» »

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2)

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2)

««
«
1 / 13
»»

oo7 ::

  • spremenil: ahac ()

popster ::

moje iz izkušnje z tomb riderjem so da je kar zahtevna igra za igranje. zadnji tomb rider ki sem ga instaliral, si moral se že na začetku potapljat z nekim "sonarjem"

u bistvu brez znanja angleščine alpa kakšnega walkthrou-ja si tezko pridel skozi.

Bolf3nk ::

kdo pa je brez znanja ang ali nem?

ahac ::

Zadnji TR ni bil težek za razumet. :)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Sssaga ::

A walk in the park.

RejZoR ::

Ne vem kako so lahko današnji špili težki, ko pa jih poneumljajo do amena. Tomb Raider 3 je bil zajeban na določenih delih, ko se spomnim, da sem po več dni skakal in iskal pot naprej, pa mi ni ratalo. Se spomnim one hiške v drevesu s tipom brez nog, ko si mogu prit čez neko blatno jezero. Tisti del me je vedno jebal in še danes se ne spomnim kako sem prišel tam naprej. Mislim, da si tam srečal T-rexa. Vglavnem tko kot sem se zatikal včasih v špilih se v novih nikoli.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dolenc ::

Vedet moreš, da si bil tud ti včasih mlad in so ti bile stvari težje kot sedaj. Glih tako je keremu mladcu težak kak nov špil, ko še ni seznanjen z vsem, kar igre omogočajo. Tr, tudi nov, sigurno je tak špil kjer lahk malo zatavaš.

Meni recimo ni blo nikoli jasno ali se duke nukem sploh kdaj konča :D

cleanac ::

RejZoR je izjavil:

Ne vem kako so lahko današnji špili težki, ko pa jih poneumljajo do amena. Tomb Raider 3 je bil zajeban na določenih delih, ko se spomnim, da sem po več dni skakal in iskal pot naprej, pa mi ni ratalo. Se spomnim one hiške v drevesu s tipom brez nog, ko si mogu prit čez neko blatno jezero. Tisti del me je vedno jebal in še danes se ne spomnim kako sem prišel tam naprej. Mislim, da si tam srečal T-rexa. Vglavnem tko kot sem se zatikal včasih v špilih se v novih nikoli.


Mene je ta T-Rex zajebaval, potem pa sem enkrat imel srečo, da se je nekje zataknil in sem ga samo pol ure streljal s pištolo :)

RejZoR ::

dolenc je izjavil:

Vedet moreš, da si bil tud ti včasih mlad in so ti bile stvari težje kot sedaj. Glih tako je keremu mladcu težak kak nov špil, ko še ni seznanjen z vsem, kar igre omogočajo. Tr, tudi nov, sigurno je tak špil kjer lahk malo zatavaš.

Meni recimo ni blo nikoli jasno ali se duke nukem sploh kdaj konča :D


Ni to. Dejansko je bilo včasih manj babysittinga igralcev. Zdej pa te za rokico vodijo čez vsak drek. Samo poglej NFS Rivals (2013). Na začetku dajo nek brezvezen forced tutorial kot da vsa leta pred tem ni nihče izdal (niti nihče igral) nobene dirkačine in da je folk padu iz lune očitno, da ne bi znal stisnit smernih knofov za upravljanje avta in tist dodatni knof za nitro ter dva powerupa. Hot Pursuit 2010 je imel 9 knofov za vožnjo in combat, pa ni bilo nobenega tutoriala. Pa ga je folk isto igral.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dronyx ::

dolenc je izjavil:

Vedet moreš, da si bil tud ti včasih mlad in so ti bile stvari težje kot sedaj.

