» »

Kvalitetna kava

Kvalitetna kava

««
3 / 10
»»

yansek ::

m0LN4r
Se ne bi strinjal. Jaz jo bolj slabo naredim, sem pa že parkrat pil zelo dobro.

c3p0 ::

MH0 je izjavil:


Skozi ne gre para ampak para potisne vodo. Vodo, ki je po moje še vedno prevroča. To govori bolj v prid temu, da bo kava prej grenka, kot ne. Če to vodo skozi kavo poženeš zelo hitro, bo pa seveda manj grenko ampak ni to to. Sem poskusil srednje praženje ampak premalo, da bi res lahko debatiral o moki, ker še nikoli nisem bil zadovoljen z rezultatom. Tudi filtriranje pri moki za moj okus ni dovolj fino.


Sam pri moki začnem z vrelo vodo, nato odstavim, dodam kavo in rezultat je hiter. Drugače se kava cmari ves čas segrevanja.

m0LN4r ::

Moj sodelavec iz romunije pa skuha tako da lahk zlico pokonc postavis vnjej pa ene 5 minut prekuhava. Cudim se da ga ne raznese.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

zmist ::

Samo detajl, med tursko kavo in espressom je dolocena razlika. Okus espresso bolje izloci, turska kava pa bolje izloci kofein.

Odvisno kaj je prioriteta.

yansek ::

Ja, bi znalo držati.

Nazadnje mi je prodajalec kave v specializirani kavarni/trgovini priporočal kafetiero za kavo ki jo prodaja in je torej boljše kvalitete.

TheBlueOne ::

c3p0 je izjavil:



Sam pri moki začnem z vrelo vodo, nato odstavim, dodam kavo in rezultat je hiter. Drugače se kava cmari ves čas segrevanja.


Lahko pa investiras v hightec moko. :)

https://9barista.com/product/9barista-e...

c3p0 ::

Prvič vidim, thanks. Če deluje boljše, I just might, ni drag.

yansek ::

TheBlueOne je izjavil:

c3p0 je izjavil:



Sam pri moki začnem z vrelo vodo, nato odstavim, dodam kavo in rezultat je hiter. Drugače se kava cmari ves čas segrevanja.


Lahko pa investiras v hightec moko. :)

https://9barista.com/product/9barista-e...


Ja, samo se moraš z njo verjetno tudi naučiti pravilno ravnati.

TheBlueOne ::

yansek je izjavil:



Ja, samo se moraš z njo verjetno tudi naučiti pravilno ravnati.


Meni deluje bolj plug and play. Verjetno mora kava biti samo primerno mleta. S tem malo poeksperimentiras.

sloxl8 ::

Kateri mlin pa priporočate za turško kavo, torej da je čim bolj fino mleta?

TheBlueOne ::

Glej, da ima "burr grinder" in da je nastavljiv. Ce ne melje dovolj fino lahko naredis kar sem naredil jaz pri starsih. Odstranis eno stran grinderja, podlozis malo papirja, in privijes nazaj. Samo ne smes prevec, da se grinder na zapne sam v sebe. :) Ce zelis poceni bo verjetno konicna izvedba.

sloxl8 ::

Proizvajalec, model? Če je možno, bi kupil tak mlin, da mi ne bo treba prizidka delat - naj bo čim manjši in za 2-3 skodelice.

TheBlueOne ::

Jaz sem predelal tega:

https://www.amazon.de/EKM-200-Scheibenm...

Ce hoces pa res OK zdevo in da je morda se lep pa racunaj na 100€++++.

yansek ::

Bi lahko kdo napisal kakšno kavarno kjer je pil dobro kavo. Jaz bi npr navedel:
-Cafe Bar Havana, Črnuče
-coffee shop & roastery, Trubarjeva cesta 7
1000 Ljubljana
-Črno Zrno Specialty Coffee, Gornji trg 17

Shkorc ::

Definitivno Cafe Čokl, Krekov trg 8, blizu vzpenjače pod Ljubljanskim gradom.

