» »

A1 šalabajzerji

A1 šalabajzerji

««
2 / 15
»»

Machete ::

Napake se dogajajo vsem, sklepati in odpirati take teme iz ene napake ponudnika je idiotizem, sploh preden se ne zmeni.
Nekje boš pa ti nekomu s svojo napako povzročil dodatno delo ali stroške. Kdor dela, greši. Četudi je to mednarodna korporacija ali nek avtomatizizan sistem.
Brez napakin pomot je samo nekdo, ki leži 24/7 na kavču. Mater kakšni občutljivčki, da se raje (JAVNO) strmijo, kot pa rešijo zaplet. Na ravni 6 letnikov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

springfield ::

knesz je izjavil:

Jaz sem februarja pozabil plačati račun za A1, razlog - počitnice. Včeraj sem odprl marčevski račun in poleg redne vsebine računa je dodatno z odebeljenim pisalo, da prejšnji račun še ni plačan, znesek in valuta. Naredil sem dva nakazila, do odklopa pa ni prišlo.

Jaz imam obcutek, da je OP povedal samo polovico zgodbe.

fikus_ ::

knesz: " Včeraj sem odprl marčevski račun in poleg redne vsebine računa je dodatno z odebeljenim pisalo, da prejšnji račun še ni plačan, znesek in valuta."

springfield: "Jaz imam obcutek, da je OP povedal samo polovico zgodbe."

To bo prava ugotovitev!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

IL_DIAVOLO ::

Salabajzer si ti, ker si ne uredis poloznic na trajnik.

HappyPills ::

starfotr je izjavil:

Če si šalabajzer in ne moreš redno plačevati, potem si dolžan te zadeve, ki so nastale zaradi neplačil plačati. Enostavneje je, če bi si uredil direktno bremenitev ali pač evidenco plačil, da se ti to ne dogaja več. Ne razumem tega. Menjaj ti operaterja. Bodo še veseli, da so se znebili takih strank. Najprej ne plačujejo, potem pa še sikajo v tri dni. Naj se konkurenca zajebava s takimi težaki.


Haha ti si prav v vsaki temi, k un upokojenc k kriči skoz okn, k mulci žogo nabijajo al pa en parkira tam k kao nebi smel.

Utk ::

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-ev...

Evo vam, da se boste še malo lahko penili kako so ljudje neumni, nič ne vejo, podjetja se pa samo držijo pogojev in niso nič "kriva"...

GrX ::

Mislim, da je OP nekaj zamolčal. Po vsej verjetnosti ni plačal vsaj dveh položnic.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PgSurfer ()

D3m ::

Res je.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

thetech ::

D3m je izjavil:

Res je.

Kaj točno je res??

Iz izkušenj lahko povem, da se izklop po eni zamujeni položnico ne zgodi. Sem imel lansko leto neke problem s trajnikom, pa do izklopa po enem mesecu ni prišlo.

OP po vsej verjetnosti laže in zavaja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PgSurfer ()

flyby ::

Pozdravljeni! Pri pregledu poslovnih knjig smo ugotovili, da imate neporavnane obveznosti: racun 19***********7 znesek 59,98EUR datum zapadlosti 22.02.2019. Prosimo, da v izogib izklopu obveznosti poravnate v 15 dneh. V kolikor ste obveznosti ze poravnali, je to obvestilo brezpredmetno. Lep pozdrav. A1


to je npr. moj opomin, ki sem ga na sms dobil 1. marca za neplačan februarski račun :)

thetech ::

flyby je izjavil:

Pozdravljeni! Pri pregledu poslovnih knjig smo ugotovili, da imate neporavnane obveznosti: racun 19***********7 znesek 59,98EUR datum zapadlosti 22.02.2019. Prosimo, da v izogib izklopu obveznosti poravnate v 15 dneh. V kolikor ste obveznosti ze poravnali, je to obvestilo brezpredmetno. Lep pozdrav. A1


to je npr. moj opomin, ki sem ga na sms dobil 1. marca za neplačan februarski račun :)

Tudi jaz sem to dobil..

