» »

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3)

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3)

1 2
3
4 5

jonzie777 ::

oo7 je izjavil:

Zanimivo dva recimo največja medija IGN 9 in Gamespot 6. Kar velika razlika v oceni.


Jaz sem gledal par jutub reviewow in se mi je zdelo kot da eni ne upajo dati povprečne ocene. Nekaj hvalijo, ampak eni da je zgodba super in igralnost nizka, en je 15 minut slavil podvodne levele, en je govoril da je treba kupit zaradi igralnosti ki je over 9000...

oo7 ::

Jaz se še odločam ali bi jo kupil ob izidu ali bi počakal.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Jaz se še odločam ali bi jo kupil ob izidu ali bi počakal.

Jaz imam buy nastavljen na 20 €. Do takrat pa še enkrat prvi del.

Tr0n ::



8-)

oo7 ::

Zaenkrat še najboljša cena za PC - https://www.mimovrste.com/igre-za-pc/sq...

Izi ::

oo7 je izjavil:

Zaenkrat še najboljša cena za PC - https://www.mimovrste.com/igre-za-pc/sq...

Tukaj je boljša:
Shadow of the Tomb Raider PC + DLC - 40,99 €

yayo ::

Včeraj se mi je pre-naložila na Steamu, če prav razumem jo bo možno že jutri igrati. Ampak rabim še par dni za končat, vsaj za silo, Wolfenstein 2. (ki ima neverjetno zabavno zgodbo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zaenkrat še najboljša cena za PC - https://www.mimovrste.com/igre-za-pc/sq...

Tukaj je boljša:
Shadow of the Tomb Raider PC + DLC - 40,99 €


Ja samo tam za 6 eur več dobiš fizično kopijo :D

yayo je izjavil:

Včeraj se mi je pre-naložila na Steamu, če prav razumem jo bo možno že jutri igrati. Ampak rabim še par dni za končat, vsaj za silo, Wolfenstein 2. (ki ima neverjetno zabavno zgodbo)



Kje si pa kupil ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

oo7 je izjavil:



Kje si pa kupil ?

Od nekih kitajcev, scdkey.com, za 41 evrov, kake tri tedne nazaj. Je pa trenutno cdkeys cenejši za nekaj centov.

ahac ::

Shadow of the Tomb Raider - Launch Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Alien123 ::

se že vleče dol.. :D

oo7 ::

Kaj je že kdo sprobal ?

Alien123 ::

oo7 je izjavil:

Kaj je že kdo sprobal ?


pravkar igram

Kayzon ::

In,je boljsi kot prejsnja dela??? Res mi nista sedla.. Tko najvec zabave sem imel v Legend,Anniversary in tisti podvodni verziji TR.

ahac ::

Če ti prejšnja dela nista bila všeč, ti verjento tudi ta ne bo.
Jaz sicer še ne igram, ker grem kmalu na dopust, ampak ko pridem nazaj bom nabavil. Prejšnja 2 sta mi bila res dobra, če je tokrat res več tomb raidanja, je to točno to kar hočem. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj je že kdo sprobal ?


pravkar igram



In kako je ?

yayo ::

Igral eno urico, v bistvu bolj prilagajal igro sebi. Sem na drugi najvišji težavnosti trenutno, Xbox controller - opcij ca težavnost je veliko preveč, ker kahko vse živo izklapljaš, jaz pa imam rad bolj preprost sistem s tremi stopnjami in basta. Uvodni filmski del ok, sprehajanje skozi ruralno fešto v Uncharted stilu, le z totalno ne-duhovito protagonistko (Kje si Chloe Frazier, pogrešam te), potem pa tutorial del popolnoma enak prejšnji igri, vsaj do točke do katere sem prišel. Tu ni nobene revolucije, jasno je, da je igra grede levelanja in craftanja popolnoma enaka dvojki. Lara trpi in stoka kot ponavadi, potem pa ranam navkljub stoično gre naprej, verjetno ker to dolguje očkotu. Bom videp kako bo, ko pridem do akcije. Na omenjeni težavnosti nimaš detective pogleda, ki označi pomembne točke in tudi stene po katerih lahko plezaš niso označene z belo barvo. Pomembni predmeti se le blago svetlikajo, ko se približaš.

care20 ::

In kako je optimizirana... Kaj lahko pricakujem na laptopu i5 7300hq gtx 1060 3gb..12gb ram 2133mhz?konstantno 60fps 1080p?kaksne nastavitve?

