» »

Zakaj ne daste žmigavca???

Zakaj ne daste žmigavca???

««
7 / 7
»
»»

bambam20 ::

Aston_11 je izjavil:

Demokratična pravica, da si glup? Ja, ta je demokratična. Znanje CPP pa je arbitrarno predpisano. Ma kaj bodo vam težili....


Jaz lahko počnem kar želim. Za svoja dejanja, če kršim predpise me lahko doleti kazen. Tudi 70% se ne privežem in vozim nad omejitvijo.

GupeM je izjavil:


Brezveze. Saj smo že nekaj višje ugotovili, da so opice inteligentnejše od nekaterih uporabnikov tukaj.


Opice ti sporočajo, da se s strinjajo s tvojo ugotovitvijo, da so pametnejše od TEBE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

ZveeZ ::

Slo-tech over net :/

Bolt ::

GupeM je izjavil:


Brezveze. Saj smo že nekaj višje ugotovili, da so opice inteligentnejše od nekaterih uporabnikov tukaj.

Bolj žalostno je, da ne dojameš, da ena opica podjebava drugo. Sedaj pa ugotovimo katera opica je inteligentnejša.
Kolk si inteligenten pa dokazuješ že s tem da ko ti zmanjka argumentov ne znaš nehat in začneš žalit.

solatko ::

kuall - Saj ni problema, 300€+3KT, pri prehitevanju na AC eno vozilo 600€+6KT samo še AC policijo rabimo, da začne delat, pa boste taki hitro ob izpite in denar. Pri 3-eh prehitevanjih. Jaz bi moral za enako kazen, kar nekaj časa vozit 261 ali 221, 201 odvisno kakšna je omejitev, pri 80 je dosti 161 realne hitrosti+toleranca.

maticb492 - To bi morali imeti v roki osebni zdravniki, ki bi ti prepovedali vožnjo zaradi psihofizičnega stanja ob boleznih, odvisnosti, zdravilih, ki vplivajo na psihično stanje, pri rahli kapi in podobno, tisti pregled na medicini dela, športa in prometa je samo molzenje denarja, ne izloči pa bolnikov, ki niso za na cesto.
Delo krepa človeka

GupeM ::

Bolt je izjavil:

GupeM je izjavil:


Brezveze. Saj smo že nekaj višje ugotovili, da so opice inteligentnejše od nekaterih uporabnikov tukaj.

Bolj žalostno je, da ne dojameš, da ena opica podjebava drugo. Sedaj pa ugotovimo katera opica je inteligentnejša.
Kolk si inteligenten pa dokazuješ že s tem da ko ti zmanjka argumentov ne znaš nehat in začneš žalit.

Ne razumeš. Enako kot flat-eartherji. Lahko vam dam argumente, razložim tako, da jih še betonska stena razume, ampak jih zanikate in trdite svojo zmoto naprej. Tako da ne žalim, samo dejstva navajam. Seveda jih spet zanikate.

Bolt ::

Ti lahko nabijaš in vsiljuješ te tvoje argumente kolk hočeš, zaradi mene se lahko na trepalnice postavljaš, iz posta v post je razvidno, da se boš kmalu razpočil, ker ni po tvoje, ja in to so žalitve, če bi jaz take ven metal bi bil že zdavnaj brisan, toda to ni point.
Kar ti ne razumeš je, da si ti tista opica katero podjebavajo.
Eno je nabijanje po forumu, drugo pa je kaj se dejansko dogaja na cesti.
Seveda ti tega ne boš nikoli dojel. Samo dokazuješ, da nimaš nobenih izkušenj ne v lifu ne na cesti.

bambam20 ::

Na cesti velja pravilo močnejšega. zato smo frajerji v močnih SUV-ih na boljšem in gledamo na vas iz viška.

Kazni za smernik so smešno nizke. Zdaj so znižali kazni za prehitro vožnjo. Provida ne gre za tabo, če ne voziš najmanj 180 km/H.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

GupeM ::

Bolt je izjavil:

Ti lahko nabijaš in vsiljuješ te tvoje argumente kolk hočeš, zaradi mene se lahko na trepalnice postavljaš, iz posta v post je razvidno, da se boš kmalu razpočil, ker ni po tvoje, ja in to so žalitve, če bi jaz take ven metal bi bil že zdavnaj brisan, toda to ni point.
Kar ti ne razumeš je, da si ti tista opica katero podjebavajo.
Eno je nabijanje po forumu, drugo pa je kaj se dejansko dogaja na cesti.
Seveda ti tega ne boš nikoli dojel. Samo dokazuješ, da nimaš nobenih izkušenj ne v lifu ne na cesti.