Predvidevam, da OP ni povedal celotne zgodbe..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: PgSurfer ()

IL_DIAVOLO ::

Utk je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-ev...

Evo vam, da se boste še malo lahko penili kako so ljudje neumni, nič ne vejo, podjetja se pa samo držijo pogojev in niso nič "kriva"...


Pozabil je dodati, da je moral placati parkirnino za celo uro, bil pa je tam samo 15 minut, pa tudi srat je moral na javnem wc-ju.

Mislim no, doloceni osebki samo probleme iscejo in jih potem se potencirajo. Da sploh ne omenjam, da povejo samo tisti del, ki njim najbolj pase. Jaz bi se dal kazen za zavajanje javnosti.

zavajon ::

ABX je izjavil:

Leta 2019 ni možno obvestit stranko po mailu ali SMS da se zamuja pri plačilu?

Je možno, Bob te obvesti ;)

IL_DIAVOLO ::

Saj si podpisal, ce se strinjas.

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Utk je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-ev...

Evo vam, da se boste še malo lahko penili kako so ljudje neumni, nič ne vejo, podjetja se pa samo držijo pogojev in niso nič "kriva"...


Pozabil je dodati, da je moral placati parkirnino za celo uro, bil pa je tam samo 15 minut, pa tudi srat je moral na javnem wc-ju.

Mislim no, doloceni osebki samo probleme iscejo in jih potem se potencirajo. Da sploh ne omenjam, da povejo samo tisti del, ki njim najbolj pase. Jaz bi se dal kazen za zavajanje javnosti.

Ja, pozabil je dodat, da nikjer na svetu te zaradi vožnje na črno (tudi če bi to res bila) ne vlečejo po sodišču. Spljoh. Plačaš kazen, lahko tudi mastno, ampak tu se konča.

GrX ::

Utk je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-ev...

Evo vam, da se boste še malo lahko penili kako so ljudje neumni, nič ne vejo, podjetja se pa samo držijo pogojev in niso nič "kriva"...

Si predstavljaš, da imaš podjetje in ti vsak mesec nekaj 1000 ljudi dolguje 1,20€?

49106 ::

Utk je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-ev...

Evo vam, da se boste še malo lahko penili kako so ljudje neumni, nič ne vejo, podjetja se pa samo držijo pogojev in niso nič "kriva"...


Dovoljenje za krajo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Utk ::

GrX je izjavil:

Utk je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-ev...

Evo vam, da se boste še malo lahko penili kako so ljudje neumni, nič ne vejo, podjetja se pa samo držijo pogojev in niso nič "kriva"...

Si predstavljaš, da imaš podjetje in ti vsak mesec nekaj 1000 ljudi dolguje 1,20€?

Si predstavljaš vseh 1000 zvlečt na sodišče? A 40 evrov kazni, pardon, stroškov odvzema in vrnitve urbane, ni dovolj?

zavajon ::

nsa_ag3nt je izjavil:

Meni niso znali/hoteli dati v bridge mode njihovega modema/routerja.

A si to kako rešil? enak problem ima moj znanec z A1 in Amis routerjem.

49106 ::

Utk je izjavil:

GrX je izjavil:

Utk je izjavil:

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-ev...

Evo vam, da se boste še malo lahko penili kako so ljudje neumni, nič ne vejo, podjetja se pa samo držijo pogojev in niso nič "kriva"...

Si predstavljaš, da imaš podjetje in ti vsak mesec nekaj 1000 ljudi dolguje 1,20€?

Si predstavljaš vseh 1000 zvlečt na sodišče? A 40 evrov kazni, pardon, stroškov odvzema in vrnitve urbane, ni dovolj?



Ni, kaj pa je 40 eur v primerjavi z 1.2 eur!

Jebeš EU v katerem je legalizirana kraja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

IL_DIAVOLO ::

Skrajni cas, da se naredi red v slovenistanu. Ze itak je vse prevec demokraticno. Kam pa bi prisli, ce bi kar crtali kazni, ki se jih financno in casovno ne izplaca obravnavati.

