» »

Lost - nadaljevanka!

Lost - nadaljevanka!

««
2 / 19
»»

Tr0n ::

Nekaj za obozevalce.

Damjan Jagar ::

Naslednji teden bo šesti del, ne?
http://jagar.si

OmegaM ::

Baje da ja ane. Komaj cakam, vsaj jaz:D >:D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

edy_slo ::

HY

A ima kdo podnapise za prvo sezono?

Če je kdo tolk cool mi jih lahko pošlje na edy_slo@hotmail.com

Hvala

Damjan Jagar ::

Imaš na podnapisi.net.
http://jagar.si

TylerDurden ::

in ga je fasala - metek mislim... Kr ql del, sam Shannon ne zna igrat.
Let\'s make some soap ...

Brilko ::

TylerDurden: na koncu epizode je metek fasala ja, na začetku pa še kej drugega ;)

V pričakovanju novega dela...

Tr0n ::

Ne objavljate prosim spoilerjev. Hvala.

Damjan Jagar ::

Spoilerji se lahk objavljajo, samo naj bojo primerno označeni, kot že v nekaj primerih v tej temi.
http://jagar.si

IČA ::

Mater, pisce te serije pa ful cata. Pogledal prvo sezono in 1.-3. del druge, pa se mi zdi, da mi je zmeraj manj jasno. Majo pa dobre zaključke delov, ker te zmeraj potegne, da moraš gledati naprej.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Brilko ::

IČA: konci niso napeti samo tu, ampak tudi v vseh limonadah...;)

Dzuro10 ::

zanima me kateri del druge sezone je že zunaj? Kateri dan v tednu predvajajo na abc-ju?

Brilko ::

9-del, so pa ob sredah, dobi se jih pa zjutraj v četretek. Vendar novi del pride šele menda 11.1 ali takrat enkrat.

LP

OmegaM ::

Jaja, skoda da tak pozno komaj, ampak sam da bo, komaj cakam8-)
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Dejancek ::

10 del je že zunaj skoraj 2 tedna. Ravno pogledal ga, ker imeti čas ;)

Brilko ::

Ja ja, mojega kurca je zuni... mogoče misliš trailer al pa 10 del prve sezone.

Nena se zajebava, ko te bomo pojedli! >:D

Kato ::

To je copy paste is Tv.com.:D

Next Episode
Wednesday January 11, 2006
The 23rd Psalm


Previous Episode
Wednesday November 30, 2005
What Kate Did
As Kate’s backstory continues, her original crime is revealed. She thinks something is haunting her through Sawyer. Locke and Eko make an interesting discovery about the film, and Michael has a mysterious encounter with the computer.

trpo ::

Za tiste, ki težko čakate nove dele: KLIK

Zanimiva teorija, ki jo pa priporočam v branje samo tistim, ki so že pogledali vse dele. Če je že tukaj (pa mislim, da ni) se opravičujem.

LP
www.LOST-serija.net

Dzuro10 ::

kdaj bomo šele 11ga...:\

OmegaM ::

Jap, ful se vlece, ker komaj cakam kdaj bo novost
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

itak37 ::

Za vse izgubljence: 10.del se ze najde...

Brilko ::

Hiter si... :P

Smorny ::

Že prej je bilo čudno vse skupaj, zdaj je pa še bolj.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Kato ::

A se še komu zdi tale latina ful seksi?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Smorny ::

Stvar okusa.... meni se bolj dopade tista mešanica med korejkami in evropejkami :D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

OldSkul ::

Kaj naj rečem. Beden del...

Kato ::

Je pa tale Mr.Echo težek zajebanec.
Najdel sem sliki teh dveh punc.They´ve been hit with an ugly stick8-O

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Dzuro10 ::

men je bil pa kul ta del. prvič da pokaže, kaj naj bi blo tisto kar lomi drevesa...pa še zmer nič jasno:D

leinad ::








Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Tr0n ::

Zeh. |O

Keyser Soze ::

Že kdo gledal 11. epizodo?