Prvič ko sem pil njihov espresso, so mi šle dlake pokonci, nisem mogel verjet da je možno naredit tako okusnega.

||_^_|| ::

Kavarna Moderna, v Moderni galeriji v Lj.

Vajenc ::

V Italiji dobiš dober espresso na vsaki pumpi. Težko fališ
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

gruntfürmich ::

Vajenc je izjavil:

V Italiji dobiš dober espresso na vsaki pumpi. Težko fališ

verjetno se hecaš.
v (italjanskem) dokumentarcu o kavi je bilo rečeno da italjani pijejo slabo kavo, čeprav zase mislijo da najboljšo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

gruntfürmich je izjavil:

Vajenc je izjavil:

V Italiji dobiš dober espresso na vsaki pumpi. Težko fališ

verjetno se hecaš.
v (italjanskem) dokumentarcu o kavi je bilo rečeno da italjani pijejo slabo kavo, čeprav zase mislijo da najboljšo...

Probaj. Na vsaki pumpi imajo vrhunski aparat, dobro italjansko kavo in mojstra v delovni obleki, ki zna pripraviti espresso.

Pumpe ob avtocesti, kjer načeloma tudi pri nas dobiš espresso.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

m0LN4r ::

Na pumpi, na avtomatu? Edino kaj tisti clovek v delovni obleki naredi je nafila mleko v prahu in instant praske za kavo. Spuca se pa na vsake tolko, puca se predvsem cevi proti kamnu in filter, da se ne pokvari. Poznam strica v delovni obleki osebno od Dallmayr-Kaffee.

Sej kava ni svoh na teh avtomatih, ni pa nic posebnega. Res pa je skoraj boljsa od vsake vaske gostilne, kjer majo tisto 1eur kavo zjutraj, da zalaufajo masino.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Vajenc ::

m0LN4r je izjavil:

Na pumpi, na avtomatu? Edino kaj tisti clovek v delovni obleki naredi je nafila mleko v prahu in instant praske za kavo. Spuca se pa na vsake tolko, puca se predvsem cevi proti kamnu in filter, da se ne pokvari. Poznam strica v delovni obleki osebno od Dallmayr-Kaffee.

Sej kava ni svoh na teh avtomatih, ni pa nic posebnega. Res pa je skoraj boljsa od vsake vaske gostilne, kjer majo tisto 1eur kavo zjutraj, da zalaufajo masino.

Ne iz avtomata, iz prave mašine za esspreso. Iz avtomata še nisem pil dobre kave.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

||_^_|| ::

Vajenc je izjavil:

V Italiji dobiš dober espresso na vsaki pumpi. Težko fališ


+1

m0LN4r ::

Ce pa tam na pumpi delajo romuni ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

yansek ::

-Vrt Lili Novy na tleh bivšega Jazz cluba Gajo

Arey ::

m0LN4r je izjavil:

Turski kavi manjka crema, aroma recimo. To je kavna instant juha.

Crema nima veze z aromo.

MH0 ::

Arey je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Turski kavi manjka crema, aroma recimo. To je kavna instant juha.

Crema nima veze z aromo.

Ni to morda malo preveč pavšalna izjava?

Arey ::

MH0 je izjavil:

Arey je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Turski kavi manjka crema, aroma recimo. To je kavna instant juha.

Crema nima veze z aromo.

Ni to morda malo preveč pavšalna izjava?

Glede na to da dobesedno nima veze z aromo ampak izključno s tem pod kakšnim pritiskom gre voda skozi kavo in količina plinov v kavi, bi reku da je nivo pavšalosti točno 0.

TheBlueOne ::

Seveda ima veze z aromo. Ima nekoliko bolj grenak okus in specificno teksturo.

Vetrpiha ::

Nekako tako, kot je na prvi stran omenil en, da v kolikor profesionalni barista stisna na gumb na esspreso mašini, je kofe dosti bolje skuhano.

MH0 ::

TheBlueOne je izjavil:

Seveda ima veze z aromo. Ima nekoliko bolj grenak okus in specificno teksturo.