ABX ::

GrX je izjavil:

Mislim, da je OP nekaj zamolčal. Po vsej verjetnosti ni plačal vsaj dveh položnic.


Si pripravljen dat 100 Eur na mizo?

Če rečeš da, se bom potrudil in prilimal vse loge in dokaze. So pa jajca ker bom rabil sigurno eno uro dela.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

stara mama ::

ABX je izjavil:


Sem njihov naročnik več let. Vendo vsi računi plačani.

Motiš se, če misliš, da tvoja zvestoba komurkoli karkoli pomeni.

Scorpy84 ::

Sam v simobilu no zdaj a1 res nekaj ne stima, leta 2014 zelel ponovno k njim in so me zavrnili, ker imam zadnja dva racuna iz leta 09 neplacana... Kao racuna jim vegetirata, tako so mi povedali. Sem pa bil se po tem do 2011 pri njih, pa nikoli tezili in tudi sam sem vedno placeval racune, ker pa je ze toliko casa minilo in tudi zakonsko zastarelo, nisem raziskoval po starih poloznicah. Tudi obremnjeval se nisem, sem sel lepo k konkurenci.

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Skrajni cas, da se naredi red v slovenistanu. Ze itak je vse prevec demokraticno. Kam pa bi prisli, ce bi kar crtali kazni, ki se jih financno in casovno ne izplaca obravnavati.

V večji red in normalnost.

Master_Yoda ::

Mogoce pa OP ni dal GDPR soglasja za kontakt na SMS/Mail/whatever in zato ni dobil opozorila ?
Dovie'andi se tovya sagain.

DePalmo ::

Tudi meni se je zgodilo da sem nekako pozabil plačati položnico za december (nimam preko trajnika, zaenkrat raje plačujem ročno ko se vse nabere) in še preden sem dobil opomin sem to ugotovil in plačal. Opomin je januarja vseeno prišel, a ker je bilo plačano do izklopa pač ni prišlo. Opomin je bil poslan po pošti.

So pa tudi pri meni pred časom poizkušali potegniti več denarja kot pa je bilo dogovorjeno. Dogovorjen je bil prehod treh naročnin za telefon + internet k njim, a ker je njihovo 4G/LTE omrežje pri meni doma slabo, se prehod pač ni zgodil oz. se je samo za eno telefonsko. Predčasnega izklopa oz. prenosa telefonske na drugega operaterja mi niso pustili in so mi hoteli zaračunat celo mesečno naročnino, nato so hoteli zaračunati še pogodbeno kazen zaradi odstopa od pogodbe. Še dobro da sem mesec prej vztrajal pri prodajalcu da mi ustni odgovor da nebo pogodbene kazni ne ustreza in da ga hočem pisno, tako da sem ob prejemu visoke položnice (skoraj 100 EUR!) spisal pritožbo (sem se naučil, vse pisno da imaš dokaz, telefonsko je vse informativno oz. se "pozabi") in so mi ugodili da nisem plačal ne celotne naročnine (ker tudi nisem uporabljal njihovega omrežja) in ne pogodbene kazni. Sem pa plačal stroške prenosa telefonske in del naročnine, s čimer sem se pač strinjal da so res nastali.

Torej, če se OPu ne da niti pisat in niti poklicat, potem nevem zakaj tukaj ta tema in zakaj ni raje šel kar direkt igrat igrice. Če hočeš se da vse rešit, če ne, jim pa je**š vse in nato odpreš temo. Ampak je teh tem že toliko da jih ne gane več ...

D3m ::

thetech je izjavil:

D3m je izjavil:

Res je.

Kaj točno je res??

Iz izkušenj lahko povem, da se izklop po eni zamujeni položnico ne zgodi. Sem imel lansko leto neke problem s trajnikom, pa do izklopa po enem mesecu ni prišlo.

OP po vsej verjetnosti laže in zavaja.


Da ni povedal zgodbo v celoti.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

zmaugy ::

D3m je izjavil:

thetech je izjavil:

D3m je izjavil:

Res je.

Kaj točno je res??