yayo ::

pa kaj ti misliš, da sem jaz testni portal? :)) v Geforce Experience sem dal slider za optimizacijo do konca desno na quality over performance, kar vse nastavi na high/ultra in imam kostantno med 60-80 fps. na 16gb rama, i7 7700HQ, GTX1070, 1080p. Za ročno drkanje settingov trenutno nimam časa, raje igram tiste tri četr ure na dan kolikor mi znese.
Drugače se počasi na Youtubu začenjajo benčmarki


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

Ta prvi video je za predzadnjo igro, sory za površnost.

care20 ::

hvala za informacije...mislim da bo kar slo na 60 fps,pac bom igral na medium,men so pomembni fps

scipascapa ::

gatsu Joker:

Porazen prvi teden prodaje v UK. Samo 25% več prodanih kot RoTR ki je bil X1 ekskluziva. Ter kar 70% manj kot TR iz 2013. Imo bo šla serija na hladno za nekaj časa...

D3m ::

Nemogoče. Kaj pa Raytracing? Pa to je ja second coming of Jesus za gameplay.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Zaenkrat v UK ne preveč dobra prodaja. Trenutno na 3 platformah 20% več prodanih kopij kot Rise of tomb raider samo na xbox-u, ki je bila časovna ekskluziva.

yayo ::

Problem s tole Laro je, da nima nobene karizme, ne za moške, ne kot role model za ženske. Zdaj ko igram naprej me igra začenja vleči not, ampak je žal Lara, kot character, ena velika kokoš. Baba sproži konec sveta, in ko ji to dajo pod nos, začne jokcati kot nedožna punčka: Nisem nič kriva, jaz sem dobra, ti bi isto naredil! Z obrazno animacijo, ki perfekto (nehote) podčrta mix med princeskinim samopomilovanjem in nekakšno superiorno "ti kmet si upaš mene obsojat?" oholostjo.
Original Lara je bila badass ice queen, molčeča, samozavestna, ekstremno sexy ampak totalno nezainteresirana do moške pozornosti, tule pa imamo cvileče malo ščene, ki je povrhu genocidno. :))
Kar se slabe prodaje tiče, pač nikakva reklama plus istočasni izid za množico bolj atraktivnih iger. Ampak RotTR sploh ne kaže slabo na začetku, če odmisli kilavo protagonistko.

D3m ::

A je nekaj podobnega, kot Serena na US Open pred kratkem?

Nič kriva, raje umre, kot pa goljufa. Pa ne pozabiti na mamo karto. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

ahac ::

oo7 je izjavil:

Zaenkrat v UK ne preveč dobra prodaja. Trenutno na 3 platformah 20% več prodanih kopij kot Rise of tomb raider samo na xbox-u, ki je bila časovna ekskluziva.

To ne vključuje digitalne prodaje. V trgovinah se itak vedno manj proda, na PCju skoraj nič.

Jaz sicer mislim, da je na PS4 verjento slabša prodaja zaradi Spidermana. Kar je smešno, ker kot lastnik platforme, naj bi Sony bil partner drugih publisherjev in se trudil za večjo prodajo vseh iger na PS4, ne pa direktna konkurenca ki deluje v škodo ostalih. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Shadow of the Tomb Raider Angry Review

dronyx ::

Ne vem sicer kakšen je Uncharted, samo za TR bi jaz dosti raje videl, da bi bil večji poudarek na zgodbi, raziskovanju in ugankah, ki bi morale biti osrednji del igre, ne pa neka opcijska, postranska dejavnost. Sam nisem preveč navdušen nad posiljevanjem z nekim open world za vsako ceno in tlako z nabiranjem raznih rastlin in pobijanjem živali v slogu Far Cry 3. Lara Crof pa je tako z rebootm postala nek Rambo. Pa ne rečem da je igra slaba, samo lahko bi bila bistveno boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

oo7 ::

Po vsej verjetnosti zdaj Tomb raider serijo čaka daljša pavza tako kot serijo Deus Ex. Zdaj njihova naslednja AAA igra je Marvel's Avengers [The Avengers Project] o kateri se pa še ne ve veliko.

yayo ::

Tr0n ::

Cool spil, zelo podoben Rise of TB, ampak malce bolje spoliran.

4/5

Tr0n ::

Vceraj koncal zadevo pri 19 urah, 80% completion (story, vsi tombi in nekaj manjsih cryptov in grobov).

Cool game, zgodba mogoce malce nepovezana, ampak na splosno zelo dobra trilogija in reboot.

Would play again.

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

Po vsej verjetnosti zdaj Tomb raider serijo čaka daljša pavza tako kot serijo Deus Ex. Zdaj njihova naslednja AAA igra je Marvel's Avengers [The Avengers Project] o kateri se pa še ne ve veliko.


