» »

Prison Break - nadaljevanka

Prison Break - nadaljevanka

LapD ::

Ena možnost je da je truplo dobil iz groba Chance Woods ampak se imena ne klapajo. Drugo po mojem bol verjetna možnost pa je če se vrnemo v 16 del, Brothers Keeper. Michael se je dobil v lokalu z enim tipom s katerim sta se nekaj dogovorila ampak točna vsebina ni znana. Ne bi bil presenečen, če mu je tisti model zrihtal mrtvega Oscarja Wildsa ;) Na tatuju ima Michael namreč Bolshoi Booze, ki ga še ni uporabil in verjetno je zo kodirano ime

delfinus ::

zanimivo, v tej epizodi tega kje sta dobila tisti dve vrecki mesa ne prikaze nic. sam sem mislil, da sta podtaknila kar nekaj z mesnice.

LapD ::

Ne sej teorij je preveč in pravilno poznajo le oni :D Tud ta u lokalu mu je verjento zrihtal pasaport namest trupla ali pa še kej tretjega. Bomo vidl sproti kako bo :)

jurre ::

da ne bo kdo cakal jutri, naslednji del pride sele 23.10. ven:(

TribesMan ::

merde
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

W3by ::

Torej da vas spomnim: jutri pride nov del Prison Breaka. Kakšna so vaša pričakovanja?
Osebno mislim da bodo Fish, Link in Kellerman razturali sceno >:D

mavec ::

Moja pričakovanja?
Čakam, da pride serija na POP TV. Nekaj so rekli konec januarja, da pride, ampak ne vem če to še drži.
Raje mi povej, kje na katerem slovenskem kanalu ti uspe gledati serijo v 2. sezoni?
:D

LapD ::

Na POPu začne to soboto prva sezona

kixs ::

Sem gledal ene 2 dela... in mi ni prav nic vsec... cist prevec naivno, enostavno ne morem tega prebavit.

Sej si reces, da je to pac Holivud... ampak kar je prevec, je pac prevec :\ Skoda casa 8-O

LP

Uros!no ::

kixs97 - ne pretiravaj :\

VoX ::

kixs97 - si za hece:\

PB ! !

kixs ::

Hmmm... gledal sem tisti del, ko z navadnim - rocnim vrtalnikom in s svedrom, ki ne bi prevrtal niti navadnega cigla, porusi betonski zid debel 25cm :\ 8-O :\

Po tem me je vse minilo :|

Seveda so bile se manjse "napake", ki pa se jih zdej ne spomnim vec...

.

steev ::

kixs97 - ne pretiravaj s heci:\
:|

Buldožer ::

Je kar res, da je nadaljevanka malo naivna, malo preveč. Ampak moram rečt, da je mene zdadeva čist preveč notr potegnila, da bi zaradi tega nehal gledat.
Več glav več ve. No, ni nujno!

W3by ::

Priznam da je bilo nekaj for, ki niso bile preveč posrečene, še posebej pri vrtanju zida in podobnih zadevah. Vendar kot je tudi Svizy povedal stvar te pritegne! Morem rečt, da me je PB najbolj pritegnil od vseh serij kar jih gledam/sem gledal.
Druga sezona je itak čisto nasprotje prvi, saj niso več v zaporu vendar bežijo.

T-h-o-r ::

Včeraj in predvčerajšnjim pogledal 6delov 1. sezone.... in sem že zasvojen :P

Edino kar me je zmotilo je bila tisto, ko so kar tako zid prevrtali:\

ganzi ::

Tudi men je PB kar ušeč, drugače gledam še lost, že pričakujem nov del v teh dneh, pa še 24 sem začel gledat :) Preveč časa haha :D
LP

gunserman ::

Tudi men je PB kar ušeč, drugače gledam še lost, že pričakujem nov del v teh dneh, pa še 24 sem začel gledat :) Preveč časa haha :D


Isto jest :D

RedStar ::

Prison Break mi je "ta bolša" nadaljevanka po že zelo dolgem času. Moram priznat, da mi Lost in 24 nista bila preveč všeč. Ker ob sobotah ne utegnem gledat, sem bil "prisiljen" potegnit vse dele trenuthih 2. sezon (lažem, mel sem že preden so začeli pri nas predvajat >:D). Vseeno pa sem komaj pogledal prva 2 dela.