Iz izkušenj lahko povem, da se izklop po eni zamujeni položnico ne zgodi. Sem imel lansko leto neke problem s trajnikom, pa do izklopa po enem mesecu ni prišlo.

OP po vsej verjetnosti laže in zavaja.


Da ni povedal zgodbo v celoti.


Morda so mu najedali s kakšnimi neumnostmi ali s slabo kvaliteto storitev že prej in je bila to zgolj zadnja kaplja čez rob. Glede na moje izkušnje s Simobilom, me to ne bi presenetilo.
Človek nekaj časa prenaša bedarije, ko pa se jih nabere preveč, je potrebna samo še ena malenkost zraven, da rečeš Dost mam in zamenjaš ne glede na vse.

nsa_ag3nt ::

zavajon je izjavil:

nsa_ag3nt je izjavil:

Meni niso znali/hoteli dati v bridge mode njihovega modema/routerja.

A si to kako rešil? enak problem ima moj znanec z A1 in Amis routerjem.

Nisem nič rešil z njimi (helpdesk).
Mogoče ti Tilen lahko pomaga.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsa_ag3nt ()

poweroff ::

Tilen je izjavil:

Pod črto torej si dobil vse zaračunano, kot je treba in korektno, le tarifa se ti ne dopade? Sedaj so oni šalabajzerji, ker ti nisi plačal in ker nisi preveril kakšna je cena izklopa in vklopa?

Če gledamo strogo birokratsko, imaš prav.

Če pa bi se znali šalabajzerji obnašati poslovno in do strank prijazno, bi pa naročniku poslali prijazen opomin po SMS-u ali mailu in bi se vse rešilo v zadovoljstvo vseh vpletenih.

Vsekakor svetujem čimprejšnjo menjavo takega neprijaznega operaterja.
sudo poweroff

solatko ::

ABX : Ne nakladaj! Vsak mesec plačam račun A1 30.-ega, ko dobim penzijo, vsak mesec dobim tudi vljuden SMS, da so pri pregledu.....ni bil plačan račun, ki zapade 26.-ega v mesecu.
Torej 5 let se mi ponavlja ta SMS, točno kot švicarske ure (ne da se mi sledit zapadlosti in vse račune plačam zadnjega in razen njih, mi noben drug ne pošilja opominov, ravno A1 vsak mesec po 4.-tem dnevu zapadlosti.
Imam samo njihov mobilni za 13€.
Delo krepa človeka

49106 ::

Če se tebi ne godi krivica..... Ne sodi drugih po sebi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

D3m ::

Eno je krivica. Drugo pa lenoba.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

bbbbbb2015 ::

ABX je izjavil:

Da delim še z vami osebno izkušnjo z A1.

Sem njihov naročnik več let. Vendo vsi računi plačani.
Januarja 2019 sem spregledal račun in pozabil plačat.
Februar 2019 račun plačan.
Vsaka čast tej firmi.


Predlagam ti, da se malo pomiriš, morda malo pomeditiraš, morda za par ur tehniko pustiš pri miru in greš na sprehod. S psom ali punco. Z mamo ne.

Izklapljanje je folklora vseh slovenskih operaterjev. Izklapljajo tudi drugi operaterji po drugih državah, vendar morda ne tako ekstremno agresivno.

Meni se je izklop zgodil in na Telekomu Slovenije, na Mobitelu sicer ne, A1 in T-2. Razlogi so bili različni, pa ne bi rekel, da sem neplačnik. Na Telekomu sem imel 100+ EUR račun, s tem sem bil zadovoljen, nisem se sekiral. Potem so me prepričali, da sem šel na "paket". Prvi račun je bil res 60+ EUR, ampak vsi naslednji pa 700+ EUR. Vse sem reklamiral, bedaki so odrezali vse skupaj, zdaj pa se zajebavaj. Pokazalo se je, da so bili neki klici po Maleziji ektremno dragi, niso spadali v neko skupino "Svet". Tistih 1500+ sem plačal in jim dal slovo. Izklopili so me brez SMSa.

