» »

Tomb Raider 4

Tomb Raider 4

«
1
2

oo7 ::

V izdelavi nova Tomb Raider igra katera bo uporabljala pogon Unreal Engine 5.




Točen naslov igre še ni znan.


A new Tomb Raider game is in development in Unreal Engine 5


During the State of Unreal showcase earlier today, in which Epic announced that its new engine would be available for all developers, starting today, Dallas Dickinson, franchise general manager for Tomb Raider at Crystal Dynamics, revealed the new game.


https://www.gamesradar.com/new-tomb-rai...

Horas ::

kake bojo kaj specs reqs?
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Horas je izjavil:

kake bojo kaj specs reqs?


Za to je pa verjetno še malo prezgodaj :)

oo7 ::

Tomb Raider Reboot Writer Wants the New Game's Story to Offer More Fun, Less Daddy Issues

https://wccftech.com/tomb-raider-writer...

Izi ::

oo7 je izjavil:

Less Daddy Issues

Se pravi trilogija je obdelala Larina najstniška leta, sedaj pa lahko končno pričakujemo odraslo Laro in pravi Tomb Raider, kjer Lara ne bo celo igro samo bežala in stokala :P

yayo ::

trilogija je bila glede origin zgodbe tak poden, da bi lahko kar rebootali reboot. :P

scipascapa ::

jaz bi igral originalen TR1-3...remake mmmm.

oo7 ::

Od nove triologije je bil tretji del porazen.

ahac ::

Prva dva sta awesome, tretji je slabši. Se vidi, da so ga dali delat drugemu studiju.
Zanimivo, da je Crystal Dynamics naredil prva dva dela, potem pa slabši Avengers. Eidos-Montreal pa po slabšem TR3 potem Guardians of the Galaxy, ki je pa veliko boljša igra od Avengerjev.
Razlika je verjetno v tem, da so enkrat delali kar so želeli, drugič pa tisto kar je zahteval publisher.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yayo ::

oo7 ::

Koliko so Tomb raider igre prodale kopij.

oo7 ::

Tomb Raider Series' Next Entry Reportedly Stars Experienced Lara, Team of Younger Raiders

https://wccftech.com/tomb-raider-next-e...

ahac ::

Amazon Games and Crystal Dynamics Strike Deal to Develop and Publish Next Major Entry in Iconic Tomb Raider Series
https://www.amazongames.com/en-gb/news/...

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Kayzon ::

Mislite da je kej sans da se vrnejo h koreninam?

Ker sem res uzival v igtanju TR: Underworld,Anniversary in Legend.

drvo ::

Kayzon je izjavil:

Mislite da je kej sans da se vrnejo h koreninam?

Ker sem res uzival v igtanju TR: Underworld,Anniversary in Legend.


Te tri igre niso “korenine”. So pa precej bližje “originalom” kot to, kar je nastalo iz franšize.

yayo ::

je na Twitterju kar glasno zahtevanje, da naj se vrnejo na Laro iz original iger. Sem se začudil kako so tudi LGTB+ glasni, da je "role model" in gay ikona, nisem imel pojma. So pa pri Crystal Dynamic odgovorili, da nimajo namena vrniti "tastare" Lare in niti delati remasterjev angleških iger. Baje bo nova Lara izkušena, utrujena in bo iskala "družbo" kar verjetno pomeni, da bo delala v teamu, podobno kot Nate iz Uncharted. Naj bi se tudi igrali z idejo, da bo "nova" lara lezbika in bo imela ali dobila partnerko. In spet zanimivo, zgleda, da so feni, tudi LGTB, večinoma proti. Naj njena seksualnost ostane čisto privat.

oo7 ::

Ah ja

Kayzon ::

yayo je izjavil:

je na Twitterju kar glasno zahtevanje, da naj se vrnejo na Laro iz original iger. Sem se začudil kako so tudi LGTB+ glasni, da je "role model" in gay ikona, nisem imel pojma. So pa pri Crystal Dynamic odgovorili, da nimajo namena vrniti "tastare" Lare in niti delati remasterjev angleških iger. Baje bo nova Lara izkušena, utrujena in bo iskala "družbo" kar verjetno pomeni, da bo delala v teamu, podobno kot Nate iz Uncharted. Naj bi se tudi igrali z idejo, da bo "nova" lara lezbika in bo imela ali dobila partnerko. In spet zanimivo, zgleda, da so feni, tudi LGTB, večinoma proti. Naj njena seksualnost ostane čisto privat.


