» »

Big screen za sobotno tekmo?

Big screen za sobotno tekmo?

Bellzmet ::

Živjo!

Mene pa zanima, če bo kje v Ljubljani big screen oz. platno (npr. na Kongresnem) za prenos tekme Hrvaška Slovenija v soboto?

LP

Packač ::

Pomojem, da je bolš da ga ni :D . Vemo zakaj

Hypno ::

Zakaj? :D
Great are mysteries of the mind ...

Slowenc ::

Ker bo big screen broken>:D.
Skiny gate.

Rambo ::

To itak, da bo big screen broken (ce sploh bo). Nihče pa ni povedal da v Sloveniji živi 3/4 južnjakov.

Thrivial ::

>Nihče pa ni povedal da v Sloveniji živi 3/4 južnjakov.

Natancneje receno - ~5% Srbov in priblizno 2% Hrvatov. Skupaj s Slovenci torej najmanj 95% populacije, ki bo proti Hrvaski.

Res ne vem od kje vam taki nesmisli... :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Slowenc ::

Od kje pa si ti tole izračunal? Pa si mogoce upoštaval XX Slovenskih državljanov, ki so po narodnosti srbi,hrvati,bošnjaki? Teh je pa še pa še.|O
Skiny gate.

jRk0 ::

stevilo priseljencev se resda dviga a toliko jih pa le ni;)

in spet vidimo neumne slovence ter priseljence ki se bodo tepli zaradi ene nogometne tekme.

imbecili.
You fuck up once, you loose two teeth.

Slowenc ::

Ja, število se dviga, že celih 30 ali več let. Vsako leto ne vem kolk tisoč in to v toliko letih nanese kar precej.;((
Skiny gate.

Sergio ::

O tem pa ne na tem forumu. Držite se teme!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

V-i-p ::

Bellzmet, kolikor jaz vem (vsaj v mojih letih ko sem bival v Ljubljani) je bilo tako;), da so za nastope reprezentance, ko je le ta igrala v tujini postavili velik monitor na štadionu za Bežigradom, če je še danes tako ne vem, samo mislim da je. Na dan tekme, malo pred njo se štadion odpre, prost vstop, dosti folka, kakšno pivce, pa smo zmagali. Vem pa to, da dam levo taco za to, da bom v sredo na štadionu, ko bo povratna tekma in kolikor zaenkrat kaže, mi je ne bo treba dati (tace). :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Slowenc ::

Najboljše vzdušje je v lokalu, kjer imajo big screen. Vsi pod vplivom substanc, s tem posledično bolj izražajo svoja čustva. To je navijanje.
Skiny gate.

frenk ::

mah nogometa ne morš menjat z nacijo...če bi bli vsi nogometaši v slo. ligi slovenci in vsi nogometaši v hrvaški ligi hrvati bi se še dal, ampak to je pa že čist pomešan:)


...jest se itaq odvajam nestrpnosti, tko da prosm ne zahajat v take smeri:D

Predator ::

zgoraj izbrisanim, držite se naslova, za statistiko o sestavi prebivalstva odprite svojo, samo rasizem in nacionalizem v njej bo zatrt...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

wind ::

big screen bo tudi v Rožni na nogometnem igrišču


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Resnica o športu" in druge distrakcije ala nacionalizem itd

Oddelek: Loža
363769 (2445) Šimpanz
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116429 (9652) Alexius Heristalski
»

AC Milan vs. Real Madrid

Oddelek: Loža
425770 (5201) galu
»

Naš fuzbal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
44525055 (20952) boštjan
»

Napoved izida HR : SLO (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1559823 (7486) gkovac

Več podobnih tem