» »

Marshmallow

Marshmallow

Gandalfar ::

Pa je padlo vprasanje kaj sploh so to te bele kockice, ki jih americani skoz v filmih tako nad ognjem pecejo kot prelivajo z vroco cokolado (marshmallows). Kaksen je slovenski prevod in ali se to sploh pri nas dobi. Je to ze kdo jedel? Kaksen je okus in kje je pravzaprav fora?



  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Kaboom ::

saj jih prodajajo pri nas, še nisi videl v trgovini? ponavadi v vrečki, zgleda ogromno je pa sam sladkor v peni. vem samo da se je zabavno basat z njimi, pet v usta ipd. drugače pa še jih nisem pekel...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

|CyGNUS-x ::

Zgleda podobno kar smo si pekli pri tabornikih. Bilo pa je namreč sol, moka pa voda skupaj zmešano. Rekli pa smo ji čapata, če se prav spominjam :D

Lp
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Mercier ::

Jaz sem skeptičen. Sladko, pa dimljeno. :\ Sicer pa, z dosti čokolade se da vse pojest.

PersonaRudis ::

Plastick fantastick. Potica je boljša.

boom-bar ::

Dobiš v trgovinah pod imenom Manchmallow, francoski majo preveč čokolade, moji najljubši so od Crvenke
Legalizirajte mehke droge!!!

root987 ::

Na teh stvareh je dejansko... čokolada??? To mi bolj zgleda kot nekakšen stiropor ali neka bela plastika... :\ In, je ta stvar dejansko dobra/užitna? Sem ZELO skeptičen :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

ali3n ::

boom-bar - mislim da je govora o drugih - ne tistih od Crvenke (modra škatla, rdeč napis :D )
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Poldi112 ::

Meni niso vsec. Sem probal malo na ognju pogretega, samo je potem meni skorja slabega okusa. Ce jih jes same se gre nekako. Mogoce so boljsi s cokolado. Name niso pustili takega vtisa, da bi hotel se to kombinacijo preiskusiti.

ripmork ::

Marshmallow je najboljša iznajdba američanov če mene vprašaš:D ...ja v štacunah jih prodajajo-take majhne štručke za enkrat za v usta....enkratni;)

sicer pa tudi jaz ne vem slovenskega prevoda (me tudi zanima....halo,Toporišič kje si>:D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

mare_ ::

Zdajle bom verjetno zelo mimo usekal, ampak zdi se mi, da sem nekje slišal prevod 'slezovi kolački'.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nostalgija. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12315235 (2017) meho7
»

Okus nutelle (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32659484 (20141) Zvezdica27
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347105168 (41626) zmaugy
»

Najkvalitetnejša široko-komercialna čokolada? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22055705 (38010) hunter01
»

Najboljsi piškoti.

Oddelek: Loža
444464 (3414) Ejsi_Disi

Več podobnih tem