Prijavi se z GoogleID

» »

Kavni aparat

Kavni aparat

strani: 1 2 3 4 »

mat xxl ::

Saj to imajo vse ta boljše mašine - mlin !

brodul ::

Jaz imam doma Delonghi Dedica kavomat, ki stane okoli 170 Eur. Za mlin imam Eureka Mignon, ki stane nekje 300 eur.
Vse skupaj ne zasede veliko prostora, ker imam bolj malo kuhinjo.
Ta kombinacija se mi zdi odlicna. Je pa res da sem moral "prodati lite feltne".

Nekega kavomata z mlinom pod 600 eur nebi kupoval, zaradi mehanike poceni variante hitro odpovejo.
V pisarni je vse crkovalo, dokler nismo kupili najcenejsi Jura kavomat.
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

nejcek74 ::

@XLapse
ce odstejes manjse buticne izdelovalce so stare italijanske firme se vedno merilo, vstopni modeli:
Gaggia Classic Vstopni model, in ce se potrudis, jo dobis kar dobro pod 300 evrov
Rancilio Silvia podoben, vendar precej drazji model
Isomac Giada po ceni nekje vmes
Vse te tri masine se definitvno sposobne ustvarit odlicen esspreso, za razliko od raznih pad-ov, kapsul in full-automatic masin, ki (za moj okus) ne konkuriarjo niti navadni kofetieri.

ce cekiras po netu bos mogoce naletel na kak poceni dragulj, se bolj verejtno pa bo razocaranje.
De'Longhi EC155 kao ok za 100€ (glede na mesane reviewe) -jaz bi t

TheBlueOne ::

Jaz bi kaj takega za ne prevelik denar:

https://www.amazon.de/Saeco-Europiccola...

Sva z mojo eksperimentirala z videom za Instagram iz najine masine, tako da tako izgleda lever operated Elektra. Mlin je moj DIY projekt. Tale na Amazonu deluje nekaj podobnega v smislu funkcije in niti ni drag.

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

nejcek74 je izjavil:

@XLapse
ce odstejes manjse buticne izdelovalce so stare italijanske firme se vedno merilo, vstopni modeli:
Gaggia Classic Vstopni model, in ce se potrudis, jo dobis kar dobro pod 300 evrov
Rancilio Silvia podoben, vendar precej drazji model
Isomac Giada po ceni nekje vmes
Vse te tri masine se definitvno sposobne ustvarit odlicen esspreso, za razliko od raznih pad-ov, kapsul in full-automatic masin, ki (za moj okus) ne konkuriarjo niti navadni kofetieri.

ce cekiras po netu bos mogoce naletel na kak poceni dragulj, se bolj verejtno pa bo razocaranje.
De'Longhi EC155 kao ok za 100EUR (glede na mesane reviewe) -jaz bi t

hvala kje lahko kupim te Gaggia in ostale?
alien technology

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: XLapse ()

dvojka ::

Za moj okus je najbojša turška kava. Kava iz raznih avtomatov mi res ne sede. Tale kuhalnik se je zame izkazal za najboljšo možnost in se dobro obnese: gorenje-kavni-aparat-za-tursko-kavo-atcm730t

XLapse ::

dvojka je izjavil:

Za moj okus je najbojša turška kava. Kava iz raznih avtomatov mi res ne sede. Tale kuhalnik se je zame izkazal za najboljšo možnost in se dobro obnese: gorenje-kavni-aparat-za-tursko-kavo-atcm730t

ravno te pa resno ne maram... mi je kot neka voda , nevem opisat, nagravžna zadeva.
alien technology

dvojka ::

Kot kaže stvar navade in okusa :) Na srečo imamo vsi dovolj možnosti na izbiro.
strani: 1 2 3 4 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kavni avtomati

Oddelek: Loža
12907 (346) geronimo777
»

Kava (strani: 1 2 3 4 5 6 )

28347285 (4361) Ijus
»

Kateri kavni avtomat naj vzamem:)

Oddelek: Kaj kupiti
158892 (755) bauci
»

Nakup aparata za kavo

396348 (4870) cekr
»

Kavni aparat expreso...keterega kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
116733 (6425) connel

Več podobnih tem