» »

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd.

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd.

CaqKa ::

energetik je izjavil:

kmetek je izjavil:

Meni je bolj všeč ta hitrost v Lidlu in Hoferju, vsaj hudiča ne čakaš no.....Ni Mercator brezveze Mečkator :D

Meni pa nekako ni všeč, da mi dobesedno zmeče artikle v voziček in potem skoraj grdo gleda, ko vlečem kartico iz denarnice. Še v Mercatorju komaj sproti zlagam v vrečke (če nimam vozička).

če je res da jih managerji nagrajujejo pri tem kak hitri so na kasi potem samo delajo nepotreben stres. kot je bilo zgoraj omenjeno ko ti ona skasira pa ti še vedno devaš izdelke v vrečko se počuitiš kot tele ki te cela vrsta čaka.
zakaj bi se? a ni naša družba že dovolj stresna rabimo še več?

CaqKa ::

Pšenični je izjavil:

Da bi pa se jebal na neki samopostrežni blagajni, in pri tem, opravljal delo enga na blagajni...sej nisem blesav, da bom še v trgovini šparal za njega, ki je pršparal eno delovno mesto in ni spustil ceno

exactly. po mojem mnenju bi na teh blagajnah morali imet popust.

RockyS ::

genius11 je izjavil:

Lidl je za mene najslabša trgovina. Hofer je OK


Why? Tukaj je končno ena tema v kateri se ne nabija.

opeter ::

_Dormage_ je izjavil:

Če kvaliteto merite z tem kaj vam bolj diši so rezultati kot so.
Hofer ni trgovina, hover je skladišče. Da o zdravi hrani ne govorimo, ki je ne pozna niti merkator.
Marš na tržnico vsi! Podprite predelavo zdrave hrane in prepečite stradanje kmetiskim panogam.


A na tržnici prodajajo samo domače izdelke?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

genius11 ::

Ti kr pij tisto colo, jaz sem jo kupoval kar nekaj časa in sem poleg tiste cole zaužil še drugo hrano se mi je kilaža samo dvigovala.

The Player ::

coca cola? kaj vi sanjate? Coca cola se skrije pred Cockto. Če bi se naši slovenclni znal promovirat bi bla uspešnica po celem svetu (da ne omenjamo še kakih drugih izdelkov, npr. vina)

connel ::

Mhm, meni je tudi cocta bolj všeč, res ima dober okus. Promovirat jo pa res ne znamo.

genius11 ::

Cene so problem, slovenski proizvodi so meni OK, ampak občutno predragi za naše denarnice, cola iz Lidla pride 29 centov,

kmetek ::

Cockta je 100x boljša od vseh coca cola šitov.

Drekcpekc ::

genius11 je izjavil:

Cene so problem, slovenski proizvodi so meni OK, ampak občutno predragi za naše denarnice, cola iz Lidla pride 29 centov,


Ampak ima tudi okus za 29 centov :) Tako kot Mercator, Tuš ali Špar kola. Original je le original.

genius11 ::

Men je seveda ta za 29 centov boljša. Vsak ima svoj okus

mojsterleo ::

CaqKa je izjavil:

če je res da jih managerji nagrajujejo pri tem kak hitri so na kasi potem samo delajo nepotreben stres. kot je bilo zgoraj omenjeno ko ti ona skasira pa ti še vedno devaš izdelke v vrečko se počuitiš kot tele ki te cela vrsta čaka.
zakaj bi se? a ni naša družba že dovolj stresna rabimo še več?
zanimivo. meni je stresno ravno dolgotrajno cakanje v vrsti pred ultra pocasno blagajno. vcasih me prav ima, da bi izdelke nekam postavil in odsel iz trgovine, brez da kaj kupim. pa se en vic, ki se mi je zgodil pred nekaj meseci. v mercatorju smo cakali v blazno dolgi vrsti, pa je en tip, malo dusevno prizadet, se zacel na ves glas dret, A LAHKO MAL HITREJ!

v hofru je ravno obraten problem. se dobr ne nalozim stvari na tekoci trak, pa sm ze na vrsti. tbh sem zelo vesel, da so formalnosti hitro opravljene. :D

