» »

po cca 5min začne film trzati

po cca 5min začne film trzati

su37 ::

Zakaj se to dogaja, v Microdvd je to še bolj očitno, v BS playarju pa malo manj. Nekaj časa film teče vredu, potem začne sliko zavirat, tako da potem preskakuje. Potem spet naložim film, grem na čas kjer sem prej končal, potem lahko spet nadaljujem do nasledjega preskakovanja. Ali je to problem s spominom? Sicer pa ledica pri branju lepo enakomerno utripa na cdru, kar pomeni da kar se branja tiče ima dovolj hitrosti, itak pa imam 40x cdr kar bi moralo zadostovat. Sicer pa to dela le pri določenih filmih.

Kaj predlagate?

fRiK0 ::

Spucaj cdje :)
Hvala

LP Tadej

iskra ::

kak rač in grafično pa maš? meni recimo na celeron 600 delajo samo prvi divx filmi pa še to ne smem dat na full screen ... znižej nastavitve za quality v divx nastavitvah - to navadno pomaga

CaqKa ::

imaš postprocesing za kodek nastavljen na minimum? kakšen procesor imaš? koliko rama? poganjaš v ozadju kakšne programe?

Slowenc ::

Jest mam duron 700, 640 RAM, GF2MX. Če poganjam film in je odprt explorer mi zvok prehiteva sliko. Ko ga zaprem je vse ql. Ne vem zakaj na to ne vpliva zagnana emula v ozadju in s polno mero v down in uploadu>:D . Pa mi mula požre 20-25% moči procesorja.
Skiny gate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856946 (13047) darexx
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814686 (8092) Revenant
»

[DivXviD] Gericom Bellagio predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
38461045 (19459) Caniggia
»

P3 650Mhz,2x128mb, za internet in multimedio@keri OS izbrat

Oddelek: Operacijski sistemi
261447 (1115) AndrewSmith
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
252471 (1953) pingec

Več podobnih tem