Moram rečt, da mene tale Michael že pošteno nervira. In če bi bil jaz Jack, bi mu pomoje že kroglo poslal v glavo. Ni za nič drugega kot za samo zgago.

Kato ::

Všeč mi je bilo samo tisto na koncu s ˝how long whould it take to build an army?˝

Aja pa kakšne bakle majo tile, samo gump pržgejo pa zadeva gori.:\

rh^ ::

11. epizoda je bila res tudi meni kr kul :)

leinad ::

Spet ena tistih epizod, kjer se dosti zgodi, na koncu pa veš po njej isto kot pred njo. Cel čas so se gnali po đungli, zakaj? Da so prišli do onega bradatega Zeka, ki jim je rekel, da to ni njihov otok. Tega tipa pa smo itak že videli v epizodi, ko so jih napadli na splavu in vzeli Walta. Da pa ne more biti on sam pa nam je tudi že bilo od prej jasno, ker so se infiltrirali v obe skupini "Lostovcev" in smo jih tudi videli že po đungli marširati, eno 5 komadov. Torej nič novega na konca. Od tega dela sem pričakoval, da bomo vsaj zvedeli kaj več o teh The Others. Ma nula.

Prejšnji del mi je mnogo boljši, tam vsaj zveš kdo oz. kaj je pošast. Pa še Ekojevi flashbacki so tam za razliko od ponavadi, bili kar zanimivi.

IČA ::

Prejšnji del mi je mnogo boljši, tam vsaj zveš kdo oz. kaj je pošast.


In kaj si zvedel???

Drugače pa so res brezvezni, najdejo se iz oči v oči z "drugimi", pa ne morejo biti pri vragu toliko potrpežljivi in jih vprašati zakaj, kako dolgo ... so oni na otoku, kaj je tako posebnega na tem otoku, kako so oni preživeli itd..., pač standardna vprašanja, ki bi jih vsak normalen vprašal (kot je Zeke omenil, radovednost je v človeški naravi).
Oni pa nič, najraje bi jih vse pobili brez vsakih vprašanj.
Mr. Eko pa je res ena izmed večjih fac.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

leinad ::

Zvedel sem vsaj kako je zgledala posast, ki je pozrla onega pilota v prvem delu S1, eno izmed vprašanj ki me je najbolj mantralo. Tudi Ekota je prisla pozret, vendar je bil brez strahu pred njo oz. ima premočno vero. Isto ni pozrla Locke-a v S1, ko jo je v enem delu srečal, samo takrat je ni pokazalo. Tudi smo zvedeli, da je Ecko povezan s tistim avionom, kjer je Boone umrl. Odprlo se je novo vprašanje, kako zaboga je prišlo neko mini-letalo iz Nigerie, ki bi naj pretihotapilo mamila v sosednjo državo, v pacifiško otočje nekje poleg avstralije, kjer bi se naj Lost dogajal.

Zakaj se niso lepo vsedli skupaj in malo potračkali ob kavici? Ja, tip ki so ga srečali jim je vzel, Walta in na njih je streljal. Sploh pa ni bil namen bradatega priti se z njimi menit, ampak jim dati jasno vedeti kje je meja, do kam lahko gredo. Če bi bradati hotel čit-čet, bi se že davno pomenili

IČA ::

No, vsaj jaz sem dobil občutek, da bi Zeke povedal še kaj več, kot pa samo začrtal mejo, s tem ko je rekel, da naj John zakuri ogenj in da se bodo pogovorili. Jasno pa je, da mu dam popolnoma prav, glede tega, kako se je potrebno kot gost obnašati v tuji hiši. Če bi "drugi" imeli namen pobiti naše junake, bi to že zdavnaj lahko storili, Jack pa bi po prvem srečanju že rad izuril vojsko.
Zanimivo pa je zakaj ljudi sploh ugrabljajo.
Po moje bomo še zelo presenečeni glede narave "drugih".
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

ace99 ::

cedalje vecji dolgcas..

rh^ ::

