» »

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3)

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3)

1
...
3 4
5
»

oo7 ::

jaz še vedno nisem kupil in preigral tretjega dela. :P

Kvinta ::

Torej Tomb Raider III to sem jaz na PS 1 igral :))
A.C.A.B

oo7 ::

Kvinta je izjavil:

Torej Tomb Raider III to sem jaz na PS 1 igral :))


Mislil sem na novo triologijo tretji del :)

D3m ::

Kvinta je izjavil:

Torej Tomb Raider III to sem jaz na PS 1 igral :))


Sem že mislil, da si napisal Tekken 3 ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

ahac ::

Izgleda, da prihaja cela trilogija v enem paketu.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy | Launch Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yayo ::

nekaj se je zadnje čase govorilo, da naj bi zgornjo trilogijo povezali v en in isti univerzum z originalnimi angleškimi igrami. Torej naj bi trilogija bila prequel, sedaj pa bi moral slediti nekakšen remake prve igre iz 1996. Ne vem, če je res. Če je, si nikakor ne morem predstavljati kako bo to zgledalo...
New Tomb Raider Game to Unify the Timelines of the Original Games With the Recent Reboot Trilogy

;(( fak, se ponavljam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Začel sem igrati tretji del in jaz nič ne vidim. Prva ura igre je čista tema. Tudi v nastavitvah ne najdem kje se nastavi kontrast.

yayo ::

kaj pa svetilnost v nastavitvah grafike? Geforce control center npr ali v nastavitvah monitorja.
also

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

yayo je izjavil:

kaj pa svetilnost v nastavitvah grafike? Geforce control center npr ali v nastavitvah monitorja.
also



Sem našel potem svetilnost v meniju in dal, do konca je malo svetlejše ampak še vedno se slabo vidi. Upam, da je tema samo sedaj na začetku igre in, da se bo bolj dogajalo podnevi.

yayo ::

je tako ja, kasneje ni toliko teme. sem pa googlal i se jih res kar precej pritožuje, tako na pcju kot na konzolah. Shadow je na trenutke bolj meh, boš videl, ko boš prišel med maje ali inke, se ne spomnem več. So pa grobnice res lepa poslastica. upam, da imaš dlcje.

oo7 ::

yayo je izjavil:

je tako ja, kasneje ni toliko teme. sem pa googlal i se jih res kar precej pritožuje, tako na pcju kot na konzolah. Shadow je na trenutke bolj meh, boš videl, ko boš prišel med maje ali inke, se ne spomnem več. So pa grobnice res lepa poslastica. upam, da imaš dlcje.


Igro sem kupil na Steam razprodaji ne dolgo nazaj. Drugače ne moreš več kupiti igre brez DLC-jev vsaj na Steamu ne.

Z Shadow sem odlašal, ker mi džungla ne odgovarja preveč. Pa tudi škoda, ker v igro tlačijo nadnaravne stvari. Uncharted 4 je bila super igra brez vsega nadnaravnega čeprav prvi trije deli so imeli del tega.

oo7 ::

Trenutno imam preigranih 7 ur najbrž sem nekje na polovici igre. Igra ni slaba ampak sta bila prva dva dela veliko boljša.
Sploh lokacija kjer se dogaja Shadow of tomb Raider se mi ne zdi zanimiva.

oo7 ::

Sem preigral najslabši Tomb Raider sploh pa v novi triologiji. Bom kdaj še preigral prvi dve igri, ki sta bili dobri tega tretjega dela se ne dotaknem nikoli več.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11914933 (550) oo7
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36963256 (14137) oo7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6212170 (10216) jype

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41760557 (40475) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609111467 (56424) ahac

Več podobnih tem