A1 enkrat niso uspeli razbrati sklica, bil je nek garbled tekst, čeprav je na moji banki bil normalen tekst. Dobil sem pisni opomin, na kar sem reagiral, poslal dokazilo... Kekci me vseeno izklopijo. Trajalo je, da sem razrešil, nisem odšel od njih, čeprav sem potem šel na "BOB". Nisem dobil SMSa, čeprav so mi sveto zatrjevali da bi to moralo biti poslano. Nisem se zajebaval kaj so in kaj niso poslali.

T-2 me je izklopil 6x in sem skoraj pa res popizdil. Nekako se je zgodilo, da so tudi oni imeli garbled tekst, poknjižili so mi plačilo, a vmes so izdali opomin, ki ga niso stornirali.Vedno ko sem plačal, je štrlel en opomin. In me kekci izklopijo. Sem poklical eno punco za poslovne uporabnike, ona je to promptno stornirala, potem je vse štimalo in nihče me ni izklopil. So mi pa vedno poslali SMS kot opomin in enkrat ko so izklopili.

V Belgiji so mi enkrat dodatno zaračunali administrativno kazen 10 €, ker nisem plačal fakture na valuto. Sploh sem spregledal, da je na računu pisalo 37 € in ne 27 €, kot je vedno. To so me nekaj mesecev lepo vljudno opominjali, nakar sem tudi jaz ugotovil kje je keč in jim dodatno plačal 10 €.

Belgijski mobitel imam 5 let in se me nihče ni pritaknil.
Kaj pa vem. "BOB" laufa 3 let b.p.

Jaz sem se navadil, da vse te storitve niso tako "zanesljive", za poslovno rabo imam preprosto dva interneta naročena.Ter dva mobitela. Belgijski deluje zelo zanesljivo.

Mislim, da so SLO operaterji zelo agresivni in da povzročajo dosti slabe volje.

ABX ::

solatko je izjavil:

ABX : Ne nakladaj! Vsak mesec plačam račun A1 30.-ega, ko dobim penzijo, vsak mesec dobim tudi vljuden SMS, da so pri pregledu.....ni bil plačan račun, ki zapade 26.-ega v mesecu.
Torej 5 let se mi ponavlja ta SMS, točno kot švicarske ure (ne da se mi sledit zapadlosti in vse račune plačam zadnjega in razen njih, mi noben drug ne pošilja opominov, ravno A1 vsak mesec po 4.-tem dnevu zapadlosti.
Imam samo njihov mobilni za 13€.






Log SMS-ov

Ker si v zmoti se boš zdaj sigurno opravičil ne?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

49106 ::

D3m je izjavil:

Eno je krivica. Drugo pa lenoba.


Ne seri. Očetu so po nekaj letih še enkrat poslali že plačano položnico. Od takrat verjamem, da je pri njih vse možno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Tilen ::

poweroff je izjavil:

Tilen je izjavil:

Pod črto torej si dobil vse zaračunano, kot je treba in korektno, le tarifa se ti ne dopade? Sedaj so oni šalabajzerji, ker ti nisi plačal in ker nisi preveril kakšna je cena izklopa in vklopa?

Če gledamo strogo birokratsko, imaš prav.

Če pa bi se znali šalabajzerji obnašati poslovno in do strank prijazno, bi pa naročniku poslali prijazen opomin po SMS-u ali mailu in bi se vse rešilo v zadovoljstvo vseh vpletenih.

Vsekakor svetujem čimprejšnjo menjavo takega neprijaznega operaterja.


@Matthai
OP niti noče sodelovati, da bi preverili, kje je prišlo do napake, če sploh. Dobil bo vse povrnjeno, če je napaka na A1, samo ne dopusti druga, kot svoje resnice.

Tudi ostali v tej temi so napisali, da so normalno dobili SMS in tudi na položnici je obvestilo o odprtih postavkah.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

49106 ::

Zakaj bi sodeloval. Odjebeš te šalabajzarje in mirna Bosna.

