res dobr opravljal svoj job.

Mislim da je bilo varovanje na mestu in efektivno iz vseh pogledov, ce je pa kdo bil zarad tega mal veckrat vprasan za kartico pa naj ne bo hud :D

Sergio ::

Pa celo nekaj zensk je blo tak de sem fasal headshot zmerom ko je sla una blond bejba (slo-tech ekipa) mim. Kar mal mi je zjebala koncentracijo vsakokrat ko jo je prineslo mimo. Dobra bejba ni kej.

Po mojih informacijah je doticna gospodicna zasedena, tako da ... prosim. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

frenk ::

mene varnostniki niso niti malo motil in sm jim pač pokazal kartico...sm biu tud jest varnostnik pa vem kako je to če ti folk začne težit ker delaš tko kot ti je naročeno...sm pa slišou da so enmu cd kar iz enote spizdl:\...sam za pobit>:D


p.s.: tud uni k so bli "frajerji" pa niso namestil antivirusnih programov so za pobit;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Jebiveter ::

Sergio: Lahko bi malo "šeral" ;) Nic nisi kolegialen :| (joke) :D

Varnostniki so bli ql, eni pac bl resni k drugi. Upam, da so vsi domov odnesli tist kar so prnesli in ni bilo nic nelegalno odtujeno.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Asgard ::

Sergio sej se mi zdi da tako dobra bejba ne more bit brez tipa, tak de sm samo iz radovednosti vprasal. :D
Drugo leto mora biti spet, pa ce je na istem placu se bolje ka je cisti zakon. No ene par spinelov sem pa le skadil, sam ni noben tezil ka sem se vedel kulturno (skoz vrata ven pa na spinel pol pa po hitrem postopku za masino pa spilat.) :D :D

frenk ::

asgard: no vids o tem sm jest govoru...sj je ql alkohol in špinel dokler se ne pretirava in pridejo na plano slabe strani opojnih substanc


sej jest bi tud kšn pirček spil pa se mi ni dal v štacuno tko da sm bil kr na vodi:)...na vlaku sm ga pa usen:D

bradek ::

Asgard, me veseli da si se drzal navodil... kot smo rekl, dokler noben ni povzrocal problemov notr v dvorani je vse kul.
Drugace pa ste bli tut udelezenci super -- vsak je odnesu svojo mizo v 2 nadstropje... mal manj kot 2 dni smo postavljal mize, tribune itd, z vaso pomocjo je blo pospravljeno v uri in pol.

WarMaker ::

Meni je bil un predzadnji varnostnik ful faca! Že zaradi tega, ker ko sem zaspal pred računalnikom me je nesu na eno blazino! (vsaj tako so mi rekli)

Bilo je ful mega! Glede une ankete na strani! Kaj je najbljše???:D

Upam, da bo čimprej še kej takega! Dogodek se mora ponovit!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123180 (15085) frenk
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820331 (13513) Nejc Pintar
»

Prihaja NEST 2004

Oddelek: Novice / NEST
482620 (2620) Jeebs
»

Napovedujemo NEST:2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
594809 (4809) Primoz
»

Slo-Tech NEST.2003 -- tretjič

Oddelek: Novice / NEST
242746 (2746) bradek

Več podobnih tem