Evo, povsem isti si kot flatearherji. Prav po istem postopku gre:
1. Najprej razlagaš, da ti vsiljujemo argumente.
2. Rečeš da sem jaz opica (flatearherji rečejo ovca), čeprav jaz nikomur nisem rekel, da je opica.
3. Trdiš, da tega ne bom nikoli razumel. Ja normalno da ne, če je pa neumno in blesavo.

solatko ::

bambam20 - Ne vem zakaj potem bežite s ceste, ko srečate mene v muzejskem FAP-u.:D
Delo krepa človeka

bambam20 ::

solatko je izjavil:

bambam20 - Ne vem zakaj potem bežite s ceste, ko srečate mene v muzejskem FAP-u.:D


A FAp a :). Lepo. :)

Bolt ::

GupeM je izjavil:


Evo, povsem isti si kot flatearherji. Prav po istem postopku gre:
1. Najprej razlagaš, da ti vsiljujemo argumente.
2. Rečeš da sem jaz opica (flatearherji rečejo ovca), čeprav jaz nikomur nisem rekel, da je opica.
3. Trdiš, da tega ne bom nikoli razumel. Ja normalno da ne, če je pa neumno in blesavo.


Tebi res ni pomoči.
1. Vse druge kriviš za stanje v katerem se nahajaš.
2. Jaz nikoli nisem rekel da si TI opica, kot ti nisi nikoli nikomur rekel da je opica.
Veš za take obstajajo institucije, ki to pozdravijo.
Razen tega, da žališ vse tiste, ki se ne strinjajo s tabo, še lažeš in sam sebe zavajaš.
Glej obstajajo dokazi kaj si pisal zato nima smisla lagat. Ne vem no, kdo je potem potem to pisal, tvoj alter ego? Lahko, da pišeš pod večimi nicki in pač ne veš eden za drugega, to je edina možna razlaga.

GupeM je izjavil:


Vidiš, ne gre za nebuloze. Gre za inteligenco nižjo od opičje. Nenazadnje tudi opice ne upoštevajo vlade

GupeM je izjavil:


Brezveze. Saj smo že nekaj višje ugotovili, da so opice inteligentnejše od nekaterih uporabnikov tukaj.

3. Še enkrat ti bom napisal, pa malo bolj počasi preberi, ker vidim, da si malo bolj počasne sorte:
Kar ti ne razumeš je, da si ti tista opica katero podjebavajo.
Če nekaj ne razumeš, še ne pomeni, da to ni res.
Zanikanje je prva faza vseh holikov.
Pa še enkrat si preberi drugo točko.

In to ni off topic. Odgovor na vprašanje naslova teme. Ravno zaradi takih ne dam žmigavca.

kuall ::

macolar gupe je spet v svojem elementu.

GupeM ::

Bolt je izjavil:

2. Jaz nikoli nisem rekel da si TI opica, kot ti nisi nikoli nikomur rekel da je opica.

Seveda si rekel. Citat spodaj. Citata, kjer sem jaz to rekel, pa nimaš, ker tega nisem rekel.

Bolt je izjavil:

Kar ti ne razumeš je, da si ti tista opica katero podjebavajo.


Pri teh dveh nisem nikomur rekel, da je opica. Sem samo rekel, da ste nekateri nižje inteligentni. Če bi rekel da ste opice, bi lagal, česar pa ne počnem.

GupeM je izjavil:

Vidiš, ne gre za nebuloze. Gre za inteligenco nižjo od opičje. Nenazadnje tudi opice ne upoštevajo vlade

GupeM je izjavil:

Brezveze. Saj smo že nekaj višje ugotovili, da so opice inteligentnejše od nekaterih uporabnikov tukaj.


Bolt je izjavil:

In to ni off topic. Odgovor na vprašanje naslova teme. Ravno zaradi takih ne dam žmigavca.

Seveda je off topic. Ampak da to ugotoviš, rabiš inteligenco.

Bolt ::

Točno to. Drž se ti raje macole, ker več kot očitno ti razmišljanje in vožnja ne gresta najboljše od rok, pa če tudi bolj počasi bereš.
Nenazadnje tud opice niso za volan
:))

bambam20 ::

Bolt je izjavil:

Točno to. Drž se ti raje macole, ker več kot očitno ti razmišljanje in vožnja ne gresta najboljše od rok, pa če tudi bolj počasi bereš.
Nenazadnje tud opice niso za volan
:))

:))

KakoLepo ::

Morda bi se strinjal, zakaj nekateri ne dajo zmigavca. Ko pravite, da zarad tega, ker vcasih, ko ni nikogar drugega, se jim ne zdi vredno dajat zmigavca. potem pa to pocas pride v navado in vcasih se zgodi, da ga ne dajo tudi takrat, ko je potrebno. Lahko primerjamo s prdcem. Kak clovek lahko iz navade prdi, ko je sam doma in mu to rata taka normalnost, da ga potem vcasih ponesrec izpusti tudi takrat ko ni sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KakoLepo ()

bambam20 ::

Brez smernikov se lahko normalno vozimo. Ce smo naredili izpit.

