» »

Nostalgija.

Nostalgija.

1
2
3

Vajenc ::

Pokalice še zdaj prodajajo, če ne drugje sem jih pred kratkim v neki Milki začutil (z odprtimi usti, da bolj poka ;))
Spomnil sem se še neke črne rolce iz Avstrije, mi smo ji rekli mačji drek in po izrazu na obrazih, se nas je večina delala, da ima dober okus.
Uf,uf še nekaj zelo dobrega. A morda kdo ve kaj so prodajali ene 15 let nazaj. Pakirano je bilo v podolgovato škatlo, v kateri so bili (ni 100 %) 4 piškoti ali biskviti, veliki za pest, nekateri obliti z čokolado (bilo je ene par verzij)..., bili so božansko okusni in mehki. So jih pa, po ene par letih nehal prodajat in od takrat ne duha, ne sluha o čem podobnem :O

ReBi ::

mogoče kdo pozna koga, ki pozna koga, ki ima delujočo 386-ko za prodat? ... blazno pogrešam cd-mana, ddave, tetris, gp, doom...

A. Smith ::

To vse dela tud na WinXP! Jaz to občasno špilam. Sploh se pa dobijo na netu verzije, ki so prirejene za druge OS (doom 1&2 sta npr prirejena za miško!).
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

SasoS ::

dosbox ;)

pingec ::

Sej pingo sokci so, samo ne vec v uni leet embalazi :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Tear_DR0P ::

eeeem ko sem omenu evrokrem, nisem na mislil na vse čokoladne kreme na splošno ampak na Evrokrem - tako tekočo čokoladno/kakavovo maso, po kateri so čokoladno/mlečni namazi dobl splošni naziv

to je bla moja priljubljena jed, pa valda munchmallowsi, obliti s čokolado in zaviti v alu foljo :) sam te se celo spet dobi
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Looney ::

Pogrešam serijo Teater Paradižnik, ki so jo včasih predvajali na TvSLO 1. Kolk smo se mi takrat presmejali Hinko, Binko, Vinko, Veso so čist ownal. Saj zdej mamo Našo malo kliniko, sam ne more nadomestit Teatra


hvala enako. tudi jaz pogrešam teater paradižnik! sicer sem bila še majhna ko so ga vrteli ampak s starši še vedno kdaj pa kdaj obujamo spomine nanj!:(
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

BigWhale ::

Jebemtis no, Teater paradiznik ni nostalgija! Nostalgija sta Mirko i Slavko! Pa Branko in Kocka Kocka Kockica.

Tr0n ::

Nostalgija je Podarim-Dobim. :)

Vajenc ::

Pazi Mirko metak...Hvala Slavko spasio si mi život ;)

gzibret ::

Nostalgija je Top lista nadrealista :D
Vse je za neki dobr!

Fatboyslim ::

Jonasovi šovi

Goldee ::

Ah, če Teater Paradižnik ni nostalgija, potem tudi Podarim-Dobim ni.. ;) 8-)

nokia6310 ::

Ja jafa keksi res niso več taki kakršni so bili včasih, pa se spomnite tistih paris čokoladnih piškotkov?
Včasih so bili pakirani v taki škatli kot so zdaj domačica zdaj pa se jih težko dobi pa še to v pol manjši embalaži pa enkrat dražji!
Se spomnite tistih časov, ko so bili cigareti po 100 sit nekje leta 1993 ali kako leto nazaj?
Matr za jurja si šteko dobu dans pa šterje niso dost.
Al pa ko so prvi mobiteli gsm ven pršli tista reklama ko se mujo pa haso pogovarjata ko reče mujo:
Piše vse piše ko so delal reklamo za clip funkcijo ko je bla tista akcija ko si dobu ericsona 628 za najprej 33333 pol pa že za 22222 sit, pa ko so bli pogovori na stacionarno omrežje na minuto 115 sit.
No to je blo leta 1997

Alexius Heristalski ::

hvala enako. tudi jaz pogrešam teater paradižnik! sicer sem bila še majhna ko so ga vrteli ampak s starši še vedno kdaj pa kdaj obujamo spomine nanj!

Teater Paradižnik bo spet na sporedu v nedeljo, 11.6.2006, na SLO 1 ob 16. uri. Pred tem bo ob 15.20 še nanizanka Naša krajevna skupnost. No, to pa je nostalgija! :) Klik!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Oxford ::

Pred tem bo ob 15.20 še nanizanka Naša krajevna skupnost. No, to pa je nostalgija! :)

TO MI DELI! 8-O :D Frak'l in druščina, yes!

stromar ::

MadManMato: Tistih kapsul se spomnim :D. Ko jih je zmanjkalo sem probal z zdravili v kapsulah, ki sem nekje našel, pa ni delalo :D. Verjetno bi bilo zanimivo, če bi tisto kapsulo s spužvo pogoltnil