Into the trash it goes.

Iskreno zadnja leta tezko upravicim dober hardware za igranje iger,ko so le te tak srot.

keba ::

Kayzon je izjavil:

yayo je izjavil:

je na Twitterju kar glasno zahtevanje, da naj se vrnejo na Laro iz original iger. Sem se začudil kako so tudi LGTB+ glasni, da je "role model" in gay ikona, nisem imel pojma. So pa pri Crystal Dynamic odgovorili, da nimajo namena vrniti "tastare" Lare in niti delati remasterjev angleških iger. Baje bo nova Lara izkušena, utrujena in bo iskala "družbo" kar verjetno pomeni, da bo delala v teamu, podobno kot Nate iz Uncharted. Naj bi se tudi igrali z idejo, da bo "nova" lara lezbika in bo imela ali dobila partnerko. In spet zanimivo, zgleda, da so feni, tudi LGTB, večinoma proti. Naj njena seksualnost ostane čisto privat.


Into the trash it goes.

Iskreno zadnja leta tezko upravicim dober hardware za igranje iger,ko so le te tak srot.


Res je, ni nekega presežka iger, res dobrih je tako malo kot še nikoli v zgodovini.

Pa še to woke zadevo rinejo v vse igre, pa niti malo ne paše sem.

Gagatronix ::

Meni je bil Tomb Raider 2013 solidna zadeva, prvi sequel tudi (ceprav je bila kamera nadlezna), drugi pa ze ne prevec.

oo7 ::

Tomb Raider Is Getting an Interconnected Universe Through Games, Film and TV, Courtesy of Amazon

https://wccftech.com/tomb-raider-is-get...

oo7 ::

O Tomb Raiderju 4 trenutno ni novih novic.

Izide pa 14 februarja Tomb Raider I-III Remastered za PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X in Series S, Microsoft Windows

Lonsarg ::

Tole bo pa fajn. T1 in T3 me sicer niso potegnile (morda zato ker predno sem se jih lotil so bile že prestare). Glede T2 me pa daje huda nostalgija in bo definitivno za pogledat remaster :)

yayo ::

mene predvsem zanima kakšne bodo "moderne" kontrole lika. Ker originalne "tank" kontrole so v bistvu naredile celo igro. Pravila so bila jasna, korak je toliko dolg, skok toliko, skok z zaletom toliko. In potem si moral planirati gibanje kot nekakšno prostorsko uganko, da si prišel kamor si želel. Zna biti, da bodo naredile igro prelahko, ozirooma, da jo bodo razbile. Še par dni. Z zadnjih treh letih sem ponovno preigral enko in dvojko z modi za sodobne resolucije, Sedaj bom še trojko. Sicer pa je po napovedih mogoče izklopiti vse kar je remasteriziranega in igrati TR tak kot je bil nekoč, le z hd teksturami.

Drugače pa je remaster najverjetneje nastal kot del promocije za TR4, ker ni bilo velikih reklam zanj. Izide bolj potihem, kot, da bi se Crysta Dynamics bal, da jim ukrade pozornost, ki jo hočejo za svoj bodoči umotvor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Gagatronix ::

Za pricakovati bi bilo, da smo se premaknili naprej od tank kontrol.

dolenc ::

Jaz ravno preigravam Tomb III.... Pa ko se sprijazniš s tem, da nadzoruješ jadrnico, je v resnici super špil. Škoda sam, da ne gre čez 30fps. Sem mislil ostale 2, s posodobljeno verzijo, pa mogoče clo ostanem na tastari.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

GrimReaper3 ::

yayo je izjavil:

mene predvsem zanima kakšne bodo "moderne" kontrole lika. Ker originalne "tank" kontrole so v bistvu naredile celo igro. Pravila so bila jasna, korak je toliko dolg, skok toliko, skok z zaletom toliko. In potem si moral planirati gibanje kot nekakšno prostorsko uganko, da si prišel kamor si želel. Zna biti, da bodo naredile igro prelahko, ozirooma, da jo bodo razbile. Še par dni. Z zadnjih treh letih sem ponovno preigral enko in dvojko z modi za sodobne resolucije, Sedaj bom še trojko. Sicer pa je po napovedih mogoče izklopiti vse kar je remasteriziranega in igrati TR tak kot je bil nekoč, le z hd teksturami.

