» »

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2)

Rise of the Tomb Raider (Tomb Raider 2)

««
4 / 13
»»

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nekaj so govorili, da igre od Microsofta naj bi bile od zdaj naprej samo Win 10 Tomb Raider, Geras of War... nisem pa 100%

Saj založnik te igre ni Microsoft ampak Square Enix. kakor jaz razumem zadevo je Microsoft sklenil časovno ekskluzivo za Xbox z njimi. Je pa seveda tudi možno, da so sklenili kakšno pogodbo, ki omejuje PC verzijo. Sigurno pa založniku (Square Enix) ni v interesu, da bi sam od sebe podpiral samo Windows 10.

ahac je izjavil:

MSu je vseeno kako se igra prodaja... važno, da oni prodajo svoj hardware / OS.

Saj Windows 10 je za uporabnike Windows 7 in 8 brezplačna nadgradnja. Če je potrebno še na take načine uporabnike siliti k nadgradnji se morajo pri MS$$ vprašati, kaj delajo narobe...


No ja upam, da bo delalo tudi na starejših Windowsih. Igra izide q1 2016 tako, da bodo morali kmalu dati ven zajteve za PC pa bomo videli :)

ahac ::

Če je potrebno še na take načine uporabnike siliti k nadgradnji se morajo pri MS$$ vprašati, kaj delajo narobe...

True. ;((

Ampak njim je v interesu, da gre čim več ljudi na Win10 in če lahko nekaj plačajo Square Enixu, da prisilijo gamerje v prehod, je to dober deal. To, da se bo igra zaradi tega slabše prodajala, pa ni več njihov problem...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Cool, zdaj pa cakat na PC verzijo. :(


Pa windows 10 ;((


What the f...

Založnik bi moral biti res butast, ali pa nenormalno plačan za kaj takega.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Cool, zdaj pa cakat na PC verzijo. :(


Pa windows 10 ;((


What the f...

Založnik bi moral biti res butast, ali pa nenormalno plačan za kaj takega.


Saj ni 100%, da bo zahtevalo Win 10 jaz upam, da bo delalo tudi na win 7 :)
Microsoft je enkrat nekaj strašil, da naj bi njihove igre zahtevale win 10 vsaj z Gears of war naj bi bilo tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lonsarg ::

Glede na to da je delež Windows 10 na Steamu že 30% in bo čez par mesecev prehitel Windows 7, lahko v roku ene 2-3h let pričakujete precej iger, ki podpore za Windows 7 ne bodo več imele.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

oo7 ::

Npr igra Just Cause 2, ko je izšla je bila na voljo samo za win7 jaz sem imel takrat Win Xp in nisem mogel igrati te igre dokler nisem šel na Win 7.

vostok_1 ::

Well you know. If they don't want money, i'm sure Mr. Pirate is happy to oblige.

Sam itak ne želim tega, ker TR mam skoraj vse original in jim rade volje plačam za dobro igro.

ahac ::

Here we go:
http://wccftech.com/rise-tomb-raider-uk...
the latest Tomb Raider instalment on the Xbox One sold less than 63.000 UK copies in its first week.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

scipascapa ::

Tr0n ::

Seveda je, ce je samo na eni konzoli. Stupid MS.

vostok_1 ::

Clap....clap.....clap.

Good work Square Enix. Upam da je bil MSjev tič velik in debel, ker drugače boste zelo nepotešeni.

oo7 ::

Sami so si krivi :)

scipascapa ::

Počakajmo morda še kak black friday + decembra potem bodo že bolj realne številke.
Ampak so se ušteli pomoje.

yayo ::

Ma moraš res biti pameten, da greš izdat tako igro isti teden kot FO4...

oo7 ::

Rise of the Tomb Raider can stand on its own against Fallout 4, says Microsoft :))

"The challenge with Tomb Raider is if you go a week later you're against Star Wars Battlefront, if you go a week earlier you'll be against Call of Duty Black Ops 3 and if you go two weeks earlier you're against Halo.

http://www.vg247.com/2015/10/27/rise-of...