CaqKa ::

težava je v tem, da kupci nismo "izobraženi" za metanje stvari v vozek po nakupu. in to je neodvisno od tega kako dobro je prodajalka "izobražena" za kasiranje. ergo nima veze kako hitro prodajalka dela za blagostanje celotne vrste, v kolikor dela hitreje kot lahko jaz pakiram.
ima pa veliko vezo na kupca, postavi ga v blazno neugoden položaj, kjer kupec doživi stres. zakaj bi ga?

zato da se bo menedžer bolje počutil, ker so kao njegove trgovke tolk hitre?

če je kdo v vrsti za mano n ga tolk matra kako hitro bo prišel na vrsto, ja hej, zaboga zakaj se pa ni prej odpravil? zakaj je planiral it v trgovino oziroma karkoli že pač delat, v času ko tega nima dovolj na razpolago in s svojo stresnostjo še pri drugih vzpostavlja stres.

tak človek ima resen time management problem in bo vedno zamujal in zaradi tega stresen, dokler si tega ne pošlihta.

RockyS ::

CaqKa je izjavil:

težava je v tem, da kupci nismo "izobraženi" za metanje stvari v vozek po nakupu. in to je neodvisno od tega kako dobro je prodajalka "izobražena" za kasiranje. ergo nima veze kako hitro prodajalka dela za blagostanje celotne vrste, v kolikor dela hitreje kot lahko jaz pakiram.
ima pa veliko vezo na kupca, postavi ga v blazno neugoden položaj, kjer kupec doživi stres. zakaj bi ga?

zato da se bo menedžer bolje počutil, ker so kao njegove trgovke tolk hitre?

če je kdo v vrsti za mano n ga tolk matra kako hitro bo prišel na vrsto, ja hej, zaboga zakaj se pa ni prej odpravil? zakaj je planiral it v trgovino oziroma karkoli že pač delat, v času ko tega nima dovolj na razpolago in s svojo stresnostjo še pri drugih vzpostavlja stres.

tak človek ima resen time management problem in bo vedno zamujal in zaradi tega stresen, dokler si tega ne pošlihta.



Sem ravno opravil nakup za 50€ v hoferu pa nisem opazil tega pritiska. Kartico sem že vnaprej položil na poličko, zložil stvari v voziček in medtem ko je ona uredila s kartico sem jaz že končal in čakal za vnos pin kode.
Tudi mi se moramo malo drugače organizirati. Ne pa iskat denarnice komaj takrat ko ti sprinta že račun, al pa bankovce pa kovance po vseh mogočih žepih.
Če imaš sistem (tako kot ga ima hofer) je hitro in učinkovito.

CaqKa ::

Jaz imam kartico pripravljeno, ampak ji je ne nastavim prej, ker ves čas gledam kaj se dogaja s kartico.

Tear_DR0P ::

težava je v tem, da kupci nismo "izobraženi" za metanje stvari v vozek po nakupu.

saj ti ni treba biti nič izšolan - načeloma ti prodajalka reče da parkiraj voziček na za to določeno mesto in ti kar ona zloži v vozek
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

bozicek ::

CaqKa je izjavil:

težava je v tem, da kupci nismo
če je kdo v vrsti za mano n ga tolk matra kako hitro bo prišel na vrsto, ja hej, zaboga zakaj se pa ni prej odpravil? zakaj je planiral it v trgovino oziroma karkoli že pač delat, v času ko tega nima dovolj na razpolago in s svojo stresnostjo še pri drugih vzpostavlja stres.