Mare2 ::

V vsakem primeru, kadar je potrebno, je treba dati smernik. Tako zaradi policajev kot zaradi jasne udeležbe v prometu.

Tudi, kadar se zgodi prometna nesreča, je izredno pomembno, ali je bil vklopljen.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

DostMam ::

Tudi brez izpita se lahko normalno vozimo, če uporabljamo smernike.

Mare2 ::

DostMam je izjavil:

Tudi brez izpita se lahko normalno vozimo, če uporabljamo smernike.

Brez izpita ni ravno najbolj priporočljivo.

Je pa verjetno sedaj precej manj kontrol kot jih je bilo pred leti.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

DostMam ::

Mare2, ni bilo tako mišljeno. Goli sarkazem je bil na "normalno vožnjo" brez vstavi_kar_se_ti_zazdi. Recimo: tudi brez rezervne gume in tašče gre.

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:


Je pa verjetno sedaj precej manj kontrol kot jih je bilo pred leti.


Kako manj? Zadnja leta je policijskih kontrol ogromno. To je bil kompromis, da se jim povišajo plače, da so ves čas vidni v prometu. zdaj se moram pa Že privezat, ko se peljem v trgovino.

DostMam ::

Matematika je enostavna: število kontrol je sorazmerno številu neprivezanih nežmigavcodajalcev. Ni nujno, da je več dobro.

bambam20 ::

DostMam je izjavil:

Matematika je enostavna: število kontrol je sorazmerno številu neprivezanih nežmigavcodajalcev. Ni nujno, da je več dobro.


Še vedno jih ni dovolj, da bi mi preprepčili varčevanje žarnic. Sem šparoven.

DostMam ::

Solatko sicer pravi, da terminologija ne rešuje življenj, vendar: govoriva o žarnicah ali o kontrolah? Drugače pohvalno, če ste šparovni. Lepo, da ste se pohvalili. V Sloveniji je to med kandidatkami zaželena lastnost.

bambam20 ::

DostMam je izjavil:

Solatko sicer pravi, da terminologija ne rešuje življenj, vendar: govoriva o žarnicah ali o kontrolah? Drugače pohvalno, če ste šparovni. Lepo, da ste se pohvalili.



Smerniki še ne pomenijo nič , če marsikdo klofne smernik, ne da bi zraven opazoval dogajanje v prometu oz. da ga, ker se je tako naučil, ampap prepozno.

Na cesti preživimo tisit, ki znamo pravilno odreagirat.

DostMam ::

Aha, pol sva s premim sorazmerjem me kontrolami in žarnicami/privezovanjem opravila? Sedaj pa obdelujemo temo: "Pomembna je dinamična vožnja, ne žmigavci"?

Bolt ::

c3p0 je danes ob 09:04:46 izjavil:

Mentaliteta na psu. Sam smernikov ne uporabi, ko pa ne more speljat, ker nekdo ni nakazal, pa se buni na "idiota". Samo gledanje na lastno rit...

bambam20 :: danes, 11:20:41

Vsak gleda na sebe, ker je edino pravilno.

Točno to. Ravno zaradi takih "idiotov" ki ni dal žmigavca sem zletel v jarek, ta "idiot" seveda odpeljal naprej.
Od takrat naprej nobenega žmigavca več. Upam, da čim več teh "idiotov" spravim v jarek.

DostMam ::

Lepo je živeti v zablodi, da takšna strategija deluje selektivno le na idiote.

predi ::

Rad bi pohvalil voznika policijskega vozila, ki je včeraj okoli poldneva vozil po krožnem križišču ob tehniških fakultetah v MB ter dal smernik ob izhodu iz križišča. To so tako redki dogodki, da jih velja izpostaviti, sploh ker gre za uradno osebo, ki je vzgled drugim.