Tomb Raider samo na Xbox nima šans proti nobeni igri, ki je zgoraj napisana. Halo je Xbox exklusiva in ima veliko privržencev, Call of duty se vsako leto prodaja odlično Star Wars se bo najbrž tudi dobro prodajal Fallout 4 je pa itak bila ena najbolj pričakovanih iger če ne najbolj od vseh tako, da bi bilo bolj pametno če bi Tomb Raiderja izdali kakšen drug teden :)

Jst ::

Plus (v bistvu minus): kolega je naletel na kar nekaj bugov na Xbox360 (nima internetne povezave, če je na voljo kakšen patch), zaradi katerih je igro moral začeti igrati že četrtič od začetka. :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

Tomb Raider samo na Xbox nima šans proti nobeni igri, ki je zgoraj napisana


+ po moje so Xbox lastniki še najmanj naklonjeni ženskim likom v igrah. To je pač konzola za Halo, Gears of War in american football igre.
+ trgi izven ZDA so MSu očitno čisto nepomembni.

Ni šans, da bi se dobro prodajal... to smo vsi vedl. To je moral vedt tudi Square Enix, ampak mogoče se pa sploh ne sekirajo. Važno, da so dobil denar od Microsofta. Prodaja bo pa pomembna šele na PS4. Na žalost bo takrat ves hype že mimo in bo zato prodaja tudi tam slabša kot bi bila, če bi izdal istočasno (na bolj primeren datum), ampak... MS money!!!
Oni očitno sploh ne delajo iger za gamerje, ampak za Microsoftove šefe...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Jst je izjavil:

Plus (v bistvu minus): kolega je naletel na kar nekaj bugov na Xbox360 (nima internetne povezave, če je na voljo kakšen patch), zaradi katerih je igro moral začeti igrati že četrtič od začetka. :/



Potem je sploh ne bo mogel dokončati?

scipascapa ::

Jst je izjavil:

Plus (v bistvu minus): kolega je naletel na kar nekaj bugov na Xbox360 (nima internetne povezave, če je na voljo kakšen patch), zaradi katerih je igro moral začeti igrati že četrtič od začetka. :/


v 21 stoletju nima neta?

oo7 ::

ahac je izjavil:


Ni šans, da bi se dobro prodajal... to smo vsi vedl. To je moral vedt tudi Square Enix, ampak mogoče se pa sploh ne sekirajo. Važno, da so dobil denar od Microsofta. Prodaja bo pa pomembna šele na PS4. Na žalost bo takrat ves hype že mimo in bo zato prodaja tudi tam slabša kot bi bila, če bi izdal istočasno (na bolj primeren datum), ampak... MS money!!!
Oni očitno sploh ne delajo iger za gamerje, ampak za Microsoftove šefe...


Pri Microsoftu se najbrž ne sekirajo prav veliko zaradi slabe prodaje Tomb Raiderja to je itak drobiž za njih ravno tako razvijalci igre važno, da so dobili denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

>v 21 stoletju nima neta?

Nope, ni dostopa. 1km od njega 100/100 optika, 1.5km od njega največ 1/256, če imaš srečo, 2km 100/10 Telemach, nato od 2.5km pa 100/100. Po čudni poti so "polagali kable."

>Potem je sploh ne bo mogel dokončati?

Ne, dvakrat je naletel na takšne buge, ko nima kam iti, laufa na praznem prostoru. Enkrat ga je pa motil bug, da ko je pospravil puško, da se ni videla na hrbtu, ampak lok ali obratno. Čuden tip. Je pa takšen tip človeka, da hoče vedno dokončati 100%. Zato je tudi verjetno naletel na lokacije, kjer se igri zmeša.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Potem pa ni druge kot, da nese Xbox k nekomu, ki ima internet in igro pososdobi.

Jst ::

Ta človek nima sreče v življenju. Bil je na dobri "karierski poti," ko je imel nesrečo in "izgubil" noge. Potem je ves denar, ki ga je imel, porabil za drogo in ker živi "bogu za hrbtom", se tudi ne more recimo voziti v LJ, kjer bi lahko dobil službo. Staršev nima več, edino sestra mu kdaj pa kdaj pomaga. Tako, da ne fizično ne more vzeti konzole, da bi šel do kakšnega kolega. (Vsi njegove generacije so se itak že odselili ali v središče (mesta/Slo - živi v vukojebini, kjer ni interneta FFS!) ali v tujino. Tako da ima znance, manj kolege, še manj pa prijatelje. Jaz ga štejem za znanca.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

ZERO PUNCTUATION:
http://www.escapistmagazine.com/videos/...

