» »

[DivXviD] Yamada predvajalniki

[DivXviD] Yamada predvajalniki

««
88 / 93
»»

smrkecXY ::

imam Yamada 6800x Plus in sem jo nadgradil z - MEDIATEK_MTK.
Sedaj pa imam težavo, da mi spodnjo vrsto podnapisov odreže.

Je pa tale FW dober, ker lahko nastavim barvo in velikost pdonapisov. kak pa izgledajo meniji mi pa čist dol visi :)

thx vsem ki se trudite za nas!!!
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

bummer ::

Ti smrkec, a si ti ziher da si nadgradil na NewAge 1.2?

Ker ce se ne motim je mediatek FW samo ce nadgradis iz originalne verzije,
potem mors pa se enkrat nadgraditi z ???xp.bin - ??? pomeni da se spomnim samo zadnji dve crki.

Da preveris verzijo, poglej v meni tam spodaj pise v1.0 oz newage 1.1, 1.2

LP

smrkecXY ::

trenutno ne morem preverit verzije.

a si morda misli, da morem potem nadgradit še z Yamada_6800XP.ISO ? Ker ta fajl je zraven ja, nisem pa nadgradil zraven.

thx!
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

Tomas ::

Pokliči na telefon pa ti kaj več povem kako rešit zadevo.

041-678-507

bummer ::

Tako ja.
Pri prvi verziji upgrade na ???xp ni sel, zato je bil zraven prilozen ta mediatek.bin ki je bil
original z moznostjo nadgraditve na 1.1 sicer postopek ni deloval.

Ce si nadgradil na verzijo 1.1 potem lahko brez problemov nadgradis tudi na 1.2, ce pa ne je pa postopek isti.

Najprej mediatek.bin kar si naredil nato pa se ?????xp.bin - le ta je zadnja verzija 1.2.

zig

smrkecXY ::

hej!

včeraj sem nadgradil še z Yamada_6800XP.ISO vendar ni nič boljše. Po nadgradnji je verzija 1.1b20060821
Je možno, da mi nadgradnja ni prijela?

ko sem prvič nadgradil in mi je Yamada potegenla nazaj noter cd z nadrgadnjo je napisalo da ne pozna cd-ja, ko sem pa sedaj nadgradil in je Yamda spet potegenla noter cd pa me je spet vprašala, če želim nadgraditi. Si pa nisem upal dati še 1x nadgraditi.

lp
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

schurda ::

Izgleda torej, da nisi nadgradil ne prvič, ne drugič.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

smrkecXY ::

prvič sem 100% nadgradil, ker sem pridobil meni za urejanje podnapisov in cel meni se je spremenil.

očitno mi sam drugi CD ni prijel.
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

bad_dog ::

Zanimajo me tri stvari pri novem FW za Yamado 6800X-PLUS:
1) Ali so podnapisi dovolj veliki?
2) Ali so podnapisi obrobljeni?
3) Ali je meni preveden v slovenski jezik?

bassie ::

Tisti, ki rabite rez. dele za 6700 se lahko javite na 031-734 368. Player ima težavo le s čitanjem (bere le prvi fajl na DVD) tako, da se ga ne splača popravljat oz. so ga že popravljali in kljub temu, da so zaračunali niso uspeli popraviti. Očitno je nekaj narobe z glavo.

zenith1 ::

Me zanima glede Yamade 6700 (PYPS V1) in Bass Managmenta:

Pravilno bi Bass Managment moral delovati tako:

Front Speakers = Large
Subwoofer= Off

Pravilno delovanje: LFE efekti gredo na Front Speakerje.
-----------------------------------------------------------------------

Delovanje pri Yamadi: LFE je odrezan od Frontov.

Obstaja za to kaka rešitev?

krebs11 ::

Včeraj sem yamado 6800x plus updajtal na verzijo 1.2 in sem pred updajtom resetiral nastavitve, potem sem nadgradil in nato sem nastavil na svoje nastavitve in ugasnil predvajalnik.Ko sem ga vžgal sem dal cd s filmomk noter ga bere in zašteka, ni mi preostalo drugega kot kabel potegnit ven iz omrežja.Prištekam kabel, vžgem da pladen ven in na ekranu se pojavijo veliko kratkih črt in pik in ozadje sivo-kot sneženje, mislim ugasnit pa daljinec ne prime in tudi na predvajalniku tud nobena tipka spet kabel ven, ga nazaj vštekam pritisnem gumb za vžgat pokaže se tista slika od yamade za 2 sekundi in spet tista siva slika in črne črte in pike, pa tudi na predvajalniku nič ne pokaže na zaslonu load ali open. A kdo ve kaj bi lahk to bilo?

tauko ::

A že obstaja kak FW za 6700, da podpira motion jpeg?

krebs11 ::

Zdajle sem spet poskusil, pa je delala nekaj minut pa je bilo spet isto, ko sem dal film not,je predvajala celih 44 sek in zaštekala, pol sem pa dal dvd film not pa je nalagalo in po 20 sekundah spet pokazalo tisto čudno sliko(zdaj je modra z modro-črnimi črtami in belimi pikami).

krebs11 ::

slika

Tomas ::

Nepravilen firmware nič drugega ni narobe.

podtalje ::

Resitiranje privzetih nastavitev je potrebno narediti PO upgrade-u in ne pred.

krebs11 ::

Saj sem jih pred in po pa še ugasnil sem jo, updajt pa je pravi, potegnjen iz te strani:
http://newage.mpeg4-players.info/mt1389...