Pogrešam tudi tiste dobre stare risanke. Te ki so zdaj po TV so tako bedne, da se mi prav smilijo otroci, da morajo to gledat :D

Tisti prašek ki ti je pokal v ustih je bil tudi fajn

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

Looney ::

Pogrešam tudi tiste dobre stare risanke. Te ki so zdaj po TV so tako bedne, da se mi prav smilijo otroci, da morajo to gledat


bolj se n bi mogla strinjat!!!8-)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Bob Rock ::

Pogrešam tudi tiste dobre stare risanke. Te ki so zdaj po TV so tako bedne, da se mi prav smilijo otroci, da morajo to gledat


Tak bojo cez npr. 15 let govoril ti, ki so zdej otroci...ti pa se vprasi, al pogresas risanke al otrostvo...;)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Looney ::

ja, tudi otroštvo. amapak dejstvo je, da so risanke dandanašnji obupne. čisto poneumljanje. zadnjič sem slučajno prižgala tv in so glih vrteli risanke. izgledalo je približno takole: in poco premakni žogo.:\ in kaj boš zdaj naredil?:\ ooooo(:\ ), poco bo nekaj naredil iz škaaaaatle:\ ! kaj pa bo to? ali si bo poco naredil šoootoooor:\ ??? neeee, dela nekaj drugega:\ ! .....oooo poglej!:\ koleeeeeesa!:\ poco bo naredil nekaj s koleeeesi...:\ itd.

res. grozno!!!:\
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Goldee ::

In ko Erik poje banano ..... :D

ombre ::

Pogrešam oddajo periskop in Cik Cak zajčke.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Nejc Pintar ::

Bojan je bil najboljši:)

Kaj bi dal da bi bil bojan:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Daliborg ::

vi kar razmisljajte o nostalgiji :| .... glejte naprej, ne nazaj..... pac skrbi me slovensko povprecje samomorov :D
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Vajenc ::

Nekdo naredi samomor zaradi preteklosti...nostalgija je nekaj lepega...

stromar ::

Pogrešam tudi tiste dobre stare risanke. Te ki so zdaj po TV so tako bedne, da se mi prav smilijo otroci, da morajo to gledat

Tak bojo cez npr. 15 let govoril ti, ki so zdej otroci...ti pa se vprasi, al pogresas risanke al otrostvo...


Morda imaš prav, a moraš priznat, da je kvaliteta risank zelo padla. Sicer bolj redko vidim kakšno, a je večina obupnih. Jaz se spomnim naslednjih: Tom&Jerry, Pink panter, modri dirkač, A je to, Baltazar, Popaj, Pingu, Bolek in Lolek, gasilec Samo..... Takih risank ne moreš niti slučajno primerjat z modernimi (Telebajski, razne japonske + veliko drugih računalniško narejenih, za katere ne vem imen)

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

MTm2H37rqt7B ::

Jaz pa pogresam (nevem imena) v taki vrecki so bli kristalcki razlicnih okusov in ko si dal v usta je presketalo :)

hysteria ::

Bazoka čigumije. pol litrsko coca colo v flaši, čase ko se je coca cola v piksni dobila sam v avstriji in si pol bil največji frajer k si jo pil zunaj na ulici, majhne trgovince iz leta 80 v katerih so prodajal večinoma kruh, zravn blagajne so mel pa take velike steklene kozarce, notr pa pisane bonbončke k si si jih pol lohk izbral. Pa čase k so prišli k nam Bmx-i, ko je nastala prava bmx manija. Pa stare risanke, smrkci, biskvitki, sport billy, pa živ žav vsako nedeljo. Al pa night rider na satelitski, pa pol mcgyver. Pa zajčki k si zobke umivajo.... uh hudo, same lepe stvari so se dogajale včasih :)

Daliborg ::

@Vajenc
In od kdaj nostalgija nima nic veze z preteklostjo?:\
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Vajenc ::

Mislil sem, da nostalgija pač polepša sedanjost, ne pa, da je krivec za samomor.
Bila je pa res že pozna ura, pa sem malo nesmiselno napisal ;) .

sparklyslo ::

V poletnih mesecih bo TV Slovenija na spored uvrstila nekatere najboljše slovenske nanizanke: Naša krajevna skupnost, Teater paradižnik, Mali oglasi,...
Prvi del Naše krajevne skupnosti bo v nedeljo ob 15.20.

Daliborg ::

@Vajenec
emm....mislim da je nostalgija kriva da "samomorilcem" sedanjost ni vsec zaradi preteklosti! Ce bi bili vsi optimisti in bi si vzemali preteklost kot nekaj slabega in prihodnost nekaj kar nam bo omogocalo boljse zivljenje bi bilo OBCUTNO manj samomorov! ( ker nimamo vpliva na preteklost, ampak na prihodnost! )
Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

gzibret ::

Pa lahko boste gledali 7 tv-dnevnikov, ki so nastali med 10-dnevno vojno. He, he, he, nostalgija po gledanju tankov na TV-ju.
Vse je za neki dobr!