Also, week 1 sales numbers:
http://www.vgchartz.com/game/82908/rise...
Global Total as of 14th Nov 2015 (units): 0.23m(Xbox One) +0.07m (Xbox 360)
Fallout 4 se je samo na Xboxu 10x boljš prodajal kot RoTR.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Slabo slabo ampak sami so si krivi.

scipascapa ::

Izredno slabe številke čeprav se jo dobi zdaj že za 40EUR preko black friday akcij.
Se spomenite, kako smo opozarjali na slabo prodajo? 30 mio PS4 proti nekje 10 mio XBOX1 tudi naredi svoje.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Microsoft, Square Enix "very happy" with Rise of the Tomb Raider, despite reported sales :|

http://www.eurogamer.net/articles/2015-...

yayo ::

Microsoft je verjetno happy, ker se je na račun ekskluzive prodalo par tisoč XBoxov, Square pa, ker je od MSja dobil vnaprej nekaj keša in kakšen bonus pri bodočih dealih... Me pa zanima kako se kaj prodajajao mikro transakcije.

Jst ::

Omenjeni kolega, ki (je imel) ima probleme z igro, mi je povedal, da sploh ni tako dobra. Prva polovica je zanimiva, potem pa postane dolgočasno. (Mogoče zato, ker jo je 4x krat začel od začetka igrati?)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

Ko je developer enkrat "very happy," da dobi denar od Microsofta, čeprav fani ne morejo igrat igre... je v biznisu zaradi napačnih razlogov.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jst ::

Meni je bil prejšnji del precej všeč. Reboot serije, ki se je izpela, so dobro izpeljali z mlado Laro. Sicer ni bilo ugank (ali pa so bile otročje lahke), grobnice niso imele nekega velikega pomena, ampak me je igra vseeno potegnila, da sem jo z veseljem oddigral. Za nadaljevanje sem po youtube videih pred izidom mislil, da se bodo malo bolj vrnili h koreninam in imel velika upanja. A ko sem izvedel, da bo Xbox timed ekskluziva, se mi je prav zamerila. Tudi dobra prva ura igranja na X360, me ni toliko prepričala, da bi jo še z veseljem čakal. To, kar so naredili, je bila po mojem mnenju tako velika napaka, da bodo težko prepričali PC gamerje v nakup po novem letu. Jaz sem jo nameraval kupiti na dan izida, ampak sedaj bom raje počakal, da bo na Steamu kakšnih 25EUR max (raje 20). Pa še to, če ne bo kakšne druge igre - zaradi pomanjkanja časa za igranje (par ur na teden). Raje bom igral Fallout 4. Glede na to, da sem Far Cry 4 končal šele nekje aprila (kupil pa ob izidu), je velika možnost, da igre ne bom niti povohal.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

yayo ::

yayo ::

Se oprvičujem, sem linkal tretjo stran članka, TULE je od začetka. (kot je nekdo že komentiral, najbolj "tehnični" forum v SLO ima enega najprimitivnejših interfejsov, ki ne omogoča editiranja sporočila par minut po prvem pisanju...)

oo7 ::

Jst je izjavil:

Meni je bil prejšnji del precej všeč. Reboot serije, ki se je izpela, so dobro izpeljali z mlado Laro. Sicer ni bilo ugank (ali pa so bile otročje lahke), grobnice niso imele nekega velikega pomena, ampak me je igra vseeno potegnila, da sem jo z veseljem oddigral. Za nadaljevanje sem po youtube videih pred izidom mislil, da se bodo malo bolj vrnili h koreninam in imel velika upanja. A ko sem izvedel, da bo Xbox timed ekskluziva, se mi je prav zamerila. Tudi dobra prva ura igranja na X360, me ni toliko prepričala, da bi jo še z veseljem čakal. To, kar so naredili, je bila po mojem mnenju tako velika napaka, da bodo težko prepričali PC gamerje v nakup po novem letu. Jaz sem jo nameraval kupiti na dan izida, ampak sedaj bom raje počakal, da bo na Steamu kakšnih 25EUR max (raje 20). Pa še to, če ne bo kakšne druge igre - zaradi pomanjkanja časa za igranje (par ur na teden). Raje bom igral Fallout 4. Glede na to, da sem Far Cry 4 končal šele nekje aprila (kupil pa ob izidu), je velika možnost, da igre ne bom niti povohal.