Kaj ima to veze kdaj grem?
Jaz grem lahko pol ure pred sihtom v stacuno ali pa povsem brez obveznosti, preprosto se mi ne da cakati v vrsti petnajst minut.
Tukaj nima nobene veze cas katerega imam na razpolago; ce je tebi lustno prestopati se iz noge na nogo ko cakas v vrsti ne pomeni da pase to tudi drugim



Ce pa kaj sovrazim je pa, da ko prodajalka pokasira, clovek pocasi zlaga v torbo (seveda pred tem se je po jajcih prasku in gledal okoli), ko zlozi pa isce tiste kovancke po zepih.
Po moznosti je se pozabu stehtati paradajz..Joj, nic hudega gospod grem jaz zvagat in tece prodajalka do oddelka zelenjave ker budala ni vedla kero steviko ima paradajz da bi pritisnil na tehtnici
Darila letos samo za poredne

RockyS ::

V hoferu (mislim da tud v lidlu) imajo tehtnico na blagajni tam ko skenira izdelke.

damjan1980 ::

ja samo v hoferju jaz takih pacientov še nisem srečal kot jih omenja bozicek. so pa stalnica v vseh drugih trgovinah. v hoferju si kot kupec res postavljen v neugoden položaj če si počasen, kar se meni izredno dopade. nimaš kaj sanjat, baši v vozek in spokaj dalje. sanjaš lahko pol na pultu in v avtu. tistim ki tak sistem ni všeč, izvolite v špar, merkator, tuš. časa za sanjanje na pretek vmes ko se štejejo šrek pike, štemplajo kartice, štejejo kuponi, izbirajo čigume ker gospod manjka vam 10 centov za pike, tehtajo paradajzi, iščejo čiki po vseh blagajnah,...

Okapi ::

iščejo čiki po vseh blagajnah,...
Tole gre tudi meni izjemno na q. Naj namontirajo avtomate za čike, ali pa eno blagajno posebej zanje.

O.

genius11 ::

No v Mercatorju bi lahko bli boljši, v Šparu so OK, v Hoferju pa malo prehitri, kupljene izdelke ne bom metal v voziček. Njihov problem, za gnar bodo že počakal, ko zložim notri, v vrečke pa za pultom.

CaqKa ::

Okapi je izjavil:

iščejo čiki po vseh blagajnah,...
Tole gre tudi meni izjemno na q. Naj namontirajo avtomate za čike, ali pa eno blagajno posebej zanje.

O.

kaj če bi taki ki ste tolk živčni pri nakupih, začeli kar preko neta naročat zadeve?

whatever ::

Mercator žal (še) ne dostavlja povsod.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

RockyS ::

genius11 je izjavil:

No v Mercatorju bi lahko bli boljši, v Šparu so OK, v Hoferju pa malo prehitri, kupljene izdelke ne bom metal v voziček. Njihov problem, za gnar bodo že počakal, ko zložim notri, v vrečke pa za pultom.


Ker hodim po nakupih enkrat tedensko ali še to ne, napolnim cel tekoč trak v Hoferu, poln voziček, od čipsov,žemlj,jogurtov,smetane,klobas,mačje hrane itd. pa se še mi enkrat ni zgodilo da bi bilo kaj metal v voziček oz. da bi bil v to prisiljen. Čips pa take finte vržem not ko nima kaj bit.

Je pa res da sem organiziran in na trak začnem zlagat večje oz. težje stvari, katere potem pridejo na dno vozička. Vidim pa mojstre ko si kupijo žemlje,čips vrhka pa dajo karton (12L) mleka :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

kixs ::

V Tusu in Mercatorju skoraj vedno dobim popizditis ker se tiste blagajnicarke nikamor ne zmigajo... ali pa celo dela samo ena blagajna, vrsta pa 10 metrov!! Mi gre skrajno na k...., da sem na blagajni dvakrat(!) vec casa kakor sem rabil za izbiro izdelkov!!

BALAST ::

@kixs naloži si instantkaffe, odpri kakšne sezamove palčke in v miru počakaj, pred blagajno pa vrži proč. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

The Player ::

genius11 je izjavil:

Cene so problem, slovenski proizvodi so meni OK, ampak občutno predragi za naše denarnice, cola iz Lidla pride 29 centov,


Če kupuješ original coca colo ali pepsi je še zmeraj cockta cenej, tko, da uni wannabee pijače odpadejo, ker une itak nimajo konkurence v ceni, seveda je stvar okusa, katera pijaša je ljudem bolj všeč. Mene je coca cola dovolj prepričala, da jo bom pil le še v sili, drugače pa nikoli.