Jah seria je narejena tako da pač ti nič ne povejo. Splača se pogledat zadnjo episodo petnajste sezone, zadnjih 10 minut, ko bomo vse izvedeli :\

jest10 ::

Kogar moti toliko stvari naj preprosto ne gleda.

leinad ::

In zakaj potem ni povedal, kar je hotel, glede na to da je imel talko?
Oni pa tudi niso nobeni gostje pri nekom, vsaj prostovoljni ne. Oni so strmoglavili, niso prišli na počitnice zaboga.:\

Grey ::

Carnivore:
Oni so za "the Others" pač to...nepovabljeni gostje. Tist srečanje s pošastjo je bilo res čudno. Zakaj bi se v njej pojavljale slike Ekovega življenja? Ali jih zaradi tega dima the Others tako dobro poznajo?
Zakaj nima nihče od njih toliko jajc, da bi pustil steči timer do konca?

Drugače mi je pa bilo všeč Jackovo vprašanje na koncu 11. dela: "How long do you think it would take to train an army?". :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Keyser Soze ::

Tale Smoky je res zanimiv. Bi rekel, da se na nek način "hrani" s strahovi posameznikov. Zato tudi slikce Ekotovega otroštva in familije.
Sta pa Locke in Eko edina, ki sta se soočila z njim face-to-face in preživela. Razen Locke je v drugo mal zacvikal, pa ga je zadeva zgrabila. Bolj kot te je strah, bolj grozljiva je zadeva. IMO.

Kar se tiče pa timerja. Qrc, kdo bi pa pustil zadevo odlaufat do konca? Sej tok hudo jim še ni, da bi se že nagibali k samomoru. Kaj pa veš, lahko da pa gre vse v 3PM. Better be safe than sorry.

P.S.: Aja, nekako dvomim, da je bilo tole strmoglavjenje na tem otoku čisto naključje. Pomoje je še nekaj več za vsem tem.

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

ja, res so pisana druščina, verjetno ni nič naključno, sam vprašanje, kok se jim bo dal detajle razlagat, drgač pa, a je kdo zasledil razlago za Lockovo čudežno shojenje:D

lp

zee ::

mene ne bi čudilo, če bi se izkazalo, da so del nekega velika reality showa.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

smilyxx ::

Ja to je že logično da so usi potniki med seboj nekako povezani. Hurley recimo je lastnik podjetja v katerem je delal Locke. Mi je pa všeč ker se je dokončno razkril da The Others tut niso neki mističnega ampak so navadni ljudje, samo morajo imet tudi en tak podzmni bunker, glede na to da sta se Walt in Michael pogovarjala. Ta črn dim pa če se prav spomnim iz konca prve sezone varuje otok. Komej čakam naslednji del, ko se bodo pomoje začeli uriti. Kdaj prie ven naslednji del?
Save water.
drink beer.

Keyser Soze ::

Na ABCju je v sredo ob 8 uri. Pa ne po našem času.:D

Ponavadi jo gledam v četrtek zvečer.

Brilko ::

Oz. gledaš jo lahko v četrtek nekje ob 8 zjutraj, na voljo za prenos pa je okol 5-6 ure...

jest10 ::

Kdaj se prvič pojavi tisti dimček? Jaz sem ga zasledil v prvi epizodi od eksploziji motorja(tik pred njo se dotakne motorja, nato pa se malo kroži po prizorišču-vidi se v virtual dub, če se premika po slikah)
Mogoče je ta dimček kriv tudi za padec letala

Keyser Soze ::

He, he. Funny... Sem ravno gledal 17. del tistih Obupanih gospodinj al kakšen je že naslov pri nas.

In glej kaj oni gledajo ob prostem času. Najbrž ponovitev.:)



Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()
««
2 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Westworld (Tv serija 2016- ) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009245842 (1826) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311138 (1839) opeter
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116266 (14116) Pithlit
»

Lost - the video game

Oddelek: Igre
61070 (1070) Pesimist

Več podobnih tem