» »

TV-out in ugašanje monitorja....

TV-out in ugašanje monitorja....

simoni ::

Imam problem....TV na katerega imam povezan tvout, imam v drugi sobi...!
Ko pod nastavitvami izberem, da bom uporabljal tv-out, se mi monitor ugasne, na tvju v drugi sobi pa se pojavi slika... Tukaj nastane problem, recimo, ko je konec filma, je zelo težko nastavit nazaj na monitor, ker ne vidiš slike ku je v drugi sobi! Ali kdo ve kako bi naredil, da bi monitor ostal prižgan tudi ko je tv out?? Če dam nWiew na clone, mi pa še tv-out ne dela več!
Grafična kartica je Geforce2 MX400!

Hvala že v naprej!

Dead_Eye ::

edina rešitev je nova grafična, gf2MX ne podpira sliko na monitorju in TV hkrati. novejše (gf4MX pa radeoni) se mi zdi da to imajo
The one and only

Tiger ::

Uporabi TvTool - www.tvtool.de

TylerDurden ::

Uporabiš TVttol, kjer imaš bližnjice na tipkovnici. Pritisneš CTRL + F2 in imaš sliko nazaj na monitorju. Zakon zadeva.
Let\'s make some soap ...

V-i-p ::

Eh, vi ste risi. Sem že stokrat povedal, da se na tvju, ko imaš tv-out prižgan da čisto fino surfat, brat maile, klikat po namizju ali pa ircat. V winsih si na namizje naredi bližnjico do proggya ki je vgrajen, Magnifier (Lupa) imenovan. Kjer pišeš ali se premikaš z miško imaš povečavo, kar se odlično vidi na tvju.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

simoni ::

V-i-p: Vse lepo in prav, vendar je problem če imaš tv v drugi sobi in ga ne vidiš...
No bom poizkusil z tvtool-om!

Hvala vsem....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564291 (3620) anjica
»

Geforce 4 mx 440 8x AGP nview problem

Oddelek: Zvok in slika
71351 (1201) Valentin
»

Nvidia-tv out problem

Oddelek: Zvok in slika
71151 (1034) Big Poppa
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505913 (4818) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292076 (1576) Kawl6

Več podobnih tem