» »

Nostalgija.

Nostalgija.

«
1
2 3

Azz_Kikr ::

Zadnjič smo se s frendi ravno pogovarjali o nekaterih stvareh, ki jih več ni in jih ni nikakor možno dobiti.
Recimo čokoladne kokice - se jih kdo spomni? Meni se bile full dobre.
Pa Kinderlada - varianta Nutelle, ki je bila med drugim tudi v takih majhnih plastičnih posodicah - bela in rjava krema sta bili ločeni... mljask...
Flavouraid (napiše se nekak drugače) - tiste vrečke s prahom, ki si ga vsipal v vodo, zmešal in dobil nek napitek...
A še kdo razen mene pogreša te stvari? Oz. mogoče še celo kaj drugega?
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

tx-z ::

jst pogrešam Vročo čokolado.. prv dobra je bla, zdej je pa kr nker ne morš več dobit :'(
tx-z

flipflop ::

Čokoladne kokice si lahk sam narediš doma če jih glih nikjer ne najdeš.

Marjan ::

Ja, čokoladne kokice tudi jaz pogrešam... :D :\ , samo tega je že ene 10 let?!?!

Pomoje so bile Kraš.

Kako jih boš sam naredu? Poliješ z vročo čokolado? Bi nastala sama packarija.. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

flipflop ::

Ja mal pa je res packasto,ja. Tisti sladki greh al kaj je se polije čez.

Dr_M ::

Pa Kinderlada - varianta Nutelle, ki je bila med drugim tudi v takih majhnih plastičnih posodicah - bela in rjava krema sta bili ločeni... mljask...

odkar ni vec kinerlade jest teh stvari sploh ne jem, ker so use po vrsti milo receno ogabne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Poldi112 ::

Gringo - tudi en prasek za mesat pijaco.
Swing banana kiwi. Tega prakticno nikjer ni za dobiti. Ora green pa sux.
Cokoladne kokice so bile pa res dobre. In s sladkim grehom jih sigurno ne mores delat, ker se ne strdi. Mogoce ce kako gorenjko stopis in prelijes, samo kaj ko to se vedno ne bo to.
No ja, vsaj Smoki je ostal.

miranpozar ::

Jazst pa pogrešam Babaloo :'(
... in Pingo sok v tistih "vrečkah" po dva deci in slamico :'(
... in štafeto mladosti

tha_man ::

Pogrešam 2D pustolovščine ;)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Tr0n ::

U ja, cokoladne kokice :). Cudno, da tega vec ne delajo.

boyan64 ::

Sladoled Pakabela
Sorry ni Pakabela ampak Pekabela

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boyan64 ()

frenk ::

pa tiste lizike so ble tud ql k si jih pomakal v nek prah, poj ti ve pa v ustih pokal:D

tomi_m ::

Ja ljudje....
Kaj ne veste, da so vsi ti izdelki umaknjeni s polic, ker so vsebovali enormne količine kancerogenih substanc???

Mislim... lizika, ki ti poka v ustih, to stvar so leta 85 lansirali talibani za svoje moške potomce....

ŠalaMala™

boyan64 ::

Jaz pa pogrešam končne izlete, športne dneve , šolske dni, brezskrbno mladost..., preživljanje počitnih na Jadranski obali v sindikalnih domovih....

Dni mojih lepši polovica kmalo,
mladosti leta! kmalo ste minule;
..F.Prešeren

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boyan64 ()

Sims ::

Pogrešam BENKO bananin ... A se kje dobi to? In jogurte v trikotni embalaži :D

LP,

Sims

boyan64 ::

Ker smo ravno pri nostalgiji, me zanima če je kdo med vami, ki je rad gledal TV serijo :
"UFO" (1970)
[TV-Series 1970-1971]
Komandan Ed Straiker imel je blond frizuru in en futurističen avto. Zelo rad sem jo gledal in mislim, da nisem zamudil nobenega dela.
Ali kdo ve pod kakšnim nazivom bi jo našel ?
Na imdb sem našel zgornje podatke.

PS:
Sem že našel nekaj z googlom. Hvala.

