» »

Tomb Raider 2 - Film

Tomb Raider 2 - Film

«
1
2 3

oo7 ::

Kot kaže bodo posneli nadaljevanje filma Tomb Raider (2017) .



Tomb Raider sequel with Alicia Vikander in development with new writer

More than a year after Alicia Vikander debuted as Lara Croft in 2018’s Tomb Raider, MGM and Warner Bros. are looking to jumpstart a sequel.

MGM tapped Amy Jump, who adapted High-Rise for actor Tom Hiddleston and co-wrote Free Fire with Ben Wheatley, to start development on Tomb Raider 2, EW has learned.

Plot details are still under wraps at this point, but given that the first film, written by Geneva Robertson-Dworet and Alastair Siddons, was rooted so heavily in the prequel video game trilogy, fans can probably come up with a few guesses.

https://ew.com/movies/2019/04/12/tomb-r...

vostok_1 ::

Oh dear...High-rise, eden boljših indie filmov tega desetletja v isti povedi z neko milktoast butasto avanturo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

Meni ni bil všeč, ampak nimam se kaj pritoževati, plačal nisem nič :)

oo7 ::

Men je bila tanova Lara boljša kot Angelca. Zdaj samo rabi dobro zgodbo in režiserja.

oo7 ::

Tomb Raider Movie Sequel Gets A Release Date And Director
A Doctor Who director will helm the next Tomb Raider film.

https://www.gamespot.com/articles/tomb-...


Tomb Raider 2 film izide 19 marca 2021

vostok_1 ::

Oh jezus.
Spet snoozfest.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Gagatronix ::

To da si bizgec ze vemo, vostok_1.

oo7 ::

Tomb Raider 2 Shoot Is Heading to England with Alicia Vikander

https://movieweb.com/tomb-raider-2-prod...

Kot kaže se projekt premika naprej :)

Gagatronix ::

Nice.

zuzelka ::

Ta ženska ma lobanjo kot Grim Fandango ;((

Namerno dajajo same take v glavno vlogo, da uničijo franšizo. Verjetno bo spet kakšna naravna katastrofa odgovorna za neuspeh filma, kot pri novem Terminatorju.

Gagatronix ::

O lej, se en vostok se je nasel.

zuzelka ::

Gagatronix je izjavil:

O lej, se en vostok se je nasel.

?

"Ženska" izgleda kot en trans najstnik. To ni Lara Kroft.

Kass ::

A ni videoigra superiorna oblika podajanja zgodbe? Pri filmu ni nobene interakcije z zgodbo...
Tu ne gre za umetnost ampak navadni pohlep po denarju

oo7 ::

Prvi film je komaj pokril stroške tako, da ravno pohlep po denarju ni bil. In je kar presenečenje, da bodo naredili nadaljevanje.

Gagatronix ::

zuzelka je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

O lej, se en vostok se je nasel.

?

"Ženska" izgleda kot en trans najstnik. To ni Lara Kroft.



Ain't played the 2013 reboot, have ya ? Alicia Vikander je direkt za vlogo.

yayo ::

 Alicia med snemanjem prvega TR

Alicia med snemanjem prvega TR


 Alicia 2019

Alicia 2019

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

vostok_1 ::

Oh gawd no, še en facepalmish snoozfest.

Ta židinja definitivno ni primerna za Laro (kljub temu, da je Lara jewish name). Kje zaboga so jo našli, ko pa je toliko boljše izbire.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

HappyPills ::

Ime Lara ni židovsko wtf.

zuzelka ::

HappyPills je izjavil:

Ime Lara ni židovsko wtf.


Jaz sem večkrat zasledil da je. Se spomnim da je še v Jokerju pisalo o temu da je igra obtožena antisemitizma ker uprizarja judovko ki krade krščanske artefakte.

Sem mislil da je ravno to fora novih špilov, kjer se bori proti Trinity - Sveti trojici iz Krščanstva???

vostok_1 ::

HappyPills je izjavil:

Ime Lara ni židovsko wtf.


Sara, Lara itd.
European jewish names.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

zuzelka je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Ime Lara ni židovsko wtf.


Jaz sem večkrat zasledil da je. Se spomnim da je še v Jokerju pisalo o temu da je igra obtožena antisemitizma ker uprizarja judovko ki krade krščanske artefakte.

Sem mislil da je ravno to fora novih špilov, kjer se bori proti Trinity - Sveti trojici iz Krščanstva???


