» »

Okus nutelle

Okus nutelle

DimmniBurek ::

Blinder je izjavil:

in kaj ti bo vsa ta tvoja veličastna inteligenca če so razlike v sestavinah. Enx naredijo nutelo s italjanskih lešnjikov. Enkrat z švicarskih. Enkrat z tistih ko jim prinesejo veveričke...

Točno to sem jaz napisal v postu prej :)
There Is No Stronger Drug Than Reality

JC Denton ::

Ko sem bil otrok, mi je bil Milky way najjači. Doma pa imam trenutno Nutello in Tuša. Je še nisem poizkusil.

RejZoR ::

Blinder je izjavil:

in kaj ti bo vsa ta tvoja veličastna inteligenca če so razlike v sestavinah. Enx naredijo nutelo s italjanskih lešnjikov. Enkrat z švicarskih. Enkrat z tistih ko jim prinesejo veveričke...


Zato pa se proizvajalci držijo enih in istih dobaviteljev (če je to le možno) in od njih zahtevajo kar se da dosledno kakovost robe brez nekih pretiranih odstopanj, da je potem tud končni izdelek vedno nekje na istem nivoju. Pri živilih je težje ker je lahko letina različna ampak vseeno se da držat nekih standardov. In to počnejo skoraj vsi in vse skupaj ni noben bavbav in neka posebna znanost...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

gruntfürmich ::

RejZoR je izjavil:

Zato pa se proizvajalci držijo enih in istih dobaviteljev (če je to le možno) in od njih zahtevajo kar se da dosledno kakovost robe brez nekih pretiranih odstopanj, da je potem tud končni izdelek vedno nekje na istem nivoju. Pri živilih je težje ker je lahko letina različna ampak vseeno se da držat nekih standardov. In to počnejo skoraj vsi in vse skupaj ni noben bavbav in neka posebna znanost...

ti verjetno nisi niti pomolil nosa v proizvodno panogo nasploh...

DimmniBurek je izjavil:

In kaj, če je stvar narejena v Makedoniji je takoj zanič al kaj? Kje dobite sploh te ideje?

misliš da govorim na pamet da je zanič?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Očitno ti nisi pomolil nosa v proizvodnjo panogo, da misliš, da temu ni tako. Ker če se temu ne bi sledilo bi vsaka serija imela opazno drugačne lastnosti. Pa temu ni tako. Majhna odstopanja so, ker se temu enostavno ne moreš izognit, vseeno pa vsak proizvajalec stremi k temu...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

driver_x ::

Otroci včasih prinesejo kakšno vikikremo. Sploh ne vem, ali je tisto sranje mišljeno za jesti ali za podmazovanje ketne od bicikla. Čisto navadna mast brez okusa.
Drugače pa je italijanska nutela najboljša.

gruntfürmich ::

RejZoR je izjavil:

Očitno ti nisi pomolil nosa v proizvodnjo panogo, da misliš, da temu ni tako. Ker če se temu ne bi sledilo bi vsaka serija imela opazno drugačne lastnosti. Pa temu ni tako. Majhna odstopanja so, ker se temu enostavno ne moreš izognit, vseeno pa vsak proizvajalec stremi k temu...

a res?
ne govorimo tukaj o serijah, čeprav tudi med njimi obstajajo razlike. govorimo o različnih tovarnah, ki tudi imajo svoje dobavitelje različne od ostalih. in take multinacionalke ne stremijo za čimboljšem in kvalitetnem, ampak najcenejšem, ki še nekako dosega interne predpisane standarde. koliko pa je to daleč od tvoje predstave o najboljšem pa si lahko misliš...
malo boš še moral zrasti, in malo začet delat tam, ki se takšne in drugačne zadeve proizvajajo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

cortez ::

A se vam mogoče zdi, da je npr. Ferrero na Poljskem najprej ponudil nemško Nutello, pa se ta ni prijela, ker so Poljaki 40 let žrli eno sovjetsku kremu z določenim okusom in so nato pri Ferreru zaradi slabe prodaje mal priredil to Poljsko Nutello zaradi povečanja prodaje (bolj tekoča, manj lešnikov itd) ?