[Spremenjeno, no warez. - moderator]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sketch ()

LPP ::

Ni več Fructalovih sokov v kovinski embalaži - cca 7x7x25 cm, pa nekoč so prodajali modre vrečke v katerih je bil prašek, ki si ga stresel na jezik, da te je popikalo, nato pa je iz tega nastal žvčilni gumi.. pa čungalunge in softija ne vidim nikjer več.. pa tudi stare ljubljanske avtobuse, une tanajbl lesene izpodrivajo novi..
Ljubljanski potniški promet

Vikking ::

Čokoladne Kokice (kupi si navadne kokice, pa jih oblij s stopljeno čokolado)
Kinderlada (Viki krema je isti šmorn)
Flavouraid (maš fosterclark)

sicer pa vpraši na oddelku za obrambo, k majo v vojaških skladiščih sigurn še vedno konzervirano staro robo, k je zej ni več, ti jo bojo po moje z užitkom prodal....

maš še eno možnost, da greš v bosno, srbijo al pa na madžarski (bolšje sejme mislim) tam bi sigurn poleg rabljenih gat pa rastrganih nogavic najdu še kakšne napol rabljen izdelke za jest, izpred 20 let...

PA DOBER TEK!!!!

Gapi ::

Očitno nas je tukaj kar nekaj starjših forumašov ki se spominjajo svojega otroštva ispred 20-30 let.
No person is rich enough,to buy back his past.

undefined ::

Eh, te zadeve, ki se jih tukaj omenja, so bile še 15 let nazaj. :)

trillian ::

tropska vrocica!

nick slater je privatni detektiv na enem tropskem otoku, ki vedno dobi punco in resi primer.

iz casa, ko se je ravno rodil kanal a.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

frenk ::

tega se pa spomnem ja:D

jest pa najbol pogrešam čase pred šolo:)

Matek ::

Se opravičujem zaradi revivanja zombie teme, ampak recimo, da imam argumente za oživitev.

Se kdo slučajno spomni instantnega čarovniškega seta (nekje z zelo zgodnjih devetdesetih)? Stvar je bila čisto poceni, iz lokalne trgovine, imel si neke penaste zadeve, glavna stvar pa so bile majhne kapsule, identične kot kaka zdravila, le da so bile not stisnjene majhne živalice iz pene, gobe in ko se je tisti ovoj stopil, so skočile narazen. Potem je bila zraven že ena taka malo večja penasta kocka, ki je bila votla in je imela eno malo luknjico, tako da si lahko kako od tistih penastih živalic stlačil noter.

Kdorkoli? :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

AlexP ::

Jaz se še živo spominjam risanke He-Man in gospodarjev vesolja. Skeletor, "čovjek oružje" sta bila moja najljubša lika - ravno teh figuric pa nikoli nisem mogu dobit.

Looney ::

jst pa pogrešam osnovno šolo, boobalooje in nepozidano okolico doma...:(
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Looney ::

aja, pa nekatere risanke iz svojih zgodnjih let...:( :8)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

nokia6310 ::

Mislim vse ideje ste mi že pobral!
Kindrlado tudi sam pogrešam pa sving tudi pa je še ena stvar ki se je ne dobi tisti top flips pikant če se ga kdo spomni ispred 10 ali 15 let!
Po okusu se ni more primerjat s pico kaj šele s šunko ki je sploh ne maram pa baje so še to ukinili ker proizvodnja kolinske upada oziroma se seli drugam.
Drugače kaj še pogrešam?
Pogrešam socializem jugoslavijo in tita, katerega nažalost nisem mogel spoznati.
Pa tistih časov se še spomnim ko smo bili pionerčki v prvem razredu s tistimi ruticami moram priznati da je bilo res nepozabno.
Pogrešam stare frende s katerimi nimam več stikov pa tudi stare sošolce ki so razseljeni po celi sloveniji in ne boste verjeli med drugim pogrešam nekaj učitlov iz osnovne in srednje šole.

pingec ::

Jst hocem spet pingo sokce (se vedno ownajo, tud inspiracija za moj nick :D ) samo hocem uno vreckasto embalazo, tisto je blo tok kul :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

klemen22 ::