Ne bi rekel, da je samo to razlog. Zelo zahtevne igre, kjer napredovanje ni samo tiščanje tipke za naprej, se verjetno precej slabše prodajajo in tega si noben založnik ne želi. Kakšen starejši Tomb Raider ali recimo Princ of Persia je imel sem ter tja tudi kakšno bolj zahtevno puzzle za rešit, če si hotel nadaljevat in pri puzzlih se običajno ne da znižati stopnje težavnosti, tako kot recimo pri strelskih igrah.

yayo ::

sicer OT ampak vredno ogleda

Izi ::

yayo je izjavil:

sicer OT ampak vredno ogleda

:O
Tole pa ni več kakšen amaterski izdelek. Kaskaderske scene so boljše kot v marsikaterem visoko proračunskem filmu.
Tega režiserja in to igralko bi morali dejansko najeti za izdelavo Tomb Raider filma. Če samo pomislim, kaj bi ta dva naredila z nekaj milijonskim proračunom.

opeter ::

Huh, res zelo hud izdelek! Kapo dol pred ustvarjalci. Tudi konec je ... zanimivo presenečenje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Riff ::

ja res so dobr tole naredl :)

oo7 ::

Tole zgleda boljše kot oba filma Tomb Raider z Angelco:)

yayo ::

oo7 je izjavil:

Tole zgleda boljše kot oba filma Tomb Raider z Angelco:)

Prvi izbor za TR filme iz začetka tekočega stoletja je bila igralka, ki nastopa v temle filmu

Žal so jo odslovili v prid Angelini. Šlo je namreč za ameriško produkcijo. Sam mislim, da bi morali TR filmi (in igre) ostati eminentno britanski, podobno kot James Bond. In Rhona Mitra je takrat bila idealna filmska Lara. Žal je danes prestara, pa tudi "nova" Lara iz videoigre je precej drugačen lik napram originalni. Med ostalim, kot sama pravi: "sovraži grobnice". ;)

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tole zgleda boljše kot oba filma Tomb Raider z Angelco:)

Prvi izbor za TR filme iz začetka tekočega stoletja je bila igralka, ki nastopa v temle filmu

Žal so jo odslovili v prid Angelini. Šlo je namreč za ameriško produkcijo. Sam mislim, da bi morali TR filmi (in igre) ostati eminentno britanski, podobno kot James Bond. In Rhona Mitra je takrat bila idealna filmska Lara. Žal je danes prestara, pa tudi "nova" Lara iz videoigre je precej drugačen lik napram originalni. Med ostalim, kot sama pravi: "sovraži grobnice". ;)





Rhona Mitra mi je prvič padla v uč v filmu Hollow man:P drugače se pa spomnim mislim, da z revije Joker, ki je bila notri kot Lara Croft in definitivno boljša kot Angleca.
Jaz pa mislim, da ni prestara, da bi odigrala Laro Croft saj ima samo 37 let:)

yayo ::

Ja, Rhona je v bistvu začela kot Eidosov official Lara Croft cosplay model na igričarskih sejmih, še preden se je vpisala na igralsko šolo. Meni osebno se ne zdi prestara. Odvisno od fizične konstitucije seveda, Laro vidim kot natrenirano gimnastičarko ali atletinjo, Angelina npr. nikoli ni imela telesa za tako vlogo, če si jo bolje pogledal je bila skoraj rahitična. (Btw, s fizično pripravo moških igralcev za podobne vloge je veliko lažje, neglede na leta, nafilajo jih s steroidi in potem šnel kurs z utežmi pri kakem holivudskem fitness guruju. Domnevam da je enako tudi z nekaterimi igralkami :8) )
Ko sem napisal prestara sem mislil na čisti marketing. Ciljna publika so dandanes takoimenovani "young adults" katerim se ponujajo najstniški ali malce starejši junaki, ne vem če bi produkcijske hiše imele jajca izbrati 40 letno junakinjo za akcijski blockbuster.

opeter ::

Se strinjam, Rhona je bila odlična v različnih filmih, pa naj bo to od Beowulfa z C. Lambertom, prek Doomsday do Underworld: Rise of Lycans.

Sicer pa bi bila Rhona lahko odlična Wonder Woman. Če pa ona že ne, ker ima angleške korenine, pol pa vsaj tista punca, ki je igrala v Thoru :D

 Sif

Sif

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Riff ::

Rhona Mitra bi bila super za novi tomb raider film :)

Izi ::

Riff je izjavil:

Rhona Mitra bi bila super za novi tomb raider film :)

Za novi film sigurno ne. Se bliža že 40. letom. Za stare filme, kjer je igrala Angelca pa se strinjam, da bi bila boljša izbira.
Morebitni novi film pa bi moral slediti Tomb Raider franšizi in zgodba gre sedaj popolnoma od začetka. O "stari" Lari že imamo filme, sedaj bi moral priti film o Larinih začetkih in rabimo ravno pol mlajšo igralko kot je Rhona.