Prvo bi se morali dogovoriti ali je crema neločljivi del espressa. :-)
Potem bi morali ugotoviti kaj naredijo možgani, ko jim pokažeš svež espresso brez creme. :-)
Seveda pa pri npr. filter kavi iz istega zrna v skodelici ne pričakuješ creme.

m0LN4r ::

Arey je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Turski kavi manjka crema, aroma recimo. To je kavna instant juha.

Crema nima veze z aromo.

Bralne tezave?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

TheBlueOne ::

MH0 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Seveda ima veze z aromo. Ima nekoliko bolj grenak okus in specificno teksturo.

Prvo bi se morali dogovoriti ali je crema neločljivi del espressa. :-)
Potem bi morali ugotoviti kaj naredijo možgani, ko jim pokažeš svež espresso brez creme. :-)
Seveda pa pri npr. filter kavi iz istega zrna v skodelici ne pričakuješ creme.


Zadeve so dosti bolj preizkusene kot predvidevas. Crema ni nelocljivi del espressa. Nekatere vrste kave je prakticno nimajo, nekateri stroje je sproducirajo manj itn.

nejcek74 ::

Arey je izjavil:

Glede na to da dobesedno nima veze z aromo ampak izključno s tem pod kakšnim pritiskom gre voda skozi kavo in količina plinov v kavi, bi reku da je nivo pavšalosti točno 0.

1. pritisk vode ima vpliv na okus
2. struktura zaužitega je se kako pomembna za to, kako dojemamo hrano. Maso za sladoled lahko uzivaš po tem ko je bila penasto zmrznjeno v strojčku ali pa kot eno trdo kepo. Kapucino peno dojemamo drugace kot toplo mleko etc.

MH0 ::

MH0 je izjavil:

btw.

Ima kdo lastno izkušnjo z menjavo ploščatih nožev? Kar pravijo na YT me ne zanima. :-) Je mletje lepše? Hitrejše? Prej zagrabi tisto "zadnje zrno"? Kako sploh pri tej počasni obrabi zares opaziš, da je treba nože zamenjati?


Bom kar sam sebi odgovoril. Rezultat je, kot noč in dan. Niti s povečevalnim steklom ne moreš zares določiti obrabe. Novi noži res poberejo noht ampak to verjetno ne bo dolgo tako. Razlika je opazna takoj v zvoku mletja in hitrosti mletja. Tudi nobeno zrno se zaenkrat ni več upiralo mletju. Torej sklep bi nekako bil, če se mlin bori s kakšnimi zrni, ki nočejo skozi nože, so le-ti obrabljeni. Drugače pa najbrž zmleti 20g neke vzorčne kave in si zapisati stopnjo in čas mletja.

yansek ::

Dobra kava: Brazilija bourbon (Aero Club Havana v Črnučah)

gruntfürmich ::

naročil https://www.nanni.si/jamaica.html pa da vidimo... jo pa vedno pijem z viskijem :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:

naročil https://www.nanni.si/jamaica.html pa da vidimo... jo pa vedno pijem z viskijem :D


Uf, to bi me stalo kaksne 20€ samo, da bi nastelal masinerijo. Potem pa vsaka kava ca. 2.5€. :)

zmist ::

yansek je izjavil:

Bi lahko kdo napisal kakšno kavarno kjer je pil dobro kavo. Jaz bi npr navedel:
-Cafe Bar Havana, Črnuče
-coffee shop & roastery, Trubarjeva cesta 7
1000 Ljubljana
-Črno Zrno Specialty Coffee, Gornji trg 17


- Plavi Bar, Linhartova cesta 2, Ljubljana ("kvalitetna kava z roza prtickom in bombonckom" hipsterji nimajo tam kaj iskati)
- Cafetino, Stari trg 5, Ljubljana (bo tudi za hipsterje, imajo tako blue mountain kot kopi luwak, pil ze obe, ne bom padel dol. Za dodan hipsteraj, poglejte kdaj dela za sankom tip (lastnik), naredi precej bolso kot njegove frcafele)

Invictus ::

Nemci, recimo, imajo kavo, ki meni ne ustreza. Zanič in po njej me boli želodec...

