» »

Lost - nadaljevanka!

Lost - nadaljevanka!

««
«
1 / 19
»»

OmegaM ::

Pozdravljeni!

Mene zanima ce jo je kdo ze pogledal.Sedaj se je zacela prejsnji teden na pop-tv (izgubljeni otok) pa sem si z neta potegnil kar celo.

Zdaj pa me zanima, ker sem pogledal celotno 1. sezono, ce je od vas ze kdo kaj gledal 2. sezono, ce sploh obstaja druga sezona.

Nadaljevanka je res svetovna!!!
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Tr0n ::

Druga sezona se zacne 21. septembra (v USA seveda).

OmegaM ::

OOOOOOOOOOOO, finoca!!!!
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

tec ::

jst tud cakam ze mesce

OmegaM ::

Ker ko sem jo zacel gledati me ja kar potegnilo noter.
Pa sem te moral v par dnev vse dele pogledati>:D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

rh^ ::

Mene na začetku ni takoj potegnilo noter, predvsem tista "pošast" al karkoli je, ker se mi neke nerealne stvari ni dalo gledat. Potem so se z raznimi nerealnimi stvarmi umirili in mi je čisto noter potegnilo, tako da zdaj čakamo 21.9 ko bo Kate šla v tisto luknjo :).

OmegaM ::

Jap, tako je;)

Sam najvecja faca pa mi je oni ko je bil na vozicku, John
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

JanezekNovak ::

Locke definitivno rula.

Vendar problem celotne nanizanke je, da konstantno nove zaplete dodajajo, razkrilin niso pa praktično nobenega!! ;((
http://www.euroairsoft.com/

Tr0n ::

Ja, to je problem vsake nadaljevanke. Zadevo raztegnejo huje, kot kaksno spansko nadaljevanko, ki se lahko po malem zapleta in razpleta po vec let.

OmegaM ::

Ampak hvala bogu je zelo zanimivo, in hvala bogu, dani spansko >:D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

globoko grlo ::

jest sm tut po parih epizodah čist not padu, pol so mal začel raztegvat in zeh-zeh zadeve not metat, proti koncu sezone me je pa spet čist potegnil, dobr da se bo spet žačel

Sycroft ::

mene je zadeva tudi cisto not potegnila in jasno komaj cakam da vidimo kaj bo not v jasku, ampak imam obcutek da bodo spet kej zapletl pa nc razkril... drugace pa sem pogledal vse dele pomoje prej kot v enem tednu:D

Misak ::

Hmm...
Trenutno sem pri 16. delu. Lost zgleda, kot ena zelo obetavna serija, s tem da na trenutke deluje precej nezanimivo.Nekaj zadev me recimo močno jezi, a kaj čmo.


!!!!SPOILER!!!!
(če niste pogledali do 16.dela NE glejte dalje)




- Zakaj hudiča ne gre ena skupinica k tisti francozinji, ki baje tam živi že 16.let in jo povpraša/zasliši o dogajanju na otoku, "ostalih" in podobno. Pomoje bi marsikaj pridobili, glede na to, da je Sayid iz njene mize ukradel načrte otoka in vse informacije (v francoščini).

- Ste opazili, kako hudo so osebe na otoku prepletene med seboj? Za primer: Ko gre un polbrat od Shannon na policijsko postajo, da prijavi njenega (baje) nasilnega moža, se v istem prizoru pokaže kako Sawyerja odplejejo iz policijske postaje.
2.primer: Ko Sawyer pije whisky v unmu baru, na drugi strani pije in se z njim kasneje tudi pogovarja zdravnikov oče, ki je, kot smo videli, izgubil službo v bolnišnici

3.primer: Ko gre un japonc Jin , na očetovo prošnjo njene zaročenke, "opozorit" unga lastnika tovarne, se v prizoru, ko tovarnarjeva hči gleda TV, na TVju pojavi bajsi Hurley.