Well...Yeshua might have been a fake messiah according to jews, but nonetheless he was a jew himself.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

oo7 je izjavil:

Tomb Raider 2 Shoot Is Heading to England with Alicia Vikander

https://movieweb.com/tomb-raider-2-prod...

Kot kaže se projekt premika naprej :)


What else is new. Londinistan bo spet v plamenih.



|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Stalinovic ::

D3m je izjavil:

Londinistan bo spet v plamenih.


Zakaj že? Bacha bazi je popolnoma halal.

D3m ::

Zaradi par filmov, ki sem jih gledal. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

gozdar1 ::

Nima postave za originalno ima za "tanovo".
Od kdaj je angleška aristokracija judovskega porekla?

vostok_1 ::

Od takrat ko so plemiči zaradi lastne ošabnosti in slabe ekonomije bili primorani najemati kredite pri židovskih bankirjih, kateri so bili finančno zelo močni, marsikateri na račun kolonij novega sveta.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Nazis gonna nazi.

D3m ::

Ima prav veš.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

Jypeta zgodovina ne zanima. Postmodernisti bi radi vse na novo spisali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

D3m je izjavil:

Ima prav veš.
Ne, narobe ima.

vostok_1 ::

The House of Rothschild @ Wikipedia

Trivialno the je rekt-ati, jype.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Cruz ::

Če že ocenjujemo zunanjost, na teh slikah sploh ne izgleda napačno:





Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

vostok_1 ::

She doesn't do it for me.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Trivialno the je rekt-ati, jype.
Rotschildi niso židje, bumbar.

Namless One ::

Če vas zanima zgodovina Rotschildov predstavljena skozi židovske oči v filmu "The Man Who Saved Europe"



V glavnem še sami pokažejo, da so ves denar/vpliv pridobili z zagotovo nemoralnimi skoraj sigurno pa tudi nelegalnimi načini (resnica pa je kot je predstavljeno v videu še veliko bolj črna).

Riff ::

no no prvi film ni tako slab in Alicia je dobra izbira

rabelj5 ::

pri prvem filmu mi je bilo najboljvšeč tisto na začetku ko jo lovijo na kolesih :)

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Trivialno the je rekt-ati, jype.
Rotschildi niso židje, bumbar.


Jezus kristus.
Sploh ne vem kaj naj na to odgovorim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Riff je izjavil:

no no prvi film ni tako slab in Alicia je dobra izbira


Tudi jaz tako pravim.

2dark ::

Riff je izjavil:

no no prvi film ni tako slab in Alicia je dobra izbira


Lara more izgledat takole. Našobljeni faflni, velike zize.. to je Lara. ne pa shiran okostnjak.

zuzelka ::

yayo ::

oo7 je izjavil:

Riff je izjavil:

no no prvi film ni tako slab in Alicia je dobra izbira


Tudi jaz tako pravim.

očitno sem jaz gledal čisto nek drug film, meni je bil beda.
drugače pa fakof s tem offtopic bluzenjem o židih, ne židih, Rotchildih etc.

zuzelka ::

yayo je izjavil:


drugače pa fakof s tem offtopic bluzenjem o židih


In kaj te moti če je Lara židinja? A trdiš da je zato film slab?

yayo ::

židovska zarota je sestavni del Vostokove shizofrenije, človek je "lud koji jebe zbunjene" in vas trola tule naokoli, da pišete neumnosti.
Laro Croft kot junakinjo videoigre iz 1996 je sfantaziral Toby Gard, osemnajstletni računalniški programer, ki je delal za Core Design. Kot prototip se je še imenovala Laura Cruz in je bila psihopatska južnoameričanka, pa jo je potem raje spremenil v olikano angleško lady, ki pokaže svojo pravo naravo, ko se znajde v ekstremnih situacijah.