Ne vem kako jo pražijo in pripravljajo, ampak meni ne sede...

Pa so to dobri avtomati, po podjetjih, kjer je kar nekaj folka, tako da se pri tem ne špara...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

TheBlueOne ::

Katera kava tocno? Pogosto jo samo delajo "narobe". Recimo konkretno v Avstriji in Nemciji opazam, da jo meljejo dosti bolj grobo kot v Italiji in pride taka vodena podaaaaaaljsana kava, ki jo jaz b.p. uporabim za iti na veliko potrebo.

Se mi zdi, da so nastudirali kako narediti filter kavo v espresso avtomatu. Ampak menda klientela to hoce.

yansek ::

Dobra kava: Icelend, Čopova 7, Ljubljana
Nasproti Interspar trgovince

MH0 ::

TheBlueOne je izjavil:

Katera kava tocno? Pogosto jo samo delajo "narobe". Recimo konkretno v Avstriji in Nemciji opazam, da jo meljejo dosti bolj grobo kot v Italiji in pride taka vodena podaaaaaaljsana kava, ki jo jaz b.p. uporabim za iti na veliko potrebo.

Se mi zdi, da so nastudirali kako narediti filter kavo v espresso avtomatu. Ampak menda klientela to hoce.

Tu pa tam kaki caffe creme ali americano, ni nič narobe. :-)

TheBlueOne ::

MH0 je izjavil:


Tu pa tam kaki caffe creme ali americano, ni nič narobe. :-)


Ja, se strinjam. B.p. popijem skoraj vsak zvarek. Sem tri leta pil veckrat na dan s sodelavci totalno sranje od kave, ampak je potem bila doma se boljsa. :D

yansek ::

Meni je več kot dovolj zgolj ena kava na dan, enkrat sredi dneva, po kosilu. Kfein naj bi "dehidriral" telo.

STASI ::

yansek je izjavil:

Bi lahko kdo napisal kakšno kavarno kjer je pil dobro kavo. Jaz bi npr navedel:
-Cafe Bar Havana, Črnuče
-coffee shop & roastery, Trubarjeva cesta 7
1000 Ljubljana
-Črno Zrno Specialty Coffee, Gornji trg 17


V Zagrebu me je navdušila kavarna Quahwa (ul. Nikole Tesle 9/1, 10000, Zagreb, Hrvaška).
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

MH0 ::

gruntfürmich je izjavil:

naročil https://www.nanni.si/jamaica.html pa da vidimo... jo pa vedno pijem z viskijem :D

In? Kako je šlo?

gruntfürmich ::

je zanimiva, ne delam si je zelo močno, mi je pa malce blažji okus. je pa celo brez vsega 'dobra' za piti, čeprav tega ne prakticiram rad.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Horas ::

yansek je izjavil:

Meni je več kot dovolj zgolj ena kava na dan, enkrat sredi dneva, po kosilu. Kfein naj bi "dehidriral" telo.


po eni kvici (150-200)mg kofeina ne boš dehidriru. je pa odvisno kako piješ vode in koliko. če si eden tistih ko nekaj ur ne pije, potem popije eno kavo seveda lahko imaš malo negativnih učinkov sploh če nisi kofein tolerantn.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

yansek ::

Kaj pa kavni aparat na kavne blazinice? Baje, da naredi dobro kavo in ni veliko dela s čiščenjem saj ni mletja, zgolj vstaviš blazinico, če se ne motim.

Eden od taksnih je tudi npr. :
Kavni aparat SPINEL CIAO + 150 kavnih blazinic
https://qubik-shop.com/izdelek/kavni-ap...

yansek ::

««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kavni aparat (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31359533 (375) nokken
»

Kateri kavni apart? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23836163 (1913) Arey
»

Koliko kave porabiš za eno kuhanje v aparatu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
573021 (1725) Dwupo
»

Kava (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33891957 (362) mat xxl
»

Kavni avtomat

Oddelek: Loža
489795 (8651) karosha

Več podobnih tem