Tud amerikanci jejo nek s***t :

http://wolfpaulus.com/journal/life/nute...

http://videosift.com/video/Difference-b...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

SplitCookie ::

To je sam proof da je PL nutella = sovietski kremi, ki so jo prodajali tam ker je nobeden drug ni hotel.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

einstein :P ::

Tole je mami kupila:



:D

Okus pa je kar dober, je pa malo bolj gosta krema. :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

gruntfürmich ::

ja, tudi čisto bela ni slaba. je z veliko lešniki.

je pa še bila ena se mi zdi iz ene manjše slovenske mlekarne, v plastičnem manjšem lončku (vendar ne najmanjšem, cca 1dl), osladnega okusa, ampak meni je bila zelo ušeč. se spomni kdo?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dzinks63 ::

Nutelo si lahko sam narediš, na netu je precej receptov, rabiš le najboljšega najti in svojemu okusu prilagoditi.

gendale ::

vir je izjavil:

gendale je izjavil:


z mazanjem nobene pa nisem mel nikoli težav - če je ne hraniš v hladilniku so vse dovolj tekoče, pokvari se pa itak ne



Tisti dve Nutelli, ki sem jih primerjal sta bili pri isti temperaturi različni - po viskoznosti in barvi.

zgleda sva se narobe razumela, nisem trdil, da so vse enake, ampak da, če je nimaš v hladilniku, je vsaka dvolj mehka, da se jo da lepo namazat na kruh

aja pa tisit ki je omenil linolado - men je najboljša kombinacija nemška nutela za rjavi del in bela linolada za beli pa še čez potreseš malo koksa :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

darkolord ::

DimmniBurek ::

Trololo :))

Probajte nutello v palačinke pa posut s koksom, odliiično!
There Is No Stronger Drug Than Reality

einstein :P ::

gruntfürmich je izjavil:

ja, tudi čisto bela ni slaba. je z veliko lešniki.

je pa še bila ena se mi zdi iz ene manjše slovenske mlekarne, v plastičnem manjšem lončku (vendar ne najmanjšem, cca 1dl), osladnega okusa, ampak meni je bila zelo ušeč. se spomni kdo?


misliš viki kremo?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

gruntfürmich ::

ne viki, ena druga.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

cortez ::

jype ::

Amaterji.

kixs ::

Poleg Nutelle mi je ful dobra tudi Lino Lada... vcasih Kinder Lada. Kupim pred nekaj dnevi ta veliko DUO varianto 750g v Sparu, danes probam in... katastrofa, kot da bi jedel Viki kremo 8-O Ne vem. Meni se verjetno okus ni pokvaril v kaksnem mesecu odkar sem nazadnje eno jedel. Pa tudi za mazat je ta katastrofa, res, kot Viki krema, bela je trda za pop!zdit. Ne rabim rect, da mi Viki krema ze od nekdaj ni dobra!!

;(

driver_x ::

Kot berem, nekateri Nutello in podobne kreme mažete na kruh. Zakaj bi pa kdo počel kaj takega?

kixs ::

Vzamem zlico in jo nato namazem na del kosa kruha in tako naprej... to mi je boljse kot samo z zlico. Navadno potem, ko zmanjka kruha, se nekaj zlic na "suho" :)) Seveda gre taksna 750g Nutella v nekaj dneh :O

driver_x ::

Jaz jo jem brez kruha, ker kruh redi.

energetik ::

Ker Nutella pa ne redi čist nč, a ne. :))

kixs ::

lol... ker Nutella je pa samo zdravje :D - pol je mascobe, pol pa cukra - cista katastrofa. Kruh pa lahko vzames npr. stoletni ali kaj podobnega, ki je cisto ok. Torej, ce te skrbi ze kruh, potem ne vem kako lahko jes Nutello :|

bdoxx ::

you've been trolled -.-

Aston_11 ::

Kruh si spečeš, tako da je svež, kakšen stoletni, kaj ti je in na kruh direkt ven iz pečice mažeš gor kremco....

gendale ::

kixs je izjavil:

Vzamem zlico in jo nato namazem na del kosa kruha in tako naprej... to mi je boljse kot samo z zlico. Navadno potem, ko zmanjka kruha, se nekaj zlic na "suho" :)) Seveda gre taksna 750g Nutella v nekaj dneh :O

jaz najprej eno žlico ali dve brez kruha, eno na kruh, pa še par posebej

hvala bogu da ima lidl dokaj ugodno nemško nutelo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

driver_x ::

kixs je izjavil:

lol... ker Nutella je pa samo zdravje :D - pol je mascobe, pol pa cukra - cista katastrofa. Kruh pa lahko vzames npr. stoletni ali kaj podobnega, ki je cisto ok. Torej, ce te skrbi ze kruh, potem ne vem kako lahko jes Nutello :|


Čisto komot. Nutello štejem med jedi na žlico.

Brias ::

leclerc ima atm 900g nutello made in france ( by ferrero ) za 3.10 eur ( po odstetem bonusu ... )

Tilen ::

driver_x je izjavil:

kixs je izjavil:

lol... ker Nutella je pa samo zdravje :D - pol je mascobe, pol pa cukra - cista katastrofa. Kruh pa lahko vzames npr. stoletni ali kaj podobnega, ki je cisto ok. Torej, ce te skrbi ze kruh, potem ne vem kako lahko jes Nutello :|


Čisto komot. Nutello štejem med jedi na žlico.