Čez kakšno leto po izidu za PC na Steam razprodaji bo pomoje že manj kot 20 eur :)
Zdaj v začetku 2016 bodo pa sigurno nabili polno ceno.

TESKAn ::

(kot je nekdo že komentiral, najbolj "tehnični" forum v SLO ima enega najprimitivnejših interfejsov, ki ne omogoča editiranja sporočila par minut po prvem pisanju...)

To je ficr zaradi osebkov, ki so flejmali, pocakali par jeznih komentarjev in popravili svoje pisanje, da so jezni komentatorji izpadli budale. Zaradi enega posebnega moderatorja ima S-T se en poseben ficr, da ne pozablja pisanja, tudi ko ga popravis.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Jst ::

Komentar glede linkanega članka:

Podobnih zgodb sem prebral v zadnjih desetih (verjetno še več) letih preveč (remember Call Of Duty story?), da bi imel še kakšno upanje, da bi pričakoval, da bodo špili imeli "dušo" in nek poseben feeling, ko igraš igro. For gamers by gamers, je zamenjal For gamers by Maketing. Sicer obstajajo izjeme, ampak iz glave, se ne spomnim nobenega špila, ki je izšel v zadnjih parih letih, da ni bil remake, rethink ali ripoff, rushed out the door with so many bugs. Zato je najbolje igro začeti igrati po kakšnem mesecu, ko izdajo popravke in ko AMD/Nvidia pripravita driverje.

Včasih so bili fixi za špil po nekaj MB, sedaj pa ni nič čudnega, če izdajo v parih mesecih več popravkov (v količini date), kot pa je bil špil težek, ko je izšel.

Žalostno, da je postal ta biznis takšno štancanje iger, ki smo ga deležni.

Največji nateg, kar so si ga lahko izmislili, je pa Early/Beta Access. Saj so tudi tu izjeme, kjer community do neke mere "rine" smer razvoja. StarCitizen comes to mind.

Lahko rečemo, hja starejši smo, vendar jaz vseeno mislim, da to ni pravi razlog. Čeprav je starost povprečnega igralca v USA tam okoli 34 let, je preveč iger, ki te držijo za roko in več časa gledaš in game footage, kot pa da se res vživiš v zgodbo. Spet, obstajajo izjeme, a igre z "odraslo" zgodbo/vsebino niso tako tržno uspešne.

In to je začaran krog; dobesedna žalost, v kaj se je spremenila industrija iger.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Mavrik ::

ahac je izjavil:

Ko je developer enkrat "very happy," da dobi denar od Microsofta, čeprav fani ne morejo igrat igre... je v biznisu zaradi napačnih razlogov.


Joj, zdaj bi pa že lahko bil dovolj star da bi pogruntal zakaj obstajajo podjetja - tudi tista, ki razvijajo igre :)

Jst je izjavil:

Komentar glede linkanega članka:

Podobnih zgodb sem prebral v zadnjih desetih (verjetno še več) letih preveč (remember Call Of Duty story?), da bi imel še kakšno upanje, da bi pričakoval, da bodo špili imeli "dušo" in nek poseben feeling, ko igraš igro. For gamers by gamers, je zamenjal For gamers by Maketing. Sicer obstajajo izjeme, ampak iz glave, se ne spomnim nobenega špila, ki je izšel v zadnjih parih letih, da ni bil remake, rethink ali ripoff, rushed out the door with so many bugs. Zato je najbolje igro začeti igrati po kakšnem mesecu, ko izdajo popravke in ko AMD/Nvidia pripravita driverje.



V zadnjih parih letih smo dobili ogromno inovativnih in odličnih iger, v tako dobrem stanju igračarstvo že dolgo ni bilo. Samo čez ograjo je treba pogledat.

