» »

"24"

"24"

1
2
3

SuperStipe ::

Ena izmed boljsih serij na TVju.

Jack se cist nic ni zlomil, pokazal trenutek sibkosti, ga poklicejo pa je ze spet back in action.

para! ::

Jack je doslej veljal za osebo, ki mu nič ne pride do živega (nič, razen Kim, ki jo postavi pred vse). Zdaj pa, ko je moral Chaseu odsekat roko (ne, ne veš, če bojo lahko roko prišili nazaj), ga je stvar za trenutek potolkla, zlomila.

Seveda se je ob klicu dolžnosti odzval, razumljivo.

lp
Death before dishonor!

zile ::

Joj kolk posiljen jok na koncu |O

para! ::

Jah, posiljen ali ne, ta jok je lahko izhodišče za sezono 4. Morda boš Jacka gledal v drugačni luči kot letos.

lp
Death before dishonor!

SuperStipe ::

Ma sej je ze prej se mi zdi kao pokazal sibkost, sam Chasu je cist na izi odsekal roko, ni tko da bi razmisilju o posledicah, Jack takoj oceni situacijo in izvede kar se njemu zdi v tistem primeru najboljse, no regret, no remorse.

zile ::

Ja sam sekat roke pa ubijat šefe je pa preveč...|O
Vsaka sezona je slabša. Najbrž je to pri večini serij.
Za moje pojme preveč mobilcev, računalnikov in druzga teh. sranja v tretji sezoni.

para! ::

Kakorkoli že, gledal sem drugo in tretjo sezono in se ne morem opredelit glede tega, katera mi je ljubša. Morda se bom lažje odločil, ko vidim še prvo.

Jack je Chaseu čist na izi odsekal roko zato, ker ni bilo časa za premislek. Po mojem je ravno to dejanje s Chaseom povod za Jackov momentarni brakedown.

Ah, računalniki so pa zakon. Eden od razlogov, sicer bolj stranskih, da mi je serija všeč. Hi-tech pač.

lp
Death before dishonor!

krho ::

Upam da ne bo cenzure.

Elisha Cuthbert 8-O

Tale je bila celo v predzanjem Jokerj-u. s zelo posrečenim komentarjem.

[bolj stvar off-topica, kot česa drugega -OwcA]
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Tody ::

PA da oboduimo spet tole temo. 4 sezona je že zabredla do 4 dela. Stric iz amerike k FOX gleda povedal ;)

Kaki komentarji ? Meni nekako ni všeč da ni več starih igralcev razen Cloey in Jacka.

zile ::

Sam tale Cloey je pa en deloholik. A se je kdaj zasmejala odkar je v "24". Men se zdi skoz tko kisla...:D Šefica CTU je "blond" >:D . In ja, še glede Jacka. Zopet je najpametnejši in se požvižga na vse "protokole", ki naj bi veljali za vse. Zato ni čudno, da že v prvem delu naredi "pizdarijo", in tako v vsakem od 4ih delov, ki sem jih trenutno pogledal.
Glede vsebine pa, terrorist strikes again |O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

SuperStipe ::

Prvi 4je deli 4 sezone niso razocaral. Po 3 sezonah znajo se vedno zelo prijetno presenetit z eno izmed boljsih serij na TVju.

Tr0n ::

No ja, sam princip se ponavlja ze od druge sezone naprej, ampak je vseeno cool za pogledat.

Alberti Watson pa pase ta vloga, ker je bila nekaj podobnega v La Femme Nikita ;).

para! ::

zile Glede vsebine pa, terrorist strikes again

24 prikazuje delovanje CTU - counter terrorist unit. Kaj si pričakoval?

LP
Death before dishonor!

zile ::

Jazz: V bistvu imaš prav. Pa tudi napačnega smajla sem prilepil. 8-)

neres ::

No, jaz tudi raje gledam te epizode v paketih, tako da ne bi preveč komentiral trenutnega dogajanja.

Mi je bila pa do sedaj, od prvih treh, najbolj všeč 2. sezona, kljub intenzivni reklami za Apple:D .(Sej ne da me moti Apple, motijo me reklame, kot npr. za Nokio pri uni bedni nanizanki, kaj je že... Alias.)

Tody ::

oh joj jest pa tega sploh ne opazim če sem v 3 sezoni kaj opazil je bilo to da je bil FORD spoznor z tistimi avtočki :D

Tr0n ::

Januarja se zacne peta sezona. Jack na begu. :)

Krajsi teaser si lahko pogledate tukaj.

Tody ::

Hmm že 5 sezona ? Joj kok čas leti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

Tr0n ::

Cetrta sezona je bila bolj povprecna, ampak vseeno ok.

Dami ::

Je pa res kratek. Drugac je pa bla 4. sezona ena bolših.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tr0n ::

Trailer za 5. sezono. :D

jRk0 ::

v bistvu se nobene sezone nisem pogledal =) se splaca? ;)
v primerjavi s prison break in lost? :D
komaj cakam na nove dele;)
You fuck up once, you loose two teeth.

zile ::

če maš dost cajta se splača.