Traxman ::

A mogoče že kdo testiral Yamado Mi220X? kakšne so rezultati?

iščem namreč player z hdmi izhodom in pa da zedeva deluje ok z dvxi

lp

mp5 ::

Zdravo. Sem lastnik Y6800X in uporabljam FW verzija V1A lex. A mi lahko prosim kdo pove kakšen je Password pri nastavitvah za Parental in nastavitvah za menjavo passworda. Hvala

MIKI46 ::

Mam yamado 6800+ pa že berem k nor pa nč ne najdem kje bi si lahka dol potegnu za upgradat tole stvar.
Zanima me pa tut, kk se to nardi, ker še nkol nism tega delu. Posnamem na cd in? Je treba dat cd-ju kako ime?
Prosim pomagite, ker bi rad dans gledu še kak film!

Blind3 ::

Pozdravljeni:

Prosil bi nekoga ki bi mi napisal linke od strani kjer si lahko downloadam UPGRADE za Yamado 6800x :P
Sem nov v tem tk da bi rad samo zvedel strani kjer se lahko dobi UPGRADE za to Yamado!;)

Najlepša Hvala

bad_dog ::

A morda kdo ve kje bi se še dalo dobiti Yamado 6800X? Klical sem že 5 trgovin, pa je nikjer več nimajo.

S182 ::

A morda kdo ve kateri firmware za Yamado 6800x spusti skozi DTS ?
Hvala
Lp

mp5 ::

Zdravo. Sem lastnik Y6800X in uporabljam F/W verzija V1A lex. A mi lahko prosim kdo pove kakšen je Password pri nastavitvah za Parental in nastavitvah za menjavo passworda. Hvala

RABIM NUJNO. HVALA

delavec44 ::

@mp5: password za yamada 6800x: 136900 (drugače ti pa to in še kaj piše v navodilih).
@Blind3: http://board.softpedia.com/index.php?sh...
@bad_dog: Ne samo da 6800x že dolgo ni več v trgovinah, tudi 6800+ se zelo težko dobi. Probaj dobiti kakšno rabljeno 6800x.

Zgodovina sprememb…

mp5 ::

Hvala

bad_dog ::

Hvala.

smrkecXY ::

@krebs11
a ti je ratalo zrihtat?
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

krebs11 ::

Ma ne, sem spet nazaj naložu v1.1,zdaj saj slike ne meša, itak ga bom pa nazaj poslal k ne dela tak ko bi moral,sem začel en film gledat pa mi je zaštekal, navsezadnje pa mi še cd ne bere več

smrkecXY ::

aha ok.

poznaš koga ki je uporabil isti FW kot ti in mu dela? mal me je strah nadgradit:)
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

lambda ::

Bemtiš ... pa sem zaflashal svojo yamado 6700, hotel sem nadgradit na newage v4, pa je mrtva. Zrihta kdo? (Lj)

smrkecXY ::

jst sem svojo 6800x plus zrihtal:)

nekje zgoraj sem že opisal katera dva FW-ja sem naložil.

danes sem pa še za dobro minutko jo izklopil iz el.omrežja, potem pa še v meniju resetiral na original nastavitve, s tem sem dobil mislim da madžarski meni, in potem lepo nastavil na angleškega in sedaj špila tko kot treba in podnapisi so super.

hvala vsem za help!

Lp
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

Tomson ::

A mogoče kdo ve kje se dobi original firmware, ki je bil gor na začetku od Yamade 6800?

Mam zdaj gor firmware od Pikija64, pa bi rad zamenjal z Rollya 4B v2, ali LEXA v1b, pa moram verjetno najprej spet naložit originalnega ?




TNX!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bigbug ::

Pozdravljeni,

Prosim, ce mi lahko kdo da kaksen dober link do FW za yamado 6600?

Hvala

LP

zmaki ::

@ bigbug

> Prosim, ce mi lahko kdo da kaksen dober link do FW za yamado 6600?

http://newage.mpeg4-players.info/mt1389...
ali
http://zapata07.googlepages.com/6600_za...

Ko dodobra preizkusiš, poročaj svoje opazke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zmaki ()

lolek84 ::

Kot se počasi opaža postajajo BOOM filmi HD, ki so priromali na nat.
Zanima me ali bomo morali čez kako leto menjat yamade, ki žal teh posnetkov ne predvajajo? Danes sem dobil trailer King konga v tej zadevi pa žal slišim le zvok. Mislite, da se čez kako leto bliža konec tem našim predvajalnikom ali pa še ne bo tak hitro prevladala ta nova tehnologija?