V glavnem občutek imam, da te osebe niso naključno preživele, ampak gre že v naprej izbrani vzorec. Pa tudi nesreča sama po sebi ni bila naključna?
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

OmegaM ::

Jap, vse je nekako pšovezano, prevec nakljucno.
Se posebaj one stevilke ko oni zadene loto, nikakor nima srece.
Prepozno, pogledal vse dele>:D

Aja, Jin je korejec:P
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

globoko grlo ::

se praw, da bomo zvečer, z malo sreče, že gledal, kul

Misak ::

Druga sezona se je začela obetavno. Uvodni del in zadnji del prvega dela druge sezone sta bila pri meni nedvomno nepričakovana. Stvari se čedalje bolj zapletajo. Škoda ker v tem delu nismo nič novega zvedeli o "pomorščakih". Pa naslednji teden :D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

OmegaM ::

DA DA DA DA, Tako je :D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

globoko grlo ::

joj ej, TP al moderatorji, prow najedate

drgač sm pa mislu, da je bila Santa Barbara ena razvlečena zadeva in potem je prišel Lost

rh^ ::

Prva episoda nove sezone je nora. Predvsem konec, prve pol ure je bolj .. hm nek formalni uvod. Baje bo naseldnja episoda bolj poudarek na Jinu, Sawjerju ter očetu od Walta.

Tr0n ::

Hmm, sem jaz edini, ki se mu zdi nadaljevanje druge sezone "kr neqi"?

globoko grlo ::

ne, nisi edini, nategujejo po dolgem in počez

OmegaM ::

Ampak priznajte da je vredi natgnjeno, zanimivo>:D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

kalil ::

V vsaki epizodi izveš res malo. Ob gledanju prve sezone se nisem sekiral glede tega, saj sem jo začel gledat pred enim mesecem, ko je bil že DVD zunaj in sem epizode lahko gledal eno za drugo. V drugi pa bo treba na čakati en teden na naslednjo epizodo, kar bo verjetno najedalo.

Je pa dobra zgodba, povezanost vseh igralcev pred nesrečo pa neverjetna.

divide et empera

rh^ ::

Vsi imajo neki skupnega ja :). Pa ne npr. pozabit na številke: 4 8 15 16 23 42 - 815 ob katerih se plete večina zgodbe. Če se samo spomnete prejšne episode, ko je Jack v bolnici in rešuje svojo bodočo ženo un tip tam zraven umre ob 8:15, če kdo ne vrjame naj pogleda še enkrat :\
Pa dosti je takih fintic samo moraš fuuul pozoren bit.

rh^ ::

Je kdo že pogledal dnašnjo oz. včerajšnjo episodo? No ja jaz sem jo ... na koncu sem skoraj znorel, kaj več pa ne bom pisal ;).

NoUse4AName ::

drgač sm pa mislu, da je bila Santa Barbara ena razvlečena zadeva in potem je prišel Lost

Točno tak. Se je dobro narejeno, ampak neoriginalno v vsakem pogledu in razvlečeno.

globoko grlo ::

@_mikeni_
pogledal in tut popizdil, so prow zanalašč zamenjal e1 in e2

Sergio ::

Glede cifer: Ste opazili, da je Oceanic letalo vzletelo iz vrat 23? ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

rh^ ::

Sergio: kar se številk tiče

Je kdo opazil znak na morksem psu, ki je napadel Sawyerja? Enak znak je v podzemlju pri Dezmonu!




in to ni naključje :\

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

simoncek ::

Komaj čakam 3 del druge sezone.
simoncek

OmegaM ::

Jaz tudi.Mislim da so oni kar ko so zaceli lovit onega korejca oni okuzeni.

Vsaj predvidevam.
Drugace pa na ni cudno da tega znaka nisem videl na morskem psu, ka pa gledam 2 metra vstran od racunalnika:|

Jaz tudi komaj cakam na 3. del in na vse ostale!!!
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

rh^ ::

Pomojem pa so tisti, ki so Yina začeli lovit ostali, ki so preživeli! In ker Yin ne zna angleško se ni mogu sporazumet in jim razložit, da je bil na istem letalu kot oni.

OmegaM ::

Tocno ja, sem cist pozabil na ostale prezivele.
Ker ko je tam napovedni naprej lepo prikazuje kako se srecajo se z eno zensko ko so v ujetnistvu pa vprasa ce so bli na 8.15 letu.