Lara Amelia Croft was born on Valentine's Day in 1968 and raised at Croft Manor in a world of aristocracy. From age 3 to 11 she had private tutoring. From age 11 to 16 Lara attended the Wimbledon High School for Girls.
snip
After attending Swiss Finishing School at the age of 21, Lara's marriage into wealth seemed assured, but on her way home from a skiing trip her chartered plane had crashed deep in the heart of the Himalayas. The only survivor, Lara learned how to depend on her wits to stay alive in hostile conditions a world away from her sheltered upbringing. Two weeks later, when she walked into the village of Tokakeriby her experience had had a profound effect on her. Unable to stand the claustrophobic suffocating atmosphere of upper-class British society, she realized that she was only truly alive when she was traveling alone. Over the 8 following years she acquired an intimate knowledge of ancient civilizations across the globe. Her family disowned their prodigal daughter, and she turned to writing to fund her trips. Famed for discovering several ancient sites of profound archaeological interest she made a name for herself by publishing travel books and detailed journals of her exploits.


to je bistveni del originalne biografije, ko so igre prevzeli američani iz Crystal Dynamics so uvedli celo melodramo in Larine "daddy Issues", ki so se pretočile tudi v neumni film Z Vikanderjevo

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Riff je izjavil:

no no prvi film ni tako slab in Alicia je dobra izbira


Tudi jaz tako pravim.

očitno sem jaz gledal čisto nek drug film, meni je bil beda.


No ja če pomeni, da ni bil slab ne pomeni, da je bil zdaj pa dober. Mi je bil pa vseeno boljši kot oba dela od Angelce. Jaz bi dal prvemu delu recimo 6/10.

2dark ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Riff je izjavil:

no no prvi film ni tako slab in Alicia je dobra izbira


Tudi jaz tako pravim.

očitno sem jaz gledal čisto nek drug film, meni je bil beda.


No ja če pomeni, da ni bil slab ne pomeni, da je bil zdaj pa dober. Mi je bil pa vseeno boljši kot oba dela od Angelce. Jaz bi dal prvemu delu recimo 6/10.


Film je tako slab, da nisem imel nikoli želje ga pogledat in ga nisem. Ko bo glavna igralka spominjala na Laro potem bom gledal. Dokler bo v vlogi lare ena deska brez karizme ne bom gledal.


Mlada Angelica je bila do sedaj edini pravi približek Lare. Mogoče preveč pričakujem, da bo igralka, ki igra Laro seksipilna in karizmatična? Verjetno.

FiReFTW ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Riff je izjavil:

no no prvi film ni tako slab in Alicia je dobra izbira


Tudi jaz tako pravim.

očitno sem jaz gledal čisto nek drug film, meni je bil beda.


No ja če pomeni, da ni bil slab ne pomeni, da je bil zdaj pa dober. Mi je bil pa vseeno boljši kot oba dela od Angelce. Jaz bi dal prvemu delu recimo 6/10.


Film je tako slab, da nisem imel nikoli želje ga pogledat in ga nisem. Ko bo glavna igralka spominjala na Laro potem bom gledal. Dokler bo v vlogi lare ena deska brez karizme ne bom gledal.


Mlada Angelica je bila do sedaj edini pravi približek Lare. Mogoče preveč pričakujem, da bo igralka, ki igra Laro seksipilna in karizmatična? Verjetno.


Ne sanjaj, alicia je zlo podobna Lari iz novih video igric ki so zadnja leta prišle ven.

Polek tega pa je ta novi film edini pravi tomb raider, dejansko najboljši približek video igric.

Ta stari tomb raideri z angelino so bli tudi kr ok, ampak so bili bolj kot nek standalone movie pa niso bili najbolj podobni video igricam.

2dark ::

FiReFTW je izjavil:



Ne sanjaj, alicia je zlo podobna Lari iz novih video igric ki so zadnja leta prišle ven.

Polek tega pa je ta novi film edini pravi tomb raider, dejansko najboljši približek video igric.

Ta stari tomb raideri z angelino so bli tudi kr ok, ampak so bili bolj kot nek standalone movie pa niso bili najbolj podobni video igricam.




Zaboli me za igre. Alicia je ravna deska brez karizme in seksipila. Nikoli nisem igral niti prvih iger , ker mi zasnova ni sedla. Mi je bil pa všeč izgled lare ( veliki joški, sexy postava, našobljen ustnice ).. nič od tega Alicia nima. Pa ne samo meni. Če bi laro izdelali takšno, ko je v novejši izdaji ne bi nikoli dosegla popularnosti.

yayo ::

naj kdo pobriše prosim slaboumne offtopice v tejle diskusiji, vključno z mojimi in temi od zgornjega gospoda, čigar spolnih preferenc nekako ne delim. lepo prosim.

Gagatronix ::

vostok ima fetish na izrael.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mortal Kombat (2021) film (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16222896 (794) Gregor P
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36962055 (12936) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229671 (4013) oo7

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41758216 (38134) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109048 (54005) ahac

Več podobnih tem