Drugače pa je remaster najverjetneje nastal kot del promocije za TR4, ker ni bilo velikih reklam zanj. Izide bolj potihem, kot, da bi se Crysta Dynamics bal, da jim ukrade pozornost, ki jo hočejo za svoj bodoči umotvor.

Včeraj sem probal prvi level enke in še začetek drugega. Tam ko moraš na desni pritisniti stikalo, potem pa skočiti na levo do vrat, ki se spustijo čez kakšne pol minute, sem moral ponoviti še 2x, ker moraš ravno pravi čas odskočiti. Ali pa tam kjer je secret kjer dobiš health in moraš odskočiti iz klančine.
Sicer je bila pa ta mehanika verjetno zastarela že ob izidu štirice. Če se prav spomnim opisov iz Jokerja, so tam to grajali povsem možno da celo že pri trojki. No sedaj je pa to še 25 let kasneje.

Drugi level je bil pa v demo, ampak takrat, leta 1996 pri 11 letih, še medveda nisem uspel ubiti, kaj šele da bi vedel kam naprej (skok v bazen). Zadnjih 10 let mi je medved mala malica, tudi če te dobi v šape, ti sploh ne gre toliko healtha.

Drugače sem pa od prvih 5 obrnil samo TR1 leta 2013. Kasnejše sem pa vse že ob izidu, ker naslednji dve trilogiji sta bili bolj igralno prijazni. Pa nasploh je bilo veliko 90s iger zajebanih, RE1+2, Commandos 1 + dodatek, pa še 10 let pred tem POP1+2, to niso bili dobri časi za igrati, če si bil star samo 14 let, ker so to bolj igre za 20-40 let. Tako da če so res posodobili premikanje, v kar dvomim, ker je pod novo kožo igra povsem enaka, potem bi res rad obrnil dvojko in trojko. Pa štirko bi lahko tudi še remastrali v naslednjem letu ali dveh.

Zgodovina sprememb…

yayo ::

:)) jaz sem bil že prekleto polnoleten, ko je TR1 izšel.

JH84 ::

Igral sem TR2 dvojko tam nekje leta 99, ko sem bil nekje na sredini OŠ, mislim da sem preigral prva 2 levela, pa še to z mukami, ker nikakor ni šlo napredovati, včasih si moral skočiti skoraj v pixel za napredovanje...potem smo našli na internetu kode s premikanjem za napredovanje levela in smo tako raziskovali špil...vsa čast tistim, ki jim je to uspelo preigrati, pretežke so bile takrat te igre za nas mulce ki smo radi igrali tudi fuzbal zunaj....

mi je bil pa potem TB 2013 res hud špil, eden najboljših sploh, boljši od Uncharted serije....

gozdar1 ::

Enko sem preigral tam davnega leta 199x...mislim, da takrat celo s tipkovnico.

Lonsarg ::

S tipkovnico itak (TR2), pa zataknilo se mi je pri eni uganki in sem en mesec po ene 4 ure na dan preigraval tisti level dokler nisem naprej prišel.

Kje so ti časi ko sem še imel potrpljenje za kaj takega :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

gozdar1 ::

Danes bi tričetrt "gejmerjev" zahtevalo vrečilo kupnine, da o odzivu twitosfere ne govorimo.

wolverine22 ::

Nikol pazabil, ko sem se namučil z 1ko, pri 11ih letih, na 486ki, 16mb Rama, pa ne vem, če ni bilo vse skupaj v software rendering... 8-)

yayo ::

oo7 ::

Ta gif je najboljši :))

dolenc ::

Dober zgleda tole, lepo so sestavli.