Cupakabra123 ::

Najbolj hecni so tisti pajaci, ki v kroziscu vklapljajo levi smernik XD Kaj bos cez nasad roz zapeljal al kaj? Po moznosti potem taki niti ne dajo desnega smernika, ko grejo iz krozisca kar je pa dejansko potrebno in je druga nadlezna stvar, ki jo vidim pri lenih voznikih. Pa potem lahko omenim se voznike BMW-jev, Audijev in Mercedezov, ki so boga za jajca prijeli in jim je pod castjo prizgati desni smernik, ko gredo nazaj na desni pas. Vazno da ti blendajo z levim, ko ti vozijo za ritjo. Pri takih se namenoma upocasnim na 130 in pocasi prehitevam samo, da so se bolj zivcni.

GrimReaper2 ::

Levi smernik v nekaterih krožnih pomaga, pri tistih, ki je kao glavna cesta za naravnost, ti greš pa levo na 3. izvoz. Če ga ne daš, boš doživel vsaj 30% več izsiljevanj prednosti, še vedno pa seveda bodo izsiljevanja. Nimam pojma ali se ne vidi da greš levo in ne desno na 2. izvoz, očitno brez levega smernika ne vidijo dovolj dobro.
V tamalih krožnih (Radovljica) ali zelo velikih (Lesce) pa seveda nimaš kaj dajat levega smernika, tudi še nisem videl da bi kdo to počel.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Cupakabra123 - To je star način navodil za vožnjo v krožišču - prvi izhod, desni smerokaz pred krožiščem, drugi izhodi desni žmigavec pred izhodom, na tretji, četrti,... pa levi smernik, do željenega izhoda, tam pa desni za izhod. Tako se je učilo še v letu 1980, ko je izpit opravljala žena. Potem se je ustalilo, da samo desni smernik pred izhodom.
Vozniki stare šole s tem opozorijo vse, ki bi hoteli v krožišče, da še ne nameravajo ven. S takim manevrom vsaj nikogar ne zavajajo. Sem pa že večkrat doživel, da je bil prižgan desni smernik, vozilo pa je šlo naprej na naslednji izhod, to pa je zavajanje, zaradi katerega lahko pride do trka, potem pa dokazuj, da je bilo res tako, če mu desni smernik ostane cel, če ga razbije je žička pregorela in ni problema dokazat, da je smernik ob trku gorel.
Delo krepa človeka

gansta ::

Cupakabra123 je izjavil:

Najbolj hecni so tisti pajaci, ki v kroziscu vklapljajo levi smernik XD Kaj bos cez nasad roz zapeljal al kaj? Po moznosti potem taki niti ne dajo desnega smernika, ko grejo iz krozisca kar je pa dejansko potrebno in je druga nadlezna stvar, ki jo vidim pri lenih voznikih. Pa potem lahko omenim se voznike BMW-jev, Audijev in Mercedezov, ki so boga za jajca prijeli in jim je pod castjo prizgati desni smernik, ko gredo nazaj na desni pas. Vazno da ti blendajo z levim, ko ti vozijo za ritjo. Pri takih se namenoma upocasnim na 130 in pocasi prehitevam samo, da so se bolj zivcni.


Zakaj sploh voziš na BMW pasu na avtocesti ?

DostMam ::

Cupakabra123, včeraj ob 09:34:38: "Pa potem lahko omenim se voznike BMW-jev, Audijev in Mercedezov, ki so boga za jajca prijeli... ... Vazno da ti blendajo z levim, ko ti vozijo za ritjo. Pri takih se namenoma upocasnim na 130 in pocasi prehitevam samo, da so se bolj zivcni."
Oni so "boga za jajca prijeli" ker vam kulturno(*) sporočajo, da bi vas radi prehiteli. Vi, "sveti pravičnik" se nato poučevalno odločite nehati kršiti prometne predpise in "one" namenoma delate živčne. Menda tako prispevate k višjem nivoju kulture in umirjanju prometa. To ste napisali vi.
Sledeče je moja domišljija: Seveda, oni v vas takrat prepoznajo tiste počasnete, ki po levem neskončno dolgo prehitevajo s 100 km/h. In končamo oboji na tem forumu. "Jaz že vem zakaj upravičeno ne spoštujem predpise, ostali pa se morajo brezpogojno obnašati po mojih merilih."

(*) kulturno: če vidite njihov smernik, pomeni, da vam niso tik za ritjo.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zaustaviti vozilo ob policijski kontroli (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13525369 (20108) bajsibajsi
»

Vožnja po prednostni in uporaba smernikov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15937036 (34846) kiFni
»

Miti, zmote in nepoznavanje predpisov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11738656 (33527) St235
»

Prometna nesreča (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
52191940 (82708) St235
»

Krožno križišče - prednost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18347211 (43164) floyd1

Več podobnih tem