Tilen je izjavil:


Tudi ostali v tej temi so napisali, da so normalno dobili SMS in tudi na položnici je obvestilo o odprtih postavkah.


Nekoliko višje imaš SMS screene.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Tilen ::

Ni problema, samo stroške je potem potrebno poravnati po ceniku.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ABX ::

Tilen je izjavil:


OP niti noče sodelovati, da bi preverili, kje je prišlo do napake, če sploh. Dobil bo vse povrnjeno, če je napaka na A1, samo ne dopusti druga, kot svoje resnice.



Z AI sem govoril 22. Feb, kjer operaterju je bilo vse obrazloženo in po mailu poslani vsi dokazi.


Vendar zmoteno prepričanje je še vedno prisotno. Moj problem je izklop ne obračun, ta problem se ne da več odpravit in je škoda časa razpravljat o težavi ki se ne da več rešit.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

49106 ::

Osel gre samo enkrat na led, človek pa večkrat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

bbbbbb2015 ::

Tilen je izjavil:

@Matthai
OP niti noÄe sodelovati, da bi preverili, kje je priĹĄlo do napake, Äe sploh. Dobil bo vse povrnjeno, Äe je napaka na A1, samo ne dopusti druga, kot svoje resnice.

Tudi ostali v tej temi so napisali, da so normalno dobili SMS in tudi na poloĹžnici je obvestilo o odprtih postavkah.


A ma daj ne seri s tem. Mene so svojčas tudi odrezali kot psa. Pa to sploh ni point. Jaz ti lahko zatrdim, da drugi ne-SLO operaterji še zdaleč niso tako agresivni.
To povzroča slabo voljo. In zaradi te povzročene slabe volje se nekdo noče zajebavati s tem. Tudi jaz se nisem, razen pri T2, tam sem videl, da NEKAJ STRIŽE KONSTANTNO in če nekaj ne bom naredil, me bodo vsak mesec žokali.

In le se bašeš, dajmo poglejmo. Spregledal si bistvo zadeve: ekstremna agresivnost operaterjev. In tudi to pošiljanje SMSov je ekstremno agresivno. Mislim....

Tilen ::

Predlagaj boljši postopek do neplačnikov, kot to, da vsakih 14 dni dobijo SMS o neplačanih postavkah ter da ob naslednji položnici dobijo obvestilo tudi o tem, da so še stare odprte postavke. Operaterji bodo zelo veseli. Plačilna nedisciplina je namreč problem.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bambam20 ::

bbbbbb2015 je izjavil:


ekstremna agresivnost operaterjev. In tudi to pošiljanje SMSov je ekstremno agresivno. Mislim....


To, da operater pusti 1 mesec zamika pri plačilu položnice se meni ne zdi nobena agresija,pač pa enostavno nam podpirajo lenobo.

Utk ::

Hja, to je zato, ker so danes taki časi, ko nihče noče živet brez interneta in telefona. Poskusite odjaviti recimo slovenske novice ali pa kakšen drug cajtng, ki jih nihče več noče...jih ljudje odjavijo, pa vseeno prihajajo še 3 mesece. Računov normalno ne plačajo, ker so odjavili, pa vseeno prihajajo, in nihče jih ne "odklopi", niti ne da v izvršbo, ne samo zato ker ne bi nič dosegli, ker so pač odjavili, ampak ker upajo, da si bojo ljudje premislili.
Ampak časi se spreminjajo in se zmeraj bojo.

5pellfire ::

thetech je izjavil:

D3m je izjavil:

Res je.

Kaj točno je res??

Iz izkušenj lahko povem, da se izklop po eni zamujeni položnico ne zgodi. Sem imel lansko leto neke problem s trajnikom, pa do izklopa po enem mesecu ni prišlo.

OP po vsej verjetnosti laže in zavaja.


Izklop ob eni zamujeni položnici je še kako mogoč ...tašči so pred kratkim izklopili pri
BOB-u telefon ker ni bila plačana položnica za november 2018 (žena spregledala in ni plačala).
Ostale položnice prej in potem vse plačane.