Nostalgija - hja, jaz v "nekaterih primerih" pogrešam svojo bivšo punco, ki je res vedela kako se stvari streže, perfektno telo, luštna za pop*zdit, skratka cukrček. Čeprav mam sedaj novo žensko me pač včasih nostalgija še vedno daje. Samo kako je bivša zadovoljevala moje potrebe (in potrebe mojega manjšega prijatelja) je razred zase. Mislim da je to edina stvar iz preteklosti, ki jo pogrešam.:8)
No pa mogoče še mojega BMWja 320i E46, ki je v višjih vrtljajih oddajal res neverjetne zvoke - popolnoma primerljive s strastnimi kriki veselja žensk ** ** *** **** ** ***********!8-)

btw. a pingo sokcev se več ne dobi??:|
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

#000000 ::

Evo ti enga da ne boš več nostalgičen. LP

klemen22 ::

Mjami mjami. The best car ever.
Samo je ta na fotki mal čefurski (feltne). Kva je to az ena predelava?
Še posebej mi je všeč tisti napis: persona rudis. Res elegantno:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

#000000 ::

Nimam pojma, še nisem mel bmw-ja, ampak mislm da so to ene izmed original felug za bmw, lahko pa da se varam. LP

ne to pa nisem jest dodal, to je sto 100% kak skripta od slotecha- >:D sem se že spraševal kdaj boš opazu. brez zamere. ajd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

klemen22 ::

ne to pa nisem jest dodal, to je sto 100% kak skripta od slotecha- sem se že spraševal kdaj boš opazu. brez zamere. ajd

No no, tak bukav pa brljav pa na srečo še nisem.
Ja dotični BMW ima M odbijač kar ga naredi športejšega sam feltne so pa narjene prov za kakšne lastnike iz fužin.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

tvich ::

Reče se felge ne feltne (halo).8-)
Drgač pa najbolj od vsega pogrešam čase ko sem bil ob 4ih, v desetih minutah iz centra LJ že doma.
Včeraj sem rabil 55 minut. HATE!
And AC said, ''LET THERE BE LIGHT!''
And there was light--

gzibret ::

Hvala bogu, da še jaffa keksi obstajajo. Tisti, od Crvenke :D
Vse je za neki dobr!

jype ::

Merkator ma sicer v eni grdi new age embalazi tiste stare kakavove tablice. Rocks.

Jaz pogresam ledenke od lj-mlek (vyslahovana smotana s cukrom je tut gor pisal). Do par let nazaj so se mel "tastare", zdej so pa nove: ista formula, isti okus, manjsa embalaza pa dvakrat drazje. Phe.

R33D3M33R ::

Pogrešam stare risanke :'(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

AlienGT ::

Sok Pingo se kot vem še dobi. Nedolgo tega (mislim da še letos), ga je naša tamala pila v vrtcu - upam da ni bil 10 let star.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

Goldee ::

Pogrešam serijo Teater Paradižnik, ki so jo včasih predvajali na TvSLO 1. Kolk smo se mi takrat presmejali :D Hinko, Binko, Vinko, Veso so čist ownal. Saj zdej mamo Našo malo kliniko, sam ne more nadomestit Teatra :(

Opkow ::

Samo, da danasnji Jaffa keksi od Crvenke niso vec to kar so bili vcasih. Bolj presuseni se mi zdijo. Pa se drazji so od konkurence. :S

Po branju postov, sem sele sedaj ugotovil, da s cokolado oblitih kokic nisem opazil ze precej dolgo casa. Pa sem jih kot mulo jedel skoraj non-stop. :]
Le kdaj so izginili!?? Hocem jih nazaj! :D

Se pomnite CungaLunge? In njih slicice, ki si jo polizal in si dal za nekaj casa na roko, da se ti je poznalo na kozi?
Al pa Mikijevi zabavniki? Vedno sem cakal na dan, ko so izsli in sel takoj tastarim fehtat za dnar.
Ali to sploh se obstaja? Huh, ze dolgo nisem sel mimo trafike. :)

Eh dobri stari casi. Imam jih v dobrem spominu. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

Andruxa ::

Hja, jaz sem bil zadnja generacija jugoslovanskih pionirckov in ful pogresam tiste case. Skoda da se je pol kmal zacel kazat nacionalizem, pa
ostalo sranje. Pa un carovniski set je bil hud, ja, he he !! V bistvu jaz najbolj pogresam stare risanke, pa tud vsi iz moje generacije so bli ful mahnjeni na tiste riasnke. Sm jih dost tud iskal po netu, pa jih je kr tezko dobit. Krtka sm neki dobil, A je to pa ne morem najdt.
Lp, A

BigWhale ::

Men cokoladne kokice sploh niso ble vsec. Sem vedno jedel sirove. Vsako sredo, Mikijev Zabavnik in vrecka sirovih kokic. Je blo kr cool.

