» »

Na TV ni slika do roba!?

Na TV ni slika do roba!?

krist ::

Imam GF Ti4200, na katerega je preko TV izhoda povezana TV Sony! Ne glede na to, kaksno resolucijo nastavim na računalniku, mi na TV slike nikoli ne kaže od roba do roba, ampak ja na vsakem robu približno 1cm odmika! Ali mogoče kdo ve, v čem je težava oz. kje bi se dalo to nastavit? Driverji so tisti, ki so bili priloženi kartici!

Law_Enforcer ::

Znan problem z Geforcei.. Nabavi Tvtool

Šimpanz ::

Jaz mam pa Radeona in TV Sony in imam isti problem. Po moje se tega ne da popraviti.

krneki ::

Imam isto Sonijev TV (16:9) in Radeon AIW 9800SE. Tistega 1cm roba se rešim tako, da sliki, v Media player classic, naštimam custom AR (tako, da je slika po vertikali raztegnena), potem pa na TVju uporabim smart zoom. V glavnem, s funkcijo zooma na TVju se znebim tistega roba. Da pa zoom ne odreže preveč, prej popravim aspect ratio slike na Media player classic.

V-i-p ::

Hmm, meni na Radeonu 9000pro z funkcijo "overscan" uspe lepo izbrisati črne robe na TV-ju...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

krneki ::

Samo to ti preveč slike odreže po VSEH robovih.

joeblack ::

V-i-p

jaz mam isto kartico pa te funkcije ne najdem, a je mogoče od driverjev odvisno?
Talking on flat is easy!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963560863 (192) anjica
»

težave z vlc-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
11890 (715) granci
»

HD codec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11116943 (9828) GrimReaper
»

BSplayer 1.00 RC1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
494432 (4432) reber
»

Nič Divx na TV spljoh

Oddelek: Zvok in slika
101468 (1269) tha_man

Več podobnih tem