Tašča je dobila vmes (vsaj) 2 SMS-a, ampak jih ni prebrala(:)):))), nakar pride cela
razburjena, da telefon ne dela in ne more klicat. Seveda ona ni dobila nobenega obvestila,
dokler ji nisem SMs-ov pokazal na telefonu8-O. Nimamo pa trajnika nastimanega.

Glugy ::

Tilen je izjavil:

Predlagaj boljši postopek do neplačnikov, kot to, da vsakih 14 dni dobijo SMS o neplačanih postavkah ter da ob naslednji položnici dobijo obvestilo tudi o tem, da so še stare odprte postavke. Operaterji bodo zelo veseli. Plačilna nedisciplina je namreč problem.


Imam idejo.
Prvič k dobiš opomin ( tisti ki ima v sebi velike dodatne stroške ) imaš možnost da se stroškom izogneš če v dveh dneh urediš in dokažeš da si preklopil na avtomatsko mesečno trganje z računa. Na ta način se pozabljiva stranka izogne stroškom; operater pa dobi zanesljivo stranko ki vsakič "plača" ker je pač avtomatsko mesečno plačilo. Recimo lahko bi tem ki uredijo avtomatsko plačilo oziroma nikoli ne pozabijo položnice plačat dal kak popust.
V bistvu princip korenčka in palice.

Za opomnik bi pa rekel da je edini zagotovljen način priporočena pošta. Prvič ko se zgodi da zamujaš z plačilom en teden bi plačal dodatno samo stroške priporočene pošte če bi plačal v 2 dneh. Če ne plača v dveh dneh pa pol začneš z resnimi kaznimi.
Na ta način je motivacija mnogo večja. Ravno tako kot velika večina raje plača polovičko pri prometnih kaznih.

Tilen ::

Opomin ne stane nič. Stroški nastanejo šele ob izklopu. Bi pa mogoče bil dober predlog, da se nekomu oprosti znesek ponovnega vklopa, če si je uredil trajnik, npr. Pač neka ugodnost, kot praviš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Manu ::

starfotr je izjavil:

Če si šalabajzer in ne moreš redno plačevati, potem si dolžan te zadeve, ki so nastale zaradi neplačil plačati. Enostavneje je, če bi si uredil direktno bremenitev ali pač evidenco plačil, da se ti to ne dogaja več. Ne razumem tega. Menjaj ti operaterja. Bodo še veseli, da so se znebili takih strank. Najprej ne plačujejo, potem pa še sikajo v tri dni. Naj se konkurenca zajebava s takimi težaki.

starfotr je izjavil:

Zakaj po tvojem ne? In ne, ne delam za nobenega operaterja. Plačilna nedisciplina mi gre pa res na živce. In to rak rano je treba izkoreninit. Ker to ni nič drugega kot namerno jebanje nekoga. Če je vzrok površnost in pozabljanje, za to obstaja enostavna rešitev. Pisalo in koledar ter red in disciplina.

GrX je izjavil:

Z A1 imam zelo dobre izkušnje, ker njihove račune redno plačuje, do datuma, ki je naveden na položnici! Nikoli se na nanašam, na to, da me bo neko podjetje opominjalo, da zamujam s plačilom za določeno storitev. Pravila so jasna, datumi tudi...

dxx je izjavil:

Se pravi:
Ti se buniš, ker si pozabil plačat račun in ti za to zaračunajo? Najdi novega operaterja, ki te bo večkrat opomnil na tvoj dolg.
Ni mi jasno?! Če si nekaj dolžen, je treba plačat. Za take pozabljivce so predplačniški računi. Grem stavit, da ne boš pozabil plačat, še več, vedno boš vedel stanje na svojem računu, do centa....



Ni ga človeka na tem svetu, ki bi bil popoln in se ne zmoti!

Se zmotiš. Pozabiš. Spregledaš. Se zgodi!
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.
««
2 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Slovenija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34282622 (1261) Peon
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557230 (5336) starfotr
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649240 (11568) V-i-p
»

Telekom in A1 dražita pakete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
19568541 (55987) Cruz

Več podobnih tem