ja, cene so kar problem men so slo izdelki ql, sam k majo navito ceno. Merkator je mel vedno polet neko akcijo, da dobiš 2l za 1€ ma zdej so podražal na 1,09€ ok sej ni velik, sam useen, 1 cent tam pa tam pa je že €

meni osebno me dolge vrste ne motijo, saj je logično, da je v velikih štacunah gneča, bolj me moti, ko grem za vikend v bližnji merkator, ker slučajno zmanjka mleka, potem moram pa čakat k norc, dela pa 1 blagajna (oz. več k 2 itak ne dela), doma me pa čaka del al pa hočm napolnt urbano v merkatorju pa čakam,...

glede na to da blagajničarke tako hitro delajo v hofru, zato da bi mel več prometa, zakaj potem enostavno ne odprejo več blagajn, ne pa da ena dela, potem ko pa vidjo, da je preveč prometa pa traja 100 let, preden se spomnejo: "aja, folk čaka, pejte sm"

T0RN4D0 ::

Ne zato da bi mel več prometa. U hoferju blagajničarke delajo hitro, zato ker so na eni izmeni tam trije, ki komplet trgovino polnijo, čistijo in delajo na blagajni. In kljub temu da je ponavadi samo eden na blagajni, čakam vedno občutno manj časa kot v drugih trgovinah. Tačas ko v tušu 1 stranko obdelajo (pa zvagajo paradajz, unovčjo 12 kupončkov, plačajo 5 položnc, od tega ena ne prime sploh, in jo pelje čez 5x, pa zvezdico pa ne vem kaj še), jih gre v hoferju mimo 5...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Okapi ::

Mene v Hoferju moti samo to, da nimajo košaric. Po navadi ne kupujem prav veliko na zalogo, z zaklenjenimi vozički se mi pa ne ljubi ukvarjat.

O.

RockyS ::

Okapi je izjavil:

Mene v Hoferju moti samo to, da nimajo košaric. Po navadi ne kupujem prav veliko na zalogo, z zaklenjenimi vozički se mi pa ne ljubi ukvarjat.

O.


Agree!

T0RN4D0 ::

+1. Z vozički nasploh se mi velikokrat ne da ukvarjat, pol pa hočem kupit par jogurtov pa kakšno malenkost pa nazadnje hodim ko žongler. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Pšenični ::

"Mene v Hoferju moti samo to, da nimajo košaric. Po navadi ne kupujem prav veliko na zalogo, z zaklenjenimi vozički se mi pa ne ljubi ukvarjat."

Seveda pa se ti da ukvarjat z avtomatskimi blagajnami v Mercatorju. Za enkrat višje cene....kje je tle logika?

Jaz naprimer se za 20 evrov kolikor povprečno plačam manj v Hoferju na eno rundo, kot Mercatorju, prav rad ukvarjam z vozički. Na mesec to znese, ohoho....Za en televizor....seveda v Hoferju, ne v kakšni Merkurjevi ali Merkatorjevi trgovini.

Pač slovenske trgovce je povozil čas. No, sicer ima po dolgem času (po dolgih letih) Mercator madarine ta teden po eni normalni ceni..to je pa tud treba povedat.

Po propadu Merkurja, bo za podjetja v Sloveniji še težje. Avstrjici bodo tle prodajali svojo robo....Obi, Baumax and &...Če pogledamo malo naprej.
Banke nimajo za WC papir, ne pa da bi dale v Merkurjevo črno luknjo še 35 milijonov.

The Player ::

se strinjam glede košaric, nimajo jih niti v hofru, niti v lidlu. O proti tatvinskih vratih sem pa že govoril, ki si jih lasti lidl :D

genius11 ::

Se strinjam z vami, jaz grem na sadje/zelenjava in vzamem tam malo vrečko, da naberem mal konzerve tune.