Jst je izjavil:


Največji nateg, kar so si ga lahko izmislili, je pa Early/Beta Access. Saj so tudi tu izjeme, kjer community do neke mere "rine" smer razvoja. StarCitizen comes to mind.


Early Access (poleg Steama) je stvar, ki je zakrivila to, da smo v zlati dobi iger. Dostopnost testerjev in hitrega feedbacka je za manjše razvijalce, ki ne sedijo miljardah, naredila ogromno in bistveno dviginila kvaliteto iger z ne največjih studijev. Največji studii nikoli ne bodo delali inovativnih stvari - je preveč denarja. Za AA studije in manjše je pa to zlata doba in število res odličnih iger zadnjih to dokazuje. Sam kot pravim, treba je pogledati preko ograje malo, ne pa da žereš najdražji marketing in si potem razočaran :)

So pa timed ekskluzive (oz. karkšnekoli ekskluzive) bullshit, ki ga podpirajo igračarji sami s svojimi brezveznimi PC vs. PS4 vs. XB1 bitkami.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Jst ::

SOMA, odlična igra, a sem na njo naletel čisto po naključju. Ena "SOMA" - v množici plevela. Kako ločiti?

Res je tudi to, da je Tim Sweeney (EPIC) odprl Unreal Engine in ga lahko uporablja vsak. Samo spet bo iz tega prišlo 100 plevela in ena roža. Kako naj nekdo, ki ima na teden par ur časa za igre, poišče tisti diamant?

Lani se mi je Far Cry 4 zdel dobra stava, ker sem užival v trojki. A je štirica bila samo trojka z 10x večjo mapo. Posledica: igral 4-5 mesece, da sem končal. Z Fallout 4 bo verjetno isto, vendar več ni to "tisti" Fallout. Bo pa dovolj dober. (Dobro da ni igra čisto zbugana ob izidu.)

Da je pa trenutno stanje najboljše, se pa nikakor ne morem strinjati. Niti iz stališča gamerja, niti iz stališča developerjev, ker sem prebral preveč takšnih "žalostnih" zgodb, kot je linkan zgoraj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Rise of the Tomb Raider: Baba Yaga Trailer

Jst ::

Release date?

A je že znan datum, kdaj pride na PC?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Jst je izjavil:

Release date?

A je že znan datum, kdaj pride na PC?


Microsoft Windows Q1 2016

oo7 ::

Rise of the Tomb Raider DLC Details:

Endurance Mode - Available December 29th

Alone and in the wild, Lara must scrounge, scavenge, craft and survive the harsh elements by day, as well as lethal threats from enemies, both man and beast, by night. This is her ultimate woman-versus-wild test to push the limits of how long she can survive on her own in sprawling, unforgiving landscapes. Fire takes fuel, cold kills the unprepared, food restores health, but everything must be caught, collected, or crafted. You start with nothing and must find everything. Challenge friends to your longest survival run and battle to the top of the leaderboards for the title of Ultimate Survivor. Includes a new outfit and weapon.



Baba Yaga: The Temple of the Witch - Available in early 2016

Deep in the wilds of Siberia, there is a forbidden forest that no man will enter, where a Soviet expedition vanished without a trace. Lara enters the Wicked Vale in search of a missing man, but what she finds is a nightmare that she cannot explain. Is the witch, Baba Yaga, truly haunting the forbidden forest? Or is there more to the legend? Featuring hours of new gameplay, this adventure expands the story of the main campaign with Lara facing deadly new adversaries, exploring a new puzzle-filled tomb, and solving a decades old mystery, all culminating in a showdown with an ancient and mythic evil. Includes a new outfit, and a new bow.


Cold Darkness Awakened - Available in 2016

Decommissioned during the Cold War, a dormant weapons research base has been breached, unleashing a mysterious affliction into the Siberian wilds that transforms beasts and men into blood-thirsty, mindless killers. Lara must overcome increasingly dangerous waves of these infected predators while scrounging their equipment and crafting additional gear on the fly, in kill or be killed survival-combat. Fight for your life against new enemies and complete new challenges, while discovering a way to stop or perhaps even reverse this impending catastrophe. Includes a new outfit and weapon.


Expedition Card Packs

Silver Expedition Card Pack - A set of 5 Expedition Cards, guaranteed to contain at least one Uncommon Card.