Riff ::

no pol pa kakšno Kristen Stewart ali podobno mlajšo igralko

oo7 ::

Riff je izjavil:

no pol pa kakšno Kristen Stewart ali podobno mlajšo igralko


Nje pa res ne bi gledal v Tomb Raiderju>:D

yayo ::

Zelo mlada Lara daleč od originalnega joškatega stereotipa? Emma Watson ali Saorse Ronan.

oo7 ::

25 Actresses To Play Lara Croft in the Tomb Raider Reboot
http://www.totalfilm.com/features/25-ac...

Če bi zbiral med temi bi zbral najbrž ravno št 15 Camilla Luddington. Je Angležinja je mlada in lepa pa še glas je posodila Lari Croft:) mislim, da bi bila ravno prava za mlado Laro Croft čeprav je stara 30 let zgleda mlajše:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Riff ::

no M-Power je predstavil zanimive izbire :)

medenko ::

itaq camilla.

vostok_1 ::

no no no no



Edina ki dejansko skine portret lare. Case closed, go home people. Sicer ni igralka, mislim pa da dela ne tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

opeter ::

Najs.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Vidim tukaj in po tujih forumih, da ima skoraj vsak moški drugačno mnenje.
Na koncu lahko zaključimo, da bi bila za to vlogo primerna, vsaka mlada igralka do nekje 30. leta, ki redno zahaja v fitnes in ima vsaj toliko las, da si lahko naredi rep ;)

vostok_1 ::

Sam, da alison je izjemno cute in resna ob enem. Ima tisti cinično/srkastični izraz na obrazu, pa ni neka bimbo. Obvlada gimnastiko in akrobacije.
Skratka, as close as you can get to a real life image Lare.

(Dude, my virtual penis just got really hard)


Sicer pa ravno razmišljam, zakaj je bil Larin lik tako popularen. Od vsega začetka do danes je praktično neoslabljen.
Ne razumem zakaj so se ljudje pizdli čez portreiranje Lare kot take, in tipov ki jo občudujejo.
Neodvisno, močno, intelligentno, privlačno žensko, ki pobija nepridiprave (predvsem moške), a ima nežno stran. To so fantazije marsikaterega moškega igralca.
Something is seriously fucked up here in a strangely good way.

@Izi

Ne strinjam se. Larin lik je specifičen. See above.

Jst ::

Evo TaPravo Laro:




100 moških bo pa videlo 100 različnih žensk...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Rise of the Tomb Raider Trailer


Če lahko popravite naslov v - Rise Of The Tomb Raider :) hvala

oo7 ::

The next Tomb Raider is hoping to bring a level of realism orders of magnitude higher than what is usually seen in games>:D

http://www.ign.com/articles/2014/08/07/...

medenko ::

komaj čakam no :)

oo7 ::

Ok tole je postalo pravo sranje kaj jim ni jasno? ;((

Kot kaže bo novi Tomb Raider exkluziva za xbox 8-O8-O

http://kotaku.com/the-next-tomb-raider-...
http://www.xbox.com/en-US/games/rise-of...


Wow! Microsoft just announced that Rise of the Tomb Raider, announced earlier this year at E3, will be an Xbox exclusive out holiday 2015.

Rise of the Tomb Raider, developed by Crystal Dynamics, will be a sequel to last year's Tomb Raider reboot. Publisher Square Enix announced the game at this year's Xbox E3 conference (trailer below), but we all kinda assumed that it'd be a multiplatform game. We assumed WRONG.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ahac ::

This doesn't mean that we're walking away from our fans who only play on PlayStation or on PC. Those are great systems, with great partners, and amazing communities. We have Lara Croft and the Temple of Osiris coming to those platforms this December, and Tomb Raider: The Definitive Edition is available on PS4.


