» »

Yamada DVX-6600

Yamada DVX-6600

smonito ::

Pozdravljeni!

Zanima me če že kdo ima Yamada H-8000X
oz. predvajalnik Yamada DVX-6600 ter 5.1 zvočniški sistem Yamada H-8000. Zanima me kako se obnese predvajalnik v praksi in kako se obnesejo zvočniki. Je 28k primerna cena ali je pretirana.

Lp

spitavc ::

Mislim da že obstaja tema o yamada predvajalnikih pa vseeno.
Moje izkušnje po štirih dneh so dokaj dobre, predvajalnik mi je prežvečil praktično vse kar sem mu ponudil od navadnih dvd filmov, do raznih formatov divxov, filmčkov z fotoaparata..... Bere tudi vse vrste cd-jev ki jih imam.
NAdgradil sem firmware in poizkusil tudi podnapise na divx filmu, ki na prvi pogled delujejo brezhibno, kaj več pa še nisem poizkušal.Šumniki so podprti, vendar tudi tega še nisem preizkušal, ker še nisem utegnil.
Moti me, da ko imam priključeno preko scart kabla ob izklopu predvajalnika le ta preklopi nazaj na TV, potem pa takoj spet na video in ga je treba ročno izklapljati.
Zvočnike sem poslušal samo v trgovini in jih doma še nisem uspel priklopiti.Na prvo poslušanje zvenijo solidno, sicer jim manjka srednjih tonov, basi so malo neuravnovešeni, zvok pa je nekoliko kovinski.Ob nizki glasnosti je vse v redu pri zviševanju gumba volume pa kmalu pride do popačenja.Glede na to da sem jih poslušal v večjem prostoru mislim, da so za nezahtevnega uporabnika povsem zadovoljivi če si le ne želiš prevelike glasnosti.
Mislim da je za ta denar ta komplet izredno ugoden nakup.

taja_004 ::

Oj!

Imam Yamado 6600 in me zanima kako se nastavi zvočnike, da vsi delujejo? Poizkusila sem z nasvetom, da v meniju Speaker Setup page izklopim downmix, vendar mi v tem primeru izklopi govorjene glasove.

Prosim za pomoč...


hvala! :(

zile ::

taja_004: Če si kupila komplet z zvočniki, imaš na "največjem" zvočniku vrtljiv gumb "center". Zavrti ga na max, more delat...:D

spitavc ::

Če je stvar ista kot pri računalniku lahko da ne dela, če zvok ni zapisan kot 5.1 in dela kot navden stereo brez centralnega zvočnika.

CaqKa ::

za nadaljevanje se odločte za eno od sledečih dveh tem:
[DivXviD] Yamada predvajalniki
[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

ne delat nove zmenjšjave!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540959 (51842) GaS
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321469 (46813) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724296 (8910) bizi72
»

[divxvid] Matrix predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
266116 (2993) ringalori

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531236 (14489) Stepni Volk

Več podobnih tem