GregiB ::

Heh... bil včeraj prvič v novem Hoferju v Žalcu. Pult za izdelke za blagajno je dolg cca. 50cm. Blagajničarka odčitava izdelke express hitro in rine vse skupaj na tiste četrt m2. "Takt" z njo sem držal isključno zato, ker je za menoj stala znanka, pa da ne bi preveč cincal, sem vse zmetal v voziček, pa šele po plačilu prepakiral v nosilne vrečke... seveda je blagajničarka, medtem, ko sem še zlagal v vozek, odtipkala račun v POS in se prav živčno začela "dret" "PIN, PIN!!", da ja ne bo kaj zamudila... pa sem pač vtipkal... prvič in zadnjič...
Naslednjič, ko bom šel, bom lepo vzel svoj "takt", plačal bom pa šele potem, ko bom vse skupaj zložil v vrečke. Če se človek odloči, da nekje pusti denar, potem mora za ta denar tudi nekaj dobiti... To, da imajo mikropult za blagajno ne bi smel biti problem kupca... ampak prodajalca...
PS: Sicer sem pa v Funny links nalepil sliko o Hoferjevih popustih... Prej 2,49, zdaj 2,48.... Gimme a break!
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kalko ::

Hoferjev sistem je, da izdelke s pulta daješ v voziček in kasneje (ko že plačaš) stvari zložiš v vrečke. Če ti takšen sistem ne odgovarja, ne hodi v Hofer. Simple as that.

Jaz prav zaradi tega rad hodim v Hofer, ker v nobeni drugi trgovini ne opravim nakupa tako hitro. Je moj čas preveč vreden, da bi ga izgubljal s čakanjem motoričnih debilov in vseh tistih, ki ne morejo brez pik, popustov, čikov, čveka z blagajničarko, ... you-name-it.

GregiB ::

kalko je izjavil:

Hoferjev sistem je, da izdelke s pulta daješ v voziček in kasneje (ko že plačaš) stvari zložiš v vrečke. Če ti takšen sistem ne odgovarja, ne hodi v Hofer. Simple as that.


Zakaj le??? Enostavno bom zlagal v vrečke tako hitro, kot bom utegnil... Če komu kaj ne paše, naj naredijo prodajni pult, kjer lahko strežeš naslednji stranki, ko prva še zlaga...
Plačal bom, ko bom imel vse spakirano... Če ti to ne odgovarja, ne hodi za menoj v Hofer...


kalko je izjavil:

Je moj čas preveč vreden,

O katerem času govoriš..? O času, ko mečeš izdelke v voziček, ali o tistem, ko mečeš izdelke iz vozička v vrečke? Ali o tistem, ko moraš med metanjem izdelkov vtipkavati PIN?


kalko je izjavil:

da bi ga izgubljal s čakanjem motoričnih debilov in vseh tistih, ki ne morejo brez pik, popustov, čikov, čveka z blagajničarko, ... you-name-it.


V Hoferjih in Lidlih bo vedno več penzionistov... Pa boš lepo čakal... brez nalepk, zvezdic, popustov... you name it... ;)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kalko ::

Velik ego je jeba, ja.

GregiB ::

kalko je izjavil:

Velik ego je jeba, ja.


Hehehe... Besedo "jaz" najdeš v svojem postu... v mojem ne...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

zile ::

Ne hodi več v Hofer, ker si očitno črnogorc.

genius11 ::

Meni je Hofer zakon, hitra blagajna, res da kakšno sekundo počaka za denar ali kartico, ampak nakup opraviš hitro in pocen.

mojsterleo ::

GregiB je izjavil:

PS: Sicer sem pa v Funny links nalepil sliko o Hoferjevih popustih... Prej 2,49, zdaj 2,48.... Gimme a break!
no to je res hecno, ampak pri tusu je se bolj, ko so zadnjic po TV (!) imeli reklamo za reakcijo, da dobis 0.04 centov na kartico. kaksen je smisel take reklame, se sprasujem.

drugace pa je res malce nadlezno, da v hoferju nimajo kosaric, vendar se da znajti cisto brez problema. vzames kaksno skatlo, ali pa vrecko na sadje&zelenjavi, in si nalozis noter tisto, kar bos kupil. ni zdej tist, da bi iz te muhe slona delal.

blagajne so pa pac hitre. ko se navadis, ni problema.