Gold Expedition Card Pack - A set of 5 Expedition Cards, guaranteed to contain at least one Rare Card.

Advantage Expedition Card Pack - A set of 5 Expedition Cards, each of which will give Lara a distinct advantage while playing. Perfect for those looking for a little edge.

Challenge Expedition Card Pack - A set of 5 Expedition Cards, each of which inflicts a restriction on Lara or another modifier that makes gameplay more difficult. Overcome challenges to earn bonus credits.

Wild Expedition Card Pack - A set of 5 Expedition Cards, each of which will have a highly unique impact on gameplay. Who knows what creative, crazy, or even Rare Cards are within?


New outfits & weapon skins

(available now) The Siberian Ranger Pack - Includes the "Siberian Ranger" outfit which increases Lara's carrying capacity of all special ammunition, the "Accipiter Nox" Semi-Automatic Pistol skin, and a card pack with two guaranteed rare cards and three other cards that have an increased chance at being rare.

(available in 2016) The Prophet's Legacy Pack - Includes the "Immortal Guardian" outfit that reduces Lara's damage from Greek Fire, the "Piercing Truth" dagger and a card pack with two guaranteed rare cards and three other cards that have an increased chance at being rare.

(available in 2016) The Ancient Vanguard Pack - Includes the "Ancient Vanguard" outfit that reduces the delay before Lara regenerates her health, the "Guiding Light" Bow skin and a card pack with two guaranteed rare cards and three other cards that have an increased chance at being rare.

(available in 2016) The Wilderness Survivor Pack - Includes the "Nightshade" outfit that gives Lara the chance of looting an exotic animal resource from a common animal, the "Deathsong" Bloody Hatchet and a card pack with two guaranteed rare cards and three other cards that have an increased chance at being rare.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Gašenje požara, ki je totalen fail nove Lare?

Vse to, pa tudi če bi bil še kakšen "Baba Yaga" style DLC vključen z PC izidom (torej še ena "hours long" zgodba), pa jim ne dam 60EUR ob izidu. Preveč so se mi zamerili.

Minus: zgodba v novi Lari je preveč klišejska.



SPOILER:


"Oh, I'm dying so I will hire a bunch of mercenaries to get me an eternal life artifact." Later:"No, humanity is not ready yet!" Out of the box oseba: "Really??!?!! Didn't we saw this in countless books, movies, games, comics and the bible?"
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

Gašenje požara, ki je totalen fail nove Lare?

DLC je bil sigurno planiran že od začetka, saj so že takoj začel prodajat "season pass". Verjetno je celo del MS deala.

Vprašanje kakšni bodo finančni rezultati DLCja. Ker... zakaj se pa ponavadi dela DLC? Da se dodatno zasluži (in da imajo designerji delo, ko je vsebina igre že končana).

Mogoče v PC verzijo DLC še ne bo vključen, ampak čez 1 leto, ko pride na PS4 bo pa moral bit.
To pa pomeni, da neglede na to kako se bo igra prodaja na PS4.... z DLCjem bodo lahko služil samo na Xboxu in mogoče na PCju, ves potencialen DLC zaslužek na PS4 (in to ne bi bilo malo denarja) so pa vrgli čez okno.
Ampak OK, je že MS pokril razliko...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Rise of the Tomb Raider PC Listed For January 29 By Amazon France :P

Tr0n ::

So pohiteli, ko so videli, da se za en qurac prodaja na Xboxu. :)

oo7 ::



Važno, da bo delalo tudi na win 7 :D

Tr0n ::

Ce si nek gamer, bi pa ja ze moral na DX12 Windows 10 presaltat. Cccc.

oo7 ::

GTX 900 serija kot kaže dela bolje na DX11 kot DX12



Ali se motim? >:D

oo7 ::

Januar 2016

««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814264 (1292) oo7
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36962450 (13331) oo7
»

Shadow of The Tomb Raider (Tomb Raider 3) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21229971 (4313) oo7

Tomb Raider (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
41759198 (39116) ahac
»

AMD pokazal svojo najhitrejšo grafično kartico Radeon R9 Fury X2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
24052470 (45649) Napajalc

Več podobnih tem