Sam da mi je malo cudno zakaj so jo pol dali zraven.
Vredi, zanimivo se bo8-O
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmegaM ()

rh^ ::

Še nekaj zanimivosti:
Odvetniški pisarni najprej Michaelova in potem še od Claire iz prve sezone sta skoraj enaki:


Druga zanimivost pa ko Michael pride v odvetniško pisarno poglejte skozi okno twin towerja sta še vedno tam. Walt je imel takrat ene 2-3 leta tko da je vrjetno namensko oz. sigurno :D.


Nekateri se celo z googlom preveč igrajo in so opazli, da ustvarjalci Losta niso nič prepustili naključju:
Driveshaft

Baje se dobi (#možni spoiler#) tudi teorije o Dezmondu, ki naj bi bil član nekega nevem kakšnega projekta ;).

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

OmegaM ::

Lih danes sem pogledal 3. del.
Pa Je se fajn zakompliciralo se zraven ane
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

rh^ ::

Po včerajšnji episodi sem skoraj znorel!!! Grrr.... na živce mi gre ker manj ti povejo bolj te zanima ;((

#spoiler#
Kaj mislite da je zdaj bilo usojeno Jacku in Locku, da bosta tiste številke pisala?! In kaj se zgodi če Jack ne bi pritisnu Execute? Pomojem nič, al pa bi se "virus" al karkoli že razširil.

globoko grlo ::

matr, te pa znajo zrajcat s temili napovedniki, spet 1 tedn ne bom mogu spat:D

OmegaM ::

rh, tudi meni se pojavljajo ta vprasanje kaj ce ono, kaj ce tisto.
Sam mene zanima kam je sedaj odletel desmond
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

globoko grlo ::

ja na drugo stran otoka, pol ga bojo pa d others dobil

rh^ ::

Jah Desmondova usoda je bla da je une številke pritiskal dokler niso prišli naši prijatelji in zdaj je njegove poti konec tako da je šel k izvoru vsega skupaj pomojem :). Zato sta zdaj prišla Locke in Jack ga zamenjat.
Še druga izjava: Desmond je šel zdaj tam od koder je prej prišel. Locke in Jack ga bosta zamenjala in vse skupaj je le en velik projekt testiranja al česar koli že ... tle v tem Lostu je tolko teh ČE ČE ČE ČE ČE ... da se mi bo zmešalo :). Baje bo trajalo 5 sezon tko da ... keep on watching :D

rh^ ::

Za vse ki ne boste mogli spat do naslednjega četrtka:
http://www.thehansofoundation.org/dharm...

Misak ::

Okej, ostal smo pri 5-em delu druge sezone :D

Tist k še ni pogledu, nej ne bere naprej!

[SPOILER]

Mene osebno pa tist črnc (Ecko) deluje, kot da je na otoku dlje kot ostali iz ponesrečenega letala. Zdej ena varijanta bi bila, da je Ecko edini preživeli iz Nigerijskega letala (sej veste tisti, ki je imel na svojem krovu mamila) in da se je pridružil skupini iz zadnjega dela 815 leta. ali pa da je celo včasih bil član "others", ker če pozorno pogledate, deluje Ecko najbolj prostaško oblečen (vsi ostali imajo vsaj hlače, majico itd...ecko pa deluje bolj crusojevsko), poleg tega pa se mi zdi da sploh ne paše na letalo. Sej verjetno sem reku kej neumnega, sam tko mi deluje. Uglavnem filing imam da je Ecko clovek,ki je bil od vseh prezivelih najdlje na otoku.

Še vedno ne vem, zakaj tm v bunkerju ne nehajo s tistim pritiskanjem gumba. Noben ne verjame v to, a še vedno to delajo. Ne vem no. Zagotovo pa je naša skupinica iz zadnjega dela letala doživela več grozot, kot skupina iz prednjega dela letala.