EDIT: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

mavec ::

Serijo pogledal med vikendom 1. sezono ter naslednji vikend sem pogledal še vse dosedanje dele 2. sezone. Moram reč, da je serija totalno nabila LOST in ostale daleč za njo.
Gledam še CSI: NY, LOST, JERICHO in 4400, THE, ampak PB je pa špica. Rečeno je bilo, da naj bi bilo baje 5. sezon, ampak če se bo vse skupaj nadaljevalo takole nimam nič proti. Vsaj ne raztegujejo in nakladajo kot pri LOSTU, kjer gledaš vsak del v upanju da bo vsaj kakšen odgovor padel in ne potem še kup vprašanj.










Sicer ne bom povedal direktnega spoilerja, ampak ena izmed oseb, ki se je prebila v ospredje v tej sezoni, bo v naslednji v 3. sezoni ugrabljena.>:D Tako pravi režiser te serije.

SebaR ::

Kdaj so deli od 16tega naprej?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

TribesMan ::

V ponedeljek boš imel dve ure prison breaka... ta teden ga ni bilo ker je imel 24 poseben 2 urni del...
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

LapD ::

Eno urni del bo normalno tako kot je blo do zdej

John Abruzzi ::

Kdaj bo zdej na sporedu 20 del?

jurre ::

v torek..

John Abruzzi ::

Komi čakam!

Freezy ::

A je že kdo gledal 22(zadnji del 2. sez.)? Mogoče je bil konec malo za lase privlečen, ampak zelo zanimiv. Me prav zanima kako bodo izpeljali 3. sezono, zdaj ko imajo dobro podlago. Kaj pa vi mislite?

M-XXXX ::

Sam sem mislil da se bo že vse skupaj končalo, pa so spet zapletli!

suntrace1 ::

Kdo bi si mislil :P

Sc0ut ::

www.prisonbreaksite.net

Upam da ne bodo Michaela tako pretepli, kot so bellicka.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

smilyxx ::

Žal mi je da sem pogledal 22. del, spet bo treba do poletja čakat. Sicer pa se bojim da gre tole po poteh Losta in se bo vse skupaj ponavljalo in razvleklo. Kdo ve kaj pomeni SONA?
Save water.
drink beer.

LapD ::

Zgleda da le nisi še gledal zadnjega dela ;>

smilyxx ::

Dobr jasno mi je da je to zapor, samo ni mi pa jasn zakaj je mel tisti "general", glavni pri The Company, mapo z imenom Sona. To je blo v 19. delu pomoje. More bit še nekaj zravn...
Save water.
drink beer.

M4TECH ::

Upam da Scofielda posilijo v soni.

zdobersek ::

zgleda, da bo zopet mogu ven pobegnit =)

msms ::

Mogoče bo zdej obratno da bo Lincoln rešil Michaela, sicer pa je to majhna verjetnost.

Izi ::

Tisti general pač že od začetka vodi celotno zaroto in on se je odločil, da Michaela in Lincolna pošlje v Sono, zato je imel pri sebi dokument od Sone.
Ali je hotel v Soni Lincolna, Michaela ali oba je spet vprašanje.
Očitno pa ju sedaj, ko se je politična situacija spremenila noče več mrtve in se jih je namenil poslati v Sono.
Zakaj v Sono pa še ni jasno. Vsekakor ima spet nekaj podlega za bregom >:D

Ta del je bil eden prelomnih, kjer so se stare zgodbe vse nekako zaključile in po hudih preobratih se je vse spet začelo nanovo.
Skoraj bi lahko že vse srečno in romantično zaključili potem pa kot strela iz jasnega so spet večinoma vsi po zaporih in spet bomo gledali nove pobege iz zapora.