Tody ::

en vikend za sezono oziroma en dan če se pravilno in fino pripraviš :D

zile ::

ja dobr si zračunu...:D
Za lost sem sicer rabil 3 dneve, ampak pustimo malenkosti...

Tr0n ::

Jabolka pa banane tezko primerjas. 24 ima svoj stil pripovedovanja, ki je skoraj vedno zanimiv za pogledat.

Tr0n ::

Prve dve epizodi pete sezone sta se odvrteli.

Precej klasicen zacetek, podobni zapleti. Bolj zeh, kot ne. :)

Tody ::

jest mislim da bom kr počakal na konec in potem gledal v enem ali dveh šusih sem ugotovil da je večji užitek :D

para! ::

Motiš se, največji užitek je spremljat sproti, ko je vsega konec, pa si vzameš čas za instant šus :)

lp
Death before dishonor!

para! ::

Haha, ti dam jaz zeh Tr0n, sem ravno pogledal prvi del 5. sezone in se še vedno tresem hehe... Priporočam.

No, grem gledat še drugi del.



lp
Death before dishonor!

G[e]c ::

Ma 24 :) gut kaj nej rečem, učeri sem prov z veseljem spet gledu prvi in drugi del pa se un 10 minut, sam kaj je pa zdej to ker vidm da sta dons prisla vn se 3 in 4 del?

Tr0n ::

!para: Ah, SSDD (Same Shit Different Day). Vedno je nekdo na najvisjih polozacij vpleten, vedno neki tecni froc in predsednikova zena, vedno en mole v CTUju etc...

Ne recem, je cool za gledat, ampak vsaj malce bolj originalni bi lahko bli.

G[e]c ::

Ne sej glede vsebine so ze mal zabluzili, ker se ponavlja sploh tale froc grrrrrr.

Sam tko mi je cool k je taka nafrizirana nadaljevanka, Bauerju dogaja 100 na uro(novdobni superman;))

alsb ::

Žižek o 24 ter v nanizanki nakazani spremembi moralnih vrednot v družbi.

Tr0n ::

OMG hobite so dali na oddajo! 8-O

matvoz ::

hehe, tokrat malo bolj odrasli in pametni :D

SuperStipe ::

Sicer mau popuscajo ampak je se vedno zelo solidna serija za gledat ;)

G[e]c ::

Jep:)

Men je cool no prov paše lepo pa po dela na dan :D

Zdej bo vsak pondelk prislo vn ne?

SuperStipe ::

Yeap za naslednje 2 dela sta vsak naslednji pon.

para! ::

Haha, pa res je hobit not :) LOL, šele zdej sem se spomnu, ko je Tr0n omenil, ampak mi je bil tipo presneto znan...

lp
Death before dishonor!

madmitch ::

Mah, na začetku je še šlo, zdaj se mi pa vedno bolj zdi, da scenarije piše kakšen paranojičen PRovec v vladnem kabinetu.
Ja, za ohranitev demokracije je treba narediti vse. Nekako po sistemu, "Šparati je treba, pa naj stane kar hoče."
Vse preveč propagandno je postalo, take vnebo upijoče heroje delati iz amerike.
Rahlo abotno.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

SuperStipe ::

Cist hud je tazadnji del, sam skoda k scena z nozom ni bla do konca izpeljana ... un uc bi prou dobr zgledu naboden :P

kokos25 ::

a ma kdo podnapise za posamezne sezone?

Ch4N93 ::

slo ali eng?
Ni nam lahko...

kokos25 ::

slo, sm bol ozek v ang:D

Tody ::

Ch4N93 ::

JAO...

glede na trailer lahko IMO pričakujemo najboljšo sezono 24.
poraja se vprašanje: bo Jack preživel, ali pa bo to zadnja sezona 24?
(brez Jack-a IMO ni 24)

vsekakor komaj čakam januar.
Ni nam lahko...

Tody ::

pa tako no v nekaterih serijah jim je že uspel zamenjat glavne igralce...

BendeR ::

Seveda bo Jack preživel. Kiefer Sutherland je podpisal še za par sezon (zdaj ne vem al 2 al 3). :D
:=)

Tody ::

a pa se vam ne zdi zadeva malce OLD ? Mislim kle je zdaj samo še vprašanje kako bo preživel ne ali bo. Ali bodo rešili zadevo ? Seveda jo bodo rešili... Samo zmeraj manj istih igralcev je :) V zadnjih sezoni so jih kr neki pobil>:D
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prison Break - nadaljevanka (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30645439 (1963) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337469 (5647) oo7
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126790182 (14791) Barakuda1
»

Lost - nadaljevanka! (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Sedem umetnosti
91280901 (19136) weasel

Več podobnih tem