Nevem zakaj, že prej ko sem mal trailerje gledal, mi IIIjka vseen lepš zgleda original, mogoče k sem v prvem levelu tolk časa preživel ko sem bil mejhen (itak je bil pretežek da bi ga znal rešit). Tko, da to bom še tastaro spičil, ostalo grem pa na remejk.

dolenc ::

Kurc... vzamem nazaj, tud trojka zgleda bolš :D

oo7 ::

Pohvalno, da so pustili v prvotnem stanju... in niso šli spreminjat.


Tomb Raider 1-3 Remastered Includes Racial and Ethnic Stereotypes Warning From Crystal Dynamics



https://www.ign.com/articles/tomb-raide...

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

Od nove triologije je bil tretji del porazen.

Kaj je blo z njim narobe? Ker 1ka sploh pa 2ka sta mi ble hudi igri.

yayo ::

oo7 je izjavil:

Pohvalno, da so pustili v prvotnem stanju... in niso šli spreminjat.


Tomb Raider 1-3 Remastered Includes Racial and Ethnic Stereotypes Warning From Crystal Dynamics



https://www.ign.com/articles/tomb-raide...

Ameriški "budni" gredo opozarjati na rasisem v TR igrah. :)) Da se ne bi užalil dinozavri, mumije in homunkulusi iz Atlantide. Virtue signaling na deseto potenco :)) Ta svet je šel v 3pm.

dolenc ::

Dober če tko miseljo, bom kar ukradu špil... Tolk da opozorim na problematiko kraje softwera in se vsi skupaj iz tega kaj naučimo!

ahac ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Pohvalno, da so pustili v prvotnem stanju... in niso šli spreminjat.


Tomb Raider 1-3 Remastered Includes Racial and Ethnic Stereotypes Warning From Crystal Dynamics



https://www.ign.com/articles/tomb-raide...

Ameriški "budni" gredo opozarjati na rasisem v TR igrah. :)) Da se ne bi užalil dinozavri, mumije in homunkulusi iz Atlantide. Virtue signaling na deseto potenco :)) Ta svet je šel v 3pm.


Bolj gre za to, da nekatere ljudi prikažejo kot kanibale, itd.
Tega niso spreminjali (kar bi naredil marsikdo drug), samo to opozorilo so dodali.

Če nekatere snowflake že samo to opozorilo tolk triggera, jim pa res ni več pomoči...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

yayo ::

sem moral googlat


seveda se lahko kdo užali. :D

Lonsarg ::

Dejansko sm razmišljal če bi TR1 ali 3 šel probat ko še nism, ampak sm ugotovil da nimam potrpljenja rešit vse uganke. Bom raje TR2 še petič ko že vem vse fore :)

Sem za 22EUR dobil na Steamu Remaster.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

DejchSLO ::

Je kdo že sprobal remastered? so kontrole pa premikanje bolj sodobne? k drgač me to kar zanima, saj orginalov nisem igral

Lonsarg ::

Sem lihkar sprobal. Imaš na voljo stare in nove kontrole. Z novimi dobiš podporo za miško in je dejansko fajn tko igrat, poleg obračanja je mika mišljena seveda tudi za streljat (celo držat moraš desni gumb da si v weapon mode in z levo streljaš).

Ampak razen tega obračanja z miško je pa vse as is kar se kontrol tiče. Še vedno je Lara lesena in lahko v prepad padeš če namesto rikverc tipke probaš z hojo zvozit okoli prepada :). Tak da je zlo nostalgičen experiance :)

Vidim pa da je neki nov "Dead Zone" setting, nisem še uspel čisto zgruntat, ampak ugibam da to pomeni da če to povečaš imaš več fore kako blizu prepada moraš jump stisnit da je uspešen skok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

dolenc ::

Probov nisem, al kar sem videl imas moznost izbire v nastavitvah. Ali imas original "tank" kontrole ali posodobljene.

DejchSLO ::

jaz pa bom probal sicer pomoje na PS4. anniversary edition mi je bla huda na ps2. tko da zna bit da mi bo to tud.

Lonsarg ::

Ampak Anniversary je dejansko remake. Tile TR1-3 so pa zgolj remaster.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814222 (1250) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229891 (4233) oo7
»

Tomb Raider Anniversary (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
639153 (1089) yayo

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41759007 (38925) ahac
»

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
609109676 (54633) ahac

Več podobnih tem