Če bi Michael, Lincoln in Sara skočili na jahto in se odpeljali bi bilo vsega konec in mi ne bi imeli več kaj gledati. Zato so raje brezglavo začeli teči v gozd, da bomo mi lahko spet uživali ob novih episodah :D

Kellerman je verjetno že pobegnil, koga so ustrelili zamaskirani napadaleci na kombi sicer ni pokazalo ampak verjetno so bili tam, da rešijo Kellermana, ki je sedaj verjetno edini, ki lahko ogrozi skrivnostnega generala Ali pa se mu bo celo pridružil, nikoli se ne ve. Vsekakor je Kellerman hudo natreniran specialec, ki je poskušal narediti samomor in nima torej kaj izgubiti in je sedaj samo od njega odvisno kako bo krojil celotno politično situacijo. Koga bo pospravil in komu bo pomagal?

Je pa zanimivo, da sta sedaj skupaj v istem zaporu Michael in Mahone.
Jasno je, da bo Michael spet poskušal pobegniti iz zapora in sumim, da bosta z Mahonetom združila moči pri pobegu :D

T-Bag in Bellick sta tudi v zaporu. Bellicka bo skušal rešiti Sucre, če ne bo prej sam umrl.
T-Bag pa je prepuščen samo svoji iznajdljivosti, ki mu jo nikoli ne zmanjka. Vprašanje je ali so mu namenili še kakšno vlogo v naslednji sezoni ali pa bodo zlobneža pustili zgniti v zaporu, kar bi si vsekakor zaslužil >:D
Sara in Lincoln bosta pa verjetno od zunaj skušala pomagati Michaelu, pri čemer jima bodo neprenehoma stregli po življenju. Saro že zasleduje sumljivi moški, če sem prav opazil med vso tisto množico ljudi.

Vse to se lahko vleče v nedogled, upam, da se ne bodo začeli ponavljati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Sergio ::

T-Bag v tretji sezoni ne bo nastopal.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Amare ::

1.april? ;)

tx-z ::

Uff ja zakompliciral se je mau....SPOILER alert....mogoče


















Če bosta Michael pa Mahone skp sodelovala...to bo še zanimiv:) obadva pamtna pa zvita k nvem kaj :)) pa še bellecka mata zravn....Zna bit še zanimiv...Sam kaj pa če so res ubil Kellermana al kdo je že un :).....No ja, bomo vidl, šele jeseni:'( Vsekakor je biu pa tale 2x22 fenomenaln deu8-)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Tic ::

T-Bag v tretji sezoni ne bo nastopal.

Hvala bogu!*


*It's just an expression. Ostajam ateist.
persona civitas ;>

IVo ::

Kaj pa če želi kompanija spravit kšnga svojga vn iz Sone in kdo bi to bolje izpeljal kot pa Majkl in Mahone?
Just an idea...

bastadu ::

T-bag je že vrei dečko>:D, škoda če ga res ne bo več...

BigWhale ::

Stvar je preprosta.

'The Brothers' sta produkt genetskega inziniringa en je 'brainy' drugi je 'hefty'.

"It's in his blood."

Meni gre pa vse skupaj ze malo na zivce, ker so stvar raztegnili kot ena creva in vse prevec nakljucij se dogaja.

JanezekNovak ::

BigWhale: Meni gre pa vse skupaj ze malo na zivce, ker so stvar raztegnili kot ena creva in vse prevec nakljucij se dogaja.

Pod tole se takoj podpišem!

Prva sezona je imela še nekak smisel, pač pobeg iz zapora.

Druga bi se morala končati z njimi na jahtici, kako zaplujejo v sončni vzhod ali pa kaj takega!
http://www.euroairsoft.com/

LapD ::

Men je bil pa 22. del druge sezone najboljši med vse deli do sedaj in pomojem bo tretja sezona še boljša kot prva ;>
T-Bag bo v tretji, C-Nota ne bo, kar je pa itak logično, ker je sedaj v programu za varovanje prič in nima več smisla ga vpletat.