Pšenični ::

"Meni je Hofer zakon, hitra blagajna, res da kakšno sekundo počaka za denar ali kartico, ampak nakup opraviš hitro in pocen."

To je veliko vredno. Če kakšnemu ne odgovarja, naj gre v dražjo trgovino.

So pa prodajalke v Hoferju prave pridne mravljice, delavne in hitre. Tudi mene je ta brzina na začetku mudila, ampak cena odtehta svoje. Prav tako kvaliteta. Za majhen denar dobiš v Hoferju kvaliteto.

"Po propadu Merkurja, bo za podjetja v Sloveniji še težje. Avstrjici bodo tle prodajali svojo robo....Obi, Baumax and &...Če pogledamo malo naprej.
Banke nimajo za WC papir, ne pa da bi dale v Merkurjevo črno luknjo še 35 milijonov."

Danes je Merkur v nasprotju z mojimi pričakovanji dobil kredit še od Hypota. VEndar na vprašanje kako je z državnimi garancijami, noben ni hotel dati informacij. Torej zgleda da bomo na koncu spet vse plačali davkoplačevalci, saj so banke hotele za svoj denar državno garancijo.

Zgodovina sprememb…

genius11 ::

Mercator ne bo nikol propadu...pri nas je jeba s to trgovino, prva se pojavi 7 km stran (sami ovinki do trgovine), ta trgovina je za en kur* vredna, tako gremo raje še tiste 4 km stran v Mercator, prva malo bolj resna trgovina z delavnikom od 7-19 ure je 11km stran, Hofer/Lidl/Špar pa slabih 20km.
BTC 40km

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genius11 ()

RockyS ::

Zato pa se navadi da greš v trgovino enkrat tedensko in pač greš tisti 20km. Kruh in podobne stvari pa kupuješ sproti v lokalni pekarni.

PARTyZAN ::

Gregi: Upam, da imaš na čelu in hrbtu napisano, da si egoistična počasnela. Kako za vraga naj se te izogibamo, če ne vemo kdo si?

Pač, če ti Hoferjev sistem ne odgovarja ... kupuj pri konkurenci. Freedom of choice, pa take fore.

genius11 ::

RockyS je izjavil:

Zato pa se navadi da greš v trgovino enkrat tedensko in pač greš tisti 20km. Kruh in podobne stvari pa kupuješ sproti v lokalni pekarni.



Saj to počnemo

whatever ::

Fajn bi bilo, če bi Merkator povsod po Sloveniji dostavljal. Od najširšega dostavnega območja sem oddaljen samo dobrih 5km. Ravno 1-2 eura bi jih dodatno stalo, da bi mi pripeljali robo. Bi jim z veseljem povrnil tista 2 eura, če mi zato ni treba s svojim avtom do trgovine in nazaj in še zapravljat čas v trgovini v vrsti.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

GregiB ::

@ Partyzan in ostali... meni "sistem" Hoferja čisto v redu hodi... gre zgolj za to, da si ne bom dovolil, da postane njihov majhen "poblagajniški" pult moj problem, zato bom poskrbel, da bo njihov. Praviloma kupujem večje količine in za denar, ki ga pustim v trgovini, ne mislim biti "stressed out". Nisem počasen, a ne vem, zakaj bi moral divjati, da zadovoljim Hoferjev prodajni "takt". Hoferjeve delavke imajo normo, pa ne zaradi kupcev, ki jim je kobajagi tako zelo všeč, da je vse hektično... ne... normo imajo zato, da jim ni potrebno odpirati dodatne blagajne. Cost saving. Tudi prav. A več, kot gre na pult... ne gre. Če bo pa prodajalka rinila toliko, da bo padlo čez... well, not my problem...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Alexius Heristalski ::

Pult imaš pri oknu, tam iz vozička zlagaš v vrečke.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eurospin vs Mercator (kvaliteta izdelkov) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18649768 (28166) gruntfürmich
»

Uvožena hrana po trgovinah (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28462319 (56393) ...:TOMI:...
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28255428 (40196) cholt45

Več podobnih tem