Kam točno lahko še peljejo bogo Laro...
DeusEx bi lahko vsaj trilogijo naredili.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

yayo ::

kam peljejo? Reboot reboota sledi :))

oo7 ::

yayo je izjavil:

kam peljejo? Reboot reboota sledi :))



Čisto možno, da res.

mihco ::

https://www.g2a.com/en/shadow-of-the-to...

To je ok? Lahko aktiviram tudi ce je kljuc namenjen za azijski trg?

yayo ::

stran sama ti pravi, da ne moreš iz Slovenije.
https://www.allkeyshop.com/blog/buy-sha...

oo7 ::

Igra dobi še 7 DLC-jev


'THE FORGE' IS SHADOW OF THE TOMB RAIDER'S FIRST DLC RELEASE

Six more DLC releases will follow in the months ahead.

Square Enix has announced the first of seven DLC packs for Shadow of the Tomb Raider. Titled The Forge, the DLC will be released on Nov. 13 for PlayStation 4, Xbox One, and PC as part of the season pass and sold separately for $4.99 USD.

https://www.ign.com/articles/2018/10/05...

yayo ::

ja, jaz sem dal 41€ za osnovno verzijo pa mi v Steamu pokaže, da je snel vse dodatke za najdražjo Croft verzijo, ki vsebuje season pass in vse možne add-one. Ampak mi še ni jasno, če sem res fasal de luxe za nižjo ceno zaradi kakšne pomote trgovca ali samo Steam nekaj brezveze trola. Bom očitno ugotovil, ko izide prvi DLC.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Igra dobi še 7 DLC-jev


as part of the season pass and sold separately for $4.99 USD.

season pass je na Steamu 29,99€ drugače :))

yayo ::

peesda kakšne lokacije ima tale igra, vsake toliko kar ostaneš z odprtimi usti. Dajte igrat, no. Do RDR2 je še 14 dni. ;)

yayo ::

dejte si pogledat 15 minut od 23 minut naprej, full screen seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

vostok_1 ::

Saj vrjamem, da je dobra igra. Ampak it's not for me.
Nimam toliko časa ali volje špilat tako open-ended igro.
Zato pa so mi bile prejšnje (nove) kul.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

yayo ::

Meni je bil začetek totalno meh, Larin lik patetičen, sedaj pa neizmerno uživam, ko se zgubljam po challenge tombih in jamah z grozečo muziko v slušalkah. Malce so uspeli ujeti tisti feeling osamljenosti v velikanskih, od boga pozabljenih lokacijah, ki so ga premogle igre od Core Design. Včeraj sem preigral spodnjo lokacijo, medtem, ko sem gruntal kako rešiti prostorski puzzle je bila nonstop prisotna nelagodnost v stilu "kaj če me napade kaka pošast". Pa me ni, haha. video je seveda en sam spoiler.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Alien123 ::

vostok_1 je izjavil:

Saj vrjamem, da je dobra igra. Ampak it's not for me.
Nimam toliko časa ali volje špilat tako open-ended igro.
Zato pa so mi bile prejšnje (nove) kul.


mam jaz tudi problem glede tega.. mam ps4,xbox,pc.. edino kaj nimam je čas :S:S

yayo ::

eh... pa še ps3, ps2, Gamecube... in gromozanski backlog... Pa 45 minut na dan za igranje :(

oo7 ::

Shadow of the Tomb Raider PC Patch 4

Fixed remaining issues preventing some players from achieving 100% completion.
Fixed collectible statistics in the UI being incorrect for some users.
Changes related to Steam Input:
It now defaults to a new setting 'Auto' which automatically turns On or Off Steam Input depending on whether a controller is enabled for use by Steam in the Steam settings.
When using Steam Input the game will now show appropriate icons for all supported controller types, just like when using native input.
Fixing some visual artifacts that rarely occurred when using SSCS.
Fixed a problem that caused Dolby Atmos to not activate correctly on certain PC setups.
Many smaller stability and functionality fixes.

oo7 ::

Shadow of the Tomb Raider is getting review bombed on Steam because it's on sale

https://www.pcgamesn.com/shadow-of-the-...


Shadow of the Tomb Raider is currently on sale, not very long after release. You might see that as a good opportunity to check out Lara's latest adventure, or you might see it is a reason to leave an angry comment and a negative rating on the game's Steam page. Plenty of people have decided that the latter is the better course of action.

Izi ::

Ceno so čez vikend spustili na 39,59 €. Še vedno močno premalo :P
Bom pa verjetno nabavil, ko bo na okoli 25 €
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814219 (1247) oo7
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36962329 (13210) oo7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211764 (9810) jype

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41758986 (38904) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109659 (54616) ahac

Več podobnih tem