» »

[DivXviD] Yamada predvajalniki

[DivXviD] Yamada predvajalniki

««
93 / 93
»
»»

pviran3 ::

Yamada 6700 ima na vezju tak konektor, kokršnega dobiš na nekaterih dratkih za zvok CD-rom-računalnik, bel in manjši od običajnega. Popolnoma se prilega, potem rabiš še com kabel od enga mobilnega telefona(sem že pozabu) u glavnem navaden com kabel ni dober ker nima enga čipa not.
Točen postopek sem že pozabu, sem se mogu mal pomatrat, da sem COM kabel dubu. Drugač je veliko člankov na internetu.

basokiller ::

Bi mi lahko kdo pomagal najti najnovejši firmware za yamada 6800x. Večina linkov ki sem jih probal in so v forumu opisani je mrtvih.....
sof forewer

KiNgKoNgX ::

Pozdravljeni.

Pravkar sem se spomnil na svoj predvajalnik Yamada Chili DVD-7200CXU, ki mi že nekaj let služi kot sredstvo za nabiranje praha, pa me zanima, če je na koncu vendarle kakšen firmware ugledal luč sveta?
Stay True 2 the Scene, Stay Loyal 2 the Game

psychoP ::

Po tako dolgem času še moja Yamada 6800X vedno laufa kot je treba. Pojavil pa se je problem pri določenih novejših kodekih. Specifično pa me zanima če kakšen fw podpira mp4 format? Net sem obrnil po dolgem in po čez pa nikjer ne najdem kakšnega novejšega fw-ja. Še ma kdo kaj??

kr1x ::

Imam Yamado6700.Ne vem zakaj mi prekine predvajanje DVDRip filma po 1,20h.Imam new age V3-B(tao)fw, ki drugač dela dobro.

kr1x ::

Lepo prosim za pomoč, če je kdo imel tako težavo.Yamada 6700 mi prekine predvajanje DVDRip filma(1400 MB)po približno 80 minutah. A je kriv fw(imam new age V3-B(tao)), ki drugače dobro dela in ga zato ne bi rad menjal.
Če kdo pozna rešitev, se mu zahvaljujem.

neres ::

Mogoče je CD/DVD opraskan na določenem delu (zunanjem). Namreč zapis se začne znotraj in potem gre proti zunanjemu robu.
Zunanji rob je nasploh problematičen pri starih optičnih predvajalnikih in medijih.

podtalje ::

Če se prav spomnim, pa so bili podobni problemi, ko je bil AC3 zvok.
Prvo pa res preveri, da ni kriv medij. Če pa ne bo delalo, pa lahko poskusi še to, da zvok pretvoriš v mp3.

kr1x ::

Hvala. Mislim, da je CD/DVD v redu, saj so na DVD-u trije(DVDRip) filmi in vsi mi naredijo enako ob približno istem času. So mogoče preveliki (~1400 MB), saj pri 700 MB mi to ne naredi, čeprav traja 2.13h. Se da kaj narediti z nastavitvami? Ali novejši fw ( Nav4-Hej456v4.4 ali Nav4-Hej456v5.1 - Mirkuma - SloOSD) to omogoča? Film v DVD formatu dela normalno.
Za odgovor se zahvaljujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr1x ()

GaS ::

Problem je v velikosti datoteke, ki ne sme biti večja od 1GB. Split filma na običnih 2x700MB reši zadevo.
««
93 / 93
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724303 (8917) bizi72
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870603 (18422) koks2005
»

Yamada 6800 X PLUS

Oddelek: Zvok in slika
424983 (3074) pingec
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525819 (13154) podtalje

Yamada 6700

Oddelek: Kaj kupiti
302185 (1811) Stepni Volk

Več podobnih tem