Ooo... super, bom pa špilal Lara Croft and the Temple of Osiris. /s
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dzombic ::

http://kotaku.com/watch-microsofts-game...


malo offtopic, spodaj je link do prenosa v zivo XboxOne conference

RejZoR ::

Sej ne, vsi devi so se povzpeli med slavne na PC bazi, po se pa poserjejo na nas in naredijo console ekskluzivo. Pred leti sem kupil PS2, ampak dandanes pa iz principa nočem kupit konzole zaradi njihovega sranja po nas z ekskluzivami in drugimi bedarijami. Up yours. Bom pa do konca svojega življenja igral samos tare PC Tomb Raiderje če bo treba.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Me prav zanima kolk je Microsoft dal denarja, da so dobili exkluzivo;((
Upam, da se bo igra slabo prodajala>:D

Izi ::

Odkar je Bill Gates zapustil Microsoft, ta firma tone vedno golobje in neumne odločitve se vrstijo ena za drugo.
Že tako, zadnje čase, vedno bolj nepriljubljeni Microsoft si bo po fiasku z Windows 8, s to ekskluzivo nakopal samo še več sovražnikov.

A gremo stavit koliko časa bo zdržala ta ekskluziva?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

dolenc ::

Simboličnih 6 mesecev, več ne

RejZoR ::

Tko kot smo po 6 mesecih na PC dobili Project Gotham Racing, Forza Motorsport in vse Halo dele po prvem? Pajade...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Ryse son of the Rome je bila xbox Eklusiva, ki je izšla Novembra 2013 letos pride za PC.

ahac ::

oo7 je izjavil:

Ryse son of the Rome je bila xbox Eklusiva, ki je izšla Novembra 2013 letos pride za PC.


Ena redkih. Pa še to zato, ker gre Cryteku slabo, prodaja in zapira studie... pa mora dobit denar hitrejš.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

RejZoR ::

Nek špil, ki mi dol visi zanj. Da pa bi v suši dirkačin izdali Project Gotham Racing, ah kje pa. NFS vseeno ne drži tolk PC trga, da nikogar ne bi zanimalo. Al pa celo Forzo. Ampak očitno smo vsi zlobni pirati in ne upajo, ker jim bomo pol vse pokradli in se zlobno smejali v kleti ob maminih dobrotah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ryse son of the Rome je bila xbox Eklusiva, ki je izšla Novembra 2013 letos pride za PC.


Ena redkih. Pa še to zato, ker gre Cryteku slabo, prodaja in zapira studie... pa mora dobit denar hitrejš.



To je res.
Ampak sigurno ne bodo prodali toliko kopij kot so jih z prvim delom, ki so bili za Pc, xbox 360 in PS3 ampak vprašanje je koliko je Microsoft plačal tem razvijalcem predvidevam, da ogromno tako, da se ne bodo preveč sekiral če ne bodo prodali prav ogromno.

cleanac ::

RejZoR je izjavil:

Nek špil, ki mi dol visi zanj. Da pa bi v suši dirkačin izdali Project Gotham Racing, ah kje pa. NFS vseeno ne drži tolk PC trga, da nikogar ne bi zanimalo. Al pa celo Forzo. Ampak očitno smo vsi zlobni pirati in ne upajo, ker jim bomo pol vse pokradli in se zlobno smejali v kleti ob maminih dobrotah.


Piratstvo nima nič pri tem. Na tak način dvigujejo prodajo konzole.

oo7 ::

Prodaja Tomb Raider(2013) igre do 26 Julija 2014

Xbox 360 - 1,71 Mio Units
PS 3 - 2,22 Mio Units
PC - 0,27 Mio Units

PS4 - 0,46 mio units
xbox One - 0,17 mio Units


In potem gredo na slabšo prodajano konzolo:)) je moral Microsoft dobro plačati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
«
1 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814247 (1275) oo7
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36962405 (13286) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229945 (4287) oo7

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41759116 (39034) ahac
»

AMD pokazal svojo najhitrejšo grafično kartico Radeon R9 Fury X2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
24052365 (45544) Napajalc

Več podobnih tem