MIKI46 ::

Za FW za 6800+ sm posnel na cd tk k piše na strani http://board.softpedia.com/index.php?sh... od endy-ja, pa NČ. Sm dal cd-ju ime MEDIATEK, sem zaključu cd, ko ga pa dam v dvd pa ga prepozna kot neveljavnega!!! Pomagite kaj bi blo to!

smrkecXY ::

a tole si pa spregledal NOT 6800X Plus!!!

vsak FW se zapeče tako, da zapečeš sliko na cd .iso fajl. cd-ju ne daš nič imena pa vrjetno je fajn da zapečeš na najnižji hitrosti.

ponavadi je poitrebno potem še player iztšekat iz el.omrežja ali pa vsaj resetirat nastavitve na originalne.
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

Tomson ::

KAj mi lahko nekdo pove ko se spozna, če želim na Yamadi 6800 zamenjat firmware od Pikija64, za Rollya 4B v2, ali LEXA v1b, ali moram najprej spet naložit originalnega ? In če je nujno, kje lahko dobim org. prvotni fw?


TNX!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zako ::

Tomson: Jaz sm direkt nalozil drug firmware (bilokeri); mora delat. Ne rabiš najprej nalozit originalnega.

LP
Zako je zakon!!!

gasdani ::

mene pa nekaj zanima. kupil sem si yamado 6800x plus in jo nadgradil z mediatek... in z yamada_6800 xp in mi zdaj podnapisi lepo delajo samo mi ne gre predvajati večina filmov ki jih mam na dvd-rip. predvaja res redko katerega. kaj bi blo lahko tu narobe. na sestrinem dela vse normalno na mojem pa ne . sicer ona ma yamado 6800x jaz pa 6800x plus. bi mi lahko kdo svetoval kaj je lahko tu za nared. ko vstavim cd in stisnem play mi napiše load in pojavi se v levem zgornem kotu prečrtan krogec in nič več ne gre dalje.
lepo bi proso za pomoč

hvala že v naprej

Tomson ::

Zako: Si prepričan, ker v nekaterih navodilih ki so poleg FW piše, da je treba prej naložit originalni FW in šele nato novega, sploh če ni delan na istem FWju ...

Skratka, da ne bom kaj zaflešal, si prepričan?




TNX!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gasdani ::

zdaj sem ugotovil kaj je narobe. če zapečem cd brez podnapisov dela normalno če pa dam zraven podnapiše pa več ne dela ga sploh ne zažene. kak pa naj to naredim da bom mel podnapise zraven filma pa nevem. ker brez podnapisov gre gledat z podnapisi pa cd-ja sploh ne zazna.

hvala za odgovor že v naprej

Zako ::

Tomson: naredi kot hoces, jaz sm ti samo pojasnil, da je meni delalo vse lepo, brez flashanja na originalnega fw.

LP
Zako je zakon!!!

Tomson ::

Zako: Maš mogoče Yamado 6800 in če, kateri FW imaš gor? Se določam med LEX pa ROLLY, pa ne vem katerega bi dal gor ...

Pa to bi še vprašal, kaj na Yamado 6800 lahko dam npr. FW od yamade 6800X ali 6800Plus ?



TNX!
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

BCSman ::

a bi se dalo na kakšen način priključit yamado 6800 na monitor namesto na tv? :D
bi moral nabavit kak s-video to vga converter, če sploh obstajajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Yossarian ::

Bassie, šele danes sem dobil player, zato se ti malo z zamudo zahvaljujem, da si ga kar sam prinesel. Hvala lepa. Zdaj moram samo še poprosit kolega, da mi iz teh dveh zmiksa enega. Hvala še enkrat.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

gasdani ::

kaj na moje vprašanje nezna noben odgovorit

zdaj sem ugotovil kaj je narobe. če zapečem cd brez podnapisov dela normalno če pa dam zraven podnapise pa več ne dela ga sploh ne zažene. kak pa naj to naredim da bom mel podnapise zraven filma pa nevem. ker brez podnapisov gre gledat z podnapisi pa cd-ja sploh ne zazna.

res bi lepo prosil če mi zna kdo pomagat

lolek84 ::

Mene pa zanima ali bi se dalo kak zunanji disk direkt na yamado 6800 priključit? Npr. da nebi vse filme vedno snemal na cd-je oz. dvd-je bi si recimo kupil kak zunanji disk?
Ali obstaja kak zunanji disk, ki bi se dal priključit direktno na yamado?
««
88 / 93
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724298 (8912) bizi72
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870597 (18416) koks2005
»

Yamada 6800 X PLUS

Oddelek: Zvok in slika
424983 (3074) pingec
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525816 (13151) podtalje

Yamada 6700

Oddelek: Kaj kupiti
302183 (1809) Stepni Volk

Več podobnih tem