Alexius Heristalski ::

He-Man bo na sporedu v nedeljo, 11.6.2006, v Živ-Žavu. Kot sem že prej omenil, bosta isti dan še NKS in TP. Res ne vem, kaj je prijelo RTV-jevce. Nostalgični virus?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Goldee ::

Pa to je čist super, da bodo začel vrtet Teater Paradižnik še enkrat. Pa He-man (in zlobni skeleton :D ). Super. Spet se bomo smejali s TP-jem in trepetali s He-manom.8-)

klemen22 ::

Zdej ti bo He-mana verjetno malo otročje gledat ali pač ne?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Goldee ::

Ne, ker He-man zares obstaja! ;)

BojZ ::

Nostalgija:
- Baltazar, Lolek In Bolek, A Je To
- Commodore 64 in Amiga 500
- plezanje po drevesih pa babica ki se je zgrazala nad smolo (drevesa so bile smreke=])
- bit dezurni za hrano v osnovni soli, ko smo nosil unih miljon krofov v skatli za cel klas cez celo solo po hodnikih, 2 dni kasnej so pa prsli proti mravlam spricat od usega unga cukra pa marmelade =]
- sportni dnevi in razna potovanja z avtobusi, kajpak zraven sodi vonj po cca 5ih razlicnih salamah, ko 2 modela odpreta svoj sendvic =]

Je pa res, da tolk stari pa s5 nismo, OR ELSE! =]

LP,

BojZ

klemen22 ::

Ne vem no, nostalgija gor ali dol. Sedaj se vsaj lohka vržeš na žensko/punco/ženo medtem ko se pri 10ih nis mogu. Jebeš nostalgijo če imaš to na voljo.8-)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BigWhale ::

A na moskega pa ne? Mislim, a je kak poseben razlog, da si to izvzel?

Looney ::

Mater ste brihtni! Mislim, da se še nihče ni šel fentat zaradi nostalgije. Nostalgija so spomini na preteklost gledano z lepe strani. To so spomini na prijetne dogodke, predmete in ljudi. Nikoli pa še nisem slišala, da bi kdo naredil samomor, ker bi se spomnil kako lepo mu je bilo včasih in bi se zaradi tega ubil! Ljudje se ubijajo zaradi slabih spominov in slabe sedanjosti!!!
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

klemen22 ::

A na moskega pa ne? Mislim, a je kak poseben razlog, da si to izvzel?

Ma za zaporedje punca/žena/ženska/... dodaj še poljubne nazive zarad mene.:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

hysteria ::

Če je kdo zamudil Teater paradižnik, ga imate tle: KLIK

Tilen ::

Tega dela nism vido :D tnx

A se ad dobit se druge epizode?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gkovac ::

joooj kakšne lepe spomine ste mi obudil s tole temo :D :D :D

boyan64: preživljanje počitnih na Jadranski obali v sindikalnih domovih....
Sims: jogurte v trikotni embalaži :D


Pa risanke kot so Will E. Coyote in Modri dirkač.. pa nanizanke kot so Naša krajevna skupnost (zdej imamo pa nemasto tega bedarije kot so NMK ali pa huje TV dober dan)... pa kvize Kviskoteka in Brojke i Slova...

nihče pa ni omenil Politikinega Zabavnika... matr je bla to dobra revija!

Pa še nekaj... Poletje v Školjki!!! loooool... kakšen hit je bil to!!! jest sem bil v 7. razredu k sem ga prvič videl. Pogledal sem si ga pe še kakš leto nazaj... kakšno razočaranje!!!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

tintorel ::

Rubikova kocko je tut vsak imel.
Pa film Sreča na vrvici.
Pa wimbeldonke - superge. Bele nogavice. Kolidžke. Tomos pony-express. Polno tega...

tintorel ::

Benny Hill :)

Vajenc ::

Sem dobil ene par nostalgičnih fotk ;)

Saladin ::

Nostalgija je Strippy ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

opeter ::

Ja, pa hrvaške risanke - Profesor Baltazar... pa Miki Muster -njegove reklame, pa cik-cak zajčki. Viki krema, hav!
Pa spominjam še (tistega starega) Živ-žav na RTV SLO. To so bili cajti. Ste pa že omenili He-mana, hehe :)

Kaj pa serija Sokoli (Terrahawks)? Čarovnica (android) Zelda, njen sin in sestra, pa seveda tiste krogle in kocke. Mater!!! :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ime sladoleda?

Oddelek: Loža
468734 (1604) VelkBla
»

Kateri izdelek bi kupili, pa ne obstaja več? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586408 (4556) predi
»

Umrl igralec Jernej Šugman

Oddelek: Loža
407066 (2579) D3m0r4l1z3d
»

Best risanka ever (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12425280 (12936) Vanich
»

Slovenske TV komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
182499 (1739) Fizikalko

Več podobnih tem