Tako kot tale?

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

gzibret ::

Mene so tudi strolali, češ, da je nutella iz Millerja boljša, kot ona od najboljšega soseda. Sem šel probat. Kupil obe, ampak nobene razlike.

sammy73 - tudi jaz smatram Nutello kot jed na žlico ;) Kruh redi ;) Z ženo jo sfrezama v trenu oka. Kaj šele bo, ko bo tamala ugotovila, kaj zamuja.
Vse je za neki dobr!

Ganon ::

Najboljša mi je na palačinkah. Na kruh jo redko mažem.

kixs ::

gzibret:

ocitno je nekaj narobe s tvojim okusom - brez heca. Res pa je katerakoli Nutella "boljsa" kot vse ostalo na trgu.

Ganon je izjavil:

Najboljša mi je na palačinkah. Na kruh jo redko mažem.


Nutello na palacinke + potreses z mletnimi lesniki = NJAAAAM :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

RejZoR ::

Palačinke + nutella + banana = om nom nom
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

energetik ::

Kako lahko jeste Nutello na palačinkah, bljak. Se ti vse na zobe nalima. Palačinke se jedo s kislo smetano in malo cukra.

driver_x ::

RejZoR je izjavil:

Palačinke + nutella + banana = om nom nom


Probaj dati noter še malo sladoleda.

urosz ::

energetik je izjavil:

Kako lahko jeste Nutello na palačinkah, bljak. Se ti vse na zobe nalima. Palačinke se jedo s kislo smetano in malo cukra.


palačinke se jedo z marmelado. če pa že ne z marmelado, pa vsekakor prej z nutello kot pa z kislo smetano.

energetik ::

Prvič sem Nutello videl na palačinki, ko sem bil star ~15let. Takrat sem to kombinacijo tudi poskusil in mi še malo ni bila všeč.
Doma smo jih vedno jedli s kislo smetano in cukrom, včasih z marmelado ali pa z limono in cukrom.

Sicer pa itak prisegam samo na belo "Nutello", torej belo Linolado, včasih je bil beli Evrokrem.

Okapi ::

yu nostalgicni laik bi rekel da je original: Eurocrem Takovo

Za nostalgike so pred nekaj meseci poskrbeli pri Hoferju.;)

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867...

RejZoR ::

Bela nutella ne obstaja, sploh pa tisto ni ista zadeva. Nutella ima not lešnike, ki jih ti čokoladni cukrasti namazi sploh nimajo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fosil ::

Bela linolada ima noter 13% lešnikov, enako kot nutela.
Res dobra zadeva.
Tako je!

bdoxx ::

RejZoR je izjavil:

Palačinke + nutella + banana = om nom nom


razloži malo to.. v palačinko namžež nutelo pol pa daš not celo banano in zviješ??

RejZoR ::

Po želji. Lahko celo, lahko pa jo po dolžini prerežeš na pol oz na četrtine in isto zrolaš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

koyotee ::

bdoxx je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Palačinke + nutella + banana = om nom nom


razloži malo to.. v palačinko namžež nutelo pol pa daš not celo banano in zviješ??

you live in a cave? xD
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zlate ::

http://www.tamtamofferte.com/imgs/prodo...

Nekaj se razlaga o tem, da imajo le "premium" namazi 13% lešnikov. No tale iz Eurospina ima 13% lešnikov pa stane točno toliko kot je cena na sliki.
Okus je odličen, oz. sigurno ne toliko slabši kot je zadeva cenejša on npr. Nutelle.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zlate ()

Alexius Heristalski ::

Tudi Choco Nussa (Lidl) ima 13% lešnikov.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

genesiss ::

Lahko bi naredili revolucijo in izdelali namaz s 14% lešnikov!!

Zvezdica27 ::

se kdo spomni čokotele? To je blo pa men vrhunsko, pa je šlo kot vse domače... u kurac!

čao,

zz

driver_x ::

genesiss je izjavil:

Lahko bi naredili revolucijo in izdelali namaz s 14% lešnikov!!


Saj si jo lahko sam narediš doma. Jaz sem probal, a me je potem, ko sem videl, koliko olja moram vliti notri, kar malo minilo.

Sicer je pa od podobnih namazov dober tudi rožičev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104765 (41223) zmaugy
»

Nutella 5kg (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8518279 (12630) shadeX
»

Najkvalitetnejša široko-komercialna čokolada? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22055481 (37786) hunter01
»

cocacola (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12523533 (19695) Super Sonic

Več podobnih tem