BigWhale ::

Mah, men je trapast mal. Povsem nakljucno je bil Michael brez telefona, ko ga je Sara klicala v tem delu. Lincoln je bil cist slucajno priklenjen na eno cev, ki se jo je dalo odsraufat. ;> Kim jih je na koncu verjetno povsem slucajno nasel? Tudi Sara, je cisto slucajno nasla unga mulca, ki jih je ladjo zrihtal. :)

Se en del pred tem, cist slucajno je bil v avtu na tleh sraufencigar, da ga je lahko t-bag ponucal. Kellermanu je cist slucajno pistola zatajila, ko se je hotel fentat.

Pa se pred tem, ze k je predsednica bila pripravljena pomilostit Lincolna, so kr naenkrat se vec sranja o njej nasli, ki bi ji se bolj skodilo kot to, da bi bil Lincoln free.

Ma non-stop ena taka nakljucja, da kr glava boli... :) Ze v prvi sezoni. :)

TribesMan ::

BigWhale sej ves kako pravijo... sreča je na strani pogumnih :>
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Izi ::

BigWhale, saj je vendar vsaka stvar, ki se ti zgodi v življenju naključna in ti se nato tem naključjem prilagajaš.
Ima pa vsako naključje različno veliko verjetnost, da se bo zgodilo.
V filmih non-stop gledamo naključja, ki imajo zelo malo verjetnost, da se zgodijo, ker drugače bi bilo vse skupaj močno dolgočasno.

Kako boš šele gledal ko se bo v 5. sezoni izkazalo, da je Sara Michaelova sestra :D

Drugače pa si spregledal nekaj malenkosti:
Tisti satelitski telefon je hudo prevelik, da bi ga Michael uspel stlačiti v žep in ga imeti stalno pri sebi, zato ga je odložil in zgrešil Sarin klic.
Pri cevi je krivda na strani Mahoneja, ki ni preveril kam je priklenil Lincolna. Ljudje v takih stresnih situacijah zelo pogosto delajo napake.
Šraufenciger na tleh v avtu pa ja ni neka redkost. Tudi v mojem avtu leži prav tam.
Kellermanu pa je pištola zatajila že drugič, če si poslušal njegovo izpoved sestri in to je torej usoda, ne pa naključje.
Predsednica pa je bila vedno samo lutka in ko je ušla iz vajeti so jo samo opomnili, na njene grehe. Nič novega o njej niso našli, saj je bila itak ves čas njihova lutka. Kar pa se je njenih grehov nabralo že preveč ji ni preostalo drugega kot da odstopi. Tukaj spet ni nikakršnega naključja, saj tudi pri nas vsako leto odtopi par politikov in mi prav tako nikoli ne vemo resničnega vzroka, tisti uradni pa so naravnost smešni.

Edino tisto, da je bila Sara na jahti je pa res nepričakovano naključje. Ampak taka naključja morajo biti, da je zgodba zanimiva.
Vsekakor pa je bila neumnost, da so bili vsi na jahti ko se je pripeljal policijski avto in so nato vsi trije so tekli celih 10 metrov po pomolu proti avtu in nato v gozd. Človek drugače v takih trenutkih vedno deluje nagonsko in v resnici bi vsi poskakali z pomola v vodo ali pa vsaj skušali spraviti jahto v pogon. Imeli so vsaj 10 sekund prednosti, ki so jo večinoma zapravili z tekom po pomolu do obale. Tako vedenje bi še lahko toleriral, če bi šlo samo za Lincolna in Saro >:D , da pa Michael tako izgubi glavo je pa že smešno. Ta del je bil najbolj privlečen za lase.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

zdobersek ::

ce bi skocli v vodo, bi jih policisti postrelili, barke jim ne bi uspelo usposobiti ... ja, po pomolu pa so se hajkali, kot da so na sprehodu ...

kar se tice usode in nakljucij ... usoda == nakljucje, vsaj zame.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12417241 (3475) BT52

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311120 (1821) opeter
»

Twin Peaks (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9918299 (9865) MostWanted
»

The Big Bang Theory (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9510484 (3692) vorantz

Več podobnih tem