Mi pa ni jasno, ko so sprobvali takrat radio in ko so postavili tri oddajnike, da niso recimo dobili vezo s temi iz zadnjega dela letala. Potem je tukaj še ena teorija: nekateri govorijo, da eden izmed "othersov", ko so hodili mimo Jina in Majkla nosi superge (vsi ostali so bili bosi). Le-ta oseba je za sabo vlekla igračo medvedka in veliko jih je asociiralo na to, da je možno, da je bil to Walt. Ne vem no;))

Me pa čedalje bolj zanima, kaj se je zgodilo s to zadnjo skupinico v času od nesreče letala pa do prihoda (ujetja) Majkla in Jina. Upam, da se bodo zadeve razjasnile malce bolj prihodnjic...ampak kaj ko to ne bo nalednji teden:\

[/SPOILER]
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

rh^ ::

Mah zadnji dve episodi sta mi bli bedni. Če se mislijo tako igrati znami, da imajo v ozadnju neko nevem kako hudo zgodbo, ki jo bojo potem na koncu razožili v dvojni episodi konec vsake sezone (baje naj bi jih bilo pet) mi je res bedno.
Je pa zanimivo, da so sami ustvarili kar nekaj spletnih strani z raznimi podatki o vseh možnih stvareh, ki jih vidimo v vsaki episodi.

OmegaM ::

Meni se je enako vredi.

Glede one crne gorile pa mislim ad je res nekje z afrike, ime oblacila to pove kar nekaj, pa se frizura ane pa oni mini kitici na bradi:)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

globoko grlo ::

men gre pa že praw na qrac, nam ene drobtinie mečejo in nč novga ne povejo, marš

brzy ::

Ja tud 2.sezona je že, ampak samo nekaj delov. Priporočam da ne gledate naprej :)

leinad ::

Glede na ta link bi naj v 7 epizodi "The other 48 days", ki bo predvajana 16.11. se razkrilo kaj se dogajalo v sezoni 1 Ani Luciji in verjetno ostalim.
Strinjam se, da že predolgo stvari vlečejo, preprosto se v eni epizodi premalo stvari zgodi oz. razjasni. Inspiracije jim manjka.

rh^ ::

Pred nami je tri tedenski premor, tako da se lahko mirno vsi umrimo ;). Kar se zavlečevanja tiče pa je tako pač, da ti ne morejo vsega takoj povedat pač (take so nadaljevanke) in tudi zadnji dve episodi sta bili zanalašč taki, ker bo zdaj premor in če bi zdaj dali nevem kakšno episodo bi folk pol med temi tremi tedni dobesedno znorel.


SPOILERS:
v naslednji episodi naj bi nekdo iz druščine umrl, govori se da je to ena oseba ženskega spola ni pa sigurno.

leinad ::

Prison Break je lep primer serije kjer se stvari v eni epizodi zelo hitro razvijajo in pojasnjujejo po drugi strani pa dodajajo nova vprašanja. Ne počutiš se tako...hmm..."nategnjenega" kot po eni epizodi Lost.
Za moje pojme se zgodba prepočasi razvija, kot sem rekel manjka jim inspiracija.
Naj nekaj razjasnijo in dodajo kaj novega, ti "The others" a.k.a. "Them" so že prav bedni".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

leinad ::

Naslednja epizoda bo "Shannon centrična" epizoda, tako, da prav možno, da bo ona šla po gobe.
Definitivno ne bodo poleg Jacka: Locke, Hurley, Charlie, Kate, Michael, Ana Lucia.
Zakaj?
Jah Jack in Locke sta dva ključna karakterja, ki sta predragocena, da bi jih "ubili" že zdaj, Hurley ima za odkrit kaj je pomen cifer, Kate služi poleg Locke-a kot moralna podpora ostalim, Michael še ima za najti sina(bilo bi preveč kruto oz. za gledalce verjetno nesprejemljivo, da bi ga ubili zdaj) in za Charlieja ter Ana-Lucijo sem prepričan zato, ker pač vem da bo ena epizoda za to osredotočena na njo, in še ena potem na Charlieja.

My guess: Jin. Vsaj deluje mi kot neki tragični junak, pripravljen žrtvovanja.
««
«
1 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Westworld (Tv serija 2016- ) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009245880 (1864) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311140 (1841) opeter
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116270 (14120) Pithlit
»

Lost - the video game

Oddelek: Igre
61072 (1072) Pesimist

Več podobnih tem