SasoS ::

čokoladne kokice so ble zakon. In ne, ni isto če poliješ kokice s čokolado ker ni isti okus :D. Škoda da sem bil tok mali da nisem mel keša, ker zdej bi jih skos jedu :)

Tear_DR0P ::

a od vas noben se ni jedu evrokrema a1l kaj? pa normalno ne mislim na frankovega ampak onga jugoslovanskega

smo se prejšn tedn z bivšimi brati na dunaju pogovarjal o teh rečeh ki jih pogrešamo - nekdo je povedal da se je pogovarju z bakico in mu je ona povedala da pogreša možnost potovanja - tko ko se je v jugi potoval se danes ne da več. greš na vlak in se pelješ baš kamorkoli - men so starci razlagal kako je blo, ko so z društvom najel vagon in šli ktuzat za 14 dni po jugi, to bi bila nora izkušnja, sam mam filing, da je finančno danes nismo več sposobni
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

A. Smith ::

Pogrešam Capri lučke. Pa tiste sladolede v žogi.

Risanke so gratale bedne, KiderLada je imela pa _drugačen_okus_ kot ostali evrokremi. Bi verjel onemu, ki je malo više napisal, da je bilo not čuda umetnih (kancerogenih) snovi. Je bla pa dobra ko hudič!
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Vajenc ::

Jaz tudi pogrešam gringo čase. Tko nasploh pogrešam obdobje brez pravih obveznosti, ko je šel čas takoooo počas, pa tiste resne debate staršev o Dinastiji, pa o Pesem ptic trnovk, pa o Mistralovi hčeri ;), pogrešam vzburjenje ob belih najlonkah učiteljic, pa tudi osnovnošolsko gibčnost bi hotel nazaj. Verjetno bom čez par let pogrešal službo, kjer sem lahko med službo pisal po forumu...

Btw: Kot ljubitelj Kinderlade, naj vam izdam skrivnost, da ima Linolada (vsaj ta bela stran) identičen okus.

Fatboyslim ::

Se spomne kdo čigumejiv ki so bili v tubah podobnim za zabno pasto? :))

Drugače pa se noben čokoladni namaz ne more primerjat z kinderlado - mislim da je nekaj podobnega v Kinder Buenotu

Pa une penaste živali v kapsulah tud zakon :D

Vajenc ::

Tako kinderlado, kot sedaj Linolado ne uporabljam za namaz, ampak jo zajemam z veliko žlico ;). A si probal Linolado ?

Fatboyslim ::

Ne bo res treba it kupit :)

Drugač pa sem se spomnu še eno iz mladosti: POKALICEEE :D

sparklyslo ::

>> Jaz tudi pogrešam gringo čase.

Tist gringo smo lizal en drugmu iz roke, he he... Ker ni bilo denarja, da bi si kupil 2 različna
je vsak kupil svojga (vijolčen, rumen) in menjavanje sline se je začelo :)

>> Verjetno bom čez par let pogrešal službo, kjer sem lahko med službo pisal po forumu...

True, same for me.

Pogrešam čase, ko smo kot mulci v naselju cele dneve brcali nogomet in zganjali razne bedarije. Zvečer smo šli pa rabutat :).
Pa frnikulanje ali fičulanje, kjer je šlo na "nož" za vsako fičulo (dve proti rupci ITD).
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ime sladoleda?

Oddelek: Loža
468670 (1540) VelkBla
»

Kateri izdelek bi kupili, pa ne obstaja več? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586282 (4430) predi
»

Umrl igralec Jernej Šugman

Oddelek: Loža
407034 (2547) D3m0r4l1z3d
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425170 (12826) Vanich
»

Slovenske TV komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
182480 (1720) Fizikalko

Več podobnih tem